6. Bartosz Bartkowski
17. Piotr Wypniewski
77. Paweł Łukasik

Trener: Mirosław Jabłoński
0:1 - Martin Pribula 5' 1:1 - Wojciech Fabisiak 14' (s.) 2:1 - Dawid Szymonowicz 17' 2:2 - Sebastian Dudek 50' (k.) 2:3 - Martin Pribula 53' 2:4 - Martin Pribula 87'

Trener: Artur Derbin
Sędziowie: Adam Lyczmański - Dariusz Ignatowski (Bydgoszcz), Maciej Cebulski (Poznań)
90.0000
90+3' gwizdek KONIEC!!! Jest super!
90+1' Strzał rozpaczy w wykonaniu Rafała Kujawy.
89' Mamy lidera.....
87' gol - piłka nożna 2:4 GOOOL!!! Znowu asystował Michał Fidziukiewicz, a Martin Pribula strzelił lewą nogą w długi róg. Hat trick Słowaka i już chyba mamy pewne trzy punkty.
86' Po dośrodkowaniu Jarosława Ratajczaka z lewego skrzydła nad poprzeczką główkował Łukasz Suchocki.
85' zmiana Ostatnia zmiana w Zagłębiu. Tomasz Szatan za Jakuba Araka.
84' Walczący o piłkę Jakub Arak sfaulował Rafała Remisza.
83' Jakub Arak w polu karnym Stomilu zagrał do Grzegorza Fonfary, a ten z około 10 metrów strzelił prosto w Piotra Skibę.
82' Ryzykowne przepuszczenie piłki przez Łukasza Sołowieja w polu karnym Zagłębia. Na szczęście Wojciech Fabisiak był szybszy od gracza Stomilu.
81' Długo budowana przez Stomil akcja została zakończona niedobrym dośrodkowaniem Arkadiusza Czarneckiego.
79' Tomasz Chałas z dystansu strzela wysoko nad poprzeczką.
79' Arkadiusz Czarnecki stracił piłkę na rzecz Michała Fidziukiewicza. "Fidżi" ruszył w pole karne, ale strzelał ze zbyt ostrego kąta, aby zaskoczyć Piotra Skibę.
78' Grzegorz Fonfara fauluje Tomasza Chałasa przy próbie odbioru piłki.
76' Michał Fidziukiewicz podał do Łukasza Matusiaka, a ten z około 30 metrów strzelił w środek bramki. Broni Piotr Skiba.
76' Žarko Udovičić mocno dośrodkował z rzutu rożnego, a Arkadiusz Czarnecki wybił piłkę głowa na róg.
75' Wydawało się, że dośrodkowanie Martina Pribuli z rzutu wolnego jest złe, ale obrona Stomilu się pogubiła i mamy rzut rożny.
75' Łukasz Suchocki fauluje Martina Pribulę
74' Faul Grzegorza Fonfary na Rafale Kujawie.
73' zmiana Druga zmiana w Zagłębiu. Grzegorz Fonfara za Sebastiana Dudka.
72' Miękka wrzutka Dawida Ryndaka i lekki strzał głową Jakuba Araka. Broni Piotr Skiba.
71' Na spalonym Łukasz Suchocki.
70' Rafał Kujawa złożył się w polu karnym do strzału przewrotką, jednak nic dobrego dla Stomilu z tego nie wyszło.
69' Marcin Sierczyński dwukrotnie blokuje strzały Piotra Głowackiego w polu karnym Zagłębia
68' Žarko Udovičić faulowany przez Łukasza Suchockiego. Był to faul ofensywny.
68' Martin Pribula traci piłkę pod polem karnym Stomilu i od razu akcję gospodarzy faulem przerywa Łukasz Matusiak.
66' zmiana Ostatnia zmiana w Stomilu. Tsubasa Nishi schodzi, a wchodzi Piotr Głowacki.
66' Mogło być niebezpiecznie, ale Łukasz Suchocki nie opanował piłki w polu karnym Zagłębia.
63' Sebastian Dudek źle dośrodkował z rzutu rożnego, ale nasi zawodnicy wykorzystują nieporadność rywali i nadal są przy piłce na połowie Stomilu.
63' Žarko Udovičić wywalczył rzut rożny dla sosnowiczan
62' Marcin Sierczyński zagrał do Martina Pribuli, który z woleja wycofał do Michała Fidziukiewicza. Strzał "Fidżiego" z około 25 metrów zablokowany przez Janusza Bucholca.
