przez jaca661966 2011-03-13, 12:25 am
Brawo Zagłębie.Początek prawie wymarzony.Byle tak dalej. Co do Filipa, to następną bramkę strzeli za pół roku.Jak się mylę,to odszczekam.
NO to czekamy



Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52
tiktak napisał(a):Wczorajszy występ Posmyka podsumował zimowe transfery w ofensywie. Posmyk, Suker, Gryboś i co?Chciałoby się powiedzieć - jajco. W ataku grają Lacha i Filipowicz.
SO_1906 napisał(a):tiktak napisał(a):Wczorajszy występ Posmyka podsumował zimowe transfery w ofensywie. Posmyk, Suker, Gryboś i co?Chciałoby się powiedzieć - jajco. W ataku grają Lacha i Filipowicz.
A skąd wiesz, że grali by tak samo gdyby nie mieli konkurencjiMoge się założyć że to miało duży wpływ na Filipa...
- Kod: Zaznacz cały
Brawo !!! Najważniejsze są 3 punkty... i w górę tabeli... :brawo:
Adamek182 napisał(a): Co do Posmyka to trzeba docenić waleczność i przede wszystkim umiejętność znalezienia sie na pozycji. Umie się chłop ustawić a jak sie w końcu odblokuje to się woreczek z bramkami rozwiąże.Nie ma sensu gnoić ich po pierwszych meczach.
Adamek182 napisał(a): Coś jak z dawnego Groclinu(Rasiak-Niedzielan) tylko u nas Posmyk bądź Suker z Filipowiczem a za nimi cofnięty,świetnie dysponowany Lacha,skrzydła Stefanski i Napora. I grad bramek na Ludowym. Ale....póki punkty są to jest dobrze.
wojtas sc napisał(a):[[/color]
- Kod: Zaznacz cały
Brawo !!! Najważniejsze są 3 punkty... i w górę tabeli... :brawo:
a 1 wielkie brawa za 3 pkt. niema co do tyłu się oglądać tylko do przodu
a 2 należą się wielkie brawa dla MOSIR-u za dobry stan murawy![]()
![]()
![]()
![]()
a 3dla gniazdowych ( wiadomo kogo )_ za pjioczka
a 4 my swoje i do przodu![]()
[b]a 5 jest jeden klub jedna wiar co do awansu prowadzi nas Czerwień zieleń oraz biel to od uroszenia w mym sercu gnieździ TYLKO SIĘ , WIARA NADZIEJA I AMBICJA
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
Blajpios napisał(a):Niemniej jednak - do postaw dla "hurraoptymizmu", to naprawdę jeszcze daleko, nawet gdyby była jakaś jego dopuszczalna forma.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników