25. Kamil Zalewski
30. Konrad Budek

Trener: Mirosław Smyła
0:1 - Łukasz Sekulski 32' 1:1 - Jakub Arak 65'
17' Dawid Ryndak 69' Michal Farkaš 72' Michał Czarny 74' Tomasz Wietecha

Trener: Jaromir Wieprzęć
Sędziowie: Krzysztof Korycki - Bolesław Rosa, Krzysztof Sawicki (Warszawa)
90.0000
90+5' gwizdek Po 49 minutach i 10 sekundach sędzia kończy drugą połowę spotkania.
90+4' Miłosz Kozak łatwo ograł obrońcę Stali, ale dośrodkował prosto do Tomasza Wietechy.
90+3' Miłosz Kozak fauluje Michała Czarnego przed polem karnym Stali.
90+2' Dośrodkowanie Huberta Tylca z prawego skrzydła i udana interwencja Tomasza Wietechy.
90+1' zmiana Ostatnia zmiana w Stali - Kamil Samołyk za Patryka Tura.
90+1' Faul na Wojciechu Fabisiaku po dośrodkowaniu z rogu.
90' Po strzale Michała Michałka zza pola karnego Wojciech Fabisiak piłkę na róg.
89' zmiana Trzecia zmiana w Stali. Krystian Wrona za Łukasza Sekulskiego.
88' Ufff.... Błąd obrony Zagłębia, a konkretnie Sławomira Jarczyka. Łukasz Sekulski minął Wojciecha Fabisiaka i miał przed sobą pustą bramkę. Na szczęście trafił w boczną siatkę.
88' Michal Farkaš dośrodkował z prawej strony boiska, a Michał Bogacz nie pozwolił dojść do piłki Sebastianowi Dudkowi.
86' zmiana Ostatnia zmiana w Zagłębiu - Miłosz Kozak za Tomasza Szatana.
86' Sebastian Dudek uderzył z rzutu wolnego po ziemi obok muru ale także obok bramki.
85' Michał Czarny sfaulował Tomasza Szatana 25 metrów od bramki Stali.
83' Nieudana próba strzału Mateusza Września z 18 metrów.
83' Dośrodkowanie Michala Farkaša z prawej flanki. Hubertowi Tylcowi nie udaje się doskoczyć do piłki.
82' Piłkę dośrodkowaną przez Michała Michałka wybija z pola karnego Łukasz Matusiak.
82' Radosław Kursa sfaulował Tomasza Płonkę przy prawej bocznej linii boiska.
80' Wygląda na to, że obie drużyny chcą to wygrać.
79' Rzut rożny dla Zagłębia. Po dośrodkowaniu Sebastiana Dudka lekko głową strzelał Łukasz Tumicz. Broni Tomasz Wietecha,
78' zmiana Podwójna zmiana w Zagłębiu. Hubert Tylec za Przemysława Mizgałę i Łukasz Tumicz za Jakuba Araka.
78' Stal w kontrze. Tomaszowi Płonce nie udaje się minąć Krzysztofa Markowskiego.
77' Prostopadła piłka od Łukasza Matusiaka w pole karne, ale Mateusz Wrzesień ruszył trochę za późno.
74' żóta kartka Żółta kartka dla Tomasza Wietechy za grę na czas.
73' Sebastian Dudek bardziej podał do Tomasza Wietechy niż strzelił. Marnujemy rzut karny!
72' zmiana Druga zmiana w Stali. Tomasz Płonka za Pawła Giela
72' żóta kartka Żółta kartka dla Michała Czarnego za faul na Jakubie Araku i rzut karny dla Zagłębie.
69' zmiana Pierwsza zmiana w Stali. Michał Michałek za Radosława Mikołajczaka.
69' żóta kartka Michal Farkaš obejrzał żółty kartonik za faul na Radosławie Mikołajczaku.
68' Płaski strzał Łukasza Matusiaka zza pola karnego. Broni Tomasz Wietecha.
66' Po wrzutce Mateusza Kantora z prawej strony boiska piłkę wybija z pola karnego Sławomir Jarczyk.
65' gol - piłka nożna 1:1 Po dośrodkowaniu Sebastiana Dudka z rzutu rożnego piłkę do bramki głową skierował Jakub Arak!
