9. Kamil Anczewski
(68' 19. Michał Suchanek)

Sędziowie: Michał Zając (Sosnowiec)
90.0000
90+1' gwizdek Koniec sparingu!
87' gol - piłka nożna 2:1 Rzut wolny dla Legii II z prawej strony boiska. Po dośrodkowaniu Arkadiusza Madeńskiego piłkę głową do bramki skierował Wojciech Kochański
83' Po podaniu Łukasza Tumicza mocno po ziemi strzelił Marcin Sierczyński - broni Dawid Leleń.
76' zmiana Pierwsza zmiana w Zagłębiu - Łukasz Tumicz za Jakuba Araka.
73' Rzut wolny dla Zagłębia. Świetna wrzutka Sebastiana Dudka, akcję na dalszym słupku zamknął Jakub Arak, który uderzył głową tuż nad poprzeczką.
68' zmiana Ostatnie dwie zmiany w Legii. Patryk Czarnowski i Michał Suchanek za Michała Trąbkę i Kamila Anczewskiego.
62' zmiana Piąta zmiana w zespole gości. Arkadiusz Madeński w miejsce Konrada Michalaka.
58' zmiana Za Eryka Rakowskiego i Mateusza Zawala na boisko weszli Arkadiusz Górka i Mateusz Hołownia.
55' zmiana Druga zmiana w Legii - Tomasz Nawotka za Aleksandra Karbowiaka.
55' gol - piłka nożna 2:0 Akcja Dawida Ryndaka prawą stroną boiska, podanie w pole karne do Sebastiana Dudka, który zagrywa na lewo do Huberta Tylca, a ten wykańcza akcję bramką
49' Hubert Tylec wyłożył piłkę w pole karne Dawidowi Ryndakowi, a "Denver" posłał piłkę nad poprzeczką z około 10 metrów.
46' gwizdek Początek II połowy
46' zmiana Jedna zmiana w Legii II przed drugą połową. Za Artura Halucha na bramkę wszedł Dawid Leleń
45+1' gwizdek Koniec pierwszej połowy sparingu!
45+1' Po podaniu od Jakuba Araka znowu przed szansą na zdobycie bramki stanął Dawid Ryndak, ale przestrzelił lewą nogą zza pola karnego.
42' Sebastian Dudek wstrzelił piłkę w pole karne, ale ani Arkadiusz Koprucki, ani Jakub Arak nie zdążyli do niej.
42' Faul Ernesta Dzięcioła na Jakubie Araku i rzut wolny dla Zagłębia z lewej strony boiska.
40' Dawid Ryndak tylko zamarkował podanie do Marcina Sierczyńskiego, a zamiast tego zdecydował się na strzał zza pola karnego - broni Artur Haluch.
35' Dajemy znać, że jesteśmy. Przez ostatnie minuty brak było na boisku akcji godnych wspomnienia.
23' Było blisko drugiej bramki! Sebastian Dudek zagrał na prawo do Dawida Ryndaka, który przedarł się w pole karne i wycofał piłkę na 12. metr do wbiegającego Łukasza Matusiaka. Składającego się do strzału "Łysego" uprzedził Ernest Dzięcioł.
22' gol - piłka nożna 1:0 Dawid Ryndak odebrał piłkę przeciwnikowi na 40. metrze, ruszył do przodu i mocnym strzałem prawą nogą pokonał Artura Halucha.
20' Szybki wrzut z autu Huberta Tylca. Piłka trafia w pole karne do Grzegorza Fonfary, który zagrywa do Jakuba Araka, ale z interwencją zdążył Mateusz Zawal.
16' Nasi ładnie poklepali piłką, ale Jakub Arak nie potrafił wykończyć dobrego dośrodkowania Dawida Ryndaka.
13' Po rajdzie Sebastiana Dudka mamy kolejny korner.
12' Z rzutu rożnego piłkę w pole karne posłał Sebastian Dudek. Grzegorz Fonfara podbił futbolówkę do Jakuba Araka, a ten strzelił głową zbyt lekko, by zaskoczyć Artura Halucha.
11' Kąśliwy strzał Marcina Sierczyńskiego zza pola karnego i piłkę na róg wybija Artur Haluch.
10' Ogarnęliśmy już składy obu drużyn, co było o tyle łatwiejsze, że po prostu dostarczono nam kartkę z nimi. W pierwszych 10 minutach zarysowała się przewaga rezerw Legii, które miały już trzy rzuty rożne.
1' gwizdek Rozpoczął się sparing między Zagłębiem a rezerwami Legii Warszawa.