31. Łukasz Tumicz
19. Adria Romeu Forcadell
Sędziowie: Michał Zając (Sosnowiec)
90.0000
90+1' gwizdek Koniec meczu!
88' gol - piłka nożna 1:2 Marcin Sierczyński dośrodkował z prawej strony boiska, a Tomasz Szatan strzałem głową z około 10 metrów pokonał bramkarza GKS.
87' Po podaniu od Przemysława Mizgały Grzegorz Fonfara zagrywał w kierunku Hiszpana, ale akcję przerwał stoper GKS.
75' gol - piłka nożna 1:1 Aleksander Januszkiewicz uciekł Jovanowi Ninkoviciowi na skrzydle i zagrał po ziemi w pole bramkowe. Arkadiusz Koprucki zdołał zatrzymać piłkę, ale Victor Zapata wepchnął ją z kilku metrów do siatki.
68' Za nami połowa drugiej połowy sparingu. Zagłębie ma przewagę, ale nie potrafi jej udokumentować kolejnym trafieniem.
59' Jovan Ninković został po rzucie rożnym na prawej stronie boiska i dosyć mocno dośrodkował lewą nogą z prawego skrzydła. Niewiele brakowało, aby akcja została sfinalizowana strzałem.
58' Łukasz Tumicz próbował przerzucić piłkę nad bramkarzem gospodarzy, ale golkiperowi udało się podbić futbolówkę. Nasz napastnik jeszcze raz uderzył, tym razem głową i zmierzającą do bramki piłkę wybił na róg jeden z obrońców.
50' W Zagłębiu weszła cała nowa jedenastka. Na boisku pojawił się drugi z testowanych Hiszpanów, a w szeregach Gieksy doszło do dziesięciu zmian. Z pierwszego składu pozostał jedynie Adrian Jurkowski.
46' gwizdek Rozpoczęła się druga połowa. Mnóstwo zmian w obu ekipach
45' gwizdek Koniec pierwszej połowy sparingu
45' gol - piłka nożna 0:1 Rzut wolny dla Zagłębia po faulu na Martinie Pribuli. Sebastian Dudek dośrodkował prawą nogą w pole karne, a Łukasz Matusiak urwał się defensywie gospodarzy i z około 5 metrów posłał piłkę głową do siatki.
42' Konrad Zaradny strzelił lewą nogą z prawej strony boiska i sprawił dużo problemów bramkarzowi GKS, który znowu zmuszony był do wybicia piłki na róg
35' Prostopadła piłka w pole karne od Łukasza Pielorza. Grzegorz Goncerz stanął oko w oko z Wojciechem Fabisiakiem, ale nasz golkiper zdołał instynktownie odbić piłkę ręką i skierował ją nad bramkę.
34' Z dystansu strzelał Wojciech Trochim. Broni Wojciech Fabisiak.
32' Szansa dla gospodarzy. Grzegorz Goncerz minął Krzysztofa Markowskiego i próbował pokonać lobem wychodzącego z bramki Wojciecha Fabisiaka, ale zabrakło precyzji i piłka poszybowała nad bramką.
30' żóta kartka Żółta kartka dla Konrada Budka za faul na Macieju Bębenku.
27' Tomasz Margol huknął z około 30 metrów i Rafał Dobroliński zmuszony został do interwencji i wybicia piłki na rzut rożny.
22' Prostopadłe podanie Sebastiana Dudka w pole karne i Konrad Zaradny strzela prawą nogą w boczną siatkę.
17' Dobra okazja dla GKS. Po podaniu na pole karne od Grzegorza Goncerza bramkę mógł strzelić Maciej Bębenek, ale był naciskany przez Konrada Budka i strzelił za lekko.
10' Jeszcze raz Sebastian Dudek. Tym razem z akcji z około 20 metrów i po interwencji bramkarza GKS mamy róg.
6' Rzut wolny dla Zagłębia po faulu na Hiszpanie. Sebastian Dudek z około 25 metrów strzela w środek bramki. Piłkę pewnie łapie golkiper miejscowych.
1' gwizdek Sędzia Michał Zająć dał sygnał do rozpoczęcia spotkania. Zaczęło Zagłębie.
0' 10:55 W wyjściowym składzie Zagłębia mamy jednego z dwóch testowanych Hiszpanów. Drugi z gości z Półwyspu Iberyjskiego zapewne pojawi się na boisku po przerwie. Podobnie jak w sobotnim sparingu z Górnikiem Wojkowice, także i dzisiaj Zagłębie zagra trójką obrońców.
0' 10:45 Witamy ze stadionu GKS Katowice i zapraszamy na relację ze sparingu pomiędzy GKS-em a Zagłębiem Sosnowiec.