już prawie 30 wiose ogladam zmagania piłkarzy Zagłebia ..
i mam odczucia takowe że ..prędko do 1 ligi nie wejdziemy !!
nie te czasy ..piłkarze ..działacze ..stadion ..układyn ..pieniądze!!
pamiętam szalone lata 80-te wygraną Zagłebia nad Legią 2:1 w Warszawie i powrót -hotel Polichno pod Warszawą a w nim pan prezes Gałeczka w towarzystwie sedziów ..Myślę że powinniśmy się pogodzić z myślą że przez ponad 20 lat Zagłębie było przeciętną drużyną 1 ligową czasami z sukcesami czasami z pomocą ..a teraz pukim nic się mie zmieni pozostaniemy przciętną drużyną 2 ligową ..serce się rwie dusza śpiewa a rozum podpowiada ..
a piłkarze ..hmm podejrzewam że nigdzie im lepiej nie będzie lepiej niż w 2 ligowym Zagłębiu ..powiedzmy sobie prawdę ilu z nich musiało by odejść ...i gdzie dostaną co miesaiąc pieniądze do ręki..?
a ambicje kilka meczów można wygrać ambicjami a do reszt potrzeba niestety umiejętności ...
trenera narazie nie tykam chociaż ..wiele wiele można mu zarzucić !!
tak jak i właścicielom klubu..
moje rozwiązanie ..utopijne może ale z chwilą możliwości kupna akcji klubu w Zagłębiu mieszka ok 500 tys ludzi z tego czynnych kibicow ok 5000 biernych może 2 może 4 razy tyle ... 2 pln miesięcznie razy osoby daje ..już możliwości ..
pozdrawiam
Stary Sosnowiec jeśli ktoś pamięta :-) tę dzielnicę :-))