Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Dawid Kudła po porażce z Lubinem Paulina Skóra, 2018-12-03, 12:23

Dawid Kudła w rozmowie z klubowymi mediami skomentował wczorajszy mecz z Zagłębiem Lubin przegrany przez naszą drużynę 1:2.  
Dawid Kudła po porażce z Lubinem

- Za szybko straciliśmy te gole. Oddali trzy strzały i zdobyli dwa gole. Natomiast my nie stwarzamy sobie sytuacji i to jest ten problem. Nie możemy u siebie wychodzić tak zestresowani, nie wiem, co się stało. To byli zupełnie inni zawodnicy niż na treningu. Tak się grać nie da, tak się ligi nie utrzyma. Gramy o utrzymanie, a tak grając na pewno tego nie osiągniemy. Trzeba to powiedzieć wprost. Musimy przeanalizować ten mecz i wyciągnąć wnioski, choć na to już jest chyba za późno, bo mecz się zakończył. Nie składamy broni, trzeba walczyć, dopóki piłka jest w grze. Jak już mówiłem, nie mamy tych sytuacji za wiele, więc jak już je mamy to musimy być skuteczniejsi. Gdybyśmy wyrównali przed przerwą, to może dodałoby nam to skrzydeł i poszlibyśmy po więcej. Tak się niestety nie stało i to Lubin zabrał do siebie trzy punkty. Trzeba ciężko pracować, aby zmienić naszą grę. W Szczecinie musimy wyjść z zupełnie innym nastawieniem, prawda jest taka, że jak zagramy tam tak jak dzisiaj, to punktów stamtąd nie wywieziemy. Musimy się z mobilizować, musi paść kilka męskich słów... Musimy pojechać tam po trzy punkty. Meczów jest coraz mniej, punktów nam brakuje i ta sytuacja robi się coraz gorsza.


Galeria Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin
Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin
Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin
Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (8)
  • --miro-- --miro-- napisał(a) 04.12.2018 r, o godz. 20:04
    Aaa, już wiem, po przerwie, to juź im nawet wyrównać się nie chciało.
  • --miro-- --miro-- napisał(a) 04.12.2018 r, o godz. 20:02
    Gdybyśmy wyrównali przed przerwą...

    To oni wyrównali po przerwie?
  • ZS 1906 Sosnowiec ZS 1906 Sosnowiec napisał(a) 04.12.2018 r, o godz. 17:00
    O ile ten Stadion wogóle powstanie. Od 2017 czyli pierwszej łopaty cisza. Ktoś chyba zgubił tą łopatę albo czekamy z nią do kolejnych wymarzonych wyborów bo do tej pory mielibyśmy już z dwie nowe trybuny na Kresowej. Nawet jakbyśmy spadli w przyszłym roku to warunki do oglądania 1 Ligi byłyby o niebo lepsze. Prawda jest taka że weszliśmy bez pieniędzy zewnętrznych do Ekstraklasy a te co dostaliśmy z Canal to się już rozeszły na kontrakty dla tych cudownych zawodowców i trenera z motywacją na 2 mecze (Miedź i Wisła). Nasze pieniądze publiczne poszły w błoto a za 7 baniek to przynajmniej byłby parking zrobiony z prawdziwego zdarzenia na Kresowej i jeszcze na nowe toalety by starczyło zamiast śmierdzących TOI TOI.
    Zakup tych pseudozawodników i sowite wypłaty za te pieniądze to jest MARNOTRASTWO !!!
    Jeśli taki Cristovao uważa że w Angoli zarabiał więcej niż w Polsce to niech się pakuje i wraca do siebie. Gwiazdor z niego wielkiego formatu!!!
    Cała reszta jest nie lepsza. Szkoda czasu i pieniędzy na to DZIADOSTWO.
    Czy nie uważacie że lepiej byłoby zainwestować te miliony w Akademię z prawdziwego zdarzenia i za kilka lat czerpać z tego korzyści?
    Ja się nie zgodzę na to żeby nasze ciężko zapracowane pieniądze były wydawane na to kompromitujące nasze miasto i region BADZIEWIE.
    Jak Pan Dyrektor z Panem Prezesem naściągali tego gówna to niech sami teraz płacą za ich kontrakty.

  • eMeR eMeR napisał(a) 04.12.2018 r, o godz. 00:52
    ja tam nie narzekam dzieki Zaglebiu odmlodnialem o 10 lat...tez byl wtedy awans i tez spadek z wielkim hukiem...nic to czas zaczac kolejne odliczanie tyle ze teraz trzeba bedzie dodatkowo splacac dlug za nowy stadionu ;) ze o utrzymaniu przez miasto/mieszkancow Ludowego nie wspomne...
  • Rotwajler Rotwajler napisał(a) 03.12.2018 r, o godz. 20:47
    Macie wygrać w Szczecinie i już! Hau, hau!

    RoT_Wajler
  • Kibic z helikoptera Kibic z helikoptera napisał(a) 03.12.2018 r, o godz. 20:46
    A to według ciebie nie ma różnicy między treningiem a meczem? To i odwróćcie sytuację i postresujcie się trochę na treningu to może na mecz uda się wyjść nie tylko na sztywnych nogach. Uznanie za obronione sytuację.

  • pol13 pol13 napisał(a) 03.12.2018 r, o godz. 19:45
    Zawodowcy hahahah pewne 3 porazki do konca, mozna szalec u buka smialo!

  • ZS 1906 Sosnowiec ZS 1906 Sosnowiec napisał(a) 03.12.2018 r, o godz. 19:08
    Jak czytam te wypociny naszego \"Bufona\" to mi się odbija. Chłopie co Ty palisz? Zestresowani??? Czym??? Może już puste trybuny Was przerażają? Trzeba się będzie do tego przyzwyczaić.