64' Mateusz Wrzesień po akcji prawą stroną boiska wywalczył róg dla Zagłębia.
62' Świetne prostopadłe podanie Tomasza Szatana w pole karne, ale Tomasz Wietecha skrócił kąt i odbił nogą na rzut rożny piłkę po strzale Mateusza Września.
60' Sebastian Dudek wypuścił w bój Mateusza Września, który jednak nie poradził sobie z Marcinem Kowalskim.
60' Sędzia liniowy dopatrzył się spalonego po podaniu Jakuba Araka do Tomasza Szatana.
58' zmiana Pierwsza zmiana w Zagłębiu - Mateusz Wrzesień w miejsce Dawida Ryndaka.
58' Udana interwencja Sławomira Jarczyka po zagraniu Radosława Mikołajczaka z lewej strony boiska.
57' Dobra piłka od Michala Farkaša, ale składającego się do strzału Przemysława Mizgałę uprzedził Mateusz Kantor.
55' Mateusz Kantor z wielką łatwością ograł Radosława Kursę i zagrał płasko w pole karne. Piłka wypadła z rąk Wojciechowi Fabisiakowi, ale dzięki asekuracji Krzysztofa Markowskiego szybko ją ponownie złapał.
53' Michal Farkaš dośrodkował piłkę w pole karne. Strzał Przemysława Mizgały został zablokowany przez Mateusza Kantora, a dobitka Tomasza Szatana przez Michała Bogacza.
52' Patryk Tur pociągnął za koszulkę Przemysława Mizgałę, ale mu się upiekło i nie było kartki.
50' Sebastian Dudek zostawił piłkę Tomaszowi Szatanowi, ale ten strzelił z wolnego bardzo źle.
50' Mateusz Kantor sfaulował Tomasza Szatana około 28 metrów przed bramką Zagłębia.
48' W przerwie meczu przyglądaliśmy się bramce strzelonej przez Stal i wyglądało nam na to, że piłka już po strzale Mateusza Kantora mogła odbić się za linią bramkową
47' Błąd Łukasza Matusiaka. Paweł Giel wpadł z piłką w pole karne Zagłębia, ale źle podawał w kierunku Łukasza Sekulskiego.
46' Wrzuciliśmy już na stronę pierwsze 12 fotek wykonanych w pierwszej połowie. Link do galerii na głównej stronie.
46' gwizdek Zaczęła się druga część meczu. Składy bez zmian.
45+2' gwizdek Po 46 minutach i 25 sekundach gry sędzia Krzysztof Korycki kończy pierwszą połowę. Graliśmy dobrze, ale przegrywamy.
44' Wyśmienita okazja sosnowiczan. Jakub Arak przechwycił piłkę i zainicjował kontrę, ale źle podał w kierunku Dawid Ryndaka i defensor Stali zdołał kopnąć futbolówkę w kierunku swojego golkipera.
44' Dośrodkował Damian Łanocha. Nasi obrońcy wybijają piłkę w bok boiska.
43' Faul Krzysztofa Markowskiego na Radosławie Mikołajczaku i wolny dla "Stalówki" z prawej strony boiska.
43' Po dośrodkowaniu Damiana Łanochy z rzutu rożnego trochę przebijania i ostatecznie od bramki zacznie Zagłębie.
42' Łukasz Sekulski strzelił z rzutu wolnego nad murem i zmierzającą do bramki piłkę wybił na róg Wojciech Fabisiak.
41' Sławomir Jarczyk zagrał piłkę ręką i Stal ma rzut wolny z około 25 metrów.
39' Kompletnie nieudane zagranie Damiana Łanochy, po którym gracz Stali od razu przeprosił swoich kolegów.
37' W pięciu poprzednich meczach z udziałem Zagłębia drużyna, która strzelała pierwszą bramkę, nie wygrywała meczu. Bądźmy więc dobrej myśli.
36' Kolejne dobre rozegranie piłki między Michalem Farkašem i Dawidem Ryndakiem. Po zagraniu "Denvera" próbował strzelać Jakub Arak - bezskutecznie.
35' Zbyt mocne dośrodkowanie Tomasza Szatana z lewego skrzydła i piłka wychodzi poza końcową linię boiska.
32' gol - piłka nożna 0:1 Mateusz Kantor huknął z ponad 30 metrów. Piłka odbiła się od poprzeczki i wyszła w pole, a defensywa Zagłębia kompletnie zaspała i pozwoliła Łukaszowi Sekulskiego na dojście do piłki i oddanie strzału głową z kilku metrów. Wojciech Fabisiak zebrał się po próbie interwencji przy pierwszy strzale, ale nie zdołał zastopować piłki.
31' Ostre dośrodkowanie Sebastiana Dudka i Tomasz Wietecha wygrywa walkę o górną piłkę z Radosławem Kursą.
31' Tomasz Szatan wywalczył kolejny rzut rożny dla sosnowiczan.
29' Krzysztof Markowski wybił piłkę na aut, bo z pomocy masażysty musi skorzystać leżący na murawie Paweł Giel.
28' Akcja prawą stroną boiska. Michal Farkaš do Dawida Ryndaka, a "Denver" dorzucił piłkę na bliższy słupek z końcowej linii. Jakub Arak strzelił niecelnie.
27' Jakub Arak rozegrał piłkę z Przemysławem Mizgałą, który łatwo wymanewrował dwóch obrońców, ale dośrodkował tam, gdzie nie było nikogo z sosnowiczan.
26' Pretensje ławki Zagłębia pod adresem sędziego, których powodem był upadek Dawida Ryndaka w starciu z Mateuszem Kantorem. Arbiter uznał, że nie było faulu.
25' Z narożnika boiska dośrodkował Damian Łanocha. Wojciech Fabisiak krzyknął "moja" i pewnie wyszedł do piłki.
24' Świetna parada Wojciecha Fabisiaka! Mateusz Kantor dośrodkował z prawego skrzydła. Łukasz Sekulski z kilku metrów strzelił głową pod poprzeczkę, a nasz golkiper wybił piłkę na róg,
23' Łukasz Sekulski przymierzył lewą nogą zza pola karnego. Wojciech Fabisiak po raz pierwszy zmuszony dziś do interwencji.
23' Rzut wolny dla Stali z lewej strony boiska. Defensywa Zagłębia radzi sobie z wrzutką Mateusza Kantora.
22' Nie było bezpośredniego dośrodkowania z rogu, tylko rozegranie piłki pomiędzy Sebastianem Dudkiem i Tomaszem Szatanem, a potem za mocna wrzutka Dudka.
21' Sebastian Dudek wrzucił z rzutu wolnego na dalszy słupek, a jeden z obrońców Stali uprzedził Tomasza Szatana i wybił piłkę na róg.
20' Radosław Mikołajczak sfaulował przedzierającego się pod pole karne Przemysława Mizgałę. Obyło się tylko na reprymendzie arbitra.
19' Sebastian Dudek wyłożył piłkę Tomaszowi Szatanowi, ale ten był zbyt odchylony i strzelił nad bramką z około 18 metrów.
18' Sebastian Dudek strzelił nad poprzeczką z woleja z około 20 metrów, po tym jak jeden z graczy Stali zbyt krótko wybił piłkę po dośrodkowaniu Łukasza Matusiaka
17' Dawid Ryndak zostawił piłkę Sebastianowi Dudkowi, a ten dośrodkował w "szesnastkę" Stali. Lekkie zamieszanie, ale nie skończyło się nawet strzałem.
17' żóta kartka Żółta kartka dla Dawida Ryndaka za rozegranie rzutu wolnego przed gwizdkiem sędziego.
16' Faul Patryka Tura na Sebastianie Dudku około 35 metrów przed bramką Stali.
14' Tomasz Szatan strzelił mniej więcej z tego samego miejsca, z którego we wtorek Szymon Sobczak trafił dla klubu z Rybnika. Tomasz Wietech radzi sobie z tym uderzeniem. Był to już trzeci celny strzał sosnowiczan w tym meczu. To chyba nieźle jak na kwadrans gry.
13' Pierwszy raz w "minutówce" wspomnimy o Łukaszu Sekulskim. Najlepszy strzelec II ligi pomógł sobie ręką przy opanowaniu piłki.
