keff79 napisał(a):Ta nagonka już jest nudna.. każdy kto się czuje mocniejszy i ma predyspozycje na dyrektora zawsze może podrzucić CV na Kresową. Włosi mają decydujący głos, widocznie p. Rudy im odpowiada. Zresztą pokażcie mi taki klub w którym kibice uwielbiają swój zarząd..
Jak Cię to nudzi, to po co wchodzisz w ten temat ?
Tak naprawdę nudne to jest to, że mimo tak nieudolnego zarządzania klubem, i to jak się okazuję w prawie we wszystkich jego aspektach, ten osobnik ma nadal swoich wiebicieli. No cóż, fan club "ojca dyrektora" mocno sie trzyma :wink:
Może wreszcie się dowiem od zorientowanych (a może to ciągle wielka tajemnica ?) jakie ten "dyrektor" ma kompetencje, jakie obowiązki ?
Bo jak pracuje, to już wiemy.
Atmosfera w klubie (o której się po cichu mówiło od dawna), konflikty, układy, to zasługa tego pana.
Teraz nie pamiętam, ale w psychologi to sie jakoś nazywa, kiedy niektóre osoby (te ze słabym charakterem) muszą w ten sposób odreagować swoją uległość wobec własnych przełożonych.
Do tego zero pojęcia o marketingu i zarządzaniu firmą (np wpływy z reklam na stadionie na poziomie niższym, prawdopodobnie :wink: od dochodu kobiety sprzedajacej słonecznik przed bramą. To oczywiscie żart, ale tak do końca nie jestem wcale pewien, czy to przypadkiem nie prawda ?
Owoce "pracy" tego pana już zbieramy (np. dotychczasowe odejścia wartościowych, ambitnych zawodników, konflikt z trenerem zakończony jego "nagłą dymisją"), a na tym nie koniec.
Pisałem już dawno, że Zagłębie jest na "zakręcie". I albo ucieknie do przodu (awans) przed kłopotami, albo prawdziwe kłopoty dopiero się zaczną. Niestety, ta druga opcja zaczyna się realizować :!:
Może ten sezon jakoś dotrwamy, ale przyszły już czarno widzę.
I za to wszystko, co się działo i co się nadal dzieje w klubie odpowiada
w znacznym i może nawet decydujacym stopniu właśnie Rudy.
Ktos pewnie powie, ze o wszystkim decydują Włosi i ma racje, ale decydują na podstawie przesłanek i informacji które dostarcza nasz bohater. I tu jest to ogromne pole na którym można zrobić zarówno wiele dobrego, jak i złego.
Czy są na tym forum jeszcze jacyś kibice Zagłebia którzy stwierdzą ,że wszystko jest OK ???
Czy są na tym forum jeszcze jacyś kibice Zagłębia którzy twierdzą, że nudzi ich ten ważki problem ???
I własnie dlatego, że nas kibiców cała ta sytuacja w Zagłębiu boli, będziemy o tym pisać. Czy się to komus podoba, czy nie.
PS
A kwestia kibiców Śląska ? Odpowiedź jest prosta :jak się wcześniej bilety sprzedało, to potem już trudno wyciągnąć z kieszeni kasę i oddać ?
Więc przestańcie także pieprzyć o miłości Rudego do kibiców, bo sami się przekonaliśmy o niej, choćby w odpuszczonym meczu pucharowym z Odrą.