14. Szymon Matuszek
22. Konrad Hajdamowicz

Trener: Grzegorz Kapica

1:0 - Marek Kowal 9'
15' Tomasz Łuczywek 36' Vladimír Bednár 42' Sławomir Ziemak 43' Marek Kowal 62' Patryk Stefański 80' Artur Andruszczak

Trener: Leszek Ojrzyński
Sędziowie: Mariusz Korzeb - Jakub Wójcik, Kamil Wójcik (Warszawa)

Sprawozdanie

Sosnowiczanie po raz trzeci w historii grali z Chojniczanką i doznali trzeciej porażki. Jesienią 1971 nasz zespół przegrał tutaj w Pucharze Polski, jesienią ubiegłego roku na Stadionie Ludowym chojniczanie triumfowali w meczu ligowym, a dzisiaj dołożyli kolejne zwycięstwo.

Bolączką Zagłębia w tym sezonie są szybko tracone bramki. W Chojnicach po raz kolejny sosnowiczanie szybko dali sobie strzelić gola. Chojniczanka już od pierwszych minut zyskała inicjatywę, a groźne akcje szły głównie prawą stroną. W 4. minucie Szymona Kaźmierowskiego zdołał powstrzymać Krzysztof Markowski. Cztery minuty później Aleksandar Atanackvić wypuścił Tomasza Pestkę, a ten w dobrej sytuacji strzelił obok bramki.

Już w 9. minucie Ołeksij Szlakotin musiał wyciągać piłkę z siatki. Tym razem pod pole karne sosnowiczan zapędził się prawy obrońca Chojniczanki Artur Andruszczak. Dośrodkował do Marka Kowala, a ten strzelił głową i zdobył drugiego gola w drugim kolejnym meczu.

Nasi zawodnicy chcieli szybko doprowadzić do wyrównania i przez kilka minut meczu mieli przygniatającą przewagę, której jednak nie udało się udokumentować bramką. Między 20. a 30. minutą akcje toczyły się głównie na połowie gospodarzy. W 33. minucie Zagłębie za ten napór zostało ukarane kontrą, po której dwukrotnie musiał interweniować Ołeksij Szlakotin i obie interwencje były wysokiej klasy - najpierw po strzale Aleksandra Atanackovicia, a za chwilę po strzale Artura Andruszczaka.

Także w doliczonym czasie pierwszej połowy blisko było straty drugiej bramki. Lewą stroną pola karnego przedarł się Szymon Kaźmierowski, kopnął piłkę po ziemi obok Ołeksija Szlakotina, ale na całe szczęście z interwencją zdążył Tomasz Łuczywek i dosyć ryzykownym wybiciem sprzed linii przeniósł piłkę nad poprzeczką.

Już 10 minut po wznowieniu gry, widząc że wynik meczu nie ulega zmianie, trener Leszek Ojrzyński dokonał dwóch zmian. Za debiutującego w Zagłębiu Łukasza Wijasa na boisko wszedł Marcin Sierczyński, a średnią wzrostu podniosła zmiana Krzysztofa Napory na Pawła Posmyka. Ale spośród wszystkich graczy, którzy pojawili się na boisku jako zmiennicy, najwięcej do gry wniósł lewoskrzydłowy Chojniczanki Tomasz Lenart.

Spotkanie mogło się podobać. Jak na II ligę było sporo walki na całym boisku i ofensywnych akcji z obu stron. Kibice nie mogli się nudzić i boiskowe emocje na pewno ułatwiły przetrwanie w niezbyt przyjemnej temperaturze. Szkoda tylko, że Zagłębie przerwało serię trzech spotkań bez porażki, przegrało w Chojnicach. Walka o awans po dzisiejszej porażce nie jest jeszcze przegrana, ale na pewno jest znacznie utrudniona.