11' Dawid Ryndak urwał się prawą stroną boiska, uciekł Marcinowi Kowalskiemu i zagrał na środek pola karnego do Jakuba Araka, który spróbował strzału piętą w krótki róg, ale nie zaskoczył tym rutynowanego Tomasza Wietechy.
8' Z prawego skrzydła dośrodkował Dawid Ryndak, a Przemysław Mizgała strzelił głową tuż nad poprzeczką.
8' Z rzutu rożnego dośrodkował Sebastian Dudek, a piłkę z pola karnego wybił Mateusz Kantor.
7' Po strzale Sebastiana Dudka z rzutu wolnego piłka ociera się o mur i wychodzi na róg.
6' Faul Mateusza Argasińskiego na Przemysławie Mizgale i rzut wolny z około 28 metrów.
4' Jeszcze jedno dośrodkowanie Sebastiana Dudka i po strzale głową jednego z zawodników Zagłębia piłkę z linii bramkowej wybija Marcin Kowalski.
4' Po pierwszym dośrodkowaniu Sebastiana Dudka goście ratują się wybiciem na kolejny korner.
3' Przemysław Mizgała dośrodkował w pole karne z lewego skrzydła. Dawid Ryndak ubiegł Marcina Kowalskiego, ale sytuację Stali naprawiał Michał Bogacz, który wybił piłkę na rzut rożny
2' Radosław Mikołajczak rozpędził się na lewej stronie boiska, ale na nasze szczęście skiksował przy próbie dogrania piłki w pole karne.
1' Już od pierwszej minuty głośny doping fanatyków Zagłębia.
1' gwizdek Gramy! Zaczęli goście!
0' 16:59 Obie drużyny już na murawie. Zagłębie dzisiaj zagra w czerwonych koszulkach, białych spodenkach i czerwonych getrach. Stal Stalowa Wola w jasnozielonych koszulkach oraz zielonych spodenkach i getrach. Sędziowie z Warszawy w żółtych trykotach.
0' 16:55 Choć jeszcze jest w miarę widno, to już zapalają się jupitery na Stadionie Ludowego. W blasku świateł pokonaliśmy już dwie inne drużyny z województwa podkarpackiego - na inaugurację sezonu 4:1 ze Stalą Mielec i dwa tygodnie temu 3:2 z Siarką Tarnobrzeg. Liczymy na to, że trzecia drużyna z Podkarpacia także wyjedzie z Sosnowca bez punktów. Przypominamy jednak, że pięć poprzednich meczów Stali zakończyło się jej zwycięstwami.
0' 16:50 To wyjątkowy weekend dla zagłębiowskiego sportu. Dzisiaj siatkarze z Będzina zadebiutowali w ekstraklasie siatkarzy, a koszykarze z Dąbrowy Górniczej już za godzinę zadebiutują w ekstraklasie koszykarzy. Jutro o 17:00 pierwszy mecz przed własną publicznością rozegra reaktywowana sekcja koszykówki Zagłębia. Mamy nadzieję, że ten weekend będzie także wyjątkowy ze względu na wygraną piłkarzy Zagłębia.
0' 16:40 W przedmeczowej zapowiedzi anonsowaliśmy pojedynek między dwoma najlepszymi aktualnie strzelcami II ligi. Zarówno Jakub Arak, jak i Łukasz Sekulski są w pierwszych składach swoich zespołów, więc do tej rywalizacji dojdzie. Nie będzie za to pojedynku między braćmi Gielami. Zgodnie z oczekiwaniami, Paweł znalazł się w pierwszej jedenastce Stali, ale Piotr ponownie nie załapał się do meczowej osiemnastki.
0' 16:30 Obie drużyny się już rozgrzewają. Na płocie przed sektorem fanatyków Zagłębia zawieszane są flagi, a sektor gości powoli się zapełnia. Zanosi się na to, że kibice Stali Stalowa Wola będą najliczniejszą grupą, jaka dotąd zawitała na Stadion Ludowym w sezonie 2014/2015.
0' 16:25 Mamy aż dwie zmiany w wyjściowym składzie Zagłębia. Z powodu żółtych kartek nie może dzisiaj zagrać Marcin Sierczyński, którego na prawej obronie zastąpi Słowak Michal Farkaš. Nieudana interwencja Mateusza Matrackiego przy pierwszym golu dla Energetyka ROW-u Rybnik kosztowała go dzisiaj utratę miejsca w składzie. Premierowy występ na bramce sosnowiczan zaliczy dzisiaj Wojciech Fabisiak.
0' 16:15 Witamy ze Stadionu Ludowego i zapraszamy na relację na żywo z najciekawiej zapowiadającego się meczu 11. kolejki II ligi
ZSTV: Skrót z meczu Zagłębie - Stal Stalowa WolaZSTV: Skrót z meczu Zagłębie - Stal Stalowa Wola Zapraszamy do obejrzenia niespełna 7-minutowego skrótu z meczu Zagłębia Sosnowiec ze Stalą Stalowa Wola. » Czytaj więcej
Zdjęcia z meczu ze Stalą Stalowa WolaZdjęcia z meczu ze Stalą Stalowa Wola Prezentujemy drugą galerię z meczu ze Stalą Stalowa Wola. W niej znajdziecie 59 fotografii, zarówno z trybun, jak i z boiska. Zapraszamy do oglądania » Czytaj więcej
Jakub Arak: Wierzymy w to, że awansujemyJakub Arak: Wierzymy w to, że awansujemy Zabrakło trochę do zwycięstwa i z tego powodu jesteśmy bardzo niezadowoleni, bo ciężko pracowaliśmy. Będziemy ciężko pracować i głęboko wierzymy w to, że awansujemy w tym sezonie - powiedział po meczu najskuteczniejszy strzelec Zagłębia Jakub Arak. » Czytaj więcej
Sebastian Dudek: Szkoda, że bramka nie wpadła wcześniejSebastian Dudek: Szkoda, że bramka nie wpadła wcześniej - Gdybym strzelił karnego, to wynik pewnie by się już nie zmienił - żałował niewykorzystanej jedenastki pomocnik Zagłębia, Sebastian Dudek. » Czytaj więcej
Tomasz Szatan: Straciliśmy dwa punktyTomasz Szatan: Straciliśmy dwa punkty - Aż trudno uwierzyć, że w jednym meczu tyle rzeczy mogło się ułożyć nie po naszej myśli - podsumował spotkanie ze Stalą Tomasz Szatan. » Czytaj więcej
Mirosław Smyła: Myślimy o lepszej, skutecznej grzeMirosław Smyła: Myślimy o lepszej, skutecznej grze Aspiracje awansu ma co najmnej 16 drużyn w tej lidze.  My o tym nie myślimy. Myślimy o lepszej grze, o coraz skuteczniejszej grze, o grze fajnej dla oka, a chyba taka dzisiaj była - powiedział Mirosław Smyła » Czytaj więcej
ZSTV: Bramki z meczu ze StalówkąZSTV: Bramki z meczu ze Stalówką Prezentujemy bramki z 11. kolejki II ligi, w którym Zagłębie Sosnowiec zremisowało ze Stalą Stalowa Wola 1:1. W materiale wideo również niewykorzystany rzut karny przez Zagłębie. » Czytaj więcej
Pierwsze zdjęcia z meczu ze Stalą Stalowa WolaPierwsze zdjęcia z meczu ze Stalą Stalowa Wola Zapraszamy do obejrzenia pierwszej galerii z meczu Zagłębia ze Stalą Stalowa Wola. Znajdują się w niej głównie fotki z meczu. Wkrótce druga galeria, w której będzie więcej zdjęć z trybun. » Czytaj więcej
Strzelali najlepsiStrzelali najlepsi Dwóch najlepszych strzelców II ligi - Łukasz Sekulski (32') i Jakub Arak (65') zdobyło bramki w zakończonym remisem 1:1 meczu Zagłębia ze Stalą Stalowa Wola. Sebastian Dudek zmarnował rzut karny w 73. minucie. » Czytaj więcej
Krzysztof Korycki sędzią meczu ze StalówkąKrzysztof Korycki sędzią meczu ze Stalówką 32-letni Krzysztof Korycki poprowadzi mecz 11. kolejki, w którym na Stadionie Ludowym naprzeciw siebie staną jedenastki Zagłębia Sosnowiec i Stali Stalowa Wola. » Czytaj więcej