17. Sebastian Dudek
6. Tomasz Nowak
19. Martin Pribula
89. Wojciech Łuczak
0:1 - Jakub Świerczok 47' 1:1 - Martin Pribula 79' 1:2 - Remigiusz Szywacz 86' 2:2 - Sebastian Dudek 90+4' (k.)
34' Marcin Sierczyński 58' Tomasz Boczek
(12' 23. Emmanuel Sarki;
67' 14. Remigiusz Szywacz)
10. Jakub Świerczok
(64' 11. Erik Törnros)

90.0000
90+4' gwizdek Koniec meczu
90+4' gol - po karnym 2:2 Sebastian Dudek nie dał szans Pawłowi Florkowi.
90+3' Mamy rzut karny! Jeden z graczy GKS zablokował ręką podanie Martina Pribuli.
90+2' Zbyt niskie dośrodkowanie. Grę od bramki wznowi Paweł Florek.
90+1' Martin Pribula wywalczył rzut rożny.
87' GKS Tychy nawet w sparingach gra na czas. Sędzia napomina słownie Pawła Florka.
86' gol - piłka nożna 1:2 Goście ponownie na prowadzeniu. Podawał Dawid Błanik, a Remigiusz Szywacz precyzyjnym strzałem z 12 metrów pokonał Jakuba Szumskiego.
83' Po rozegraniu rzutu wolnego nad bramką strzelał Łukasz Matusiak.
82' Sebastian Dudek faulowany na 20. metrze.
81' Niecelny strzał Łukasza Matusiaka z 20 metrów.
79' gol - piłka nożna 1:1 Po prostopadłym podaniu od Sebastiana Dudka Martin Pribula mija Pawła Florka i strzela prawą nogą po ziemi do bramki.
79' Na spalonym Wojciech Łuczak.
74' zmiana Seweryn Gancarczyk wchodzi na murawę za Eugena Zasavitchiego.
73' Žarko Udovičić dośrodkował z lewego skrzydła, ale Robert Bartczak nie sięgnął piłki.
70' Po strzale Macieja Mańki piłka trafia w Kamila Wiktorskiego i wychodzi na róg.
67' zmiana Remigiusz Szywacz wszedł za Emmanuela Sarkiego.
65' Z ostrego kąta strzelał Tomasz Nowak. Będzie róg.
64' zmiana Podwójna zmiana w GKS-ie. Plac gry opuścili zawodnik testowany i Jakub Świerczok, a w ich miejsce pojawili się Maciej Mańka i Erik Törnros
63' Wojciech Łuczak przerzucił piłkę na lewą stronę boiska do Martina Pribuli, ale Słowak nie miał z kim grać.
58' żóta kartka Żółta kartka dla Tomasza Boczka za faul na Tomaszu Nowaku.
55' Zagłębie jest wyraźnie rozdrażnione po straconej bramce.
54' Centrostrzał Tomasza Nowaka. Piłka odbija się od ręki Pawła Florka, a następnie od poprzeczki.
53' Jeszcze jedna świetna okazja Martina Pribuli. Po podaniu od Žarko Udovičicia Słowak przegrał pojedynekk z Pawłem Florkiem.
53' Po strzale Martina Pribuli z 10 metrów piłka trafiła w słupek.
51' Rzut rożny dla Zagłębia - za mocne dośrodkowanie Sebastiana Dudka.
47' gol - piłka nożna 0:1 Bramkę dla gości zdobył Jakub Świerczok. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki
46' zmiana Zagłębie przystąpiło do drugiej połowy bez zmian. Za Mateusza Bukowca i Mateusza Mączyńskiego weszli Daniel Mikołajewski i Dawid Błanik.
46' gwizdek Zaczęła się druga połowa spotkania.
45' gwizdek Koniec pierwszej połowy sparingu
44' Na strzał z dystansu zdecydował się Łukasz Matusiak. Daleko od celu.
39' Wojciech Łuczak na spalonym po podaniu Łukasza Matusiaka.
37' Z prawej strony boiska podawał Robert Bartczak. Marcin Sierczyński się potknął i nie zdołał oddać strzału, ale był jeszcze Tomasz Nowak, który z ponad 20 metrów strzelił nad poprzeczką.
35' Jakub Szumski piąstkuje piłkę po strzale Łukasza Grzeszczyka z rzutu wolnego.
34' żóta kartka Żółta kartka dla "Siary" za protesty.
33' Sebastian Dudek fauluje Mateusza Mączyńskiego przed polem karnym Zagłębia
30' Žarko Udovičić wstrzelił piłkę przed bramkę, ale zabrakło zamknięcia akcji.
25' Wojciech Łuczak minął Emmanuela Sarkiego na prawej stronie pola karnego i zagrał przed bramkę. Piłkę na róg wybił Mateusz Grzybek.
23' Marcin Sierczyński faulowany przez testowanego zawodnika.
20' Robert Bartczak strzelał po ziemi z prawej strony pola karnego. Piłka odbija się od Daniela Tanżyny i przelatuje nad bramką.
19' Žarko Udovičić na spalonym po podaniu Wojciecha Łuczaka.
15' Sosnowiczanie wybijają piłkę po rzucie rożnym gości i od razu idą z kontrą. Wojciech Łuczak zagrał do Martina Pribuli, który wypuścił Roberta Bartczaka, a ten z prawej strony pola karnego uderzył po ziemi. Paweł Florek odbił piłkę nogą na róg.
14' Jakub Szumski wybija na rzut rożny piłkę po strzale Łukasza Grzeszczyka zza pola karnego.
13' Zablokowany strzał Martina Pribuli z 20 metrów.
12' zmiana Pierwsza zmiana w Tychach. Kontuzjowany Marcin Radzewicz opuszcza boisko, a na placu gry melduje się Emmanuel Sarki.
11' Žarko Udovičić po akcji lewą stroną zagrał na 16. metr w kierunku Roberta Bartczaka, ale akcję przerwał jeden z rywali.
6' Kontra Zagłębia przerwana przy bocznej linii faulem testowanego zawodnika na Robercie Bartczaku.
6' Po dośrodkowaniu Mateusza Bukowca z rogu piłkę wybija Wojciech Łuczak
5' Goście wywalczyli pierwszy rzut rożny.
4' Zagłębie ma dziś w planach dwa sparingi. Teoretycznie lepszy skład gra teraz z Tychami, a o 14:00 "drugi garnitur" zmierzy się z Polonią Bytom.
1' gwizdek Początek sparingu
Sparing: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy 2:2Sparing: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy 2:2 W rozegranym na Stadionie Ludowym sparingu Zagłębie Sosnowiec zremisowało 2:2 z GKS-em Tychy. Gole dla sosnowiczan strzelili Martin Pribula (79') i Sebastian Dudek (90+4' - karny). » Czytaj więcej