9. Daniel Ciechański
19. Sebastian Zakrzewski
21. Krzysztof Ziemniak

Trener: Ireneusz Mamrot
69' Sławomir Jarczyk 73' Adam Samiec 82' Łukasz Matusiak 88' Krzysztof Ulatowski

Trener: Mirosław Kmieć
Sędziowie: Damian Skórka - Karol Lewkowicz, Marcin Bojaryn (Koszalin)
90.0000
90+5' gwizdek Po 49 minutach i 7 sekundach gry sędzia kończy drugą połowę. Remisujemy z liderem.
90+4' Krzysztof Ulatowski próbował dośrodkować z lewej flanki, ale zarył butem w trawę i skiksował.
90+3' Rzut wolny dla Chrobrego z połowy boiska. Po dośrodkowaniu Waldemara Gancarczyka piłka wychodzi poza końcową linię boiska.
90+2' Jan Grzesik zagrał do Rafała Jankowskiego, który zagrał po ziemi w pole karne, ale Bartłomiejowi Czarneckiemu nie udało się sięgnąć piłki nogą.
90+1' Rzut wolny dla Zagłębia z prawej strony boiska. Po miękkiej wrzutce Jovana Ninkovicia do piłki na dalszym słupku ruszyli Tomasz Szatan i Bartłomiej Czarnecki, ale żadnemu z nich nie udało się posłać jej do bramki
90' doliczony czas +4
89' Po rzucie wolnym dla Zagłębia gospodarze ruszają z kontrą, mają liczebną przewagę, ale Mateusz Janeczko postanowił samemu sfinalizować akcję i zrobił to bardzo źle.
88' żóta kartka Żółta kartka dla Krzysztofa Ulatowskiego za faul na Pawle Domańskim
87' Mateusz Janeczko uderzył lewą nogą zza pola karnego - prosto w ręce Mateusza Struskiego.
85' Piłkę z lewej strony boiska wrzucił Adam Samiec. Po powietrznej walce w polu karnym futbolówka wypada na 20. metr a nadbiegający Michał Ilków-Gołąb przymierzył po ziemi w długi róg. Na szczęście dla nas niecelnie.
82' żóta kartka Żółta kartka dla Łukasza Matusiaka za dyskutowanie z arbitrem,
82' zmiana Po jednej zmianie w obu drużynach. Piotr Niewieściuk za Bartosza Machaja i Jan Grzesik za kontuzjowanego Huberta Tylca.
81' Po rzucie rożnym sędzia przerwał akcję. Był faul Chrobrego.
81' Michał Grudniewski wybił piłkę wślizgiem na róg.
81' Rzut wolny dla Zagłębia. Lewą nogą wrzucił Jovan Ninković, a piłkę złapał na raty Mariusz Rzepecki.
79' kontuzja Przerwa w grze. Na murawie leży kontuzjowany Hubert Tylec.
78' zmiana Druga zmiana w naszej drużynie - Bartłomiej Czarnecki za Łukasza Grubego.
77' Rzut wolny dla sosnowiczan z około 25 metrów. Na bezpośredni strzał decyduje się Łukasz Grube, ale posyła piłkę obok bramki.
76' zmiana Pierwsza zmiana w Zagłębiu - Paweł Domański za Rafała Sadowskiego.
75' zmiana Druga zmiana w Chrobrym - Paweł Tabaczyński za Damiana Sędziaka.
74' Po dośrodkowaniu Łukasza Grubego Chrobry rusza z kontrą, ale kończy ją złą wrzutka Mateusza Janeczki.
74' Marcin Sierczyński sfaulowany przy bocznej linii przez Adama Samca.
73' żóta kartka Adam Samiec ogląda żółty kartonik za faul na Hubercie Tylcu.
72' Tym razem po dośrodkowaniu Bartosza Machaja piłkę głową z pola karnego wybija Łukasz Grube.
71' Ostra wrzutka Bartosza Machaja i Mateusz Struski piąstkuje piłkę na kolejny róg.
71' Marcin Sierczyński w ostatniej chwili wybija piłkę wślizgiem spod nóg Mateusza Janeczki i Chrobry ma rzut rożny.
69' żóta kartka Żółta kartka dla Sławomira Jarczyka za faul na Waldemarze Gancarczyku.
68' Tomasz Szatan podaje do Rafała Sadowskiego, który strzela z lewej strony pola karnego i jest zablokowany przez Michała Ilkowa-Gołębia.
