Konferencja prasowa po meczu w Kielcach JP, 2018-09-24, 21:07

-  W drugiej połowie gra się otworzyła. Po dwóch indywidualnych, szkolnych błędach w obronie straciliśmy dwie bramki. Mieliśmy jeszcze możliwość wrócić do tego meczu, strzelając chociażby rzut karny - powiedział Dariusz Dudek.
Konferencja prasowa po meczu w Kielcach

Dariusz Dudek:
- W dzisiejszym spotkaniu widzieliśmy dwie drużyny, które na pewno chciały zdominować środek pola. Nam troszeczkę plany pokrzyżowała kontuzja Patrika Mraza. Trzeba było dokonać zmiany. Myślę, że mecz był wyrównany. Mówiłem moim zawodnikom, że kto piewszy strzeli bramkę, ten wygra. W pierwszej połowie mieliśmy wyrównane spotkanie, powiedziałbym, że piłkarskie szachy. W drugiej połowie gra się otworzyła. Po dwóch indywidualnych, szkolnych błędach w obronie straciliśmy dwie bramki. Mieliśmy jeszcze możliwość wrócić do tego meczu, strzelając chociażby rzut karny. To był moment, w którym mogliśmy zdobyć przynajmniej jeden punkt. Nie wykorzystaliśmy tego rzutu karnego, później się otworzyliśmy, straciliśmy bramkę na 1:3 i można powiedzieć, że było już po meczu. W czwartek mamy Puchar Polski w Grudziądzu, a w niedzielę gramy bardzo ciężki i prestiżowce spotkanie z Cracovią u siebie. Musimy się zregenerować. Najważniejszy mecz dla nas będzie w niedzielę.

Gino Lettieri:
- Oczekiwaliśmy ciężkiego meczu. Mimo tego, że mieliśmy duże posiadanie piłki w pierwszej połowie, nie mieliśmy żadnych większych szans w pierwszej połowie. Przeciwnik naprawdę się daleko wycofał i czekał na kontry. W przerwie zmieniliśmy drobne taktyczne rzeczy. Zagraliśmy w innych przestrzeniach. Wyszło nam to korzyść i myślę, że wygraliśmy zasłużenie. To zwycięstwo było dla nas bardzo ważne, bo następne trzy mecze są dla na wyjątkowo trudne.