90.0000
90+4' gwizdek Po 48 minutach i 55 sekundach gry kończy się II połowa meczu. Przegrywamy w Chojnicach 0:1
90+4' Michał Filipowicz dośrodkował piłkę w pole karne i niestety z akcji nic nie wyszło, tylko skończyło się spalonym.
90+3' Będzie rzut wolny z prawej strony. W pole karne gospodarzy pobiegł Ołeksij Szlakotin
90+2' Tomasz Łuczywek dośrodkował z lewej strony boiska, ale Wojciech Białek nie sięgnął piłki głową
90' doliczony czas Druga połowa została przedłużona o 3 minuty
87' Michał Filipowicz dośrodkował z rzutu rożnego, a Grzegorz Jakosz po raz kolejny wyekspediował piłkę głowa na róg,
87' zmiana Trzecia zmiana w Chojniczance - Marcin Trojanowski wchodzi za Tomasza Pestkę
86' Dawid Tomanek ograł zwodem Roberta Sieranta, ale przy próbie strzału stoper Chojniczanki już był górą i zablokował uderzenie
84' Gospodarze ruszają z kontrą i znowu ratuje nas Sławomir Jarczyk. Tym razem wygrywa biegowy pojedynek z Tomaszem Parzym i wybija piłkę.
84' Po wrzutce z rzutu rożnego po raz kolejny piłkę z naszego pola karnego wybija Sławomir Jarczyk.
83' Aleksander Atanacković pięknym technicznym zagraniem uruchomił Tomasza Pestkę, który po kilkumetrowym rajdzie dośrodkował z prawej strony boiska, ale ponownie w polu karnym Zagłębia górą jest Sławomir Jarczyk.
82' Tym razem rzut wolny dla Chojniczanki z podobnej odległości. Lewą nogą uderzał Michał Mikołajczyk, a Ołeksij Szlakotin pewnie obronił.
81' Michał Filipowicz strzelał z rzutu wolnego z około 28 metrów. Uderzył piłkę prawą nogą, zmierzała ona w bramkę, ale na miejscu był Krzysztof Baran.
80' żóta kartka Żółta kartka dla Artura Andruszczaka za faul na Pawle Posmyku
80' Z lewej strony boiska dośrodkował Tomasz Lenart, a Ołeksij Szlakotin wyszedł na 10. metr i złapał piłkę.
77' Marcin Lachowski zagrał prostopadłą piłkę w pole karne, ale ani biegnący środkiem Ireneusz Gryboś, ani zbiegający z prawego skrzydła Paweł Posmyk nie doszli do piłki
76' Paweł Posmyk zgrywa piłkę do głową do Michała Filipowicza, a ten z pierwszej piłki trafia w Grzegorza Jakosza
75' zmiana Czwarta i ostatnia zmiana w Zagłębiu - Dawid Tomanek wchodzi za Patryka Stefańskiego
75' Tomasz Pestka strzelał z linii pola karnego. Piłkę na bok odbił Ołeksij Szlakotin, a dobijający z ostrego kąta Tomasz Lenart nie trafił w bramkę,
72' zmiana Trzecia zmiana w Zagłębiu. Schodzi z boiska rozgrywający setny mecz ligowy w naszym zespole Vladimír Bednár, a na placu gry pojawia się Ireneusz Gryboś.
72' Tomasz Pestka nie dał się złapać w pułapkę ofsajdową. Ruszył prawą stroną boiska, ale zabrakło mu kilku centymetrów do opanowania piłki przed linią końcową
70' Z lewej strony boiska centrował Tomasz Lenart, a Sławomir Jarczyk był lepiej ustawiony od Szymona Kaźmierowskiego.
70' Tym razem Michał Filipowicz nie dośrodkowywał bezpośrednio z rzutu wolnego, tylko zagrał po skrzydle do Vladimira Bednara, a ten dośrodkował do Sławomira Jarczyka, który nie zdołał jednak oddać strzału.
69' zmiana Druga zmiana w Chojniczance. Za napastnika Marka Kowala wchodzi pomocnik Tomasz Parzy
69' Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska głową z około 15 metrów strzelał Marek Kowal, ale posłał piłkę spory kawałek od bramki.
67' Tomasz Lenart oddał mocny strzał z około 25 metrów. Ołeksij Szlakotin mial problemy z opanowaniem piłki, odbił ją, ale na szczęście podobne kłopoty miał próbujący dobijać Marek Kowal