67' zmiana Pierwsza zmiana w Chrobrym - Waldemar Gancarczyk za Łukasza Szczepaniaka,
65' Sławomir Jarczyk traci piłkę na własnej połowie na rzecz Łukasza Szczepaniaka, ale szybko błąd starszego kolegi naprawia Michał Grudniewski.
64' Po dośrodkowaniu Łukasza Grubego z rzutu rożnego piłkę z pola karnego Chrobrego wybił Michał Szałek.
63' Kontra Zagłębia. Rafał Sadowski podał do Tomasza Szatana, który zakręcił rywalem w narożniku pola karnego i strzelił na bramkę. Mariusz Rzepecki sparował piłkę na róg.
59' Kontra Zagłębia. Tomasz Szatan przerzucił piłkę do Rafała Sadowskiego, który na skraju pola karnego ograł Mateusza Hałambca i strzelił obok bramki.
57' Kombinacyjna akcja gospodarzy. Bartosz Machaj wypuścił Damiana Sędziaka, który z pierwszej piłki odegrał na środek pola karnego do Mateusza Hałambca, a ten także z pierwszej piłki strzelił prosto w Mateusza Struskiego.
56' Marcin Sierczyński zagrał piłkę po ziemi z okolicy narożnika pola karnego. Tomasz Szatan sprytnie przepuścił ją między nogami, a wbiegający z głębi pola Łukasz Matusiak strzelił z około 16 metrów wysoko nad bramką.
55' Posiadanie piłki przez Zagłębie zakończone niecelnym prostopadłym podaniem Jovana Ninkovicia.
53' Aut dla Zagłębia po lewej stronie boiska na wysokości pola karnego ale bez zagrożenia pod bramką gospodarzy.
51' Hubert Tylec szarżował lewą flanką, ale nie zmieścił się przed linią boczną.
49' Kontra Chrobrego zwieńczona złym dośrodkowaniem Mateusza Janeczki.
48' Z narożnika boiska dośrodkował Bartosz Machaj. Nasi gracze wybili piłkę na aut, a w polu karnym leżał Michał Michalec. Nie wiadomo, dlaczego upadł.
47' Po dośrodkowaniu Bartosza Machaja Łukasz Matusiak wybił piłkę na rzut rożny.
47' Faul Sławomira Jarczyka na Damianie Sędziaku i Chrobry ma rzut wolny z około 30 metrów.
46' gwizdek Zaczęła się druga część meczu.
45+1' gwizdek Po 45 minutach i 57 sekundach gry kończy się pierwsza połowa spotkania. Na razie Zagłębie jest równorzędnym przeciwnikiem dla lidera tabeli.
45+1' Płaskie dośrodkowanie Łukasza Grubego z rzutu wolnego, z którym nie mieli problemów defensorzy Chrobrego.
45' doliczony czas +1
45' Marcin Sierczyński faulowany przy linii bocznej na wysokości pola karnego gospodarzy.
42' Po dośrodkowaniu Huberta Tylca z prawego skrzydła Rafał Jankowski fauluje w walce w powietrzu Michała Michalca.
40' Hubert Tylec dośrodkował z prawego skrzydła. Do piłki w polu karnym Rafał Jankowski wyskoczył razem z obrońcą Chrobrego. Zdaniem sędziego to nasz napastnik zagrał piłkę głową i od bramki zacznie Mariusz Rzepecki.
39' Łukasz Szczepaniak urwał się prawym skrzydłem i zagrał po ziemi w pole karne Zagłębia. Z interwencją zdążył Marcin Sierczyński
38' Michał Ilków-Gołąb złapany na spalonym po podaniu od Krzysztofa Ulatowskiego.
37' Damian Sędziak ruszył do piłki na prawej stronie boiska i wyłożył ją przed pole karne Mateuszowi Janeczce, który strzelił z pierwszej piłki i trafił w Michała Grudniewskiego.
36' Damian Sędziak minął Łukasza Matusiaka i Michała Grudniewskiego, ale nie dał już rady Sławomirowi Jarczykowi.
35' Zagłębie źle wybiło aut na własnej połowie, ale na szczęście Krzysztof Ulatowski nie potrafił z tego skorzystać i bardzo źle dośrodkował.
34' Michał Grudniewski już powrócił do gry po krótkiej interwencji Grzegorza Buczka.
32' kontuzja Przerwa w grze. Na murawie leży kontuzjowany Michał Grudniewski.
32' Kontra Chrobrego powstrzymana do spółki przez Sławomira Jarczyka i Jovana Ninkovicia.
