I LIGA - SEZON 2017/2018

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez wilczy_jezdziec 2018-05-27, 4:24 pm

No a kto? Hanysy (głównie cyganeria) plus paprykarze.

Dla kontraktu chyba pierwszym klubem który pospieszyl z gratulacjami jest Stomil. Widzialem jeszcze wpis Radka Janukiewicza.
wilczy_jezdziec
 
Posty: 397
Dołączył(a): 2009-09-05, 3:42 pm
Lokalizacja: Pomorskie


Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez August 2018-05-27, 4:32 pm

Dla mnie hitem jest ten dowcip. Brawa dla autora: Ceny mieszkań w Katowicach z widokiem na Sosnowiec poszły drastycznie w górę . To jedyny widok z Katowic na ekstraklasę
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez August 2018-05-27, 6:03 pm

Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez turku 2018-05-27, 6:13 pm

wilczy_jezdziec napisał(a):
wilczy_jezdziec napisał(a):Zadałem sobie przed chwilą więcej trudu niż te grajki w tym meczu i sprawdziłem kiedy ostatni raz mieliśmy tak fatalny start. Okazuje się, że w sezonie 2007/2008, kiedy graliśmy w Ekstraklasie...



Post z początków sierpnia zeszłego roku po porażce z Łęczną. Jak widać los zaśmiał się nam twarz. Dobrze, że tak bardziej pozytywnie :lol: .


To teraz możesz sobie zadać trud i sprawdzić kiedy ostatnio mieliśmy tak fantastyczną końcówkę. :lol:

August napisał(a):Pierwsze komentarze: https://zapinamypasy.pl/pilka-nozna/w-n ... raju-audio


Tam grają przeciętni piłkarze, ale tworzą drużynę. Awans Zagłębia jest niespodziewany. Jeśli się nie wzmocnią w trakcie okna transferowego, mogą zostać drugą Sandecją - pokusił się o prognozę Stolarczyk.


Jak widać nikt nie daje nam szans na utrzymanie.
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez Tomcjo 2018-05-27, 6:24 pm

[quote="August"]Dla mnie hitem jest ten dowcip. Brawa dla autora: Ceny mieszkań w Katowicach z widokiem na Sosnowiec poszły drastycznie w górę . To jedyny widok z Katowic na ekstraklasę[/quote]
Zagloba dziękuje
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez Adam1906 2018-05-28, 9:13 am

W KASACH ZOSTAŁY 273 BILETY!!!

SPRĘŻAJCIE SIĘ NA FETĘ NA LUDOWYM!!!
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez STACH PL 2018-05-28, 9:33 am

August napisał(a):Dla mnie hitem jest ten dowcip. Brawa dla autora: Ceny mieszkań w Katowicach z widokiem na Sosnowiec poszły drastycznie w górę . To jedyny widok z Katowic na ekstraklasę


Muszę przyznać że wcieliłem od razu ten pomysł w życie w pracy w Pyrzowicach brawa dla autora :brawo:
STACH PL
 
Posty: 726
Dołączył(a): 2004-03-04, 5:47 pm
Lokalizacja: OSTROWY GÓRNICZE /ŚRÓDMIEŚCIE

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez STACH PL 2018-05-28, 10:10 am

Tomcjo napisał(a):Zauważyliście jakiej sraczki dostali na forach z powodu awansu Zagłębia ? Piekna sprawa . Teraz przyjdzie pora zeby obijać wsiokow i zając przyzwoite miejsce . No i czas wbić pierwsza łopatę pod budowa nowego stadionu .


Tomcjo z tym obijaniem troszkę przesadziłeś.
STACH PL
 
Posty: 726
Dołączył(a): 2004-03-04, 5:47 pm
Lokalizacja: OSTROWY GÓRNICZE /ŚRÓDMIEŚCIE

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez Inż. Mamoń 2018-05-28, 10:57 am

Mnie u cyganów zawsze rozwala ich przedsezonowe hasło:

'Ekstraklasa albo śmierć'

i zawsze wychodzi śmierć 8) 8) 8) :lol: :lol: :lol:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Ostatnio edytowano 2018-05-28, 11:05 am przez Inż. Mamoń, łącznie edytowano 1 raz
Inż. Mamoń
 
Posty: 182
Dołączył(a): 2005-08-27, 2:23 pm
Lokalizacja: D.G.

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez novack 2018-05-28, 11:02 am

Inż. Mamoń napisał(a):Mnie u cyganów zawsze rozwala ich przedsezonowe hasło:

'Ekstraklasa albo śmierć'

I zawsze wychodzi śmierć 8) 8) 8) :lol: :lol: :lol:

I śmierdź panie inżynierze:)
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez RUDI 2018-05-28, 11:17 am

August napisał(a):Pierwsze komentarze: https://zapinamypasy.pl/pilka-nozna/w-n ... raju-audio

To jest najlepsze -"Z tego co wiem, do klubu nie będą sprowadzani teraz żadni zagraniczni piłkarze i w II lidze będą grać sami młodzi Polacy - mówił Stolarczyk." Młodzi Polacy których dopingować będą inni młodzi Polacy z transparentami "oberszajse " i "gorole raus" :lol:
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez Adam1906 2018-05-28, 11:55 am

Na Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy zostało 69 biletów! :)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez turku 2018-05-28, 12:01 pm

Adam1906 napisał(a):Na Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy zostało 69 biletów!

