Relacja Sparingi - Lato 2015 - kolejka
2015-07-16, 18:30 Miejsce rozgrywania meczu: Sosnowiec
6:0(4:0)
RKS Grodziec Będzin
I połowa: Szymon Gąsiński 7. Marcin Sierczyński 10. Krzysztof Markowski 30. Konrad Budek 2.  Jovan Ninković 16. Dawid Ryndak 29. Łukasz Matusiak 17. Sebastian Dudek 25. Martin Pribula 9. Michał Fidziukiewicz 18. Jakub Arak II połowa: Wojciech Fabisiak 88. Daniel Paszek 4. Łukasz Sołowiej 19. Bartłomiej Makowski 77. Konrad Zaradny 23. Hubert Tylec 24. Tomasz Margol 6. Grzegorz Fonfara 27. Przemysław Mizgała 8. Tomasz Szatan
(52' 11. Patryk Mularczyk)
31. Łukasz Tumicz

1-0 - Michał Fidziukiewicz 13' 2-0 - Martin Pribula 19' 3-0 - Jakub Arak 42' 4-0 - samobójcza 45' 5-0 - Patryk Mularczyk 59' 6-0 - Hubert Tylec 84'

90.0000
90' gwizdek Koniec meczu
84' gol - piłka nożna 6-0 Górna piłka od Grzegorza Fonfary w pole karne, Hubert Tylec przyjął na klatę i huknął z powietrza pod poprzeczkę.
59' gol - piłka nożna 5-0 Po podaniu Tumicza bramkę strzałem w długi róg zdobywa Patryk Mularczyk, który pojawił się na boisku w 52 minucie w miejsce kontuzjowanego Tomasza Szatana.
46' gwizdek Rozpoczęła się druga połowa meczu
45' gwizdek Koniec pierwszej połowy meczu
45' gol - piłka nożna 4-0 Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Martina Pribuli strzał głową oddał Krzysztof Markowski, a piłka odbiła się jeszcze po drodze do siatki od jednego z obrońców myląc bramkarza.
42' gol - piłka nożna 3-0 Po podaniu Dawida Ryndaka z prawej strony bramkę strzałem głową zdobywa Jakub Arak.
19' gol - piłka nożna 2-0 Po akcji lewą stroną boiska, wydawało się, że obrońcy gości wybiją piłkę, jednak się pogubili, co bezlitośnie wykorzystał Martin Pribula umieszczając piłkę w siatce bramki drużyny RKS-u Grodziec.
13' gol - piłka nożna 1-0 Bramkę dla Zagłębia zdobywa strzałem lewą nogą w długi róg Michał Fidziukiewicz. Podawał Sebastian Dudek.