31' Tomasz Szatan zagrał na lewo do Rafała Sadowskiego, który dośrodkował w pole karne, a Rafał Jankowski nieczysto uderzył głową.
28' Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka przeszła przez pole karne i trafiła na drugą stronę boiska, gdzie przejął ją Jovan Ninković i wrzucił lewą nogą. Futbolówka przeleciała nietknięta przez pole bramkowe.
27' Rafał Jankowski ograł Krzysztofa Ulatowskiego na 20. metrze i uderzył pod poprzeczkę. Mariusz Rzepecki palcami wybił piłkę na róg.
23' Łukasz Matusiak zagrał do Rafała Jankowskiego, który zwiódł Michała Ilkowa-Gołębia i strzelił prawą nogą zza pola karnego - broni Mariusz Rzepecki
23' Bartosz Machaj dośrodkował z prawej strony boiska. Damian Sędziak odegrał do tyłu głową, a Łukasz Szczepaniak uderzył prawą nogą, ale bardzo daleko od bramki.
22' Michał Ilków-Gołąb stracił piłkę na rzecz Rafała Sadowskiego, a nasz lewoskrzydłowy zagrał po ziemi w pole karne, ale za plecy Rafała Jankowskiego,
21' Bartosz Machaj wymienił podania z Łukaszem Szczepaniakiem, a następnie strzelił lewą nogą z 20 metrów. Mateusz Struski broni.
20' Kontra Zagłębia. Z piłką ruszył Rafał Sadowski, wpadł w pole karne i tam piłkę odebrał mu Bartosz Machaj.
19' Rzut wolny dla Chrobrego z okolic lewej linii bocznej. Dośrodkował Adam Samiec, a Michał Ilków-Gołąb oddał strzał głową z około 16 metrów. Mateusz Struski nie ma najmniejszych kłopotów
17' Do piłki podszedł Tomasz Szatan i z rzutu wolnego kopnął prawą nogą 2 metry nad poprzeczką. Szkoda. bo byłą to naprawdę bardzo dobra sytuacja, które tak naprawdę wzięła się z niczego.
16' Błąd gospodarzy w rozegraniu piłki na własnej połowie, sosnowiczanie przechwytują i Łukasz Grube jest faulowany przez obrońcę Chrobrego 21 metrów od bramki.
14' Na środku boiska Tomasz Szatan sfaulował Krzysztofa Ulatowskiego, a za chwilę w rewanżu Mateusz Janeczko sfaulował Łukasza Grubego.
12' Tomasz Szatan zagrał na lewo do Rafała Sadowskiego, który pociągnął wzdłuż bocznej linii i dośrodkował lewą nogą w pole karne, jednak ani Rafał Jankowski ani Hubert Tylec nie byli w stanie doskoczyć do piłki.
9' Gospodarze mieli aut na wysokości pola karnego Zagłębia, ale fatalnie rozwiązał tę akcję Michał Ilków-Gołąb.
9' Mateusz Janeczko zagrał na wolne pole do Bartosza Machaja, ale zdążył Jovan Ninković i wybił piłkę na aut.
8' Krzysztof Ulatowski fauluje na połowie Zagłębia Łukasza Grubego.
7' Łukasz Grube z rzutu wolnego nie wrzucał, tylko rozegrał po ziemi z wybiegającym z pola karnego Rafałem Jankowskim, a potem niecelnie dośrodkował.
6' Rafał Jankowski wywalczył pierwszy rzut rożny dla Zagłębia.
6' Pierwszy faul gospodarzy - Michał Michalec nieprzepisowo powstrzymał Tomasza Szatana.
4' Lewą nogą z około 25 metrów strzelał Bartosz Machaj - bardzo daleko od bramki Zagłębia.
4' Strzał Łukasza Szczepaniaka z około 30 metrów zablokowany przez stojącego nieopodal Łukasza Matusiaka
3' Pierwszy faul w meczu. Pod polem karnym gospodarzy Jovan Ninković sfaulował Michała Michalca
2' Pierwszy spalony w meczu. Złapany na nim Damian Sędziak.
1' gwizdek Gramy! Zaczęło Zagłębie.
0' 18:57 Sędziowska trójka z Koszalina wyprowadziła obie jedenastki na murawę. Zagłębie dzisiaj całe na biało, a gospodarze w pomarańczowych koszulkach z czarnymi rękawkami, czarnych spodenkach i czarnych getrach.
