Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52
Przemek26 napisał(a):Żałosne to mało powiedziane :diabelek: :diabelek: . To już trzeba było na Niwkę przyjechać trenować. Nie daleko, jest hala, szatnia, mini siłownia, boisko. Jest wszystko pod ręka na pewno na wyższym standardzie niż Klimontów czy Górnik Sosnowiec. Sorry tam szatnie maja na parkingu. Jak zespół , który ma bazę treningową na poziomie podwórkowym ma sie przygotować do meczu.Jak działacze mogą spojrzeć w oczy zawodnikom których sprowadzają i każą im trenować na "boisku szkolnym"
Cały czas gramy bez napadu. Dopiero teraz do składu wraca Folc i Lachowski i wierzę, że oni wniosą trochę ożywienia do naszej gry ofensywnej.
mayday77 napisał(a):http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=1&k1_id=2&k2_id=2&dzial_id=6&news_id=186231 jeżeli nie z Kmitą do z kim???a ja mówię że wygramy,nie będzie to łatwy mecz(bo takich w 2 lidze nie ma),ale będzie wygrana i to pewna wygrana-tak jak to że w następnej kolejce gramy z Ruchem!!!