64' Dobrze zapowiadająca się akcja Chojniczanki. Sławomir Ziemak zagrał na lewą stronę do Tomasza Lenarta, ale wprowadzony niedawno lewy pomocnik gospodarzy dośrodkował tak fatalnie, że pozostało mu tylko złapać się za głowę.
63' Rzut wolny dla Zagłębia. Wrzucał Michał Filipowicz, ale nikt z jego kolegów nie doszedł do piłki i ta trafiła w ręce Krzysztofa Barana
62' żóta kartka 62 - Żółta kartka dla Patryka Stefańskiego za faul
61' Dwa razy gospodarzy uratował Grzegorz Jakosz. Najpierw przeciął podanie Marcina Lachowskiego do Michała Filipowicza, a za chwilę zablokował uderzenie Pawła Posmyka i mamy rzut rożny.
59' zmiana Pierwsza zmiana w Chojniczance - Tomasz Lenart zmienia Pawła Nogę.
59' Szymon Kaźmierowski został powstrzymany przez Tomasza Łuczywka i gospodarze mają rzut rożny
58' Z rzutu wolnego za prawej strony boiska dośrodkował Michał Filipowicz, do strzału doszedł Paweł Posmyk, jednak jego uderzenie nie sprawiło problemów Krzysztofowi Baranowi
58' zmiana Dwie zmiany w Zagłębiu - Paweł Posmyk za Krzysztofa Naporę oraz Marcin Sierczyński w miejsce Łukasza Wijasa
57' Paweł Noga przedarł się lewą stroną boiska, zacentrował w kierunku Szymona Kaźmierowskiego, ale sytuację wyjaśnił Sławomir Jarczyk
56' Rzut wolny dla Zagłębia z około 30 metrów. Prawą nogą strzelał Michał Filipowicz. Krzysztof Baran odbił piłkę do boku, tam wślizgiem, wygarnął ją Sławomir Jarczyk, podał do Patryka Stefańskiego, ale ten bardzo niedokładnie dośrodkował
54' Łukasz Wijas odegrał piłkę z końcowej linii na środek pola karnego, ale tam, nie było żadnego z graczy Zagłębia, który mógłby sfinalizować akcję strzałem
53' Po dośrodkowaniu Michała Filipowicza piłkę z własnego pola karnego wybił Szymon Kaźmierowski
53' Patryk Stefański nabił Tomasza Pestkę i mamy kolejny rzut rożny
52' Bezpardonowe wejście Artura Andruszczaka w nogi Patryka Stefańskiego, ale kończy się bez żółtej kartki
50' Szymon Kaźmierowski odebrał piłkę Łukaszowi Wijasowi. Ruszył w stronę naszej bramki. Za bardzo nie miał komu zagrać, więc postanowił strzelić z 20 metrów i trafił w nogi Sławomira Jarczyka.
48' Vladimir Bednar miał trochę miejsca i zdecydował się na strzał z około 30 metrów. Kopnął prawą nogą, ale za wysoko
47' Michał Filipowicz podał do Marcina Lachowskiego. "Lacha" strzelił zza pola karnego, po drodze piłka odbiła się od jednego z obrońców Chojniczanki i trafiła do rąk bramkarza.
46' Krzysztof Napora w kolejnej akcji ofensywnej. Jednego rywala ograł, ale drugiemu już nie dał szans.
46' gwizdek Rozpoczęła się druga część spotkania. Zaczęli sosnowiczanie
45+3' gwizdek Po 47 minutach i 10 sekundach gry kończy się I połowa meczu, a teraz nad stadionem znowu pada śnieg.
45+2' Po rzucie rożnym piłka trafia do Marka Kowala, który stał w polu karnym tyłem do bramki. Nie miał za bardzo jak strzelić, bo był blokowany przez obrońców, więc się przewrócił, ale sędzia nie uznał, że należy podyktować rzut karny
45+1' Szymon Kaźmierowski przedarł się lewą stroną pola karnego. Strzelił obok Ołeksija Szlakotina. Na szczęście Tomasz Łuczywek zdołał interweniować tuż przed linią bramkową i wybił piłkę nad poprzeczkę.
45+1' Marcin Lachowski odebrał piłkę Sławomirowi Ziemakowi. Zagrał w pole karne do wbiegającego Krzysztofa Napory, ale prawy pomocnik Zagłębia się wywrócił i nie opanował piłki
45' doliczony czas Pierwsza połowa zostaje przedłużona o 2 minuty
43' żóta kartka Żółta kartka dla Marka Kowala za faul na Ołeksiju Szlakotinie
43' Krzysztof Napora podał w kierunku Patryka Stefańskiego, ale nasz młody napastnik nie dał rady dwójce rywali.
42' żóta kartka Żółta kartka dla Sławomira Ziemaka za wykonanie rzutu wolnego przed gwizdkiem sędziego.
41' Rzut rożny dla Zagłębia. Po dośrodkowaniu Michała Filipowicza niezbyt pewnie interweniuje Krzysztof Baran. Piłka trafia przed pole karne do Łukasza Wijasa, który decyduje się na strzał z pierwszej piłki. Bramkarz gospodarzy znów niepewnie interweniuje, wypluwa piłkę przed siebie. Do bramki wbija ją Wojciech Białek, ale zdaniem sędziego był na spalonym.
40' Marcin Lachowski uruchomił Krzysztofa Naporę, ten po akcji prawą stroną zdecydował się na podanie do Vladimira Bednara, ale sytuację wyjaśnił Aleksandar Atanacković
37' Rzut wolny dla gospodarzy. Z lewej strony piłkę w pole karne wrzuca Sławomir Ziemak. Futbolówka odbija się o muru. Trafia przed pole karne do Aleksandra Atanackovicia, który decyduje się na strzał z dystansu, ale w tej sytuacji strzela za wysoko.
36' żóta kartka Żółta kartka dla Vladimira Bednara za odrzucenie piłki po gwizdku sędziego
35' Krzysztof Markowski wypuścił Vladimira Bednara prawym skrzydłem. Słowak zagrał na środek pola karnego do Patryka Stefańskiego, a ten z pierwszej piłki uderzył po ziemi tuż obok słupka.
33' Ależ zamieszanie. Po odbiorze piłki przez Marka Kowala piłka trafia do Aleksandra Atanackovicia, który uderza z około 20 metrów. Ołeksij Szlakotin wybija piłkę w bok, ale tam nie potrafi jej przejąć Tomasz Łuczywek. Za chwile trafia ona na prawą stronę boiska do Artura Andruszczaka, który uderza mocno prawą nogą i ponownie dobrze broni Ołeksij Szlakotin, tym razem paruje futbolówkę na róg.
30' Chojniczanka przejęła piłkę na połowie Zagłębia. Z ponad 20 metrów nogą strzelał Marek Kowal, ale trafił tylko w bandę reklamową firmy Chojnet
30' Po podaniu Marcina Lachowskiego prawą stroną boiska ruszył Krzysztof Napora, dośrodkował w pole karne, ale tam był Grzegorz Jakosz.
29' Michał Filipowicz tym razem próbował dośrodkować piłkę odchodzącą, ale futbolówka zatoczyła łuk już poza końcową linią boiska i gospodarze rozpoczną od autu bramkowego;.
29' Łukasz Wijas wywalczył rzut rożny dla Zagłębia. To już czwarty korner
28' Rzut wolny dla Zagłębia z około 25 metrów podyktowany za faul Michała Mikołajczyka na Krzysztofie Naporze. Do piłki podszedł Marcin Lachowski. Kopnął piłkę prawą nogą, ale zbyt wysoko.
27' Rzut wolny dla Zagłębia z około 40 metrów. Na strzał zdecydował się Vladimir Bednar, ale trafił tylko w mur
25' Łukasz Wijas wypuścił Vladimira Bednara, a ten zagrał po ziemi w pole karne, gdzie Artur Andruszczak w ostatniej chwili wybił piłkę spod nóg Patryka Stefańskiego
24' Teraz Zagłębie w ataku. Dwie akcje prawą stroną, dwa dośrodkowania, ale bez strzałów na bramkę
23' Pierwszy rzut rożny dla Chojniczanki, ale kończy się on wybiciem piłki przez Wojciecha Białka
22' Tym razem po dośrodkowaniu piłka zostaje wybita przez graczy z Chojnic przed pole karne. Tam był Marcin Lachowski. Przyjął piłkę, uderzył, ale trafił w graczy Chojniczanki stojących w szesnastce
22' Z narożnika boiska dośrodkował Michał Filipowicz, a Marcin Lachowski przy próbie strzału głową został zablokowany i mamy kolejny korner
21' Rzut wolny dla Zagłębia,. Wrzucał Michał Filipowicz. Tomasz Łuczywek z ostrego kąta zagrywał wzdłuż bramki do Krzysztofa Napory, ale szybszy był Michał Mikołajczyk i wybił piłkę na róg
18' Marcin Lachowski zagrał prostopadłą piłkę w pole karne do Patryka Stefańskiego, który minął Grzegorza Jakosza, strzelił na bramkę, ale Krzysztof Baran zdołał odbić piłkę ręką
