Mamy wreszcie terminarz i na początku można rzec mecz z ekipą,która dokonała całkowitego przetasowania w swoim składzie i zapewne będzie w tym sezonie drużyną,z którą trzeba się będzie poważnie liczyć:
Terminarz sezonu 2010/11:
Runda I
10.09.2010
1 zwycięzca barażu - Comarch Cracovia
2 GKS Tychy - KS KTH Krynica
3 KH Pol-Aqua Zagłębie - Ciarko KH Sanok
4 Stoczniowiec Gdańsk S.A. - Akuna Naprzód Janów
5 Aksam Unia Oświęcim - JKH GKS Jastrzębie
12.09.2010
6 zwycięzca barażu - JKH GKS Jastrzębie
7 Akuna Naprzód Janów - Aksam Unia Oświęcim
8 Ciarko KH Sanok - Stoczniowiec Gdańsk S.A.
9 KS KTH Krynica - KH Pol-Aqua Zagłębie
10 Comarch Cracovia - GKS Tychy
14.09.2010
64 * Stoczniowiec Gdańsk S.A.- Comarch Cracovia
* mecz z dnia 22.10.2010
17.09.2010
11 GKS Tychy - zwycięzca barażu
12 KH Pol-Aqua Zagłębie - Comarch Cracovia
13 Stoczniowiec Gdańsk S.A.- KS KTH Krynica
14 Aksam Unia Oświęcim - Ciarko KH Sanok
15 JKH GKS Jastrzębie - Akuna Naprzód Janów
19.09.2010
16 zwycięzca barażu - Akuna Naprzód Janów
17 Ciarko KH Sanok - JKH GKS Jastrzębie
18 KS KTH Krynica - Aksam Unia Oświęcim
19 Comarch Cracovia - Stoczniowiec Gdańsk S.A.
20 GKS Tychy - KH Pol-Aqua Zagłębie
26.09.2010
26 zwycięzca barażu - Ciarko KH Sanok
27 KS KTH Krynica - Akuna Naprzód Janów
28 Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzębie
29 GKS Tychy - Aksam Unia Oświęcim
30 KH Pol-Aqua Zagłębie - Stoczniowiec Gdańsk S.A.
01.10.2010
31 Stoczniowiec Gdańsk S.A- zwycięzca barażu
32 Aksam Unia Oświęcim - KH Pol-Aqua Zagłębie
33 JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy
34 Akuna Naprzód Janów - Comarch Cracovia
35 Ciarko KH Sanok - KS KTH Krynica
03.10.2010
36 zwycięzca barażu - KS KTH Krynica
37 Comarch Cracovia - Ciarko KH Sanok
38 GKS Tychy - Akuna Naprzód Janów
39 KH Pol-Aqua Zagłębie - JKH GKS Jastrzębie
40 Stoczniowiec Gdańsk S.A - Aksam Unia Oświęcim
08.10.2010
41 Aksam Unia Oświęcim - zwycięzca barażu
42 JKH GKS Jastrzębie - Stoczniowiec Gdańsk S.A.
43 Akuna Naprzód Janów - KH Pol-Aqua Zagłębie
44 Ciarko KH Sanok - GKS Tychy
45 KS KTH Krynica - Comarch Cracovia
Reszta tutaj:
http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5, ... 01011.html
Puchar Polski:
Podział na grupy:
Grupa I:
Pol-Aqua Zagłębie Sosnowiec
Ciarko KH Sanok
KS KTH Krynica
Baraż II
Grupa II:
Comarch Cracovia
Akuna Naprzód Janów
Aksam unia Oświęcim
Baraż III
Grupa III:
GKS Tychy
JKH GKS Jastrzębie
Stoczniowiec Gdańsk S.A.
Baraż I
Terminarz:
Grupa I
27.08.2010
Zagłębie Sosnowiec - baraż II
KH Sanok - KTH Krynica
29.08.2010
baraż II - KTH Krynica
Zagłębie Sosnowiec - KH Sanok
7.09.2010
KH Sanok - baraż II
KTH Krynica - Zagłębie Sosnowiec
28.09.2010
baraż II - Zagłębie Sosnowiec
KTH Krynica - KH Sanok
12.10.2010
KTH Krynica - baraż II
KH Sanok - Zagłębie Sosnowiec
26.10.2010
baraż II - KH Sanok
Zagłębie Sosnowiec - KTH Krynica
Reszta poniżej:
http://www.hokej.net/pl/news,artykul,30 ... 01011.html