60' zmiana Druga zmiana w Stomilu. Tomasz Chałas za Karola Żwira.
60' Jakub Arak z boku boiska podał do Martina Pribuli, który zza pola karnego przymierzył pod poprzeczkę. Broni Piotr Skiba.
60' Rafał Kujawa podał w pole karne do Janusza Bucholca, który włączył się w akcję ofensywną swojego zespołu. Obronną ręką wyszedł Wojciech Fabisiak.
58' Z rzutu rożnego dośrodkował Jarosław Ratajczak, a powietrzną walkę wygrali gracze Zagłębia.
57' Krzysztof Markowski nie trafił w piłkę w polu karnym, ale szybko naprawił swój błąd, wybijając piłkę na róg.
56' Martin Pribula na spalonym po podaniu Žarko Udovičicia
55' zmiana Pierwsza zmiana w Stomilu. Michał Trzeciakiewicz za Pawła Głowackiego.
54' Žarko Udovičić faulowany przez Łukasza Suchockiego.
53' gol - piłka nożna 2:3 GOOOL!!!! Co za wejście Michała Fidziukiewicza. Najpierw po jego podaniu Jakub Arak wywalczył karnego, a teraz kapitalna prostopadła piłka w pole karne do Martina Pribuli i Słowak strzałem prawą nogą po raz drugi daje Zagłębiu prowadzenie w Olsztynie.
52' Michał Fidziukiewicz przymierzył z 20 metrów i posłał piłkę tuż nad poprzeczką.
50' gol - po karnym 2:2 Sebastian Dudek musiał strzelać dwa razy, bo arbiter nakazał powtórkę rzutu karnego, ale noga mu nie zadrżała i doprowadził do wyrównania.
49' Po podaniu Michała Fidziukiewicza Jakub Arak faulowany przez Piotra Skibę. Karny dla Zagłębia.
48' Po dośrodkowaniu Dawida Ryndaka z prawego skrzydła w polu bramkowym interweniuje Piotr Skiba
48' Žarko Udovičić dośrodkował z lewej strony boiska, a piłkę wybił Janusz Bucholc.
46' gwizdek Rozpoczęła się druga część spotkania.
46' zmiana Zmiana w Zagłębiu przed drugą połową. Michał Fidziukiewicz wchodzi za Przemysława Mizgałę.
45+1' gwizdek ... i zaraz po interwencji golkipera Stomilu sędzia Adam Lyczmański zakończył pierwszą połowę meczu w Olsztynie.
45+1' Žarko Udovičić dośrodkował z rzutu rożnego. Piotr Skiba wypiąstkował piłkę....
45' Dawid Ryndak wywalczył rzut rożny dla sosnowiczan.
44' Rafał Kujawa podał na lewą stronę pole karnego do Łukasza Suchockiego, który umknął Žarko Udovičiciowi i strzelił obok bramki Zagłębia.
43' Rafał Kujawa podał piłkę do Tsubasy Nishiego, który próbował wbiec z futbolówką w pole karne. Udało mu się ograć Krzysztofa Markowskiego, ale zatrzymał się na Łukaszu Sołowieju.
41' Rafał Kujawa zakręcił obrońcami Zagłębia na linii pola karnego i uderzył lewą nogą na bramkę Zagłębia. Wojciech Fabisiak podbił piłkę, a potem ją złapał.
39' Dawid Ryndak powstrzymał przedzierającego się prawą stroną boiska Jarosława Ratajczaka.
39' Najpierw piłkę na połowie Stomilu stracił Sebastian Dudek, ale po chwili Tsubasa Nishi zagrał na aut i odzyskaliśmy futbolówkę.
36' Dawid Ryndak chciał strzelić mniej więcej tak, jak w meczu z Rozwojem Katowice. Nie wyszło.
36' Po dośrodkowaniu Sebastiana Dudka z rzutu wolnego piłkę głowa z pola karnego wybija Janusz Bucholc.
36' Faul Dawida Szymonowicza na Przemysławie Mizgale w okolicy prawej linii bocznej na wysokości 30 metra boiska.
35' Za mocne dośrodkowanie Karola Żwira z prawej strony boiska. Z "piątki" zacznie Wojciech Fabisiak.
34' Žarko Udovičić dośrodkował piłkę w pole karne z lewego skrzydła, a Rafał Remisz wygrał główkowy pojedynek z Łukaszem Matusiakiem.
32' Dawid Ryndak zbiegł na lewą stronę pola karnego i próbował dośrodkowania do Jakuba Araka. Piłkę głową wybił Rafał Remisz.