17' Zagłębie teraz nieco zmodyfikowało ustawienie. Patryk Stefański przeszedł z lewej strony pomocy do ataku a po lewej gra obecnie Michał Filipowicz.
16' Łukasz Wijas odebrał piłkę Aleksandrowi Atanackoviciowi, ale zdaniem sędziego dopuścił się przy tym faulu.
15' żóta kartka Żółta kartka dla Tomasza Łuczywka za dyskusje z sędzią
15' Łukasz Wijas sfaulował Tomasza Pestkę i sędzia upomniał naszego gracza. Na razie tylko ustnie.
14' Rzut wolny dla Zagłębia. Z prawej strony piłkę wrzuca Michał Filipowicz, ale Marek Kowal wybija piłkę ze swojego pole karneggo
12' Pierwszy rzut rożny dla Zagłębia. Po dośrodkowaniu Michała Filipowicza Marcin Lachowski zagrywa do Krzysztofa Markowskiego, ale ten jest na spalonym i Chojniczanka rozpocznie od rzutu wolnego
9' gol - piłka nożna 1:0 Znowu akcja gospodarzy prawą stroną. Artur Andruszczak, dośrodkował w pole karne i Marek Kowal strzałem głową pokonał Ołeksija Szlakotina. Drugi błąd po lewej stronie defensywy Zagłębia kończy się golem
8' Po prostopadłym zagraniu Aleksandra Atanackovicia w dobrej sytuacji strzeleckiej znalazł się Tomasz Pestka, ale na nasze szczęście strzelił obok słupka. Trener Leszek Ojrzyński jest ostro wkurzony, bo wcześniej Paweł Noga pomógł sobie ręką, ale arbiter tego nie zauważył
5' Szymon Kaźmierowski walczył o piłkę w powietrzu ze Sławomirem Jarczykiem i sfaulował naszego gracza
4' Szymon Kaźmierowski wpadł prawą stroną w pole karne Zagłębia, ale został zablokowany przez Krzysztofa Markowskiego
3' Siedzimy tuż za ławkami rezerwowych i jak na razie trenerzy są bardzo nerwowi. Przed chwilą Leszek Ojrzyński krzyczał na sędziego, a teraz robi to Grzegorz Kapica
1' Kibice gospodarzy zaraz po rozpoczęciu spotkania skandują "Piłka nożna dla kibiców" i pozdrawiają PZPN
1' gwizdek Rozpoczął się mecz. Zaczęli gospodarze
0' 14:59 Tercet arbitrów wyprowadza drużyny na boisko. Zagłębie zagra dzisiaj na biało, a gospodarze w żółto-czerwonych koszulkach i czerwonych spodenkach.
0' 14:57 Piłkarze już chwilę temu zakończyli rozgrzewkę, schowali się w szatni i za moment pojawią się w bramie wyjściowej z klubowego budynku, aby udać się na murawę i rozpocząć zmagania o ligowe punkty. O, właśnie sędzia gwizdkiem dał sygnał, żeby piłkarze już opuścili swoje szatnie.
0' 14:53 Mały jubileusz w barwach Zagłębia zaliczy dzisiaj Vladimir Bednar. Dla Słowaka będzie to setny mecz ligowy w ekipie z Sosnowca. Vlado grał z Zagłębiem w Ekstraklasie (24 mecze), dawnej II lidze(35 spotkań) i obecnej II lidze (40 gier).
0' 14:50 Jak pewnie zauważyliście, od kilku dni nasza strona ma nowy wygląd. Także relacje na żywo będą wyglądały nieco inaczej niż do tej pory. To jest nasza pierwsza relacja w takiej formie i miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze. Jakby coś, to na stanowiskach w Sosnowcu czuwa nasz sztab techniczny w sile dwóch Krzysztofów i będą naprawiać, gdy coś się zbiesi.
0' 14:45 Zagłębie gra pierwszy raz w lidze z Chojniczanką. Co prawda graliśmy w Chojnicach w Pucharze Polski, ale to było w 1971 roku, gdy nikogo z naszego serwisu jeszcze nie było na świecie. Stadion Chojniczanki jest obiektem piłkarsko-lekkoatletycznym. Z jednej strony jest 10 rzędów na trybunach, z drugiej pięć i siedzimy właśnie na tej niższej trybunie, co niestety nie wpływa dobrze na widok. Trzeba niestety oglądać boisko zza krat. Pogoda w Chojnicach całkiem znośna. Rozpogodziło się, a najważniejsze, że przestało padać - jeszcze godzinę temu nad Chojnicami prószył śnieg.
0' 14:40 Po meczu w Nowym Tomyślu trener Leszek Ojrzyński zdecydował, że nie zmienia się zwycięskiego składu i na mecz z Ruchem wyszła ta sama jedenastka, która tydzień temu grała z Polonią. Tym razem jednak nasz szkoleniowiec uznał, że zwycięski skład trzeba zmienić. Na ławkę powędrowali Marcin Sierczyński i Paweł Posmyk, a do pierwszej jedenastki trafili Patryk Stefański oraz Łukasz Wijas, dla którego będzie to debiut w barwach Zagłębia
0' 14:35 Podróż do Chojnic upłynęła naszej ekipie całkiem dobrze. Okazało się, że w rzeczywistości jest tu jakieś 20 kilometrów mniej niż pokazywały nam mapy Google i Zumi. Dojechaliśmy tu szybciej niż się spodziewaliśmy i mieliśmy chwilę czasu na pokręcenie się po mieście. Stadion Chojniczanki jest chyba najbliżej położonym rynku stadionem w Polsce. Od bramy stadionu do rynku jest jakieś 200 metrów, a sam rynek jest naprawdę wart zwiedzenia. Czysty, zadbany, ładne budynki, zwłaszcza budynek urzedu miejskiego - to taka mała obserwacja dla wszystkich miłośników turystyki.
0' 14:30 Gud morning ewrybadzy! (ciekawe, czy ktoś zgadnie, z czego co jest cytat i jaki powinien być odzew na to hasło) Witamy z Chojnic, gdzie już za pół godziny rozpocznie się kolejny mecz Zagłębia o ligowe punkty. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji!
Wideo z Chojnic Zapraszamy do obejrzenia skrótu z wyjazdowego meczu Zagłębia Sosnowiec z Chojniczanką w Chojnicach, przegranego przez nasz zespół 0:1. » Czytaj więcej
Zdjęcia z meczu w ChojnicachZdjęcia z meczu w Chojnicach Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z rozegranego dzisiaj w Chojnicach meczu XXI kolejki II ligi zachodniej pomiędzy Chojniczanką a Zagłębiem Sosnowiec » Czytaj więcej
Wypowiedzi po meczu w Chojnicach Michał Filipowicz (napastnik Zagłębia): - Na pewno znowu przespaliśmy pierwsze minuty spotkania. Straciliśmy bramkę na początku meczu, co jakoś ustawiło ten mecz. Dążyliśmy do wyrównującej bramki, niestety nie udało się. To był wyrównany mecz. W pierwszej połowie był taki moment, że przejęliśmy inicjatywę i mogliśmy strzelić wyrównującą bramkę. Pierwsze 20 minut drugiej połowy też było pod nasze dyktando. Graliśmy tu o 3 punkty, ale niestety jedziemy z zerowym dobytkiem do domu. » Czytaj więcej
Trenerzy po meczu w Chojnicach Leszek Ojrzyński (trener Zagłębia): - Na wstępie należą się gratulacje dla drużyny gospodarzy. My mieliśmy inne plany. Chcieliśmy przedłużyć tą passę 9 spotkań bez porażki i w tym dziesiątym meczu wyjść zwycięską reką. Nie udało się. W 8 minucie wpadło i nie podnieśliśmy się z tego, chociaż po stracie bramki mieliśmy super 15 minut, gdzie powinniśmy spokojnie wyrównać. Nie zrobiliśmy tego i później mecz był raz na jedną, raz na drugą bramkę. Na pewno mecz mógł się podobać, ale co z tego jak nie zdobyliśmy nawet jednego punktu, czeka nas trudna podróż i w perspektywie najbliższy mecz z liderem. Trzeba się ponieść. Najlepsze co może nam się trafić to mecz z liderem po porażce. Mamy wysoko poprzeczkę postawioną i będziemy chcieli w tym meczu się zrehabilitować i zdobyć 3 punkty. » Czytaj więcej
Zagłębie przegrało w ChojnicachZagłębie przegrało w Chojnicach Zagłębie Sosnowiec doznało pierwszej porażki w rundzie wiosennej sezonu 2010/2011. Nasz zespół przegrał na wyjeździe z Chojniczanką Chojnice 0:1, a jedyną bramkę zdobył w 9. minucie Marek Kowal. » Czytaj więcej