I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez Tomcjo 2017-05-13, 1:30 pm

Podwojny
Ostatnio edytowano 2017-05-13, 1:37 pm przez Tomcjo, łącznie edytowano 1 raz
Tomcjo
 
Posty: 7202
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland


Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez Tomcjo 2017-05-13, 1:35 pm

Tylko ze podsumowanie sportowe bedzie na papierze wyglądało super . Awans do I ligi po latach dziadostwa i dwa dobre miejsca w I lidze . Więc usłyszymy czego wy chcecie . Czepiacie sie . Nikt przecież nie zająknie sie słowem o marnowanym potencjale . To dokładnie tak jak w meczu . Gdyby Ryndak strzelił w sytuacji sam ba sam . Gdyby jeszcze któraś z dobrych okazji była wykorzystana to mimo ze Miedz zasłużyła to punkty pojechałyśmy do Sosnowca a po ewentualnej wygranej w Suwałkach mielibyśmy prosta autostradę do ekstraklasy . Wiec sportowo to teoretycznie nic nie możemy zarzucić . Tylko właśnie to marnowanie szans doprowadza nas do szału . Klub nie działa profesjonalnie w wielu dziedzinach i dostrzegają to tacy laicy jak ja . Ten sezon to powinnismy wygrać z 20 pkt przewaga nad Sandecja . A bilety na mecze powinny chodzić u konika z 10 krotnym przebiciem . I wcale nie potrzebowaliśmy na to budżetu na poziomie Barcelony . Wystarczyło zostawić Sanogo i dbać o jego zdrowie . Makengo nie miał prawa jechać do baby tylko zapierdalac i rozciągać mięśnie to nie strzeliłby Achilles . Wystarczylo dwuch solidnych obrońców . Kontrakt z Magiera to było jakies horendalne amatorstwo którego skutki mamy do dzis . Trzeba było albo nie zatrudniać albo wymagać rocznego kontraktu . Zreszta pieniądze za odszkodowanie i Sanogo rozłożone na wieloletnie raty to jakiś wałek . Zatrudnienie i wywalenie Mandrysza !!! Juz za samo to prezes powinien zostać pożegnany . Za sprawę w prokuraturze rownież . Za niedbanie o frekwencje na meczach . Za niewykorzystanie potencjału regionu . Za niespełnione tysiące obietnic . Za promocje budowy stadionu . No chyba ze oceniamy go jako amatora , prezesa amatorskiego klubu i fajnego funfla z tatuażem . No to spoko . Wporzo . Fakt ze nie zarabia jakiejś wielkiej kasy . Tylko ze drugie tyle ma z Legii i to kolejny powód do przerwania tego układu .
Tomcjo
 
Posty: 7202
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez Blajpios 2017-05-13, 1:36 pm

August napisał(a):
bbartek napisał(a):Czy nasze uwagi i sugestie będą przeanalizowane przez Właściciela to już osobny duży znak zapytania.

Andrzej. Pytanie może być zasadniczo tylko jedno. Czy właściciel w osobie Pana Prezydenta zamierza w końcu zatrudnić na stanowisku Prezesa osobę kompetentną. Ale znając sosnowieckie realia jest to równie naiwne jak wiara w garbate aniołki.Oczywiście z podsumowaniem sezonu można się wstrzymać do końca sezonu choć już w tej chwili wiara w optymistyczne zakończenie bardziej przypomina dramatyczne zaklinanie rzeczywistość bo wiele wskazuje na to, że raczej ten sezon zakończy się kompromitacją bo tak odbieram ewentualny i być może zasłużony brak awansu

A może jednak nie tak, może od drugiej strony?
Tylko, że w innym co prawda wątku, bardziej jeszcze perspektywicznym, bo pod nazwą Przyszłość Zagłębia - Kol. Anakin nie tylko wskazał: właśnie to, o co by chodziło, jak najsłuszniej. Ba! Wskazał również - odpowiedź smutną na te nadzieje, dobrze że ma realny osąd, tyle, że to dla Zagłębia brzmi smutno, niestety, bo są podstawy, by sądzić, jak tam Kol. Anakin konkluduje, że nie znajdą się tacy ludzie:
Anakin napisał(a):
Blajpios napisał(a):Jeszcze z dodatkiem: któremu będzie na tym zależało i będzie na tym zależało właścicielowi.