30' Z ponad 30 metrów prawą nogą strzelał Łukasz Matusiak. Daleko od bramki.
29' Płaski strzał Karola Żwira z około 20 metrów. Broni Wojciech Fabisiak.
29' Z lewej strony boiska dośrodkował Martin Pribula. Do wybitej przez obrońcę Stomilu piłki doskoczył poza polem karnym Sebastian Dudek i jego strzał został zablokowany na 5. metrze.
27' Sebastian Dudek z rzutu rożnego zagrał do Dawida Ryndaka, który odegrał w okolice narożnika boiska. Kapitan Zagłębia zagrał do Martina Pribuli, a ten obrócił się z futbolówką i mierzył prawą nogą w długi róg. Trochę za mocno.
26' Po dośrodkowaniu Sebastiana Dudka z rzutu wolnego Arkadiusz Czarnecki wybija piłkę na rzut rożny.
26' Faul Dawida Szymonowicza na Jakubie Araku.
25' Zagłębie zaatakowało prawą stroną boiska. Dawid Ryndak zagrał w pole karne do Przemysława Mizgały, ale zabrakło wykończenia.
24' Po przechwycie Łukasza Matusiaka Zagłębie ruszyło z kontrą, która została przerwana złym podaniem Martina Pribuli w kierunku Przemysława Mizgały.
22' Niezbyt pewna interwencja Wojciecha Fabisiaka po dośrodkowaniu Karola Żwira z rzutu rożnego. Do piłki w polu karnym dopadł Tsubasha Nishi, ale z trudnej pozycji strzelił sporo nad poprzeczką.
21' Łukasz Sołowiej wybija na rzut rożny piłkę dośrodkowaną przez Rafała Remisza.
20' Przez prawie 10 minut po strzeleniu bramki dającej prowadzenie Zagłębie spokojnie klepało sobie piłkę, a teraz sytuacja zmieniła się o 180 stopni. W ciągu niespełna trzech minut piłka dwukrotnie wpadła do naszej bramki.
17' gol - piłka nożna 2:1 Rafał Kujawa okazał się szybszy od Wojciecha Fabisiaka na skraju pola karnego, minął naszego bramkarza i z lewej strony pola karnego wyłożył piłkę do Dawida Szymonowicza, a ten dał Stomilowi prowadzenie.
16' Błąd Łukasza Sołowieja i gospodarze stanęli przed szansą na drugiego gola, ale Karol Żwir w dobrej sytuacii posłał piłkę obok bramki.
14' gol samobójczy 1:1 Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową strzelał Arkadiusz Czarnecki. Piłka odbiła się od poprzeczki, a potem od Wojciecha Fabisiaka i wpadła do bramki.
13' Tsubasa Nishi wywalczył rzut rożny dla Stomilu.
13' Žarko Udovičić popełnił błąd podając piłkę do Tsubasy Nishiego, ale zaraz naprawił pomyłkę wybijając piłkę po dośrodkowaniu Karola Żwira.
11' Prosty błąd przy wyprowadzaniu piłki przez sosnowiczan. Łukasz Matusiak niecelnie podawał w kierunku Łukasza Sołowieja i Stomil ma wrzut z autu.
10' W wirtualnej tabeli I ligi na prowadzeniu jest Zagłębie Sosnowiec.
9' Łukasz Suchocki przedzierał się środkiem boiska, ale natrafił na blok Łukasza Matusiaka.
7' Z prawej strony boiska dośrodkował Janusz Bucholc, a Tsubasa Nishi główkował niecelnie.
7' Na spalonym Martin Pribula.
5' gol - piłka nożna 0:1 GOOOL!!! Zagłębie długo rozgrywało piłkę, aż w końcu Łukasz Sołowiej rzucił piłkę w pole karne do Dawida Ryndaka, który próbował odegrania do Jakuba Araka. W akcję wmieszali się olsztyńscy obrońcy, ale futbolówka ponownie trafiła pod nogi Dawida Ryndaka, który tym razem odegrał do tyłu do Martina Pribuli, a ten umieścił piłkę w siatce.
2' Łukasz Matusiak zagrał górną piłkę na prawy bok pola karnego, ale Piotr Skiba krzyknął "moja" i dobiegł do futbolówki.
1' gwizdek Gramy! Zaczął Stomil
0' 20:28 Sędziowska trójka bydgosko-poznańska wyprowadziła obie drużyny na murawę. Gospodarze wystąpią dziś w pasiastych biało-niebieskich koszulkach, niebieskich spodenkach i białych getrach. Zagłębie całe na czerwono.
