18. Jakub Arak
(91' 31. Łukasz Tumicz)

Trener: Mirosław Smyła
1:0 - Krzysztof Markowski 30+1'
36' Jovan Ninković 42' Mateusz Wrzesień

120.0000
120' gwizdek Koniec sparingu
91' gwizdek Przed nami ostatnia kwarta.
90' gwizdek Trzecia kwarta sparingu nie przyniosła żadnych bramek.
60' gwizdek Koniec pierwszej połowy meczu. Piłkarze zeszli już do szatni i zapewne za kilka minut zobaczymy zmienione jedenastki.
49' Po strzale głową napastnika gości ratuje nas słupek.
42' żóta kartka Żółty kartonik dla Mateusza Września za faul.
36' żóta kartka Żółta kartka dla Jovana Ninkovicia za faul
31' gwizdek Zaczęło się drugie pół godziny meczu. Obie ekipy bez zmian w składach.
30+1' gwizdek Arbiter zakończył pierwszą część spotkania.
30+1' gol - piłka nożna 1:0 Faul na Hubercie Tylcu z prawej strony boiska. Po dośrodkowaniu Sebastiana Dudka z rzutu wolnego piłkę głową do bramki skierował Krzysztof Markowski.
5' Dwie dobre okazje dla Zagłębia. Najpierw bramkarz gości obronił strzał Huberta Tylca zza pola karnego, a po chwili Jakub Arak strzelił obok bramki po akcji Mateusza Września.
1' gwizdek Witamy ze Stadionu Ludowego, gdzie właśnie rozpoczął się sparing pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a bielską Stalą.