I PO AWANSIE

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

gliwice

Postprzez rycerz 2003-05-24, 11:27 pm

możecie nam rowy lizać gołębiarze
Piast na zawsze
rycerz
 


Postprzez Fan 2003-05-24, 11:46 pm

Lizac to ty mozesz koledze "po szalu". Zobaczymy wasza frekwencje w tej 2 lidze. TYLKO ZAGLEBIE.
Fan
Working Class
 
Posty: 509
Dołączył(a): 2003-01-02, 3:49 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez bankier 2003-05-25, 5:51 am

NIECH SIE KURWY GLIWICKIE WYNIOSĄ Z TEGO FORUM! ZŁODZIEJE I SPRZEDAWCZYKI! A NASI PIŁAKRZE I TAKTYKA NA MECZ Z LECHEM TRAGEDIA JEŚLI CHODZI O OFENSYWĘ! TYMI WRZUTKAMI DALEKO NIE ZAJDZIEMY! NIE MA ZAWODNIKA, KTÓRY POTRAFI STRZELIC Z 20 METRÓW! TRENERZE TOCHEL CO MA QRWA ZNACZYĆ??? I DO TEGO BREDNIE O WYRZUCENIU UJKA Z ZESPOŁU??? BEDZIEMY GRAĆ W ATAKU STOLPĄ I KAROLEM (KAROLOWI CHOCIAŻ NIE BRAKUJE AMBICJI, ALE STOLPA JEST CIENKI I NIE ZASŁUGIJE NA GRĘ W III LIDZE - MOZE KIEDYŚ.... :))))
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez rados 2003-05-25, 7:53 am

Wg mnie też jest już pozamiatane.Trzeba kupić kilku nowych zawodników
(przede wszystkim napastnkiów), bo z tymi co mamy to III liga i nic więcej.Karol chociaż walczył i się starał to myśle że zajebał nam ten mecz
,bo po prostu nie mozna przestrzelić z kilku metrów.Ludzie litości.
Stolpa jest bezbarwnu i można by go wypozyczyć np. do Czarnych żeby się ogrywał bo wczoraj absolutnie nic nie pokazał.
rados
Zagłębiak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2003-04-17, 11:08 am

Stolpa

Postprzez ^m@rcin^ 2003-05-25, 8:04 am

rados napisał(a):Stolpa jest bezbarwnu i można by go wypozyczyć np. do Czarnych żeby się ogrywał bo wczoraj absolutnie nic nie pokazał.


W rezerwach bedzie gral :!:
^m@rcin^
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 4439
Dołączył(a): 2002-12-31, 2:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

Postprzez WOJTEK 2003-05-25, 8:22 am

BEZ SENSU JEST TRZYMANIE KOLESI BO SĄ WYCHOWANKAMI.TO NIE JEST OCHRONKA.TO PODOBNO ZAWODOWY KLUB.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez Bodzio 2003-05-25, 9:07 am

Dariusz Kaniuka – Zagraliśmy dziś w eksperymentalnym zestawieniu w defensywie. Nie mogłem skorzystać z dwóch podstawowych zawodników i to było widoczne, szczególnie w pierwszej połowie. Proste błędy spowodowały, że straciliśmy trzy gole. Udało się doprowadzić do wyniku 2:3. ale to było wszystko na co w tym dniu było stać Odrę. Wydaję mi się, że dziś nie byliśmy w stanie na więcej. Nie graliśmy źle, drużyna walczyła, grała, liczyłem na remis, ale się nie udało. Zostało nam cztery mecze, będziemy chcieli te cztery spotkania wygrać i zakończyć sezon. Może nawet na trzeciej lokacie.

GDYBY BYŁO COŚ NIE TAK TO TRENER NAPEWNO BY COŚ POWIEDZIAŁ TAK JAK CISZA WIĘC NIE PIEPRZCIE GŁUPOT ŻE KUPILI U SIEBIE NO I W SOSNOWCU.pOZDROWIENIA DLA OBJEKTYWNYCH KIBICÓW A SEZON JESZCZE NIE SKOŃCZONY CZTERY KOLEJKI PRZED NAMI I WSZYSTKO MOŻE SIĘ PRZYDARZĆ I WAM I NAM.[/b]
Bodzio
 

Postprzez WOJTEK 2003-05-25, 9:18 am

JASNE.WEĹš NIE PIERDOL GŁUPOT.JUŻ PO HERBACIE...
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez Soyer 2003-05-25, 10:04 am

Bodzio napisał(a):GDYBY BYŁO COŚ NIE TAK TO TRENER NAPEWNO BY COŚ POWIEDZIAŁ TAK JAK CISZA WIĘC NIE PIEPRZCIE GŁUPOT ŻE KUPILI U SIEBIE NO I W SOSNOWCU.[/b]