Ciekawe czy ten ostatni kołowrotek otworzą czy znów będzie trzeba stać godzinę w kolejce.
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez T_misiek 2018-05-28, 12:05 pm

Adam1906 napisał(a):Na Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy zostało 69 biletów! :)

Pytanie czy to już wszystkie bilety czy zostawiają sobie jakąś pulę w kasach na dzień meczowy?
T_misiek
Żółta kartka
 
Posty: 196
Dołączył(a): 2006-04-11, 9:13 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez Blajpios 2018-05-28, 12:25 pm

W zasadzie zamierzałem wpisać wszystko tylko w ramach jednej odpowiedzi, jaką pisałem w wątku "Przegląd prasy". Ponieważ jednak wyszło tam wiele o szacunku dla Ruchu wobec tragedii śmierci matki młodego zawodnika, która jest przejawem godnego szacunku przywiązania Ślązaków do Ruchu - i wobec całej wykazanej przez środowsko "Ruchowe" postawy: to przerwałem pisanie wpisu tam i kończę tutaj. Nie chcę pomieszać z tamtym wątkiem - gratulacji dla Zagłębia.
Gratulacji, które też mieszają się z moim wrażeniem z meczu z Ruchem, ale już w aspekcie gry Naszych, że praktycznie Zagłębie w tym meczu to nie tylko kwestia braku skuteczności, ale chyba nie prezentowało -
i to z założenia - zadziorności, by koniecznie zdobyć bramkę, "uświetniając bombastycznie pogrzeb Ruchu". Owszem, uczyli się kontroli i dominacji, to jest cenne - bez chyba chęci upokorzenia za wszelką cenę młodych, czasem młodziutkich zawodników, którzy mieli odwagę dla swojego ukochanego klubu wziąć na siebie godnie odpowiedzialność za coś, co nie oni sprokurowali. Jeżeli ten domysł jest prawdziwy - to dodatkowo i za to gratulacje dla Zagłębia.
Gratulacje, rzecz jasna powtórzę z wcześniejszych moich zapowiedzi - za awans, dla PT Wszystkich Ważnych w Zagłębiu, począwszy od Prezesa, M. Jaroszewskiego, poprzez Dyrektora R. Stańka i Trenera D. Dudka - z wszystkimi po kolei zawodnikami, pod przywództwem Kapitana, T. Nowaka. W tym - gratulacje i zdając sobie sprawę z rozmaitych okoliczności, które na ten awans wpłynęły - wśród których kolejne "być może", czyli gratualacje jeżeli faktycznie miejsce miała komenda z ostatniego etapu rozgrywek, o której pisałem parę tygodni temu a która kto wie, czy nie jest potwierdzona w którymś z wywiadów Christovão po ostatnim meczu, gdzie mówił, że decydująca była "zmiana w myśleniu" w ostatnich tygodniach.
Trochę jednak, także u oficjalnych czynników (bo z kibicami, to nie ma co się łudzić, jak pokochali, to pokochali, jak nie kochają, to nie kochają i zawsze uznają za prawdę to, co czują) - brak mi zauważenia wkładu D. Banasika w ten awans. Już nie chcę podnosić, zwłaszcza z kibicami, dyskusji, czy był w stanie opanować sytuację po pierwszych porażkach - ani nawet tego, czy nie za wcześnie go wyrzucono, bo jestem spokojny, że każdy ekspert potwierdzi, że to co najmniej pospieszne było. Jakkolwiek jednak, nawet już poddając się kibicowskiemu patrzeniu - to nie ma dwóch zdań, że porządki po katastrofalnej sytuacji z końca ubiegłego sezonu, jak również dobór kadry, która ten awans zrobiła przy usunięciu innych: to jednak jego przynajmniej bardzo duży wkład, jeżeli nie całkowicie jego autorskie działanie.
W każdym razie - co do rywalizacji zespołów w lidze, sezon się skończył, powtórzę więc gratulacje dla tych, którzy wokół niego pracowali, może podjęli też decyzję zmiany nastawienia w Klubie na finiszu. Może zaś te zmiany były choćby po stronie spółki Ekstraklasa, która zdecydowała się wpuścić ten podmiot. Jednak więc, choćby z powyższych powodów - sezon jeszcze nie do końca się skończył, jeżeli chodzi o to, co dzieje wokół Klubu. W konsekwencji więc pytanie: jak się wobec wszystkich aspektów rysuje przyszłość Zagłębia, czy dojdzie do jakichś dających podstawy nadziei zmian. Jak choćby bowiem uczciwi eksperci mówią - T. Łapiński na przykład, chyba niespecjalnie kochający Zagłębie, jednak uczciwie ostatnio również chwalący choćby niektóre akcje w meczu z Ruchem: po chwili wahania w programie, gdzie był i M. Jaroszewskie, gdzie obowiązywało hasło "pozytywnie o Zagłębiu", miał więc chwilę wahania, ale jednak nie zdecydował się na okrągłe słówka, tylko wprost powiedział, że w tym składzie Zagłębie jest za słabe, jeżeli chodzi o utrzymanie. Niemniej, nie chodzi tylko o zmiany takie, by faktycznie kupić zawodników podnoszących wyżej klasę gry Zagłębia.
Jak to nieraz ostatnio pisałem - teraz jest dla mnie chwila radości z sukcesu, gratulacji dla jego autorów: ale tak naprawdę będzie dla mnie radość, sukces, świadomość dokonania czegoś ważnego: gdy będzie widać, że dokonały się zmiany w mentalności i zarządzaniu, w układach właścicielskich: jest wizja i realizacja począwszy od najważniejszych decydentów i gdy będzie widać, że faktycznie Zagłębie kroczy już drogą tego rozwoju i nie chodzi o interesy choćby najbogatszego sponsora czy właściciela, ale o markę tego Regionu.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników