Tutaj prosze zgłaszać błędy z działaniem serwisu.

Wszelkie uwagi i pomysły dotyczące funkcjonowania forum oraz serwisu.

Moderatorzy: flex, krzysiu, swiezy52

Postprzez August 2008-09-19, 7:21 pm

Jak wszedłem za kwadrawns czwarta, końcowka odliczenia to było ok. 45 minut. Ale teraz jest ok.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm


Re: Tutaj prosze zgłaszać błędy z działaniem serwisu.

Postprzez ZAGLEBIAK00 2008-10-31, 12:40 pm

Nie wiedziałem gdzie to wstawić więc wstawiam tu
Po ataku hackerów na forum internetowe naszego serwisu, pragniemy poinformować, że dokonaliśmy migracji naszego forum do najnowszej jego wersji pozbawionej luk. Negatywną wiadomością jest fakt, iż nie działają stare hasła użytkowników. Aby wygenerować nowe hasło, należy wpisać swój dotychczasowy nick w panelu logowania i dowolne hasło. System automatycznie poinformuje o błędnym haśle i zaproponuje jego ponowne wygenerowanie. Aby je wygenerować należy podać adres e-mail, którego użyliśmy przy rejestracji na stare forum. Mamy nadzieję, że spodoba Wam się nowy wygląd forum oraz nowe funkcjonalności. W razie problemów proszę pisać na adres: redakcja@zaglebie.sosnowiec.pl
Źródło :Strona Główna

A więc ja informuje że przy logowaniu wpisałem swoje stare hasło i wszystko buło ok
ZAGLEBIAK00
Mistrz ortografii
 
Posty: 215
Dołączył(a): 2008-03-20, 10:23 pm
Lokalizacja: DG & Będzin

Re: Tutaj prosze zgłaszać błędy z działaniem serwisu.

Postprzez flex 2008-10-31, 1:00 pm

ZAGLEBIAK00 napisał(a):Nie wiedziałem gdzie to wstawić więc wstawiam tu
Po ataku hackerów na forum internetowe naszego serwisu, pragniemy poinformować, że dokonaliśmy migracji naszego forum do najnowszej jego wersji pozbawionej luk. Negatywną wiadomością jest fakt, iż nie działają stare hasła użytkowników. Aby wygenerować nowe hasło, należy wpisać swój dotychczasowy nick w panelu logowania i dowolne hasło. System automatycznie poinformuje o błędnym haśle i zaproponuje jego ponowne wygenerowanie. Aby je wygenerować należy podać adres e-mail, którego użyliśmy przy rejestracji na stare forum. Mamy nadzieję, że spodoba Wam się nowy wygląd forum oraz nowe funkcjonalności. W razie problemów proszę pisać na adres: redakcja@zaglebie.sosnowiec.pl
Źródło :Strona Główna

A więc ja informuje że przy logowaniu wpisałem swoje stare hasło i wszystko buło ok

W takim razie gratulujÄ™.
Mimo wszystko sugerujÄ™ zmianÄ™ hasla na nowe.
flex
Administrator
 
Posty: 627
Dołączył(a): 2007-03-08, 9:54 pm
Lokalizacja: Centrum

Re: Tutaj prosze zgłaszać błędy z działaniem serwisu.

Postprzez August 2008-10-31, 3:33 pm

ja też spokojnie wchodzę wpisując swoje dotychczasowe hasło, a jak chcę wpisac inne to mi normalnie wyświetla , że wpisałem będne hasło.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Tutaj prosze zgłaszać błędy z działaniem serwisu.

Postprzez manuel90 2008-10-31, 4:20 pm

na str głównej kod wywaliło - co z resztą chyba zauważyliście ;)

Warning: include(galeria2/galeria_m.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /var/www/vhosts/zaglebie.sosnowiec.pl/httpdocs/index.php on line 107

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'galeria2/galeria_m.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /var/www/vhosts/zaglebie.sosnowiec.pl/httpdocs/index.php on line 107


I bardzo nieciekawie to wyglÄ…da, mam nadziejÄ™ ze szybko siÄ™ z tym uporacie ;)
manuel90
 
Posty: 168
Dołączył(a): 2007-05-18, 4:23 pm

Re: Tutaj prosze zgłaszać błędy z działaniem serwisu.

Postprzez adas 2008-10-31, 6:38 pm

Ten wywalony kod wyłączona galeria, w której też były luki i poprzez którą było wtargnięcie na stronę.
adas
 
Posty: 890
Dołączył(a): 2004-12-17, 12:27 pm

Re: Tutaj prosze zgłaszać błędy z działaniem serwisu.

Postprzez flex 2008-10-31, 10:07 pm

August napisał(a):ja też spokojnie wchodzę wpisując swoje dotychczasowe hasło, a jak chcę wpisac inne to mi normalnie wyświetla , że wpisałem będne hasło.

Małe sprostowanie co do artykułu na stronie głównej.
Konieczność wygenerowania nowego hasła dotyczy tylko niektórych użytkowników.
Zostaną oni poinformowani o tym przy pierwszej próbie logowania.
flex
Administrator
 
Posty: 627
Dołączył(a): 2007-03-08, 9:54 pm
Lokalizacja: Centrum

Re: Tutaj prosze zgłaszać błędy z działaniem serwisu.