Obudź się !!! Mecz w Gliwicach + sędzia na Zagłębiu byli ustawieni. Nawet na stronie www.odra.opole.pl piszą że było jak miało być . A co trener Odry ma mówić że
"sprzedaliśmy mecz bo chcemy jechać na Kanary"? Odnośnie naszego meczu - spójrz na ilość kartek. Sędziowanie było przeciww nam i przeciw Sulmie. Jak można dać zawodnikowi w takim meczu, o taką stawkę czerwoną kartkę
za przekleństwa? Góra żółta! Czerwoną szybicje poiwnien dostać Kurdziel za uderzenie zawodnika. Ale wiesz czemu nie dostał - bo na ławce rezerwowej był pierwszy raz junior , a przecież Sulma też nie mogła wygrać.
Taka jest chora liga - chcąc awansować nie wystarczy dobrze grać , trzeba mieć MISIU kase!!!

Piast już może cieszyć się z awansu.
Jeśli chodzi o Ujka, fakt w rundzie jesiennej grał słabo , tak jakby mu się nie chciało , ale już teraz był najlepszym zawodnikiem, dużo asyst, bramki, super akcje, cwaniactwo boiskowe, walka do końca. Powinien zostać. Stolpik.
Bardzo dobra postawa linii obrony i Kurdziela. Stolpik - do drugiej drużyny.

Pozdrawiam
Soyer
Moderator
 
Posty: 684
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Monti 2003-05-25, 10:25 am

Napisze tylko tyle , sędzia nota -1. Nasi piłkarze za skuteczność 1 za ambicje 6 . W 6 stopniowej skali. Kibice za doping 5 a za zachowanie po meczu 6. Poza tym trzeba walczyć do ostatniej minuty ligi.
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez WOJTEK 2003-05-25, 1:20 pm

NIE ZAPOMINAJMY,ZE GRAJĄ JESZCZE Z GRUNWALDEM,ZIELONĄ GÓRĄ I ROZWOJEM.WCALE NIE MUSZĄ WYGRAĆ.A MOIM ZDANIEM NÓZKI SIĘ MOGĄ POWINĄĆ.TEN SIĘ SMIEJE CO SIĘ ŚMIEJE OSTATNI.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez WOJTEK 2003-05-25, 1:28 pm

NAWET JAK NIE WEJDZIEMY TO ZAPOWIADAJĄ SIĘ FAJNE MECZE.WCHODZĄ: CHROBRY GŁOGÓW (MAMY COŚ DO ZAŁATWIENIA),POLONIA SŁUBICE,KĘDZIERZYN-KOĹšLE,TYCHY LUB PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez bankier 2003-05-25, 1:36 pm

i spadnie śląsk wrocław

ps. ale i tak wolałbym druga ligę! a na rozwoju zaiste będę - bo szykuje się szlagier :))) ale na poważnie będzie bardzo ciekawie (jeśli mecz jest o 17 - a Zagłebie zagra swoje spotkanie w rudzie śląskiej o 11)
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez wild_thing 2003-05-25, 7:29 pm

i co, nagle nie tylko sedzia jest winny przegranej? moze jeszcze swoj zespol posadzicie o to ze sprzedaje piastowi mecze...jedzcie na piastunke dalej ale pamietajcie o jednym: JESZCZE PRZYNAJMNIEJ JEDEN SEZON BEDZIECIE DYMAC W TRZECIEJ LIDZE...piast nie ma kasy na II lige? wedlug was ma, skoro co dwie kolejki kupuje mecz, przekupuje sedziow i ma w kieszeni pzpn (takie oponie tez juz widzialem na tym forum). Jestescie smieszni. Wincie za swoja porazke innych to daleko na tym zajedziecie.
wild_thing
 

Postprzez WOJTEK 2003-05-25, 7:36 pm

wild_thing napisał(a):i co, nagle nie tylko sedzia jest winny przegranej? moze jeszcze swoj zespol posadzicie o to ze sprzedaje piastowi mecze...jedzcie na piastunke dalej ale pamietajcie o jednym: JESZCZE PRZYNAJMNIEJ JEDEN SEZON BEDZIECIE DYMAC W TRZECIEJ LIDZE...piast nie ma kasy na II lige? wedlug was ma, skoro co dwie kolejki kupuje mecz, przekupuje sedziow i ma w kieszeni pzpn (takie oponie tez juz widzialem na tym forum). Jestescie smieszni. Wincie za swoja porazke innych to daleko na tym zajedziecie.
ALE DOWALIŁEŚ.c*** MNIE OBCHODZI CO PISZESZ,WRÓŻKO.ALE PAMIĘTAJ,ZE NA PEWNO JESZCZE ZAGRAMY RAZEM.A MOŻE NIE???
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników