Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez Lars 2022-11-27, 10:14 pm

20 lat na forum wystarczy. Teraz niech pisze już tylko August i brawo mu bijący. Zamkną się w szesciu i będą klepać po plecach :niezle:

Symetria ...
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am


Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez Luis 2022-11-27, 11:10 pm

Lars napisał(a):20 lat na forum wystarczy. Teraz niech pisze już tylko August i brawo mu bijący. Zamkną się w szesciu i będą klepać po plecach :niezle:

Symetria ...


Lars, ani Adam ani August nie pisza zle o Zagłębiu. Oni proboja otworzyc ludziom takim jak Ty oczy na to co sie dzieje sie w Klubie. Niestety na Ciebie nie zadzialalo. Jestes jak ojciec, ktorego 15 letni syn przychodzi nawalony do domu, a Ty robisz afere, ze pewnie koledzy mu wlali na sile i go zmusili. Probujesz zaklamac rzeczywistosc aby uzyskac taki obraz jaki Ty chcesz widziec, a nie jaki jest na prawde.

Mimo wszystko wierze, ze kiedys zrozumiesz..
Luis
 
Posty: 536
Dołączył(a): 2013-06-13, 4:45 pm

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez petromar 2022-11-28, 9:17 am

Tak Adamie tylko Ty rozumiesz rzecz o złym wydatkowaniu pieniędzy - ujebales się jednego i cały czas to walkujesz, to że od dawna te pieniądze są źle lub nie do końca dobrze dysponowane to fakt, zrozum jedno - prowadząc klub/czyli w sumie normalna firme zastając to gówno które pozostało najwyżej co można to siąść i płakać , jak uważasz że w rok dwa można to naprawić to naprawdę masz potężna wiarę że poprzednicy byli nawet niezli, sęk w tym że żaden kolejny prezes w swoje gniazdo stać nie będzie oskarżając o niegospodarność poprzednika bo to dalej spółka miasta, taki szach mat ,inaczej to myślę że takie grupy by wypadly że głowa mała krąg zamknięty się zrobił ,wiem ale nie mogę powiedzieć -cos na tej zasadzie , tu już polityka wchodzi w grę i za dużo mówić nie można -tak to widzę , widzę też że nie od roku wagon szrotu do nas nie dotarł, a tak poza tematem Twój J23 dał znaka co to za chłopak z Sandecja był testowany i od kogo on jest ?
petromar
 
Posty: 800
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez Adam1906 2022-11-28, 11:42 am

Następny nie rozumie nic a nic z naszego przekazu. Wszyscy kumają, tylko jak zwykle petromar i Lars ni chooja... :lol:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez petromar 2022-11-28, 8:06 pm

Czy ja napisałem że pieniądze są dobrze wydatkowane???? Poczytaj i znajdz mi gdzie tak napisałem, jak Ci piszę że w tym burdelu który mamy i gnoju od lat zrobiony to sukcesem dla mnie juz jest brak szrotu w hurtowych ilościach jak za Marcina to już są pewno spore oszczedności ,wyczyścić ten burdel jak to mówisz sprzedawca makaronu nie miał szans a nawet sprzedawca ferrari by na tym poległ , druga sprawa której Ty widze dalej nie kumasz to chore powiązania które nie pozwalają w tym bagnie robić to co się by chciało.
ale tak tak wiem i tak masz racje.
z tym zawodnikiem masz jakieś informacje?
petromar
 
Posty: 800
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez Lars 2022-11-28, 9:50 pm

Dobrze że na tym forum jest ktoś, kto kieruje się podobna logiką, do tej, która ja się kieruje - petromar :niezle:

Tylko Zagłębie!
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez August 2022-11-29, 11:47 am

petromar napisał(a): jak Ci piszę że w tym burdelu który mamy i gnoju od lat zrobiony to sukcesem dla mnie juz jest brak szrotu w hurtowych ilościach jak za Marcina to już są pewno spore oszczedności ,wyczyścić ten burdel jak to mówisz sprzedawca makaronu nie miał szans a nawet sprzedawca ferrari by na tym poległ , druga sprawa której Ty widze dalej nie kumasz to chore powiązania które nie pozwalają w tym bagnie robić to co się by chciało.


