9. Kamil Duda
5. Adrian Kopacz
7. Kamil Gorzała

90.0000
90' gwizdek Koniec! Zagłębie wygrało z liderem IV ligi 1:0.
77' zmiana Strzelec bramki opuszcza boisko w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku, a ponownie do gry wchodzi Krzysztof Krzykawski.
74' gol - piłka nożna 1:0 W końcu bramka! Rzut wolny dla Zagłębia z około 20 metrów. Wojciech Wojcieszyński strzela po ziemi i daje Zagłębiu prowadzenie
73' zmiana Za Krzysztofa Kaliciaka do gry wchodzi Dawid Weis
72' Krzysztof Kaliciak przedarł się prawą stroną i wyłożył piłkę Michałowi Cygankowi, który przy próbie strzału został zablokowany przez rywala.
70' Po podaniu Wojciecha Wojcieszyńskiego z prawego skrzydła Łukasz Tumicz z około 5 metrów uderzył w bramkarz Jastrzębia.
65' Po strzale Piotra Pacholskiego piłka w bramce Zagłębia, ale sędzia zasygnalizował pozycję spaloną i nadal jest 0:0.
62' Krzysztof Kaliciak wrzucił z prawej strony w pole karne, a strzał Łukasza Tumicza został zablokowany.
59' Szansa dla Zagłębia! Z lewej strony dośrodkował Wojciech Wojcieszyński, a Krzysztof Kaliciak z około 10 metrów strzelił wprost w bramkarza.
56' zmiana Po kilku minutach odpoczynku na boisko powrócił Michał Cyganek, a na pozycji stopera występuje Grzegorz Arłukowicz.
46' gwizdek Początek drugiej połowy.
46' zmiana Trzy zmiany w Zagłębiu przed drugą połową. Z boiska zeszli Krzysztof Krzykawski, Michał Cyganek i Dawid Weis, a w ich miejsce pojawili się ci, którzy wchodzili na boisko także we wcześniejszym sparingu w Rybniku - Filip Kazimierczyk, Łukasz Tumicz i Hubert Tylec.
45' gwizdek Koniec pierwszej połowy sparingu. Poza wspomnianą wcześniej okazją Wojciecha Wojcieszyńskiego nie było żadnych sytuacji ze strony Zagłębia. Groźniej atakowali goście, ale im też nie udało się trafić do bramki.
8' Szansa na objęcie prowadzenia przez sosnowiczan, ale Wojciech Wojcieszyński w dobrej sytuacji nie zdołał pokonać bramkarza gości.
1' gwizdek Rozpoczął się drugi dzisiejszego dnia sparing. Zagłębie na bocznym boisku przy Stadionie Ludowym podejmuje GKS Jastrzębie