0' 20:25 Piłkarze już czekają w tunelu na sygnał człowieka z Polsatu Sport. Miejmy nadzieję, że zarówno my na stadionie, jak i tysiące zgromadzone przed telewizorami, będziemy świadkami pasjonującego spotkania.
0' 20:20 Jeśli jeszcze nie zdążyliście się o tym dowiedzieć, to informujemy, że mecz w Olsztynie jest transmitowany na żywo przez Polsat Sport, więc jeśli macie taką możliwość, to włączcie tę stację. Późna godzina mecz oznaczałaby, że wracając do Sosnowca zaraz ze stadionu, piłkarze Zagłębie straciliby całą noc na podróż. Zdecydowano, że nie ma powodu narażać piłkarzy na takiej niedogodności i ekipa Zagłębia spędzi drugą noc w Olsztynie i dopiero jutro po śniadaniu wyruszy do Sosnowca.
0' 20:10 Stomil i Zagłębie łączy jedna rzecz, którą raczej nie wypada się chwalić. Są to stadiony - zarówno nasz Ludowy, jak i obiekt w Olsztynie to relikt, instalacja jupiterów to tylko pudrowanie trupa. W Olsztynie trochę lepiej niż w Sosnowcu prezentuje się trybuna kryta. Tutaj dach ochroni przed deszczem. Z kolei trybuny odkrytej w Olsztynie nie ma. Pokryto ją reklamowymi płachtami. Z drugiej strony ulicy na wszystko patrzy ludzik Michelin.
0' 20:00 Szkoleniowiec gospodarzy Mirosław Jabłoński musiał dokonać aż trzech zmian w wyjściowej jedenastce. Piszemy "musiał", bo wszystkie trzy zmiany wymuszone zostały czwartymi żółtymi kartkami dla Tomasza Wełny, Irakliego Meschii oraz Grzegorza Lecha. Zamiast nich zagrają Jarosław Ratajczak, Tsubasa Nishi i Dawid Szymonowicz, który podobnie jak Jakub Arak tydzień temu opuścił mecz ze względu na reprezentacyjne obowiązki.
0' 19:50 Znamy już składy, w jakich wystąpią dziś obie ekipy. W ekipie z Sosnowca jedna zmiana w porównaniu do spotkania z Bytovią Bytów. Zgodnie z oczekiwaniami, po powrocie ze zgrupowania kadry młodzieżowej miejsce w wyjściowej jedenastce czekało na Jakuba Araka, a to oznacza, że mimo strzelenia bramki w poprzedniej kolejce Michał Fidzukiewicz wraca na ławkę rezerwowych.
0' 19:40 Dobry Wieczór Państwu! Witamy ze stadionu przy ulicy Piłsudskiego 69a w Olsztynie i zapraszamy na relację na żywo z meczu 13. kolejki I ligi pomiędzy Stomilem Olsztyn a Zagłębiem Sosnowiec.
Konferencja prasowa po meczu w OlsztynieKonferencja prasowa po meczu w Olsztynie - Bohaterem dzisiejszego meczu jest Zagłębie Sosnowiec - uznał szkoleniowiec Zagłębia Artur Derbin i dodał: - Seria trwa i niech trwa jak najdłużej. » Czytaj więcej
Komentarze po meczu w OlsztynieKomentarze po meczu w Olsztynie Trzej piłkarze Zagłębia - Krzysztof Markowski, Martin Pribula i Jakub Arak, skomentowali zakończony zwycięstwem 4:2 mecz w Olsztynie. » Czytaj więcej
Bramki z meczu w OlsztynieBramki z meczu w Olsztynie Kto jeszcze nie widział, jak Zagłębie wygrało ze Stomilem, niech jak najprędzej obejrzy skrót ze spotkania w Olsztynie zaprezentowany na stronie Polsatu Sport » Czytaj więcej
Galeria zdjęć z meczu w OlsztynieGaleria zdjęć z meczu w Olsztynie Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z meczu Stomilu Olsztyn z Zagłębiem Sosnowiec. W galerii prezentujemy 36 fotografii. » Czytaj więcej
Zagłębie liderem po hat tricku Martina Pribuli Zagłębie liderem po hat tricku Martina Pribuli Zagłębie wygrało w Olsztynie 4:2. Trzy gole dla sosnowiczan zdobył Martin Pribula, jedną bramkę z karnego dołożył Sebastian Dudek. Świetną zmianę dał Michał Fidziukiewicz. » Czytaj więcej