Powiem Ci Petromar, że podchodzisz chyba bardziej pesymistycznie do klubu bardziej ode mnie. No i właściwie dochodzisz do tych samych wniosków. No, może poza tym, że na ten szrot to raczej nie ma pieniędzy skoro w lutym i wrześniu klub nie miał płynności finansowych i nie był w stanie płacić na czas obecnej kadrze. No i z Twojej wypowiedzi wyłaniają się praktycznie te same wnioski, co ja czy Adam przy czym twierdzisz, że mamy taki syf, ze już nikt nie będzie w stanie tego posprzątać. Tutaj miałbym mimo wszystko więcej optymizmu bo mając zapewnione środki ze strony Miasta można próbować zrestrukturyzować zadłużenie, ale – jak piszesz, i słusznie – układ sterujący klubem, może nie chcieć pozwolić na wiele, co jest zresztą swoistą kwadraturą koła. Zatem w klubie musiałby i specjalista i namaszczony i mieć jakąś swobodę ruchów i w sumie chcieć się zabrać za sprzątanie. A trzeba przypomnieć pochodzącego z układu partyjnego Kozakowskiego, który 3 lata temu miał się właśnie zając finansami. I po zaledwie kilku tygodniach niespodziewanie i szybko zrezygnował. A jak to może wyglądać po 3 latach? W każdym razie nie dajesz nadziei na to, że coś się może zmienić. A wyglądać zapewne będzie tak, że Miasto będzie dosypywać być może coraz więcej. Tylko pytanie, jak długo to będzie trwało. Prawa ekonomii są nieubłagane a z drugiej strony wiadomo, że sama sytuacja Miasta i Gminy jest od strony finansowej bardzo trudna. Chęciński zapewne za swojej kadencji nie dopuści do upadku i kosztem czegoś pieniądze będzie znajdował. Ale wiecznie Prezydentem nie będzie. Co wtedy?
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez achter 2022-11-29, 12:33 pm

Luis napisał(a):
Lars napisał(a):20 lat na forum wystarczy. Teraz niech pisze już tylko August i brawo mu bijący. Zamkną się w szesciu i będą klepać po plecach :niezle:

Symetria ...


Lars, ani Adam ani August nie pisza zle o Zagłębiu. Oni proboja otworzyc ludziom takim jak Ty oczy na to co sie dzieje sie w Klubie. Niestety na Ciebie nie zadzialalo. Jestes jak ojciec, ktorego 15 letni syn przychodzi nawalony do domu, a Ty robisz afere, ze pewnie koledzy mu wlali na sile i go zmusili. Probujesz zaklamac rzeczywistosc aby uzyskac taki obraz jaki Ty chcesz widziec, a nie jaki jest na prawde.
Mimo wszystko wierze, ze kiedys zrozumiesz..


Ale robią to w taki sposób, że kto nie z nami to przeciwko nam
achter
 
Posty: 356
Dołączył(a): 2007-06-24, 4:09 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - śródmieście

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez August 2022-11-29, 1:00 pm

achter napisał(a):
Luis napisał(a):
Lars napisał(a):20 lat na forum wystarczy. Teraz niech pisze już tylko August i brawo mu bijący. Zamkną się w szesciu i będą klepać po plecach :niezle:

Symetria ...


Lars, ani Adam ani August nie pisza zle o Zagłębiu. Oni proboja otworzyc ludziom takim jak Ty oczy na to co sie dzieje sie w Klubie. Niestety na Ciebie nie zadzialalo. Jestes jak ojciec, ktorego 15 letni syn przychodzi nawalony do domu, a Ty robisz afere, ze pewnie koledzy mu wlali na sile i go zmusili. Probujesz zaklamac rzeczywistosc aby uzyskac taki obraz jaki Ty chcesz widziec, a nie jaki jest na prawde.
Mimo wszystko wierze, ze kiedys zrozumiesz..


Ale robią to w taki sposób, że kto nie z nami to przeciwko nam

To znaczy w jaki ? Jeśli konkretnie wskażesz, bez problemu Cie tu publicznie przeproszę. Bo czyniłem to wielokrotnie i publicznie. Nigdy nie twierdziłem, że zjadłem wszystkie rozumy i na wszystkim znam się najlepiej.I nie mam absolutnie żadnej satysfakcji z tego, że od lat piszę o tym, że z klubem jest źle i jak tylko mogłem starałem się to podeprzeć konkretnym uzasadnieniem a moim widzimisię. Natomiast na siłę niestety niektóre osoby starają się na siłę udowodnić, że ja czy Adam tworzymy tu jakiś mityczny układ i nie pozwalamy na jakąś swobodę wypowiedzi co jest oczywistą bzdurą. Zresztą przez ostatnie miesiące, z różnych powodów, nie byłem aktywny, a mimo wszystko niemal żadnej chęci do dyskusji wielu z Was nie przejawiało a jeśli już to tylko do bieżącego komentowania meczów albo do typowania wyników. A co ciekawe, najlepszym przykładem, że jak się chce to można, jest właśnie Kolega Petromar, z którym mogę się kompletnie nie zgadzać i może nawet być w swoich ocenach irytujące ale sie chłopak nie obraża jak małe dziecko i jak chce to sadzi swoje. Szacun.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez August 2022-11-29, 1:05 pm

Fajna wymiana uprzejmości sprzed kilku lat:

pete_zs napisał(a):
August napisał(a):
pete_zs napisał(a):Jackie57 jak przegrywamy to natrzaskales 7 postów , a po wygranych z Wisła i Miedzia nic? To jak to jest z tym Twoim obiektywizmem ?

Co prawda nie do mnie ale uważam że pora napisać. Pete przepraszam że Cię obraziłem w swojej złości. Trzymajmy się razem niezależnie od wszystkiego. Póki my będziemy i to razem, Zagłębie też będzie. Niezależnie w jakiej lidze będzie grać.


August, dziękuję stary, nie ma problemu. Również Cię przepraszam, jeśli kiedykolwiek poczułeś się urażony którymś z postów. Całe Zagłębie zawsze razem. United we stand, divided we fall.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez hanson 2022-12-01, 8:20 am

hanson
 
Posty: 146
Dołączył(a): 2009-04-12, 10:29 pm

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez August 2022-12-01, 3:47 pm

Sosnowiec Wyborcza:

Zagłębie Sosnowiec dostanie kolejny milion od miasta. Co dalej z Łukaszem Girkiem?
Wojciech Todur
Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej radni przesądzili, że Zagłębie Sosnowiec otrzyma kolejny milion złotych na bieżącą działalność.
Zagłębie Sosnowiec z kolejnym milionem złotych z miejskiej kasy. Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej radni zadecydowali o przekazaniu miejskiej spółce dodatkowych pieniędzy. – Milion złotych zostało przekazane na pensje, działalność bieżącą dla sekcji hokeja, piłki nożnej oraz akademii – precyzuje Rafał Łysy, rzecznik prasowy UM w Sosnowcu.

To kolejne finansowe wsparcie w ostatnich miesiącach:

wrześniowa sesja RM – 1,3 mln,
październikowa – 1 mln,
listopadowa – 1 mln.
Potwierdza to rzecznik UM, który dodaje, że "w podobnym systemie transz przekazywaliśmy pieniądze także w ubiegłym roku".

Łącznie – w całym 2022 r. – to ok. 13,6 mln zł. Podczas październikowej sesji radny Jacek Dudek wskazywał, że zapis o wsparciu dla sportowej spółki jest głosowany razem z innymi zmianami i przesunięciami w budżecie. – Z jednej strony głosujemy za rzeczami pożytecznymi, a z drugiej wrzucamy pieniądze do przysłowiowej studni bez dnia – podkreślał.

Arkadiusz Chęciński, prezydent miasta, pouczył wtedy radnego, że wcale nie musi się tak dziać. – Można złożyć wniosek o likwidację sportowej spółki. Nie widzę problemu. Nie będzie wtedy trzeba dofinansowywać sportu – zaznaczył.

Jednocześnie prezydent przyznał, że konieczne jest ograniczenie kosztów utrzymania Zagłębia. – Zmusza nas do tego sytuacja gospodarcza. Firmy – jedna po drugiej – wycofują się ze sponsoringu – mówił prezydent Chęciński.

Rozwiązaniem byłoby przekazanie klubu w ręce nowego właściciela. Zakulisowe rozmowy w tym temacie trwają... od lat.
Z naszych informacji wynika, że do Zagłębia pukał też Artur Kapelko, były prezes Sandecji czy Górnika Łęczna, który sprowadzał też piłkarzy do Radomiaka (tzw. zaciąg mołdawski). Miał mieć propozycję dotyczącą budowy drużyny.

Łukasz Girek w trakcie wypowiedzenia
Wracamy też do naszej informacji o tym, że prezes Łukasz Girek zapowiedział po odwołaniu z funkcji prezesa, że będzie teraz dyrektorem klubu. – To oczywiście jest prawda. Zrobił zebranie i nam to przekazał. Zresztą Łukasz Girek do teraz zachowuje się tak, jakby nadal był prezesem [tę funkcję pełni Arkadiusz Aleksander - przyp. red.] – mówi nam pracownik Zagłębia.

Michał Grzyb, rzecznik prasowy klubu, na nasze pytanie dotyczące obecnej roli byłego prezesa klubu odpisał: "Łukasz Girek jest w trakcie wypowiedzenia. W tym okresie jego zadaniem jest przekazanie obowiązków nowemu prezesowi Arkadiuszowi Aleksandrowi oraz dokończenie spraw, które rozpoczął".

Przypomnijmy, że gdy Łukasz Girek żegnał się ze stanowiskiem, to prezydent Arkadiusz Chęciński napisał: "Dziękujemy za ten czas, jednak nie żegnamy się. Łukasz Girek wróci bowiem do poprzednich zadań. Obowiązki prezesa będzie pełnił Arkadiusz Aleksander".

Potem prezydent – w odpowiedzi na nasz tekst – komentował: "O tym, kto jakie stanowisko będzie pełnił w Zagłębiu Sosnowiec, którego większościowym udziałowcem jest miasto, decyduje właściciel, Rada Nadzorcza oraz prezes. Jak wspominałem, Łukasz Girek do momentu przekazania obowiązków i pracy pozostaje w klubie. O prawdziwych decyzjach, funkcjach i możliwości jakiejkolwiek współpracy na pewno dowiecie się po oficjalnym komunikacie, a nie za pośrednictwem mediów i anonimowego pracownika klubu".
Przypomnijmy, że gdy Łukasz Girek żegnał się ze stanowiskiem, to prezydent Arkadiusz Chęciński napisał: "Dziękujemy za ten czas, jednak nie żegnamy się. Łukasz Girek wróci bowiem do poprzednich zadań. Obowiązki prezesa będzie pełnił Arkadiusz Aleksander".
https://sosnowiec.wyborcza.pl/sosnowiec ... dalej.html
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez novack 2022-12-01, 5:28 pm

13,6 milionów rocznie???
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez Tomcjo 2022-12-01, 7:25 pm

I to nie koniec poprzednia dotacja była na pensje z września ta z kolei będzie na październikowe wypłaty . Czyli jeszcze dwie dotacje lub jedna duża . I za taka kasę mieszkańcy Sosnowca są pośmiewiskiem piłkarskiej ligi .
NIE DLA COLLINSA , CHĘCIŃSKIEGO , KSIĄŻKA , JAROSZEWSKIEGO , STANKA , GIRKA W ZAGŁĘBIU !!!
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez Adam1906 2022-12-01, 10:02 pm

novack napisał(a):13,6 milionów rocznie???

Nieśmiało przypomnę, że taka Warta Poznań trzeci sezon z rzędu z powodzeniem gra w Ekstraklasie mając 10 milionów na sezon...
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron