Przyszłość Zagłębia

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez tomas1906 2005-12-22, 11:24 am

tomas1906
 
Posty: 214
Dołączył(a): 2005-05-22, 12:16 pm
Lokalizacja: srodula


Postprzez keff79 2005-12-22, 11:30 am

keff79
 
Posty: 452
Dołączył(a): 2005-05-09, 8:41 am
Lokalizacja: Sosnowiec-Behind Mountain!

Postprzez robercik 2005-12-22, 11:40 am

I wszystko jasne. Ekstraklasy nie bedzie, a raczej pojdziemy teraz w druga strone :(
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Postprzez emdżej 2005-12-22, 11:40 am

Brzmi to dość złowieszczo, ale miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie właściwym torem. Jeśli Włosi chcą sponsorować jeszcze przez jakiś czas klub to może nowi właściciele jakoś się solidnie wezmą do roboty, będą rozsądnie zarządzać klubem i w tym czasie poszukają jakiegoś sponosora. Oby wszystko skończyło się dobrze
emdżej
 
Posty: 3430
Dołączył(a): 2004-10-10, 8:45 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - CDW

Postprzez barthez 2005-12-22, 11:51 am

No i poszły konie po betonie :shock: :(
Piękny prezent świąteczny prosto z Italii dla nas kibiców.
Jedyną nadzieję upatruję w tym że może to byc terapia wstrząsowo - szokowa dla naszych grajków że teraz wersal się już konczy i zamiast ptasiego mleczka będzie gorzka kawa i chleb razowy. Jedynym ratunkiem jest NATYCHMIASTOWY AWANS W TYM SEZONIE :twisted:
barthez
 
Posty: 163
Dołączył(a): 2005-08-24, 10:43 am
Lokalizacja: Zagórze

Postprzez Pasta 2005-12-22, 11:56 am

Całkowiceie zgadzam się z emdżejem, chociaż nie jest to dobra wiadomaość to na pewno nie jest tak źle jakby mogło być.
Mnie najbardziej martwi brak zainteresowania ze strony lokalnych biznesmenów, co jest naszą bolączką nie od dzisiaj :cry:
Pasta
 
Posty: 191
Dołączył(a): 2005-12-14, 1:51 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Kraków

Postprzez mdc dg 2005-12-22, 12:09 pm

Ludzie ale inwestorzy od tak nie wejdą w klub.Przecież dobrze wiedzą jaka jest sytuacja z Zagłębiem.Nieuregulowana sprawa gruntów to po pierwsze i najważniejsze chyba, znikoma pomoc władz miasta.Więc nie będa ładować hajsu w klub bez perspektyw.
mdc dg
 
Posty: 534
Dołączył(a): 2004-10-22, 11:49 am
Lokalizacja: BOBROWA DĄBROWA :)

Postprzez mike79 2005-12-22, 12:19 pm

A dlaczego niby brzmi złowieszczo ?? Nie przesadzajmy !! Ja jestem pod ogromnym wrażeniem tego co i jak powiedział prezes Motto. Okazuje się że nie jest On takim totalnym laikiem odnośnie piłki a jednocześnie "dobrym wujkiem" który będzie płacił bez końca, nie otrzymując wiele w zamian. W pełni go rozumiem a w niektórych kwestiach nawet popieram. Da to do myślenia bardzo wielu osobom, a jednocześnie ta "terapia wstrząsowa"( jak już ktoś wczesniej napisał) pokaże co są niektórzy warci (tak, tak panie dyrektorze Rudy, prezydencie Górski itp.). Teraz mogą się wykazać i pokazać CZYM TAK NAPRAWDĘ JEST DLA nich ZAGŁĘBIE, bo do zaoferowania potencjalnemu sponsorowi mają "bardzo solidny produkt" z dużym potencjałem i możliwościami. A ewentualnych sponsorów jest naprawdę sporo, bo jeśli PKE jest w stanie "podarować" jednorazowo ot tak "Kazikom" 1,5 mln złotych, to ...
Tego typu firm jest w naszym regionie conajmniej kilka, tylko niekiedy trzeba ruszyć d... z wygodnego fotela i poszukać,popytać,zaoferować, porozmawiać,zainteresować,zaproponować itd(wybierz właściwe).


Czasu jest sporo WIĘC DO DZIEŁA PANOWIE !!
mike79
 
Posty: 576
Dołączył(a): 2005-03-17, 9:16 am
Lokalizacja: SOSNOWIEC-piękna okolica gdyby nie WARSZAWA byłaby STOLICA

Postprzez Monti 2005-12-22, 12:20 pm

Nie można obwiniać ERSI, wręcz przeciwnie nalezy być wdziecznym za te 5 lat przez, które inwestowali w klub. Teraz przyszła pora na operatywnego menagera, który przez ten okres jaki nam jeszcze dają Włosi znajdzie nowego inwestora. Tu przychodzi pora na pesymizm. Obawiam się że nie ma w tej chwili ani w klubie ani w UM człowika, który skutecznie i bez katastrofy przeprowadzi Zagłębie w nowa rzeczywistość. A jeszcze kilka dni temu w jakimś news napisałem że zatęsknimy za BAT-em. Nawiasem wszystko staje się jasne, transfery i deklaracje prezydenta o inwestycjach w stadion pod warynkiem awansu. Mimo wszystkoja cały czas wierze że trener Tochel wprowadzi Zagłębie do 1 ligi.
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez MarcelZS 2005-12-22, 1:06 pm

Dla mnie to wcale nie jest zła wiadomość:
CZASAMI TRZEBA ZROBIĆ KROK W TYŁ BY NASTĘPNIE DWA BYŁY W PRZÓD.

Teraz zależy jak zawsze w trudnych chwilach wszystko od nas kibiców, musi być nas dużo i musimy wspierać piłkarzy takim dopingiem, by to obiło się słuchem w całej Polsce, a może znajdą się chętni na przejęcie naszego klubu.
MarcelZS
 
Posty: 931
Dołączył(a): 2005-04-10, 8:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Sielec

Postprzez Fan 2005-12-22, 1:09 pm

Perspektywa sponsorowania druzyny przez jeszcze rok czy dwa nie wrozy niczego dobrego. Mysle ze wypowiedz Motto nakreslila sytuacje w klubie i tyle dobrze ze nie podjal decyzji o wycofaniu sie z dnia na dzien czy z miesiaca na miesiac. Coz zaczyna chyba wszystko upadac i niestety ale przypominaja sie powoli wczesne lata 90.
A co do sponsora...to tak jak napisal mdc dg burdel robia wlasnie nieuregulowane grunty, znikome zainteresowanie wladz miasta i to wszystko odstrasza potencjalnych sponsorow. Aaaa a jesli sie juz cos znajdzie to jeszcze jedno: mam nadzieje ze nie bedzie zmiany nazwy na jakas Polska Energie czy inne dziwactwo.
Fan
Working Class
 
Posty: 509
Dołączył(a): 2003-01-02, 3:49 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez zgredos 2005-12-22, 1:12 pm

MarcelZS napisał(a):CZASAMI TRZEBA ZROBIĆ KROK W TYŁ BY NASTĘPNIE DWA BYŁY W PRZÓD.

My już zrobiliśmy kilka lat temu krok w tył (i to spory V liga)
zgredos
 
Posty: 1433
Dołączył(a): 2003-08-06, 3:29 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Pogoń

Postprzez WOJTEK 2005-12-22, 1:14 pm

Znam takiego managera - siebie. :wink:
A poważnie mówiąc , moze się skończyć czas pewnych osób w klubie. Ciekawe jak ta informacja wpłynie na kopaczy.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

wiadomy

Postprzez Grzegorz 2005-12-22, 1:23 pm

Pozwoliłem sobie umieścić te pare zdań, dla tego że czekałem na te słowa od jakiegoś czasu. Brawo!!!!!! Giancarlo Motto

Przez ostatnich pięć lat piłkarze Zagłębia mieli jak u Pana Boga za piecem. Francesco Cimminelli, włoski właściciel klubu, zapewnił piłkarzom dostatnie życie i spokojny byt. Teraz jednak przyszedł czas próby - wiosną piłkarze będą walczyć nie tylko o awans do ekstraklasy, ale także o przyszłość klubu.

Ale proszę powiedzieć, czy wiele jest takich klubów w pierwszej i drugiej lidze, gdzie piłkarze zawsze dostają pieniądze w terminie, gdzie działacze starają się spełniać ich najmniejsze zachcianki. Budujmy drużynę na ludziach, dla których gra w koszulce Zagłębia to wielkie wyróżnienie.

A teraz do roboty panie Dyrektorze!!!. A wy: piłkarze, gwiazdy niedoszłe macie za...dalać i dawać nam kibicom radość z waszej gry. Bo Zagłębie to my, a wy tu tylko pracujecie, za nie małą kase. pozdrawiam
Grzegorz
 
Posty: 105
Dołączył(a): 2005-06-10, 5:07 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez MrCricket 2005-12-22, 1:33 pm

Sponsoring nie trwa wiecznie i w pewnym momencie musi się skończyć. Tym bardziej, że piłka nożna w Polsce to nie jest żyła złota.
Można było się tego spodziewać, że Don Corleone powie w pewnym momencie KONIEC. Mnie to zdziwiło, że już teraz, ale dobrze, że nie zostawi nas na pastwę losu. Awans w tym roku przez to jest jeszcze bardziej potrzebny. Jeżeli nie awansujemy to drużyna rozleci się w drobny mak. Oby to nie był dzień naszego upadku, oby... :roll:
MrCricket
 
Posty: 1155
Dołączył(a): 2005-05-19, 2:18 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników