Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Paweł Raczkowski sędzią meczu w Legnicy JP, 2019-04-18, 17:48

Głównym sędzią poniedziałkowego meczu 31. kolejki Lotto Ekstraklasy pomiędzy Miedzią Legnica a Zagłębiem Sosnowiec będzie Paweł Raczkowski.
Paweł Raczkowski sędzią meczu w Legnicy

35-letni Paweł Raczkowski z Warszawy po raz trzeci w tym sezonie będzie miał okazję poprowadzić mecz Zagłębia. Wcześniej sędziował przegrane po 0:1 mecze sosnowiczan z Pogonią w Szczecinie i Lechią Gdańsk w Sosnowcu.

Pierwszym meczem Zagłębia prowadzonym przez Pawła Raczkowskiego było rozegrane 3 września 2008 II-ligowe spotkanie z Kotwicą Kołobrzeg. Sosnowiczanie przegrali 2:3 po dwóch bramkach staconych w doliczonym czasie, a mecz opóźnił się z powodu problemów z uruchomieniem oświetlenia.

Paweł Raczkowski miał już okazję prowadzić mecz Zagłębia z Miedzią. Miało to miejsce 11 maja 2011, a stawką były punkty II ligi zachodniej. Rozegrany na Stadionie Ludowym mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Sędzia poniedziałkowego meczu w Legnicy jest arbitrem międzynarodowym pierwszej kategorii i ma uprawnienia do prowadzenia meczów w Lidze Mistrzów i Lidze Europy.

Pawłowi Raczkowskiemu w meczu Miedzi z Zagłębiem na liniach pomagać będą Michał Obukowicz i Michał Pierściński z Warszawy. Sędzią technicznym będzie Damian Sylwestrzak z Wrocławia, a w wozie VAR pracować będą Jarosław Przybył z Kluczborka i Tomasz Listkiewicz z Warszawy.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
11 - Fabian Piasecki
5 - Szymon Pawłowski
3 - Rafał Grzelak, Patryk Małecki, Patryk Mularczyk
2 - Stanisław Biłeńkyj, Rubio
1 - Michał Góral, Płamen Kraczunow, Tomasz Nawotka, Błażej Radwanek, Mateusz Szwed

ASYSTY:
8 - Szymon Pawłowski
6 - Patryk Małecki
4
- Fabian Piasecki
3 - Mateusz Szwed
2 - Stanisław Biłeńkyj, Tomasz Hołota, Patryk Mularczyk 
1 - Rafał Grzelak, Tomasz Nawotka, Jakub Sinior, Quentin Seedorf 

ŻÓŁTE KARTKI:
5 (1) - Kacper Radkowski, Jakub Sinior
4 (1) - Rafał Grzelak, Wojciech Słomka
4 - Fabian Piasecki
3 (1) - Stanisław Biłeńkyj, Płamen Kraczunow
3 - Tomasz Hołota, Tomasz Nawotka, Piotr Polczak, Dawid Ryndak, Patryk Małecki
2 - Markas Beneta, Patryk Mularczyk, Quentin Seedorf
1 - Bartłomiej Babiarz, Filip Karbowy, Szymon Pawłowski, Błażej Radwanek, Rubio, Krystian Stępniowski, Mateusz Szwed


* - w nawiasie czerwona kartka za dwie żółte

Rozkład jazdy kibica 2020-06-07, 12:40Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn 2020-06-13, 17:40GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec 2020-06-17, 16:00Zagłębie Sosnowiec - Radomiak Radom 2020-06-20, 17:40GKS 1962 Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec 2020-06-28Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole
© 1998 - 2020 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony