Przyszłość Zagłębia

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez Marpic 2005-11-13, 10:42 am

Sony napisał(a):Takie spotkanie wydaje mi się nierealne całkowicie!
Włosi ile mają dać na nasz klub tyle dadzą i nikomu nie będą się spowiadać. Jedynym rozwiązanie byłoby sprowadzenie dużego sponsora (jak np. Amica, KP, Groclin), co w przypadku miasta Sosnwca jest mało realne (będąc sponsorem z miasta X wolałbym zainwestować w klub z Wrocławia, Gdańska, czy choćby z Lublina). Sosnowiec jest miastem w miarę atrakcyjnym dla sponsora-pasjonata a nie sponsora.
Poza tym miasto średnio interesuje piłka kopana i zamiast inwestować w stadion woli zająć się innymi sprawami jak np. bezrobocie. Tylko w Kielcach radni potrafili bardziej perspektywicznie spojrzeć na tą kwestię. Moim zdaniem dopóki nie bęzie dobrego (!) sponsora oraz co ważniejsze, przychylności miasta w zapewnienie mieszkańcom "uciech" sportowych, dopóty będziemy żyć marzeniami o wielkiej piłce w Sosnowcu.


Sosnowiec jest miastem w miarę atrakcyjnym dla sponsora-pasjonata a nie sponsora?? A Gdynia, Wodzisław,Kielce,Zabrze, i wiekszość miast jest niby lepsza atrakcyjnie od miasta Sosnowca?? MYYLISZ SIE! Jest dużo firm w Zagłębiu Dabrowskim ,które mogłyby wesprzeć jako mniejszy czy wiekszy sponsor klub.Tylko należy je odpowiednio zachęcić ,pokazać że wspołpraca może przynieść obustronne korzyści.Myśle że i duże firmy ogółnopolskie też wszeszłyby do gry.No ale za dużo pisania..Co do spotkania na lini np. Forum-Klub spotkanie to ma pokazać gdzie można coś poprawić np.organizacyjnie, medialnie, jakie sa problemy nas kibiców,w czym możemy pomóc Zagłębiu.Przecież nie będziey nikomu mówili ile ma dac kasy, jakich zawodników ściagnąć, czy ma być ujawniony budżet czy nie. Uważam że na dzień dzisiejszy klub i cała otoczka klubu jest źle odbierana przez kibiców a co się za tym wiąże przez firmy, potencjalnych sponsorów.Jesli Pan Rudy gardzi małymi pieniędzmi od małych sponsorów to się dzieje niedobrze, to jak ma przyjść ktoś większy??
Marpic
 
Posty: 36
Dołączył(a): 2003-01-01, 2:28 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC


Arrtykuł jag

Postprzez Jawa48 2005-11-13, 10:55 am

Pomysł i inicjatywa ze wszechmiar interesujaca i warta poparcia. Właściwie, każdy zawarty w tym artykule aspekt można (i należy) uznać za prawdziwy. Podzielam obawy Autora o to, że zarządowi klubu odpowiada drugoligowy byt. Aż nadto jest widoczne, ze gdy stajemy przed olbrzymią i realną szansą awansu w tabeli, nagle przestajemy grać. Obym się mylił. Ja pamietam jeszcze starsze czasy niż jag. Pamiętam mecz który zadecydował o awansie Stali do I ligi w 1954 roku i pamiętam tamtą euforię, choć wielu malkontentów przepowiadało spowrotem spadek do II a nawet III ligi. Pamiętam przepowiednie niektórych dziennikarzy sportowych, gdy w 1962 roku po zdobyciu III miejsca, przepowiadali walkę o utrzymanie w ekstraklasie. W pełni popieram inicjatywę spotkania z władzami klubu i przedstawicielami miasta odnośnie planów i zaangazowania w rozwój i promocję klubu. Pytanie tylko, czy oni też tego bedą chcieli? Czy znowu nie przyjmą obrażonej, dyletanckiej i asekuracyjnej postawy jak sosnowieckie władze miejskie w 1993 roku? (nie musimy wam przeszkadzać, wystarczy że nie pomożemy). Pytań i znaków zapytania jest wiele, nie tylko do władz miasta, sponsora i zarządu klubu, także do dyrektora, trenera i piłkarzy. Postawa Łuczywka i Ujka dopiero teraz daje wiele do myślenia. Kto wie, czy właśnie nie oni pierwsi zauważyli, co tak naprawdę (może?) dzieje się w klubie? Mimo szumnych zapowiedzi awansu, woleli wybrać bardzo niepewny I-ligowy chleb (i ławkę rezerwowych) w Bełchatowie niż pewne miejsce w drużynie która awans ddo ekstraklasy traktuje jak jak amen w pacierzu.
Jawa48
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2004-05-09, 6:09 am
Lokalizacja: Regulacyjna

Postprzez mały 2005-11-13, 11:26 am

Marpic napisał(a):
Sony napisał(a):Takie spotkanie wydaje mi się nierealne całkowicie!
Włosi ile mają dać na nasz klub tyle dadzą i nikomu nie będą się spowiadać. Jedynym rozwiązanie byłoby sprowadzenie dużego sponsora (jak np. Amica, KP, Groclin), co w przypadku miasta Sosnwca jest mało realne (będąc sponsorem z miasta X wolałbym zainwestować w klub z Wrocławia, Gdańska, czy choćby z Lublina). Sosnowiec jest miastem w miarę atrakcyjnym dla sponsora-pasjonata a nie sponsora.
Poza tym miasto średnio interesuje piłka kopana i zamiast inwestować w stadion woli zająć się innymi sprawami jak np. bezrobocie. Tylko w Kielcach radni potrafili bardziej perspektywicznie spojrzeć na tą kwestię. Moim zdaniem dopóki nie bęzie dobrego (!) sponsora oraz co ważniejsze, przychylności miasta w zapewnienie mieszkańcom "uciech" sportowych, dopóty będziemy żyć marzeniami o wielkiej piłce w Sosnowcu.


Sosnowiec jest miastem w miarę atrakcyjnym dla sponsora-pasjonata a nie sponsora?? A Gdynia, Wodzisław,Kielce,Zabrze, i wiekszość miast jest niby lepsza atrakcyjnie od miasta Sosnowca?? MYYLISZ SIE! Jest dużo firm w Zagłębiu Dabrowskim ,które mogłyby wesprzeć jako mniejszy czy wiekszy sponsor klub.Tylko należy je odpowiednio zachęcić ,pokazać że wspołpraca może przynieść obustronne korzyści.Myśle że i duże firmy ogółnopolskie też wszeszłyby do gry.No ale za dużo pisania..Co do spotkania na lini np. Forum-Klub spotkanie to ma pokazać gdzie można coś poprawić np.organizacyjnie, medialnie, jakie sa problemy nas kibiców,w czym możemy pomóc Zagłębiu.Przecież nie będziey nikomu mówili ile ma dac kasy, jakich zawodników ściagnąć, czy ma być ujawniony budżet czy nie. Uważam że na dzień dzisiejszy klub i cała otoczka klubu jest źle odbierana przez kibiców a co się za tym wiąże przez firmy, potencjalnych sponsorów.Jesli Pan Rudy gardzi małymi pieniędzmi od małych sponsorów to się dzieje niedobrze, to jak ma przyjść ktoś większy??
Tylko , że włosi nie są zainteresowani współpracą z innymi sponsorami bo wtedy wiązałoby się to z ujawnieniem ksiąg , wydadków , rozliczeń i temu podobnych. Ja jestem przekonany jak już pisałem w innym temacie , że postawa włochów jest jedna:
Tylko my dajemy kasę i tylko my kształtujemy politykę w klubie . Teraz gdy firma sponsorujaca klub zaistniała na rynku będzie im o wiele łatwiej stawiać warunki. Dostali to czego chcieli czyli rynki zbytu dla swoich produktów ! A Zagłębie to " produkt uboczny" , transakcja wiązana , czysty interes. Tylko ,że nas kibiców nie interesują interesy tylko Nasze Zagłębie . Dlatego myślę ,że nie dojdzie do takiego spotkania z oczywistych względów!
mały
 
Posty: 402
Dołączył(a): 2004-10-24, 4:01 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez keff79 2005-11-13, 11:48 am

Gdyby (dużo tego "gdyby" ostatnio używamy na forum) ..ok ale gdyby przed tym sezonem na konferencji bez ściemy i owijania w bawełne przedstawiciel klubu powiedział :
"panowie widzicie jaki mamy stadion, widzicie też inne braki kadrowe, finansowe, whatever.. mamy rok na zrobieniu klaru z całym tym bajzlem i gramy w drugiej lidze ten sezon + prosty plan/harmonogram typu 1. Listopad zaczymany oświetlenie, Luty: budynek klubowy + sektory 2. Wzbogacamy sład o 5/7 graczy za których wyłozymy kase ale będą tego warci!"
czy ktoś z Was kibiców obraził by sie i nie chodził na mecze?? bo ja nie! ..i wątpie że wśród Was tacy by się znależli - pewnie że ktoś by marudził ale co tam... widząc budowę solidnych fundamentów pod I ligę w Sosnowcu te głosy by ucichły.. a tak to sobie gdybamy we własnym gronie, co to będzie ??!

ps. czy w Zagłębiu istnieje takie dziwaczne stanowisko "niepotrzebne" nikomu jak rzecznik klubu??
keff79
 
Posty: 452
Dołączył(a): 2005-05-09, 8:41 am
Lokalizacja: Sosnowiec-Behind Mountain!

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2005-11-13, 1:37 pm

Najbardziej zmartwilem sie po meczu z Polkowicami gdzie mielismy wyspiewywac MAMY LIDERA, przed meczem z Kujawiakiem Kol. WOJTEK uspakajal mnie NIE PANIKOWAC WYGRAMY- nie dalismy rady. Oczywista sprawa, iz NASZ trener nie mial od poczatku rundy pelnego wyboru w napadzie a pomocnicy - LACHA po kontuzji, a przeciez przez 6 kolejek eksperymentowalismy a nie wiem czy my ta runde to przypadkiem nie eksperymentujemy.
Jest jeden post ktory jest odpowiednikiem tego CO MI W DUSZY GRA, a mianowicie Kol. KYRU zaczyna AWANS ZAGLEBIA TO SPRAWA WIELCE SKOMPLIKOWANA i konczy swoja wypowiedz ZYJMY PRWDA A NIE FANTAZJA, TAK JEST PROSCIEJ.
W tych dwoch zdaniach zawarta jest mysl na ktora my KIBICE ZAGLEBIA nie mozemy znalezc odpowiedzi, ale tej prawdziwej.
A no nie mozemy bo swiat dzisiaj jest tak poukladany iz osoba zarzadzajaca duktuje,zasady, tryb postepowania a nawet ingeruje w sprawy moralnosci- mam na mysli PRAWDE.
Jakis czas temu bardzo fajnie rozmawialo mi sie z Sekr. Klubu, ale na wstepie zostalem poinformowany, iz sa sprawy o ktorych nie mozemy rozmawiac - w przeciwnym razie moj rozmowca moze utracic zatrudnienie. I tak balsowalismy omijajc prawde, fakty.
Wg. mojej oceny w Klubie istnieje TROJKAT BERMUDZKI a mianowicie: TRENER przerwa - Dyrektor - Prezes.
Trener daje dane osobowe do przerobienia przez wladze i nastepnie otrzymuje konkretna decyzje zaakceptowana przez PREZESA. Jest totalny zakaz operowania faktami/prawdami na zewnatrz.
Powiem tak, iz znalem Wlochow z ktorymi mozna bylo robic grube interesy i wszystko odbywalo sie zgodnie z zasadami obowiazujacymi w handlu, miedzy innymi w branzy w ktorej dzialal Pan Prezes Motto mam na mysli Bielsko B.
Nie do konca ufam, iz obecny wlasciciel chcialby miec obok siebie drugiego sponsora i dzielic sie z nim mozliwosciami podejmowania decyzji
natomiast reprezentuje poglad, iz obecny wlasciciel bedzie dazyl do celu(I liga) milowymi krokami czy malymi kroczkami tego NAJSTARSI GORALE NIE WIEDZA.
Sprawa LUDOWEGO wydaje sie byc dogadana, aby nasza druzyna mogla otrzymac licencje I-ligowa. ja obawiam sie CZY nasz klub dotrzyma warunkow GENTLEMAN AGREEMENT z Wlodarzami Miasta.
Mam na mysli miejsce premiowane AWANSEM badz 3 miejsce w Tabeli. I tutaj Pan Prezydent bedzie mogl powiedziec SORRY ale druzyna ........
mam nadzieje ze tak nie powie.
Budowa STADIONU ZAGLEBIA DABROWSKIEGO wydaje sie byc nie unikniona.Na naszym FORUM przeczytalem iz nasi ludzie popelnili wizyte w Kielcach, aby zapoznac sie z budowa nowoczesnego Stadionu takiego jaki Kibice Zaglebia chca miec u siebie- to dobry znak.
Konczmy te runde bo nie jest ona najlepsza w naszym wydaniu, majac cicha nadzieje iz nastapia sensowne zmiany w druzynie na lepsze, blizsze AWANSOWI.
Konczac widze maly ognik w tunelu , ale nie jest to iskierka.
Serdecznie pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Do Marpica

