Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Polczak: Historia lubi się powtarzać Paulina Skóra, 2019-04-18, 18:28

Po blisko miesięcznej przerwie po pierwszego składu wraca Piotr Polczak. Środkowy obrońca nabawił się urazu podczas marcowego spotkania z Lechią Gdańsk. W ostatniej kolejce znalazł się już nawet na ławce rezerwowych, ale Valdas Ivanauskas nie zdecydował się jeszcze skorzystać z jego usług. W Legnicy może być jednak inaczej. 
Polczak: Historia lubi się powtarzać

- Podczas meczu z Lechią nic nie czułem, adrenalina była tak duża, że nawet nie pamiętałem momentu kontuzji. Noga mi spuchła dopiero po spotkaniu, ale myślałem, że nic poważnego się nie stało. Dopiero po zrobieniu rentgena okazało się, że mam złamaną jedną z kości śródstopia. Po dłuższej przerwie, na treningach jeszcze lekko odstaję pod względem fizycznym, ale to normalne — powiedział Polczak w rozmowie z klubowymi mediami. - Oczywiście, chciałbym jak najszybciej wrócić do składu, by pomóc chłopakom w walce o utrzymanie się — dodaje.

Piotr Polczak odniósł się także do obecnej, nienapawającej zbytnim optymizmem sytuacji Zagłębia Sosnowiec, oraz do zbliżających się spotkaniach z Miedzią Legnica i Wisłą Kraków.

- Nasza sytuacja jest ciężka, ale nie beznadziejna. Wystarczy, że wygramy dwa razy z rzędu i nasza sytuacja w dole tabeli ulegnie poprawie. Oczywiście, rywale muszą też pogubić punkty. Tak jak to było, gdy wygraliśmy z Miedzią Legnica i Wisłą Kraków. Historia piłkarska lubi się powtarzać, teraz znowu gramy w Legnicy, a potem w środku tygodnia z Wisłą Kraków. Święta spędzimy w pracy, ale nikt nie narzeka, że gramy i trenujemy w święta, najważniejszy jest cel, czyli utrzymanie.

 


 • Podziel się tą informacją:
Komentarze (3)
 • K.S Z.S K.S Z.S napisał(a) 20.04.2019 r, o godz. 16:13
  Historia lubi się powtarzać ja jednak wieżę w wasze umiejętności co udowodniliście w ostatnich meczach powodzenia


 • Rotwajler Rotwajler napisał(a) 18.04.2019 r, o godz. 19:57
  Ale oczywiście wracaj do zdrowia. Jesteś potrzebny. Przydałoby nam się trzech środkowych obrońców bo z 5-tego metra tracimy najwięcej bramek
 • Rotwajler Rotwajler napisał(a) 18.04.2019 r, o godz. 19:55
  mówi Polczek że: \"Po dłuższej przerwie, na treningach jeszcze lekko odstaję pod względem fizycznym, ale inaczej być nie może. To tylko świadczy o tym, jak świetnie pod względem motorycznym przygotowana jest drużyna. Gdyby ktoś nowy pojawił się u nas na treningu, to nie dałby rady.\"
  Ale jak narazie to my odstajemy od innych i to sporo. Szczególnie w wyszkoleniu technicznym gdy przeciętny zawodni kiwa naszych dwóch obrońców niemal w każdym, meczu.

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
10 - Fabian Piasecki
5 - Szymon Pawłowski
3 - Rafał Grzelak, Patryk Małecki, Patryk Mularczyk
2 - Stanisław Biłeńkyj, Rubio
1 - Michał Góral, Płamen Kraczunow, Tomasz Nawotka, Błażej Radwanek, Mateusz Szwed

ASYSTY:
8 - Szymon Pawłowski
5 - Patryk Małecki
4
- Fabian Piasecki
3 - Mateusz Szwed
2 - Stanisław Biłeńkyj, Tomasz Hołota, Patryk Mularczyk 
1 - Rafał Grzelak, Tomasz Nawotka, Jakub Sinior, Quentin Seedorf 

ŻÓŁTE KARTKI:
5 (1) - Kacper Radkowski, Jakub Sinior
4 (1) - Rafał Grzelak, Wojciech Słomka
4 - Fabian Piasecki
3 (1) - Stanisław Biłeńkyj, Płamen Kraczunow
3 - Tomasz Hołota, Tomasz Nawotka, Piotr Polczak, Patryk Małecki
2 - Markas Beneta, Patryk Mularczyk,Dawid Ryndak, Quentin Seedorf
1 - Bartłomiej Babiarz, Szymon Pawłowski, Błażej Radwanek, Rubio, Krystian Stępniowski, Mateusz Szwed


* - w nawiasie czerwona kartka za dwie żółte

Rozkład jazdy kibica 2020-06-04, 20:40GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec 2020-06-07, 12:40Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn 2020-06-13, 17:40GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec 2020-06-17, 16:00Zagłębie Sosnowiec - Radomiak Radom 2020-06-20, 17:40GKS 1962 Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2020 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony