ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - RUCH CHORZÓW

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - RUCH CHORZÓW

Postprzez slawekchicago 2017-10-31, 10:49 pm

I wszystko na ten temat https://youtu.be/CuQXQeiD_r0
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle


Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - RUCH CHORZÓW

Postprzez Adam1906 2017-11-01, 11:16 am

Zobaczcie co te chorzowskie kurwy zrobiły dzisiaj w nocy zwykłym mieszkańcom na Warpiu w Będzinie... :redface:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - RUCH CHORZÓW

Postprzez Tomcjo 2017-11-01, 11:26 am

To jeden gnojek . Ta sama pisownia r .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - RUCH CHORZÓW

Postprzez Blajpios 2017-11-01, 11:28 am

Abstrahując od języka, jakim wyrażamy oburzenie - również jestem oburzony i wyrażam, jeżeli to coś im da, ufam, że tak - moją solidarność z pokrzywdzonymi. Myślę jednak przy tym jeszcze dwie rzeczy. Mianowicie: obawiam się, że wśród tych ludzi pokrzywdzonych, ich sąsiadów, Zagłębiaków w dużym odsetku osób będzie reakcją niechęć w ogóle do kibicowania, odrzucenia obecności sportu w życiu publicznym. Co więcej, w jakiejś mierze też to zrozumiałe - przecież ruch kibicowski nie zawsze jasny daje przekaz: "zagorzałe kibicowanie tak! - przestępczość, chuligaństwo, pijackie rozróby, wandalizm: nie!" Co więcej - nie zdziwmy się, jeżeli wśród tych poszkodowanych, sąsiadów, społeczności lokalnych, Zagłębiaków nawet pewna część (mniejsza niż przed chwilą wskazana, ale jednak): wręcz obróci się wprost przeciw kibicowaniu Zagłębiu. "no, bo to jedni drugich warci, sami się napędzają, swoją nienawiścią, wyzwiskami, pogardą prowokują". Oczywiście, po części można powiedzieć "cóż, w masie to zawsze znajdą się wszelkiej maści reakcje" - ale naprawdę nie dajmy się napędzać do odwegu pogardą, nienawiścią, bo jak silna będzie odpowiedź głównej części nurtu kibicowskiego Zagłębia jest tu ważne. Zwłaszcza dziś i w tych dniach, gdy "kłania nam się" zrozumienie sensu życia i dokąd dojść chcemy, co sensownego po sobie zostawić.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - RUCH CHORZÓW

Postprzez Blajpios 2017-11-01, 11:35 am

Tomcjo napisał(a):To jeden gnojek . Ta sama pisownia r .

no, cóż. Chcąc zaś zrobić analizę sytuacji pełną - to jeszcze trzeba rozważyć możliwość, że to np. jakiś ukryty miejscowy fan Ruchu zrobił, czując odwagę, że będzie miał popleczników, którzy przjadą z Chorzowa kibicować -
albo też mógł to jakiś chory psychicznie, nadto ktoś z głupoty spoza w ogóle środowiska kibicowskiego nawet w odłamie chuligańskim. Nadto - jeszcze parę sytuacji jest do wzięcia pod uwagę, np. - że prowokator zrobił, Ba! W dodatku - mógł to robić prowokator proruchowy ale i prozagłębiowski i antyruchowy (np. z Gieksy) i antyzagłębiowski - albo antykibicowski w ogóle. Piszę na serio - do sprawiedliwej oceny należy wziąć pod uwagę wiele takich możlwości, których pewnie tu się nie zweryfikuje - ale nade wszystko ważne jest, by zrobić, co tu możemy, czyli może nie uda się zanalizować wszystkich możliwości, ale ogólnie trzeba wziąć pod uwagę, że są i to bardzo rozmaite: i przede wszystkim nie dać się sprowokować, nie odpowiedzieć tak, jak by chcieli nienawistnicy, odpowiedzieć tak, by pokazać mądrość reakcji, bo wtedy dopiero będzie silną.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - RUCH CHORZÓW

Postprzez novack 2017-11-01, 12:07 pm

Ja wiem kto to zrobił, to zrobił jakiś skuRwysyn!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - RUCH CHORZÓW

Postprzez RUDI 2017-11-01, 12:15 pm

novack napisał(a):Ja wiem kto to zrobił, to zrobił jakiś skuRwysyn!

I na pewno nie przyjechał specjalnie z Chorzowa aby to zrobić ;-) ,chyba nie jest mu łatwo ukrywać swoje "sympatie" kibicowskie ?
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - RUCH CHORZÓW

Postprzez Adam1906 2017-11-01, 3:38 pm

Tomcjo napisał(a):To jeden gnojek . Ta sama pisownia r .

Podobno w nocy załatwił w ten sposób prawie 60 samochodów... :twisted:

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - RUCH CHORZÓW

Postprzez novack 2017-11-01, 3:47 pm

Właśnie wróciłem z Warpia, mam tam rodzinę (no dobra teściową) i na tych fotkach to tylko część zniszczeń.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - RUCH CHORZÓW

Postprzez wojtaszko 2017-11-01, 5:52 pm

A nasze ultrasy jeszcze chcą ich wpuścić do.nas na sektor te jebane szmaty. Zrobimy im piekło w piątek.
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - RUCH CHORZÓW

Postprzez Blajpios 2017-11-01, 6:14 pm

wojtaszko napisał(a):A nasze ultrasy jeszcze chcą ich wpuścić do.nas na sektor te jebane szmaty. Zrobimy im piekło w piątek.

"zróbmy im" - nie ważne, czy maczali w tym palce, ale zróbmy im? Zapomnijmy o cywilizacji, wybili nam szybę, wybijmy im wszystkie?
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - RUCH CHORZÓW

Postprzez wojtaszko 2017-11-01, 7:21 pm

Blajpios napisał(a):
wojtaszko napisał(a):A nasze ultrasy jeszcze chcą ich wpuścić do.nas na sektor te jebane szmaty. Zrobimy im piekło w piątek.

"zróbmy im" - nie ważne, czy maczali w tym palce, ale zróbmy im? Zapomnijmy o cywilizacji, wybili nam szybę, wybijmy im wszystkie?

Nie ale.nie robić cyrkow i nie wpuszczać do siebie zwykłych szmat na sektor bo to że ktoś tam robi sobie jakieś interesy to mnie to gwizda i ja ich nie.potzebuje tu wogole
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - RUCH CHORZÓW

Postprzez xenon 2017-11-01, 9:14 pm

Nie sądzę, żeby ktoś się zapuścił w miasto, żeby malować auta, to zrobił ktoś z miejscowych sympatyzujący z ruchem, może monitoring z okolicy więcej wyjaśni o ile jest, jestem w stanie uwierzyć, że to cyganie za miedzy maczali w tym palce. Jak go złapią i podliczą straty to będzie pół życia pracował na lakiernika.Co do wpuszczania na sektor to pamiętam jak nas w Opolu wpuścili na sektor choć była klatka przygotowana dla nas.Zawsze tutaj sugerowano kulturę w dopingowaniu, a widzę im bliżej meczu tym mocniej udzielają się niepotrzebne emocje.
xenon
 
Posty: 1058
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - RUCH CHORZÓW

Postprzez slawekchicago 2017-11-01, 9:17 pm

Moj Dziadek juz mi mówił : Pamiętaj Chorzów to najgorsze ku.....wo . Stal Sosnowiec - aks chorzow .Nie jeden z Nas napewno slyszal o tym meczu z opowiesci swoich Dziadków. A kto nie niech ŻAŁUJE. rUCH rUCH CHORZOWSKIE PSY. I w dupie mam uklady i ukladziki .DZICZ I KURESTWO DO KLATKI LUB DO BRYNICY!!!!!
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - RUCH CHORZÓW

Postprzez robercik 2017-11-01, 9:39 pm

Wpuscicie niebieskich do nas? A kto wezmie odpowiedzialnosc za ewentualne bydlo? Nie zapanuje nikt nad agresja. Pie.dole ich jezeli to pozniej my mamy cierpiec z powodu ewentualnego zamkniecia stadionu.
Tyle w temacie dobrych wujkow.
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kanciak