Dawid Ryndak
(60' Martin Pribula)
Adrian Paluchowski
(46' Jakub Arak)

1:0 - Michał Fidziukiewicz 13' 2:0 - Łukasz Sołowiej 19' 3:0 - Adrian Paluchowski 45' 4:0 - Fabian Klama 46' 5:0 - Jakub Arak 56' 6:0 - Sebastian Dudek 73' (k.) 7:0 - Michał Bajdur 79' 8:0 - Jakub Arak 88'

90.0000
90' gwizdek Koniec meczu!
88' gol - piłka nożna 8:0 Po asyście Sebastiana Dudka Jakub Arak uderzył w okienko.
79' gol - piłka nożna 7:0 Michał Bajdur ograł dwóch rywali w polu karnym i strzelił siódmego gola dla Zagłębia
73' gol - po karnym 6:0 Sebastian Dudek strzelił bramkę z rzutu karnego podyktowanego za faul na Martinie Pribuli
60' zmiana Dziewięć zmian w zespole Zagłębia
56' gol - piłka nożna 5:0 Jakub Arak wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem Górnika.
46' gol - piłka nożna 4:0 Już w pierwszej minucie drugiej połowy pada kolejna bramka dla sosnowiczan. Na listę strzelców wpisał się Fabian Klama
46' gwizdek Początek drugiej połowy
46' zmiana Dwie zmiany w Zagłębiu przed drugą połową.
45+1' gwizdek Koniec pierwszej połowy
45' gol - piłka nożna 3:0 Po dośrodkowaniu Jovana Ninkovicia trzecią bramkę dla Zagłębia strzela Adrian Paluchowski
19' gol - piłka nożna 2:0 Po dośrodkowaniu Jakuba Wilka z rzutu rożnego piłkę głową w bramce Górnika umieścił Łukasz Sołowiej.
15' Mecz rozgrywany jest na nawierzchni naturalnej, ale nie na głównej płycie, tylko na bocznym boisku.
13' gol - piłka nożna 1:0 Po podaniu Adriana Paluchowskiego bramkę dla Zagłębia strzela Michał Fidziukiewicz.
1' gwizdek Trwa sparing pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a Górnikiem Piaski. Będziemy informować o zmianach wyniku.