Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez Adam1906 2022-11-25, 11:35 am

petromar napisał(a):Niestety ale w przypadku tych szmatławców piłkarzy tak to w naszym kraju wygląda w każdym klubie, święte krowy jak już ktoś wcześniej pisał są do tego przyzwyczajone i żaden z nich nie przyjdzie do żadnego klubu podpisać kontraktu na innych warunkach co do zatrudniania piłkarzy niestety ale wydaje mi się że nasz budżet i renoma ma klubu nie pozwala na zatrudnianie lepszych nazwisk ale chyba przede wszystkim budżet
p.s. chętnie bym usłyszał ile miesiecznie spłacamy wynalazki Marcina - piłkarzy,trenerów, menago każdego z nich i jaki dług po nim pozostał .....myślę ze nie są to małe kwoty.
chętnie bym usłyszał też czemu to tak piłkarze nie lubia obecnego zarządu (bo podobno trenera lubią)..może sielanka im się wymyka przez palce i taboru kolegów nie będzie w klubie ....
dużo rzeczy byśmy pewno nie usłyszeli chętnie - ale najbardziej prawdopodobne jest to że byśmy usłyszeli że mają nasz klub w doopie. :czerwona:

Idąc Twoim tokiem rozumowania: prowadzisz firmę i zatrudniasz u siebie samych nierobów, a gdy Twoja firma zaczyna chylić się ku upadkowi, masz coraz większe problemy finansowe, spłacasz zwolnionych pracowników (bo podpisywałeś z nimi niekorzystne dla siebie umowy), masz coraz gorszą opinię na rynku, przez co Twoja firma jest postrzegana w całym kraju jako mem, a Ty, jej prezes, jesteś uważany za parodystę... pretensje o upadek firmy masz tylko i wyłącznie do zatrudnionych przez siebie nierobów :)

Paradne. Jesteś Miszcz :niezle:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez August 2022-11-25, 11:43 am

petromar napisał(a):Druga strona medalu - nie ma miasta i Chęcinskiego - nie ma klubu - koniec kropka B klasa nas czeka, ja jednak wolę oglądać Wisłę, Arkę na stadionie niż Naprzód Babolice
z tego gówna które tu się od dawna wyprawiało to i Perez by się wymiksował pewno. :lol:

Może nie B klasa a IV liga, a ku temu ta sytuacja zmierza. Nie da się w nieskończoność przekazywać publicznych pieniędzy i to w coraz wyższych kwotach po to aby ktoś te pieniądze bez sensu wydawał i zwiększał tylko zadłużenie. Nie chcesz czy też nie potrafisz zrozumieć tego co Ci Adam cały czas próbuje logicznie wytłumaczyć, Twoja sprawa. Ale Ty i Tobie podobni w poglądach ludzie, wierząc naiwnie w Chęcińskiego, kiedyś zapewne się o tym przekonacie. Choć może i wtedy będziecie szukać winnych nie tam gdzie trzeba.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez August 2022-11-25, 11:57 am

Adam1906 napisał(a):gdy Twoja firma zaczyna chylić się ku upadkowi, masz coraz większe problemy finansowe, spłacasz zwolnionych pracowników (bo podpisywałeś z nimi niekorzystne dla siebie umowy), masz coraz gorszą opinię na rynku, przez co Twoja firma jest postrzegana w całym kraju jako mem, a Ty, jej prezes, jesteś uważany za parodystę... pretensje o upadek firmy masz tylko i wyłącznie do zatrudnionych przez siebie nierobów

W takiej firmie konsekwencje w pierwszej kolejności ponoszą osoby nią zarządzające. Właściciel nie dosypuje pieniędzy po to tylko aby dalej trwało dziadostwo tylko jeśli już to po to aby uratować firmę i starać się ją wyprowadzić na prostą. Ponadto, jeśli już sie ma pretensje do pracowników nierobów to odpowiedzialność za to ponosi ten kto ich zatrudniał lub/i zgodził się na ich zatrudnienie. Tu nalezy wziąć pod uwagę również to, że raczej dość rzadko zdarza się aby piłkarze/pracownicy występowali przeciw prezesowi/pracodawcy dlatego warto byłoby się zastanowić czy wobec owych pracowników prezes nie przekroczył jakiejś granicy.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez petromar 2022-11-25, 12:38 pm

No tak ale jak ja zrobię cały ten burdel to sam sobie jestem winny ! a nie będę tego robił bo mój poprzednik prowadził tam folwark hurtowych ilości piłkarzy i zatrudniając co zreszą sami opisywaliśmy eksperta telewizyjnego którego w klubie prawie nikt nie widział niejakiego Pana Podolińskiego, a wszystko to za akcetację (bo jak inaczej) sponsora tego bagna - dali by mi 50 tys na rękę nawet bym się bał co zastanę po Marcinie ;-)
zrobić gnój wizerunkowy i finansowy jest łatwo - zepsuć opinie o firmie i jej produkcie też łatwo - odkręcić to niestety duuużo trudniej (akurat w mojej braży to tamat znany) , ale tak jest w większości przedsiębiorstw - co zrobić lata lata lata zarządzania dziennikarza zrobiły swoje i mamy to na co zapracowaliśmy - tzn to na co zapracował ten Pan.
a że jesteśmy na garnuszku miasta.....coż począć na dzień dzisiejszy musimy to przetrawić - sponsora nam tu sciągnąć będzie nielada wyzwaniem dla każdego - a może sprawa jet taka ze takowego nikt tu nie chce. !
p.s.1 ja bym się bardziej zastanowił czy za duże wymagania wobec piłkarzy nie było że postąpili jak postąpili bo takie mnie sluchy dochodzą ....a to najprostsze co mogli zrobić (zresztą nie oni jedyni w PL nie pierwsi i nie ostatni)
p.s.2 ja w żadnego polityka nie wierzę !!!!
petromar
 
Posty: 800
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez wojtaszko 2022-11-25, 1:08 pm

Szanowny Petromarze

Tu winne jest ujowe zarządzanie rozpusta bo przecież wydam 10 baniek dostanę kolejne parę. Adam ci rzuca konkretne przykłady zresztą trafione w 100 procentach a ty dalej że zawodnicy i zawodnicy. Zatrudnia ich banda debili nieznających się na niczym bawiacym się w zarządzanie lykajaca kasiorę za zatrudnienie tego szrotu. Marcinek się bawił razem z Tomczykiem a ta parowa Makaroniarz mówi że Marcinek niczemu nie winny kto podpisywał te umowy jak nie on ale kasa się zgadzała to było dobrze a że poziom sportowy od lat to jedno wielkie gowno to trzeva zgonić na Włochów że długi to po nich niestety ale po naszym sprzedawcy wcale lepiej nie będzie świadczy to ta żałosna laurka o sobie. I tak szczerze to by trzeba wyjeba...wszystkich od sprzątaczki po prezesow
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez novack 2022-11-25, 2:32 pm

Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez petromar 2022-11-25, 3:19 pm

wojtaszko napisał(a):Szanowny Petromarze

Tu winne jest ujowe zarządzanie rozpusta bo przecież wydam 10 baniek dostanę kolejne parę. Adam ci rzuca konkretne przykłady zresztą trafione w 100 procentach a ty dalej że zawodnicy i zawodnicy. Zatrudnia ich banda debili nieznających się na niczym bawiacym się w zarządzanie lykajaca kasiorę za zatrudnienie tego szrotu. Marcinek się bawił razem z Tomczykiem a ta parowa Makaroniarz mówi że Marcinek niczemu nie winny kto podpisywał te umowy jak nie on ale kasa się zgadzała to było dobrze a że poziom sportowy od lat to jedno wielkie gowno to trzeva zgonić na Włochów że długi to po nich niestety ale po naszym sprzedawcy wcale lepiej nie będzie świadczy to ta żałosna laurka o sobie. I tak szczerze to by trzeba wyjeba...wszystkich od sprzątaczki po prezesow


ale ja sie z tym też zgadzam,nie w całości ale jak najbardziej, tylko jak widzę to co piłkarze wyprawiaja na boisku to mnie kurwica strzela - ile było postów odnośnie ich zachowania po bramkach na Resovii ( no k***a jak by im sie krzywda stała że bramke strzelili) totalne 0 zaangażowania 0 walki 0 k***a wszystkiego co dało by kibicom nadzieje że będzie lepiej - i tutaj nikt mi nie wmówi że to nie ich wina - maja wyebane na ten klub bo to zwykli pracownicy/najemnicy są za fajne pieniązki (a że nikt ich nie zwolni po słabej postawie na meczach ) to są nietykalni - też był o tym post kolegi w innym temacie - święte krowy - post był nawet że w którymś meczu na fotkach z tunelu wyglądają jak by już przegrali i mają w dupie co będzie - można przegrać/przegrywać ale po jakiejkolwiek walce , sprawę zarządzających juz od lat tym klubem pozostawiam bez komentarza bo taki to nam obraz załatwili Zagłębia i takich właśnie zawodników i trenerów....Moskal nagle napierdalla jak dziki z ŁKS - to też o czymś swiadczy - wiem wiem że mają lepszych zawodników - aleeeee halo woli walki się nie uczy - to się po prostu ma i się chce albo się nie chce - kilka meczów ŁKS oglądałem - im się po prostu chce ....
p.s. zostawmy sprzątaczki w spokoju :lol: :lol:
petromar
 
Posty: 800
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez wojtaszko 2022-11-25, 4:32 pm

p.s. zostawmy sprzątaczki w spokoju
petromar
 
Posty: 592
Dołączył(a): 2007-06-13, 8:13 pm
Góra

Pytanie czy ona nie poleciła kogoś pokroju Wezalowa Totha albo innego ananasa dla pewności trzeba wyczyscic
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez petromar 2022-11-25, 6:03 pm

wojtaszko napisał(a):
p.s. zostawmy sprzątaczki w spokoju
petromar
 
Posty: 592
Dołączył(a): 2007-06-13, 8:13 pm
Góra

Pytanie czy ona nie poleciła kogoś pokroju Wezalowa Totha albo innego ananasa dla pewności trzeba wyczyscic


k***a racja - przezorny zawsze ubezpieczony :lol: , nowe sprzątaczki !!
petromar
 
Posty: 800
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez Lars 2022-11-26, 4:51 pm

To wygląda tak jakby Girek trzymał w szachu Chęcińskiego.
Chęciński go odstawił, więc Girek pokazał mu, żeby się z nim liczył. Pracownikom klubu powiedział że będzie teraz dyrektorem zarządzającym puszczając oko do Chęcińskiego, że jeśli nie pozostanie kimś ważnym w Zagłębiu, to może pójść do mediów i zacząć opowiadać jakie trupy w szafie zastał gdy został prezesem. Chęciński zrobił duże oczy, napisał komentarz na tt gazety i zamilkł.
Czuje że panowie znaleźli się w ostrym klinczu i Girek ze swoim ego nie chce odpuścić swoich ambicji i nazywania siebie Prezesem, a Chęciński waguje się z decyzjami, bo boi się o swoją przyszłość polityczna, jeśli trupy z szafy Zagłębia wyjdą na zewnatrz.

Jest to dramat naszego kochanego Zagłębia :-(
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez August 2022-11-26, 10:17 pm

Lars napisał(a):To wygląda tak jakby Girek trzymał w szachu Chęcińskiego.

Czyżby społeczeństwo w końcu użyło swych mózgów i zaczęło myśleć ?
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez Lars 2022-11-27, 12:27 am

August napisał(a):
Lars napisał(a):To wygląda tak jakby Girek trzymał w szachu Chęcińskiego.

Czyżby społeczeństwo w końcu użyło swych mózgów i zaczęło myśleć ?


Nie, społeczeństwo myśli i ma dość rozumu by czytać fakty. Społeczeństwo notabene kocha Zagłębie i dla społeczeństwa dobro klubu jest najważniejszą wartością mimo wszystko. Społeczeństwo również, uważa że narcyzm i przeświadczenie o swojej nieomylności może dotknąć każdego i wówczas prowadzi do destrukcji.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez Adam1906 2022-11-27, 6:02 am

August napisał(a):Czyżby społeczeństwo w końcu użyło swych mózgów i zaczęło myśleć ?

Ale jak pisałem o tym w dniu ogłoszenia decyzji o rezygnacji Girka i pozostawieniu go w klubie, to co poniektórzy wyśmiewali mój post. Przecież tu z kilometra śmierdzi, że jest coś na rzeczy ;-)

Adam1906 napisał(a):Czyli zamiast wylecieć na zbity pysk, upadł na cztery łapy, bo cholera wie, czy nie będzie przypadkiem rządził z tzw. "tylnego siedzenia". Kwestią dyskusyjną jest również, czy został w klubie, bo "za dużo wie" na temat trupów w szafie, no i w związku z tym, jaką pensję będzie teraz pobierał, bo jeżeli posiada wiedzę na tematy niewygodne dla Jose Arkadio na pewno finansowo nie zgodził się na dużą obniżkę uposażenia...
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez Tomcjo 2022-11-27, 1:21 pm

To już tylko jeden krok od całkowitego upadku . Lepiej ? To już było . Teraz tylko trzęsienie ziemi coś zmieni .
NIE DLA COLLINSA , CHĘCIŃSKIEGO , KSIĄŻKA , JAROSZEWSKIEGO , STANKA , GIRKA W ZAGŁĘBIU !!!
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez August 2022-11-27, 3:39 pm

Lars napisał(a): Społeczeństwo notabene kocha Zagłębie i dla społeczeństwa dobro klubu jest najważniejszą wartością mimo wszystko

I z tej miłości społeczeństwo akceptowało rozpierduchę miejskiej kasy.O ile pamiętam wystarczyło, że Chęciński bez problemów przekazuje pieniądze na klub. I wszystko się zgadzało.
Adam1906 napisał(a):Ale jak pisałem o tym w dniu ogłoszenia decyzji o rezygnacji Girka i pozostawieniu go w klubie, to co poniektórzy wyśmiewali mój post

Ty sobie lepiej przypomnij jak po nas jechano kilka lat temu gdy sygnalizowaliśmy, że zasady. na których działa klub, nie doprowadzą do niczego dobrego, i co? Dzisiaj jesteśmy w czarnej..... Ale i tak dla wielu jeszcze choć coraz mniejszej grupy, tym co jest najlepsze to to Chęciński i publiczne pieniądze.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: vega