2018-07-08, 16:00 Miejsce rozgrywania meczu: Sosnowiec
2:3(1:1)
Karpaty Lwów
Stroje: zielone (4-4-2)
23. Matko Perdijić (46' 1. Dawid Kudła) 89. Fabio Leutenecker (60' 11. Patryk Mularczyk) 4. Arkadiusz Jędrych 8. Rafał Makowski (46' 56. Jakub Pawlik) 99. Tymoteusz Puchacz (46' 70. Nuno Malheiro) 42. Alexandre Cristoavo (46' 66. Adam Banasiak) 21. Sebastian Milewski (46' 10. Callum Rzonca) 97. Dejan Vokič (46' 24. Bartłomiej Babiarz) 6. Tomasz Nowak (46' 13. Mello) 22. Žarko Udovičić (46' 77. Konrad Wrzesiński) 12. Junior Torunarigha (46' 20. Szymon Lewicki)
0:1 - Serhij Miakuszko 15' 1:1 - Junior Torunarigha 32' 1:2 - Serhij Miakuszko 52' 2:2 - Szymon Lewicki 68' 2:3 - Jorge Carrascal 84'
37' Francisco Di Franco 65' Mello 90' Arkadiusz Jędrych
99. Herman Peńkow 94. Denys Miroszniczenko (88' 7. Roman Tołoczko) 44. Artem Fedećkyj (46' 4. Nika Sandochadze) 70. Iwan Łobaj (46' 82. Ołeksij Kowtun) 9. Ołeksij Huculak (51' 54. Orest Łebedenko) 20. Francisco Di Franco (71' 48. Dmytro Kloc) 17. Ołeh Hołodiuk (56' 21. Cristian Erbes) 18. Rodrigo Vargas (46' 10. Jorge Carrascal) 8. Nazar Werbnyj (71' 11. Ambrosij Czaczua) 33. Serhij Miakuszko (55' 32. Catriel Sanchez) 35. Marjan Szwed (86' 19. Artur Dima)

90.0000
90+2' gwizdek Koniec sparingu.
90' żóta kartka Żółta kartka dla Arkadiusza Jędrycha za faul na Jorge Carrascalu.
84' gol - piłka nożna 2:3 Kontra Karpat. Kolumbijczyk Jorge Carrascal ruszył na bramkę Zagłębia i oddał strzał z 18 metrów. Po ręce Dawida Kudły piłka wpadła do siatki.
75' Szymon Lewicki rzucił piłkę na lewą stronę pola karnego do Adama Banasiaka, który próbował uderzyć tak jak "Lewy" przy golu na 2:2, ale niestety chybił.
73' Solowa akcja Jorge Carrascala, który zakręcił naszymi obrońcami, ale spudłował z około 8 metrów.
68' gol - piłka nożna 2:2 Szymon Lewicki dostał piłkę w polu karnym i uderzył lewą nogą w długi róg.
65' żóta kartka Żółta kartka dla Mello za faul na Jorge Carrascalu.
60' zmiana Za Fabio Leuteneckera na boisko wszedł Patryk Mularczyk.
56' Po dośrodkowaniu Nuno Malheiro obok bramki główkował Szymon Lewicki.
52' gol - piłka nożna 1:2 Po podaniu Jorge Carrasco piłkę do bramki skierował Serhij Miakuszko.
51' Rzut wolny dla Zagłębia z około 30 metrów. Adam Banasiak strzelił płasko i niecelnie.
46' zmiana W przerwie w Zagłębiu nastąpiło aż dziewięć zmian. Z wyjściowego składu pozostali jedynie Arkadiusz Jędrych oraz testowany Niemiec Fabio Leutenecker.
46' gwizdek Rozpoczęła się druga połowa sparingu.
45' gwizdek Sędzia Piotr Lasyk zakończył pierwszą połowę spotkania.
44' Rzut rożny dla Zagłębia. Po dośrodkowaniu Tomasza Nowaka piłkę głową zgrał Dejan Vokić, a Rafał Makowski z około 5 metrów trafił w słupek.
43' Rajd Alexandre Cristovao i zbyt lekki strzał z 20 metrów. Broni golkiper Karpat.
37' żóta kartka Żółta kartka dla Francisco Di Franco za faul na Tymoteuszu Puchaczu.
32' gol - piłka nożna 1:1 Žarko Udovičić przedarł się lewą stroną i zagrał w pole bramkowe do Juniora Torunarighi, który tylko dopełnił formalności.
26' Na spalonym Ołeh Hołodiuk
23' Marjan Szwed uderzył lewą nogą z 25 metrów. Tuż nad poprzeczką.
21' Alexandre Cristovao z ponad 20 metrów strzelił obok bramki.
17' Rzut wolny dla Zagłębia z 20 metrów. Po strzale Tomasza Nowaka piłka trafia a mur, a dobijający Žarko Udovičić również uderza w mur.
15' gol - piłka nożna 0:1 Po strzale Serhija Miakuszki goście obejmują prowadzenie.
14' Artem Fedećkyj wybił piłkę z pola karnego po dośrodkowaniu Tomasza Nowaka.
13' Francisco Di Franco sfaulował szarżującego Tymoteusza Puchacza.
13' Z pola karnego strzelał Marjan Szwed. Został zablokowany/
10' Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego nad bramką główkował Ołeksij Huculak.
5' W składzie Zagłębia na prawej obronie gra testowany Niemiec Fabio Leutenecker.
1' gwizdek Rozpoczął się sparing Zagłębia Sosnowiec z Karpatami Lwów.
Zdjęcia ze sparingu z Karpatami LwówZdjęcia ze sparingu z Karpatami Lwów Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć z dzisiejszego meczu sparingowego Zagłębie Sosnowiec - Karpaty Lwów zakończonego porażką naszej drużyny 2-3. » Czytaj więcej