2019-03-23, 11:00 Miejsce rozgrywania meczu: Sosnowiec
Puszcza Niepołomice
Stroje: zielone (4-4-2)
31. Lukáš Hroššo (46' 1. Dawid Kudła) 17. Michael Heinloth 25. Piotr Polczak 16. Mateusz Cichocki (62' 32. Roman Janicki) 14. Dawid Ryndak 34. Lukáš Greššak (46' 21. Sebastian Milewski) 99. Giorgi Iwaniszwili 7. Tomasz Nawotka (62' 31. Mateusz Szwed) 9. Giorgi Gabedawa 27. Vamara Sanogo 88. Olaf Nowak (62' 30. Kacper Radkowski)     Trener: Valdas Ivanauskas
1:0 - Giorgi Gabedawa 40' 1:1 - Jakub Bąk 68' 1:2 - Łukasz Szczepaniak 70'
25' Łukasz Furtak 42' Przemysław Sajdak 51' Michael Heinloth
13. Bartosz Przybysz 21. Łukasz Furtak (46' 28. Michał Mikołajczyk) 23. Piotr Stawarczyk (46' 25. Wiktor Żytek) 27. Mateusz Bartków (83' 8. Michał Zając) 14. Jakub Zagórski 9. Jakub Bąk (76' 24. Patryk Kura) 7. Marcel Kotwica (46' 20. Konrad Nowak) 11. Marcin Stefanik (88' 18. Jakub Bigda) 10. Hubert Tomalski (65' 4. Szymon Gwiazda; 83' 26. Jakub Wojtaszek) 16. Przemysław Sajdak (46' 2. Łukasz Szczepaniak) 4. Szymon Gwiazda (46' 19. Marcin Orłowski; 49' 5. Konrad Stępień)   Rezerwowi: 99. Kacper Halczak   Trener: Tomasz Tułacz

90.0000
90+1' gwizdek Koniec meczu.
88' zmiana Ostatnia zmiana w Puszczy. Jakub Bigda za Marcina Stefanika.
88' Na spalonym Vamara Sanogo
83' zmiana Dwie zmiany w Puszczy - za Szymona Gwiazdę i Mateusza Bartkowa weszli Jakub Wojtaszek i Michał Zając.
79' Zagłębie miało okazję do kontry, ale Mateusz Szwed fatalnie podawał do Giorgiego Iwaniszwilego.
78' Roman Janicki zablokował strzał Łukasza Szczepaniaka i goście mają róg.
76' zmiana Patryk Kura wszedł za Jakuba Bąka.
70' gol - piłka nożna 1:2 Wrzut z autu na wysokości pola karnego. Piłkę zagrał Jakub Zagórski, a Łukasz Szczepaniak w polu bramkowym uprzedził Dawida Kudłę.
69' Fatalne wyprowadzenie piłki przez Zagłębie z pola karnego. Dawid Kudła podawał do Piotra Polczaka, a piłka wyszła poza boczną linię.
68' gol - piłka nożna 1:1 Rzut rożny dla Puszczy i w podbramkowym zamieszaniu piłkę do bramki z bliska skierował Jakub Bąk.
65' zmiana Powrotna zmiana w Puszczy. Na boisko powrócił Szymon Gwiazda.
64' Vamara Sanogo znalazł się w sytuacji sam na sam, Piłkę nogą na róg wybił Bartosz Przybysz.
62' zmiana Trzy zmiany w Zagłębiu. Na boisko weszli Kacper Radkowski, Roman Janicki i Mateusz Szwed. Murawę opuścili Tomasz Nawotka, Olaf Nowak i Mateusz Cichocki.
62' Piłka w bramce Zagłębia, ale sędzia boczny wskazał spalonego. Po strzale Łukasza Szczepaniaka w długi róg piłkę tuż przed linią bramkową dotknął jeszcze Jakub Bąk. Gdyby nie to zagranie, to chyba byłby gol.
61' Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego wybita przez Piotra Polczaka piłka trafia na 18. metr. Stamtąd strzelał Hubert Tomalski. Piłka odbiła się od jednego z naszych graczy i wyszła na róg.
60' Dawid Ryndak sfaulował Jakuba Zagórskiego.
59' Olaf Nowak w kontrze zagrał do Tomasza Nawotki, który wypuścił Vamarę Sanogo, ale ten był na spalonym.
55' Po dośrodkowaniu Vamary Sanogo z kilku metrów uderzał Olaf Nowak. Rykoszet od rywala, boczna siatka i róg.
53' Z 18 metrów uderzał Marcin Stefanik. Broni Dawid Kudła
52' Kontra gości po stracie Sebastiana Milewskiego. Dawid Kudła wybija piłkę na róg po strzela z lewej strony pola karnego.
51' żóta kartka Michael Heinloth ukarany za faul na Hubercie Tomalskim.
49' zmiana Marcin Orłowski pograł niecałe 4 minuty. Schodzi z boiska z kontuzją. Zastąpił go Konrad Stępień.
48' Olaf Nowak z około 7 metrów strzelił obok słupka.
46' Po dograniu piłki przez Łukasza Szczepaniaka dobrej okazji nie wykorzystał Marcin Orłowski.
46' Dwie zmiany w Zagłębiu. Na bramce Dawid Kudła, a Sebastian Milewski zmienił Lukáša Greššaka
46' gwizdek Zaczęła się druga połowa sparingu.
45+1' gwizdek Koniec sparingu
45' Z rzutu wolnego dośrodkował Jakub Bąk, a w podbramkowym zamieszaniu jeden z graczy Puszczy główkował obok słupka.
42' żóta kartka Żółta kartka dla Przemysława Sajdaka za faul na Dawidzie Ryndaku.
40' gol - piłka nożna 1:0 Z lewej strony boiska dośrodkował Vamara Sanogo. Głową z kilku metrów strzelał Giorgi Gabedawa. Bartosz Przybysz zdołał odbić piłkę, ale sędzia liniowy uznał, że interwencja miała miejsce już poza linią bramkową.
39' Po akcji Olafa Nowaka tuż obok bramki uderzył Tomasz Nawotka.
38' Marcel Kotwica minął Michaela Heinlotha i przymierzył z lewej strony pola karnego w długi róg. Trochę za mocno
37' Dawid Ryndak wstrzelił piłkę w pole karne z prawej strony boiska. Broni Bartosz Przybysz.
32' Po akcji Łukasza Furtaka goście wywalczyli rzut rożny.
31' Po dośrodkowaniu Jakuba Bąka z rzutu wolnego z kilku metrów główkował Piotr Stawarczyk. Bramkarz Zagłębia odbił piłkę, ale i tak nie byłoby bramki, bo gracz Puszczy był na spalonym.
30' Vamara Sanogo faulował w ataku Przemysława Sajdaka.
27' Giorgi Iwaniszwili zagrał z rzutu wolnego w pole karne, a Vamara Sanogo został zablokowany przy próbie strzału.
27' Tomasz Nawotka faulowany tuż za boczną linią pola karnego.
25' żóta kartka Żółta kartka dla Łukasza Furtaka za faul na Tomaszu Nawotce.
21' Rzut wolny dla Puszczy z lewej strony boiska. Po dośrodkowaniu Jakuba Bąka piłkę z pola karnego wybija Piotr Polczak.
19' Po rajdzie prawą stroną z 18 metrów strzelał Jakub Bąk. Broni golkiper sosnowiczan.
18' Lukáš Greššak faulowany przez Szymona Gwiazdę.
15' Giorgi Gabedawa faulował w ataku Marcela Kotwicę.
15' Po dośrodkowaniu Giorgiego Iwaniszwilego główkował Piotr Polczak. Broni Bartosz Przybysz.
14' Giorgi Gabedawa wywalczył rzut rożny.
12' Tym razem piłka z rogu zagrana przed pole karne. Następnie wrzucał Dawid Ryndak, a Giorgi Gabedawa główkował nad bramką.
11' Wrzutka Giorgiego Iwaniszwiliego i zablokowany strzał Mateusza Cichockiego. Kolejny róg.
11' Z rogu dośrodkował Giorgi Iwaniszwili. Akcję zamknął strzał Dawida Ryndaka z 16 metrów. Po rykoszeci piłka wychodzi poza boisko.
10' Vamara Sanogo wywalczył rzut rożny.
8' Niecelny strzał Giorgiego Gabedawy z lewej strony pola karnego.
5' Zagłębie gra dziś w ustawieniu 3-4-3. Z tyłu Michael Heinloth, Piotr Polczak i Mateusz Cichocki. Na prawej pomocy Dawid Ryndak, na lewej Tomasz Nawotka. W środku pomocy Lukáš Greššak i Giorgi Iwaniszwili i w ataku tercet Giorgi Gabedawa, Vamara Sanogo i Olaf Nowak.
3' Pierwszy celny strzał w meczu. Zza pola karnego uderzał Hubert Tomalski. Broni Lukáš Hroššo.
0' 11:00 W dzisiejszym sparingu z Puszczą trener Valdas Ivanauskas dał wolne kilku podstawowym zawodnikom Zagłębia. W składzie nie ma Szymona Pawłowskiego, Žarko Udovičicia, Mateusza Możdżenia, Patrika Mraza, Martina Tótha, Giórgosa Mygasa. Jest za to aż trzech nominalnych napastników - Olaf Nowak, Vamara Sanogo i Giorgi Gabedawa.
0' 10:55 Dzień dobry. Witamy ze Stadionu Ludowego i zapraszamy na relację ze sparingu Zagłębia Sosnowiec z Puszczą Niepołomice.
Sparing: Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice 1:2Sparing: Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice 1:2 W rozegranym na Stadionie Ludowym sparingu Zagłębie przegrało 1:2 z I-ligową Puszczą Niepołomice. Jedynego gola dla sosnowiczan strzelił Giorgi Gabedawa. » Czytaj więcej