0' 18:55 Z głośników słychać "Eye of the tiger", a maskotka Chrobrego, czyli pomarańczowy tygrysek już czeka na zawodników przed wyjściem z tunelu. Na twarzach fotoreporterów rysuje się rozczarowanie związane z nieobecnością cheerleaderek, które uświetniały swoimi wdziękami ostatni mecz Chrobrego z Zagłębiem
0' 18:50 Do rozpoczęcia meczu 10 minut, Chrobry jest liderem II ligi zachodniej i pewnym krokiem zmierza do awansu, ale frekwencja na razie szału nie robi. Spodziewaliśmy się, że przyjdzie tutaj więcej osób. Ubiegłoroczna inauguracja oświetlenia i związane z nią atrakcje przyciągnęły więcej miłośników futbolu.
0' 18:40 Zagłębie nie wygrało żadnego z czterech ostatnich meczów z Chrobrym Głogów. W tych spotkaniach nasz zespół strzelił trzy bramki, a autorem wszystkich był Rafał Jankowski. Nasz najlepszy strzelec na pewno długo rozpamiętywał sytuację z końcówki meczu z Rozwojem Katowice, która kosztowała sosnowiczan utratę dwóch punktów. Czy dzisiaj się zrehabilituje i pokona bramkarza lidera z Głogowa?
0' 18:30 Jupitery już powoli się rozgrzewają, podobnie jak piłkarze obu zespołów, bo w międzyczasie na murawie pojawili się także zawodnicy Chrobrego. My przypominamy, że dziś na stadionie przy Wita Stwosza 3 w Głogowie zagrają dwa zespoły, które mogą pochwalić się najdłuższymi seriami meczów bez porażki w II lidze zachodniej - gospodarze po raz ostatni przegrali w ostatniej kolejce ubiegłego sezonu, czyli ich seria spotkań bez przegranej urosła do dziewięciu, natomiast podopieczni Mirosława Kmieci ostatni raz przegrali 10 sierpnia w Wałbrzychu. Co ciekawe, ostatnim pogromcą obu drużyn był ten sam klub - na koniec zeszłego sezonu Chrobry przegrał u siebie z Górnikiem Wałbrzych.
0' 18:20 Drużyna Zagłębia właśnie wyszła na rozgrzewkę i póki co przygotowuje się do meczu w lekkiej szarówce, bo słońce już schowało się za horyzontem (a przynajmniej za blokami osłaniającym stadion od zachodu), a jupitery, które miały swoją inaugurację trochę ponad rok temu podczas meczu z Zagłębiem Sosnowiec, jeszcze nie zostały włączone.
0' 18:15 Poznaliście już składy obu zespołów. W drużynie Mirosława Kmiecia bez niespodzianek - taki sam skład, jaki zagrał w sobotę w zremisowanym 1:1 meczu z Rozwojem Katowice. Jeśli mamy szukać jakichś powodów do optymizmu w ogólnym pesymizmie, to niech będzie to właśnie fakt, że nikt nie doznał w ostatnim tygodniu żadnej kontuzji i można wystawić do gry taką samą jedenastkę, choć należy zauważyć, że ciągle w składzie brakuje kilku podstawowych graczy.
0' 18:00 Witamy z Głogowa i zapraszamy na relację na żywo ze spotkania 10. kolejki II ligi zachodniej pomiędzy liderującym w tabeli Chrobrym a Zagłębiem Sosnowiec.
Łukasz Matusiak: Brakło wykończeniaŁukasz Matusiak: Brakło wykończenia Graliśmy zdecydowanie do przodu, graliśmy piłką, nie było żadnych długich piłek, było parę fajnych składnych akcji. Brakło wykończenia.  - powiedział po meczu w Głogowie pomocnik Zagłębia  Łukasz Matusiak » Czytaj więcej
Zdjęcia z GłogowaZdjęcia z Głogowa Prezentujemy galerię zdjęć z meczu 10. kolejki, w którym Zagłębie Sosnowiec bezbramkowo zremisowało z Chrobrym w Głogowie. » Czytaj więcej
Konferencja po meczu z ChrobrymKonferencja po meczu z Chrobrym Zapraszamy do lektury wypowiedzi trenerów podczas konferencji prasowej po bezbramkowym meczu Chrobry Głógów - Zagłębie Sosnowiec » Czytaj więcej
Zagłębie remisuje z lideremZagłębie remisuje z liderem Zagłębie Sosnowiec bezbramkowo zremisowało w wyjazdowym meczu z prowadzącym w tabeli II ligi zachodniej Chrobrym Głogów. Dla sosnowiczan był to już szósty kolejny remis. » Czytaj więcej