Relacja Sparingi - Zima 2017/2018 - kolejka
2018-01-13, 08:00 Miejsce rozgrywania meczu: Nieciecza
Termalica Nieciecza
1:2(1:1)
(I połowa) Dariusz Trela Gabriel Matei Artem Putiwcew Przemysław Szarek Martin Mikovič Szymon Pawłowski Vlastimir Jovanović Dejan Janjatović Łukasz Piątek Dávid Guba Bartosz Śpiączka (II połowa) Dariusz Trela (68' Michał Leżoń)  Szczepan Kogut Ákos Kecskés Vitālijs Maksimenko Martin Mikovič  Piotr Nowak Patrik Mišák Mateusz Kupczak Samuel Štefánik Roman Gergel Bartosz Śpiączka (62' Jakub Wróbel)
0:1 - Konrad Wrzesiński 33' 1:1 - Przemysław Szarek 40' 1:2 - Michał Kieca 90'
(I połowa) Matko Perdijić  Robert Sulewski Arkadiusz Jędrych Arkadiusz Najemski Tymoteusz Puchacz Vamara Sanogo Alexandre Cristóvão Adam Banasiak Konrad Wrzesiński Sebastian Milewski Callum Rzonca (II połowa) Dawid Kudła Nuno Malheiro Rafał Makowski Mateusz Cichocki Žarko Udovičić Michał Kieca Tomasz Nowak Mikołaj Gądek Patryk Mularczyk Tomasz Nawotka Szymon Lewicki

90.0000
90' gwizdek Koniec pierwszego sparingu! Wygrywamy 2:1!
90' gol - piłka nożna 1:2 Rzutem na taśmę wygrywamy w Niecieczy! Na listę strzelców wpisał się Michał Kieca
40' gol - piłka nożna 1:1 Gospodarze wyrównują po trafieniu Przemysława Szarek
33' gol - piłka nożna 0:1 Pierwszą bramkę strzela Konrad Wrzesiński - prowadzimy w Niecieczy 1:0!
0' gwizdek Rozpoczęła się pierwsza gra kontrolna Zagłębia Sosnowiec w 2018 roku. Gościmy na bocznym boisku Termalici Nieciecza