Postprzez Jawa48 2005-11-13, 2:48 pm

I tu muszę przyznać ci rację. Niestety obawiam się tego samego, ale jako "głęboko wierzący i niepoprawny" optymista, wierzę takze i liczę na COŚ innego. Pozdrawiam
Jawa48
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2004-05-09, 6:09 am
Lokalizacja: Regulacyjna

Postprzez zgredos 2005-11-13, 2:49 pm

Jeszcze tylko wpierdul w Białymstoku i można jechać na urlop Hawaje, Majorka lub Egipt
Ps. Ogłoszenie prasowe Nieudolnych piłkarzy każdą ilość przyjme p. Tochel (Zagłębie dużo płaci a nic nie wymaga)
zgredos
 
Posty: 1433
Dołączył(a): 2003-08-06, 3:29 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Pogoń

Postprzez Sony 2005-11-13, 4:46 pm

Marpic napisał(a):
Sony napisał(a):Takie spotkanie wydaje mi się nierealne całkowicie!
Włosi ile mają dać na nasz klub tyle dadzą i nikomu nie będą się spowiadać. Jedynym rozwiązanie byłoby sprowadzenie dużego sponsora (jak np. Amica, KP, Groclin), co w przypadku miasta Sosnwca jest mało realne (będąc sponsorem z miasta X wolałbym zainwestować w klub z Wrocławia, Gdańska, czy choćby z Lublina). Sosnowiec jest miastem w miarę atrakcyjnym dla sponsora-pasjonata a nie sponsora.
Poza tym miasto średnio interesuje piłka kopana i zamiast inwestować w stadion woli zająć się innymi sprawami jak np. bezrobocie. Tylko w Kielcach radni potrafili bardziej perspektywicznie spojrzeć na tą kwestię. Moim zdaniem dopóki nie bęzie dobrego (!) sponsora oraz co ważniejsze, przychylności miasta w zapewnienie mieszkańcom "uciech" sportowych, dopóty będziemy żyć marzeniami o wielkiej piłce w Sosnowcu.


Sosnowiec jest miastem w miarę atrakcyjnym dla sponsora-pasjonata a nie sponsora?? A Gdynia, Wodzisław,Kielce,Zabrze, i wiekszość miast jest niby lepsza atrakcyjnie od miasta Sosnowca?? MYYLISZ SIE! Jest dużo firm w Zagłębiu Dabrowskim ,które mogłyby wesprzeć jako mniejszy czy wiekszy sponsor klub.Tylko należy je odpowiednio zachęcić ,pokazać że wspołpraca może przynieść obustronne korzyści.Myśle że i duże firmy ogółnopolskie też wszeszłyby do gry.No ale za dużo pisania..Co do spotkania na lini np. Forum-Klub spotkanie to ma pokazać gdzie można coś poprawić np.organizacyjnie, medialnie, jakie sa problemy nas kibiców,w czym możemy pomóc Zagłębiu.Przecież nie będziey nikomu mówili ile ma dac kasy, jakich zawodników ściagnąć, czy ma być ujawniony budżet czy nie. Uważam że na dzień dzisiejszy klub i cała otoczka klubu jest źle odbierana przez kibiców a co się za tym wiąże przez firmy, potencjalnych sponsorów.Jesli Pan Rudy gardzi małymi pieniędzmi od małych sponsorów to się dzieje niedobrze, to jak ma przyjść ktoś większy??

Chyba nie bardzo znasz realia!
Jest dużo firm ale żadna nie wyłoży kasy na sport, bo i co im to da!
A z atrakcyjnum położeniem miasta wogóle mnie nie zrozumiałeś, gdyż nie chodzi o to czy Łódź jest bardziej atrakcyjna od Chruszczobrodu, a Sosnowiec od np. Wronek.
Sony
 
Posty: 71
Dołączył(a): 2003-04-29, 10:00 pm
Lokalizacja: DG

czekamy na awans

Postprzez radekk 2005-11-13, 5:20 pm

Oczywiscie marzeniem kazdego kibica jest gra w I lidze. Kazdy by w Sosnowcu "oczywiscie z kibicow" chcialby awansu naszej druzyny. A na temat wlochow to jak oni wykladaja kase to czyli zamierzaja tez zarobic na tym, bo nadarmo niedawali by kasy. ale czy oni teraz chca awansu teraz, moze nie chca wykladac duzej kasy na raz. maja napewno jakas polityke oby nie taka co wisla z p.Cupialem. przecierz na wejscie do I ligi jest potrzebna spora kasa, ale jak juz wykladaja kase to oni tez czekaja na zwroty czyli najszybciej im sie zwroci jak bedziemy w I lidze.

Wiara Która Przetrwala
radekk
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2005-06-25, 9:29 pm
Lokalizacja: Niwka

Postprzez koszki 2005-11-13, 8:12 pm

Prawda jest taka ze wlosi tak nie do konca wiedza co sie w klubie dzieje. Dla pana Rudego najwazniejsze sa jego sklepy a nasze UKOCHANE ZAGLEBIE to dla niego tylko latwa kasa a Tochel w tej chwili jest najbardziej zajety budowa nowego domu a pozatym to trener bez zadnych osiagniec powyzej 3 ligi a jedyne ustawienie jakim umie grac to 4-4-2 a tak to juz nawet w juniorach sie nie wygrywa. Wracajac do Ujka to klub zrobil z niego potwora a nasi liderzy ktorymi mieli byc Lachowski z Pitrym to tylko marzenia pana Tochla(zreszta w kazdym meczu gra swoimi pupilkami jak chocby beben ktory jest za slaby na 3 lige, dobrze ze wczoraj gral Pietka to byl remis) Prawdziwym liderem byl Ujek ktory kazdy mecz harowal na calym boisku tak w ataku jak i w obronie a jak byla potrzeba to rozegral pilke ale widzial co sie swieci i w zaglebiu by nigdy w 1 lidze nie zagral bo klubowi zalezy tylko na obietnicach zeby kibicow bylo jak najwiecej. A pozatym polowa skladu a nawet wiecej na czele z Pitrym i Lachowskim sa zaslabi na 1 lige wiec po co grac o awans a potem szukac klubu jak juz moze im nigdzie nie byc lepiej jak w Zaglebiu
koszki
 
Posty: 319
Dołączył(a): 2005-11-13, 7:45 pm
Lokalizacja: sosnowiec

??

Postprzez ^m@rcin^ 2005-11-13, 8:18 pm

koszki napisał(a): Tochel w tej chwili jest najbardziej zajety budowa nowego domu a pozatym to trener bez zadnych osiagniec powyzej 3 ligi a


A kto awansowal z KSZO do ekstraklasy ??
^m@rcin^
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 4439
Dołączył(a): 2002-12-31, 2:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

Re: ??

Postprzez Carlos 2005-11-13, 9:11 pm

^m@rcin^ napisał(a):
koszki napisał(a): Tochel w tej chwili jest najbardziej zajety budowa nowego domu a pozatym to trener bez zadnych osiagniec powyzej 3 ligi a


A kto awansowal z KSZO do ekstraklasy ??

i nie wpisuj tutaj ciekawostek z zycia prywatnego trenera
Carlos
 
Posty: 853
Dołączył(a): 2004-03-31, 9:21 pm

Postprzez adamos 2005-11-13, 10:36 pm

Ja myślę, że całe Zagłębie jest jakie jest - ani dobre, ani złe. Taki jest Tochel, taki jest Rudy, tacy są Włosi, wreszcie tacy są piłkarze.
Zaczynając od Włochów - oni naprawdę nie mają żadnego interesu w tym, żeby ładować kasę w Zagłębie. Jedynym takim powoodem mogłaby by być chęć podbierania młodych zdolnych zawodników, ale takich w całej Polsce jest może z pięciu. Polska to nie Afryka czy Ameryka, gdzie w każdej wiosce biegają za szmacianką nowe Essieny, Ronaldihnie lub choćby Nedvedy. Wosz, Podolski, Klose i Freier wyjechali za wcześnie.
Co do finansów - sprawa jest bardzo prosta. Z tego co wiem, to Zagłębie jest Sportową Spółką Akcyjną, w związku z czym jako SA ma obowiązek prowadzenia pełnej księgowości - łącznie z bilansem, a informacje o tym winny być zamieszczane publicznie, można wszystko sprawdzić w rejestrze sądowym. Po prostu trzeba się pofatygować do Sądu Rejestrowego i wszystko będzie jasne.
Spotkanie z "wierchuszką" klubu i miasta niewątpliwie byłoby cenne, ale nie spodziewałbym się żadnych konkretów.
Na pewno drużyna wymaga wzmocnień. Powinno się pozyskać drugiego - obok Piętki - klasowego bramkarza, no i po jednym zawodniku do każdej linii. Dla mnie miarą ambicji klubu są pozyskiwani zawodnicy - jeśli klub zamierza sięgać po zawodników z 3-4 ligi, to dziękuję - gramy o spokojne utrzymanie. Do awansu potrzebny byłby ktoś klasy choćby Grzelaka z WIdzewa. Nie rozumiem też dlaczego nie podejmuemy stałej współpracy z Legią?
adamos
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2005-11-13, 10:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez mada1949 2005-11-14, 10:10 am

Podpisuję się obiema rękami pod artykułem JAG-a.Ani władze klubu,ani władze miasta nie są zainteresowane awansem naszej drużyny do I-szej ligi.Jak najbardziej potrzebne szczere spotkanie,na którym zostanie omówiona powyższa kwestia.Tylko czy stać będzie włodarzy naszego miasta i właścicieli klubu na stwierdzenie"nie jesteśmy narazie zainteresowani awansem"Dziękuję i pozdrawiam
mada1949
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2005-11-14, 10:02 am

Postprzez felu 2005-11-14, 11:20 am

Świetny temat został poruszony tylko pytanie czy dojdzie do skutku a jeżeli tak to nie ma co się łudzić że uzyskamy jakieś konkrety typu kiedy oświetlenie lub nazwiska zawodników potencjalnych. Ja od początku podchodziłem sceptycznie do Włochów bo niby czemu ma im zależeć. Marka jest już znana na rynku, ich produkty mają popyt i oto im chodzi a nie o Sosnowiec i drużynę Zagłębia. AWygodnie siedzieć w 2 lidze i mydlić temat o awansie bo przy nieokreślonych celach przed sezonem połowa mogłaby nie chodzić na mecze czego obawiają się właśnie włodarze klubu. Bez nas kibiców nic nie ma sensu. Co do postawy poszczególnych ludzi to również nie zmieniam zdania tzn. Włosi mają to gdzieś, Pan Rudy jest na stanowisku .no i jest nie mówię że źle ale żadnych korzyści nie ma choćby w stronę szukania sponsoringu lub rzetelnego przekazywania info kibicom poprzez osobę np. rzecznika. Tak naprawdę wszyscy my kibice mamy rację i wiemy o co chodzi, że ten awans to trochę na wyrost. I nie chodzi o to że nagle po 3 ostatnich meczach łapiemy tylko 1 pkt i jużnarzekamy. Najzwyczajniej w świecie napięcie rosło aż w końcu osiąga apogeum. Co do trenera uważam że to wielki fachowiec i takim zawsze był i wielkim wstydem jest oczerniać teraz trenera za słabe wyniki drużyny. Ktoś powie bez przesady!!!!! A ja mówię stanowczo że tyle co zrobił(i jeszcze zrobi) Pan Tochel dla nas poprzez ciągłe awanse to wszyscy zobaczycie. I nie chcę tutaj tłumaczyć trenera ale gra takim składem jaki ma, czyli ponadprzeciętny. Bardzo dobrze że szuka młodych i obiecujących zawodników oraz juniorów Zagłębia i chwała mu za to. Ale te działania trenera trzeba poprzeć konkretnymi transferami, nie wiem strzelam 3 lub 4 zawodników ale naprawdę dobrych. Bo który klub chcąc awansować do 1 ligi, grać później w niej aby się utrzymać aż wreszcie zgrać skład "kupuje" zawodników z kartą na ręce. Przecież to jest śmieszne i żenujące. Krótko mówiąc związane ręce ma trener i tyle, więc uważam że z tym składem uzyskuje bardzo dobre wyniki. Co do samych naszych zawodników to wolę nic nie mówić bo nie każdy gra na 100 % pomimo że deklarują inaczej. I pomimo obrazy na Ujka uważam że chyba przetarł kibicom oczy bo widzimy co się dzieje. Czekam z niecierpliwością na najważniejszy pewnie moment w Zagłębiu, czyli okno transferowe po rundzie jesiennej(zakładając że nadal wiosną zagramy świetnie!!!!,aczkolwiek nie musi to być regułą!!!!). Bo tak naprawdę teraz zakup wartościowych zawodników da nam szansę na upragniony awans i da odpowiedź na pytanie czy naprawdę wszystkim a w szczególności Włochom zależy na Zagłębiu i ich awansie.Wierzę w to bardzo głęboko i żyję nadzieją że w przyszłym sezonie będę widział MOJE ZAGŁĘBIE w szeregach Ekstraklasy.Pozdro dla vikinga from Piaski.!!!!!
felu
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2005-08-11, 11:34 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników