2018-03-23, 13:00 Miejsce rozgrywania meczu: Sosnowiec
23. Matko Perdijić (60' 1. Dawid Kudła) 70. Nuno Malheiro (60' 94. Robert Sulewski) 4. Arkadiusz Jędrych (60' 4. Rafał Makowski) 16. Mateusz Cichocki (60' 25. Igor Krzykowski) 22. Žarko Udovičić 77. Konrad Wrzesiński (60' 7. Tomasz Nawotka) 24. Bartłomiej Babiarz (60' 10. Callum Rzonca) 6. Tomasz Nowak (60' 66. Adam Banasiak) 27. Vamara Sanogo (60' 11. Patryk Mularczyk) 19. Martin Pribula (82' 87. Konrad Kumor) 20. Szymon Lewicki (60' 42. Alexandre Cristovao)
1:0 - Szymon Lewicki 27' (k.) 1:1 - Leandro 77' (k.)
76' Igor Krzykowski
30. Artur Haluch (46' 1. Hubert Gostomski) 16. Dawid Jabłoński (60' 19. Dominik Sokół) 38. Martin Klabnik (46' 14. Damian Jakubik) 4. Maciej Świdzikowski (46' 23. Simon Colina) 95. Karol Hodowany 99. Kamil Gilewski (46' 9. Leandro) 18. Chinonso Agu 77. Patryk Mikita (46' 75. Matthieu Bemba) 8. Patryk Winsztal (60' 10. Peter Mazan) 21. Dariusz Brągiel (60' 7. Damian Szuprytowski) 22. Jakub Rolinc (46' 12. Jakub Wróbel)

90.0000
90+1' gwizdek Koniec meczu!
90' Alexandre Cristovao podał w pole karne do Tomasza Nawotki, który minął się z piłką!
87' Głową pod poprzeczkę przymierzył Alexandre Cristovao. Hubert Gostomski wybił piłkę na róg.
83' Kolejna składna akcja Radomiaka zakończona niedokładnością w polu karnym.
82' zmiana Konrad Kumor wszedł za Martina Pribulę.
80' Po strzale Damiana Szuprytowskiego z 18 metrów Dawid Kudła sparował piłkę na słupek.
77' gol - po karnym 1:1 Potężny strzał Leandro z rzutu karnego i Radomiak wyrównuje.
76' żóta kartka Igor Krzykowski sfaulował w polu karnym Petera Mazana. "Jedenastka" dla Radomiaka i żółta kartka dla naszego gracza.
73' Damian Szuprytowski znalazł się w sytuacji sam na sam z Dawidem Kudłą. Miał czas i miejsce aby przymierzyć, ale kapitalną paradą popisał się nasz golkiper.
72' Matthieu Bemba zagrał w pole karne, a Jakub Wróbel lewą nogą uderzył nad poprzeczką.
69' Powinno być 2:0. Alexandre Cristovao spudłował z kilku metrów.
68' Kontra sosnowiczan. Patryk Mularczyk zza pola karnego posłał piłkę obok słupka.
67' Žarko Udovičić przerwał dobrze zapowiadającą się akcję gości.
66' Po strzale Tomasza Nawotki z 16 metrów piłkę na róg odbił Hubert Gostomski.
63' Solowa akcja Leandro i niecelny strzał lewą nogą zza pola karnego.
60' zmiana Trzy zmiany w Radomiaku i całą seria zmian w Zagłębiu.
58' Szymon Lewicki zagrał głową do Konrada Wrzesińskiego, ale ten niestety był na spalonym.
55' W Radomiaku w przerwie naliczyliśmy sześć zmian, a w Zagłębiu rezerwowi się jeszcze rozgrzewają.
48' Piłka znalazła się w bramce Zagłębia, ale na spalonym był strzelec gola.
46' gwizdek Zaczęła się druga połowa sparingu. Zagłębie na razie be zmian.
45' gwizdek Koniec pierwszej połowy sparingu.
44' Dynamiczny rajd Konrada Wrzesińskiego prawą stroną boiska. Podanie na środek pola karnego do Szymona Lewickiego, który nie strzelał, tylko przedłużył piłkę do lepiej ustawionego Martina Pribuli, a ten przy strzale został zablokowany przez Dawida Jabłońskiego.
42' Dośrodkowanie Žarko Udovičicia z lewego skrzydła. Vamara Sanogo przegrał walkę z Martinem Klabnikiem.
41' Dośrodkowanie Žarko Udovičicia z lewej strony boiska. Piłka przeleciała nad głowami Vamary Sanogo i Konrada Wrzesińskiego. Z pola karnego wybił ją Dariusz Brągiel.
40' Jakub Rolinc wszedł nakładką w Mateusza Cichockiego.
38' Po solowej akcji Vamara Sanogo wbiegł w pole karne i strzelił lewą nogą. Piłka poszybowała nad bramką, a Francuz domagał się przyznania rzutu rożnego, twierdząc, że futbolówka odbiła się jeszcze od Martina Klabnika.
34' Szymon Lewicki zagrał ze środka boiska na lewą stronę do rozpędzonego Žarko Udovičicia, a ten zagrał z pierwszej piłki. Nie wiemy, czy chciał strzelać, czy dośrodkowywać. Wiemy jednak, że nie wyszło.
33' Ponownie z narożnika boiska wrzucał Tomasz Nowak, a nad bramką główkował Arkadiusz Jędrych.
33' Po dośrodkowaniu Tomasza Nowaka z rzutu rożnego blokowany strzał głową Konrada Wrzesińskiego. Następny róg.
32' Róg dla sosnowiczan po rajdzie Konrada Wrzesińskiego.
30' Znowu groźna akcja lewą stroną boiska. Martin Pribula wymienił podania z Žarko Udovičiciem, ale Serb wyjechał z piłką poza końcową linię.
27' gol - po karnym 1:0 Pewny egzekutorem rzutu karnego okazał się Szymon Lewicki.
27' Žarko Udovičić w swoim stylu minął rywala po lewej stronie boiska i podał w pole karne do Vamary Sanogo, który był faulowany przez Patryka Mikitę,
24' Po akcji lewą stroną i dośrodkowaniu Dariusza Brągiela Patryk Mikita faulował w ataku Mateusza Cichockiego.
23' Bartłomiej Babiarz zwiódł Patryka Mikitę i strzelił nad bramką z około 28 metrów.
22' Krótko rozegrany rzut rożny przez Radomiaka. Sytuację wyjaśnił Szymon Lewicki.
21' Z rogu wrzucał Patryk Winsztal. Strzał, rykoszet i kolejny korner.
20' Radomiak będzie miał czwarty rzut rożny, ale najpierw na boisko wbiegli masażyści Zagłębia, którzy udzielają pomocy Nuno Malheiro.
18' Po dośrodkowaniu Dawida Jabłońskiego Chinonso Agu faulował Matko Perdijicia.
17' Goście mają trzeci rzut rożny po tym, jak Vamara Sanogo przerwał akcję Dariusza Brągiela.
16' Jakub Rolinc odpychał Arkadiusz Jędrycha w walce o piłkę w polu karnym Zagłębia.
15' Vamara Sanogo strzelił lewą nogą z półobrotu zza pola karnego. Piłka poleciała nad bramką.
11' Szymon Lewicki uderzył lewą nogą z rzutu wolnego i posłał piłkę nad bramką gości.
10' Vamara Sanogo faulowany przez Chinonso Agu 25 metrów od bramki Radomiaka.
9' Po dośrodkowaniu Dawida Jabłońskiego z rogu piłkę z pola karnego wybija Martin Pribula.
8' Po pierwszym dośrodkowaniu z rzutu rożnego będzie drugi róg. Tym razem z drugiej strony boiska.
7' Po interwencji Vamary Sanogo rzut rożny dla gości.
4' Akcja ofensywna Radomiaka. Po podaniu "99" w polu karnym źle przyjmował piłkę "38" i futbolówkę przejął Dawid Kudła.
3' Zagłębie gra w składzie, w jakim nie mogłoby w tym sezonie wystąpić w lidze. W pierwszej jedenastce brakuje młodzieżowca. Sebastian Milewski i Tymoteusz Puchacz pełnią obowiązki reprezentacyjne, a Tomasz Nawotka i Patryk Mularczyk są wśród rezerwowych.
1' Gramy! Zaczął Radomiak.
0' 13:00 Ligowe mecze Zagłębia i Radomiaka zaplanowane na ten weekend zostały odwołane z powodu powołań piłkarzy obu klubów do młodzieżowych reprezentacji Polski. Sosnowiczanie mieli grać z Rakowem Częstochowa, a Radomiak miał podjąć Gwardię Koszalin.
0' 12:55 Witamy ze Stadionu Ludowego i zapraszamy na relację na żywo ze sparingu z Radomiakiem Radom.