Jest jeszcze jeden warunek. Jeśli lokalna będzie miało màdrzejszą miejską opinię publiczną, która bę w stanie wymuszać sensowne decyzje. A na to niestety się nie zanosi.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez August 2017-05-13, 2:46 pm

Wszystko ładnie pięknie tylko co obaj macie na myśli pisząc o "lokalnej opinii publicznej." Nas kibiców ? Zobaczcie ile osób choćby na tym forum patrzy na klub bardziej horyzontalnie. Gora - kilka. Większości wystarczy szczęśliwe 1-0 z Bytovią i zaczyna się uwielbienie dla swojego fumfla Prezesa. Media lokalne ? Część pewnie ma coś wspólnego z miejskim garnuszkiem i z pewnością nie "zaatakuuje" Arkadiusza. Mógłbyś podpuscić Dudałę, ale wpierw chyba musiałbyś mu wmówić, że Renemu w 1906 pomagał Cieplak.Zresztą zwróć uwagę, że przy kilkuletnim już aliansie z Leśnym nie popełniono ani jednego artykułu, w którym ktoś zadałby pytanie dlaczego do rady Zagłębia czy Akademii powołani zostali Panowie Giera i Laskowski - prywatnie pracownicy z geszeftu Leśnodorskiego (nawet nie z Legii). Nie mamy mocnego i niezależnego stowarzyszenia. Chwalerbny pomysł bbartka z petycją do Chęcińskiego. Ale uważam pomysł za równie naiwny w swojej skuteczności
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez slawekchicago 2017-05-13, 4:10 pm

Zycze tej druzynie 9 pkt w 3 nastepnych meczach i chociaz sa to pobozne zyczenia niepoprawnego optymisty to wlasnie chce by tak bylo BO CHCIALBYM ZOBACZYC TA MASE KIBICOW SUKCESU NA LUDOWYM . KIBICEM SIE JEST A NIE BYWA TEZ MAM WIELE DO ZARZUCENIA ALE TO ANI MIEJSCE ANI TYM BARDZIEJ CZAS BY O TYM PISAC . WSTRZYMUJE SIE Z TYM DO MOMENTU GDY WSZYSTKO BEDZIE ROZSTRZYGNIETE CZY TO NA PLUS CZY NA MINUS . JESLI BEDZIE TO PIERWSZE , TO NALEZY PAMIETAC "BY TE PLUSY NIE ZASLONILY MINUSOW"
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez patrios91 2017-05-13, 5:00 pm

August napisał(a):Wszystko ładnie pięknie tylko co obaj macie na myśli pisząc o "lokalnej opinii publicznej." Nas kibiców ? Zobaczcie ile osób choćby na tym forum patrzy na klub bardziej horyzontalnie. Gora - kilka. Większości wystarczy szczęśliwe 1-0 z Bytovią i zaczyna się uwielbienie dla swojego fumfla Prezesa.

Dokładnie. Dlatego nie udzielam się zbytnio na forum jak kiedyś gdyż wiem, że ręka rękę myje. Nic nie jest zależne, to my jesteśmy zależni. A prezes? Marionetka. Nic więcej. Tańczy jak mu zagrają. Jeśli ktoś wie jak klub funkcjonuję od góry to wie jak jest.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez Tomcjo 2017-05-13, 5:03 pm

No to na nutę optymistów :lol: . W następnej kolejce Olimpia remisuje z Chojniczanka a Górnik z GKS . Sa to wyniki bardzo prawdopodobne . A tu małe Sci-Fi Zagłębie wygrywa z Wigrami co daje nam drugie miejsce i przewagę punktowa . I co ? Mamy otwarta drogę do awansu trzy mecze w tym dwa u siebie . I awansujemy ? :lol: oby optymiści mieli racje !
Tomcjo
 
Posty: 7202
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez August 2017-05-13, 5:13 pm

Chojnice od 5 minuty jedną bramkę do tyłu.
1-1
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez Adam1906 2017-05-13, 6:46 pm

Podbeskidzie - GKS Tychy 2:2
Chojniczanka - MKS Kluczbork 1:1
Ostatnio edytowano 2017-05-13, 7:00 pm przez Adam1906, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 7098
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez novack 2017-05-13, 6:58 pm

No to Derbin pokazał "warstat"!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5901
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez slawekchicago 2017-05-13, 7:05 pm

Niech jeszcze Wigry straca punkty i co niektorzy nabiora szacunku do Naszego 1:0w Bytowie 12pkt do podniesienia z murawy wiec konczyc pieprzenie , ponarzekamy po sezonie
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez Adam1906 2017-05-13, 7:09 pm

Po 50 min. Wigry Suwałki - Bytovia Bytów 1:0
Po 20 min. Stomil Olsztyn - Górnik Zabrze 2:0
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 7098
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez August 2017-05-13, 7:13 pm

novack napisał(a):No to Derbin pokazał "warstat"!

Coś taki cięty na tego Derbina. Żebyśmy mieli lepszego magika. Co by nie powiedzieć za Artrua było radośnie. A teraz mamy Smyłę-bis
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez petromar 2017-05-13, 7:14 pm

Chojniczanka remis Górnik plecy, BB remis....czy oni naprawdę wszyscy muszą naszym piłkarzom robic na złość??? jak tak dalej pójdzie to nawet same przegrane wepchną nas do ekstraklapy :) :) :)
petromar
 
Posty: 988
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez slawekchicago 2017-05-13, 7:36 pm

To wychodzi na to ze w Suwalkach gramy o awans !!!!!!!!
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron