9. Mateusz Wrzesień
77. Konrad Zaradny
(76' 18. Jakub Arak)
31. Łukasz Tumicz
1:0 - Mateusz Wrzesień 3' 2:0 - Łukasz Tumicz 54' 2:1 - Kamil Papis 62' 3:1 - Jakub Arak 89'
90.0000
90' gwizdek Koniec! Wygrywamy 3:1.
89' gol - piłka nożna 3:1 Łukasz Tumicz zagrał piłkę z lewego skrzydła, a Jakub Arak minął bramkarza i skierował futbolówkę do siatki.
76' zmiana Jakub Arak zmienił Konrada Zaradnego
73' zmiana W miejsce Dawida Witkowskiego na placu gry pojawił się Krystian Dudała.
71' zmiana Za Patryka Mularczyka na boisko wszedł Maciej Wnuk
62' gol - piłka nożna 2:1 Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę zagrywa Michał Teichman, a Kamil Papis zdobywa bramkę efektownym strzałem z woleja z około 5 metrów.
54' gol - piłka nożna 2:0 Kontra Zagłębia. Sławomir Musiolik rozprowadził akcję środkiem boiska i zagrał na prawo do Łukasza Tumicza, a ten zdecydował się na strzał prawą nogą z ostrego kąta i trafił w długi róg bramki gości.
46' gwizdek Rozpoczęła się druga połowa sparingu
46' zmiana Jedna zmiana w Górniku. Za Przemysława Oziębałę wszedł Kamil Papis.
45' gwizdek Koniec pierwszej połowy sparingu
3' gol - piłka nożna 1:0 Mateusz Wrzesień strzelił prawą nogą zza pola karnego. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki.
1' gwizdek Początek sparingu