Postprzez Blajpios 2008-11-06, 10:47 am

"Nowa odsłona" szczęśliwie zlikwidowała mi błąd z poprzedniego wydania, który zgłaszałem kilkakrotnie i nikt się nie przejmował. Nawet więc te parę niedogodności, które powstało, znoszę spokojnie. Niemniej - jest i błąd, jak mi się wydaje, odnoszący się do telewizji, wywiadów itp. w niej. Brak odtwarzania. Bądź otwieranie jedynie wejściówki, z hymnem. Względnie tylko wizja reklamówki wstępnej. Albo od początku więc - albo po tych wstępach - po tem pojawia się tylko kręcące się kółeczko w centrum okienka, jakby ładowanie, ale pod spodem, gdzie jest informacja o postępie cały czas zero i tak już zostaje.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Tutaj prosze zgłaszać błędy z działaniem serwisu.

Postprzez Blajpios 2008-11-06, 12:02 pm

Jeszcze dodatek, może niekoniecznie błąd, tylko przestroga, jako że nie wykluczam, iż te perypetie są skutkiem niedawnego włamania i rozgardiaszu z tym związanego. Chodzi o porządkowanie poczty, bo akurat to robiłem. W poszczególnych folderach (wysłane, zapisane itd) - znalazłem w niektórych tylko zdublowane wszystkie wiadomości w niektórych zaś jeszcze od jakiegoś robota, jak podejrzewam, związane ze spamem albo właśnie włamaniami. Kasowanie tych robotowych nie było problem, bo chciałem rzecz jasna wszystkie skasować. Problem natomiast był przy tych podwójnych, które też chciałem w części skasować, by nie były podwójne. Otóż, zaznaczam je, na dole wybieram opcję pod spodem w tym takim "pasku-okienku wyboru operacji do wykonania" - jest to opcja "zaznaczone skasuj". A skasowało - wszystkie. Pomyślałem, może gdzieś błąd zrobiłem. Toteż - postanowiłem operację raz jeszcze zrobić, zapisawszy sobie wcześniej. Przyglądam się dokładnie więc, by nie przeoczyć - ale było dokładnie, jak napisałem. Zaznaczyłem część wiadomości - dałem "skasuj zaznaczone" - i w jednym następnym jeszcze wypadku zrobiło dokładnie to samo, poszło wszystko. W jednym natomiast nie - i podejrzewam, że to było tam, gdzie już przed chwilą porządki zrobiłem i dla testów zaznaczyłem 2 mniej ważne a już gdzie indziej zapisane - do skasowania. Niemniej, nie mam już więcej folderów ani wiadomości, by tak sobie próbować. Toteż stawiam hipotezę. Może coś w ogóle z tym zaznaczaniem i kasowaniem jest nie tak? NIe jest to pewne. Niemniej - może np. w tych folderach jeszcze nie porządkowanych, gdzie są podwójne wiadomości - to kasowanie kasuje wszystko a nie tylko jedną z zaznaczonych zostawiając drugą kopię? Nie wiem. Możliwe więc, że to nie błąd na przyszłość. Informuję. Może się przyda komuś, np. kto ma jeszcze nieuporządkowany folder, gdzie są podwójne wiadomości - bo sobie wcześniej zapisze nim straci.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Tutaj prosze zgłaszać błędy z działaniem serwisu.

Postprzez PaprykarZ19 2008-11-06, 4:56 pm

Większość tematów mam podświetlonych jako nieprzeczytane, a niczego nie przeoczyłem...
Denerwuje mnie to ;D
PaprykarZ19
 
Posty: 571
Dołączył(a): 2006-12-22, 12:06 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Tutaj prosze zgłaszać błędy z działaniem serwisu.

Postprzez kaka1x 2008-11-07, 8:26 am

Mam taką sytuację że jak klikam w opcje postów nieprzeczytanych pojawia mi się tam kilka tematów klikam na jeden i gdy np:ma 83 strony zapisane to powinno mi się włączyć 82 lub 83 strona na poście nieprzeczytanym a mi zawsze włącza się 1!
kaka1x
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2008-07-01, 12:55 pm

Re: Tutaj prosze zgłaszać błędy z działaniem serwisu.

Postprzez flex 2008-11-07, 10:11 am

Zgodnie z życzeniem użytkowników dziś wprowadziliśmy funkcjonalność nieprzeczytanych postów.
Na stronie głównej forum znajduje się link: Zobacz nieprzeczytane posty
Po kliknięciu na niego wyświetli się lista wątków z nieprzeczytanymi postami.
Po kliknięciu na tytuł wątku pokaże się link "Pokaż pierwszy nieprzeczytany post" który przeniesie do pierwszego nieprzeczytanego postu.
flex
Administrator
 
Posty: 627
Dołączył(a): 2007-03-08, 9:54 pm
Lokalizacja: Centrum

Re: Tutaj prosze zgłaszać błędy z działaniem serwisu.

Postprzez MartinZS 2008-11-07, 10:22 am

delete
Ostatnio edytowano 2013-05-08, 9:42 pm przez MartinZS, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
MartinZS
 
Posty: 180
Dołączył(a): 2007-12-22, 2:36 pm

Re: Tutaj prosze zgłaszać błędy z działaniem serwisu.

Postprzez ZAGLEBIAK00 2008-12-22, 8:40 pm

Na stronie Głównej nie chcą wchodzić niektóre działy
ZAGLEBIAK00
Mistrz ortografii
 
Posty: 215
Dołączył(a): 2008-03-20, 10:23 pm
Lokalizacja: DG & Będzin

Re: Tutaj prosze zgłaszać błędy z działaniem serwisu.

Postprzez flex 2008-12-23, 9:40 am

Wiemy o tym. Nie wszystkie działy zostały jeszcze uruchomione.
flex
Administrator
 
Posty: 627
Dołączył(a): 2007-03-08, 9:54 pm
Lokalizacja: Centrum

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum oraz serwis zaglebie.sosnowiec.pl

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników