Działania moderatorów i administratorów

Wszelkie uwagi i pomysły dotyczące funkcjonowania forum oraz serwisu.

Moderatorzy: flex, krzysiu, swiezy52

Działania moderatorów i administratorów

Postprzez PawełK 2011-08-05, 12:34 pm

Aby nie rozmywać innych wątków w różnych działach w tym temacie piszemy wszystkie aluzje, skargi i wszelakie "ale" do działania moderatorów i administratorów. W ostatnim czasie to forum merytorycznie zeszło na psy i czas najwyższy aby ten stan faktyczny zmienić.
PawełK
pyszałek
 
Posty: 1759
Dołączył(a): 2003-10-20, 3:08 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Środula


Re: Działania moderatorów i administratorów

Postprzez damianeri zs 2011-08-05, 10:54 pm

:niezle: :niezle: :niezle: :niezle: masz racje i tak trzymaj
damianeri zs
 
Posty: 40
Dołączył(a): 2011-08-04, 11:00 pm
Lokalizacja: dąbrowa g -gołonóg

Re: Działania moderatorów i administratorów

Postprzez Smazu 2011-08-09, 7:22 pm

Chyba jedyny dalej masz nadzieję..
LEGIA - BIELSKO - ZAGŁĘBIE
Smazu
Moderator
 
Posty: 1231
Dołączył(a): 2006-06-03, 2:51 pm
Lokalizacja: Polska

Re: Działania moderatorów i administratorów

Postprzez PawełK 2011-09-11, 1:26 pm

RUDI napisał(a):No to według mnie sam zaprzeczasz idei stworzenia tej strony ,dla kibiców Zagłębia Sosnowiec ,a klub Zagłębie 1906 Sosnowiec jest innym klubem, innym,a że w swojej nazwie ma nazwę Zagłębie ?, co upoważnia Ciebie do działania i robienia tego co robisz ,naprawdę nie pojmuję tego ,co Ty będziesz porabiał jeżeli Zagłębie 1906 Sosnowiec stworzy swoją stronę (dziwne że jeszcze nie ma ,a była zapowiadana)piszesz o hokeju ,koszykówce itd.zgoda ,ale to są kluby o nazwie Zagłębie Sosnowiec ,bez wstawek .Pisałeś do mnie o nie zastrzeżeniu nazwy klubu ,prowadzisz stronę ,decydujesz tu o wielu sprawach ,a na dole na stronie głównej masz takie fajne info ,powinieneś je znać.Dalej -banujesz ,wyrzucasz posty ,to poczytaj sobie swoje ,obrzuciłeś błotem kogoś nie raz (zawsze się coś przylepi)może nie tyle błotem co oskarżeniami ,ja osobiście czekam na wyjaśnienie w sprawie tych sparingów (wiesz o co chodzi )miały być wyjaśnienia na drugim forum ,tak mi obiecałeś,pierwszy post o bębniarzu że jest kibicem GKS Katowice też wyszedł od Ciebie ,gość kiedyś przedstawił Ci sytuację z organizacją imprez masowych ,pojechałeś po nim ,nie miałeś racji i nie przyznałeś się do błędu (a to jest sztuka i naprawdę duża odwaga)
Ps 1.proszę nie odpowiadaj mi na pw.
Ps.2.jak byś był w porządku sam dałbyś sobie bana na co najmniej tydzień


Przeniosłem rozmowę tutaj, gdyż bardziej się nadaje. Chociaż bardzo mi miło, że traktujesz moją osobę jako przyszłość Zagłębia. Ja jednak nie poczuwam się do aż takiego wyróżnienia.

Owszem masz rację, podpis na dole strony nie oddaje w całości jej zawartości jeżeli chodzi o treści zamieszczane w nim - poprawimy :-) Zastanawiam mnie jeden fakt, że dopóki nie pojawiały się wpisy dotyczące Zagłębia 1906 Sosnowiec jakoś Ci to nie przeszkadzało. Wbrew Twoim poglądom to kibice, którzy chodzą na mecze Zagłębia 1906 Sosnowiec są w Polsce odbierani jako kibice Zagłębia Sosnowiec, pomimo tego, że założyli swój odrębny klub. I tak pewnie tego nie zrozumiesz :-) a ja nie mam zamiaru Ci tego tłumaczyć. Ty wiesz swoje, a ja swoje. Też czekam na start strony klubu Zagłębie 1906 Sosnowiec i wiesz co zrobię jak już powstanie? Będę dalej pisał o Zagłębiu 1906. Dla jednych prawdziwe Zagłębie to to na Kresowej, dla innych to które gra w Zagórzu.

Klauzula na dole strony odnosi się również do logotypów sponsorów i innych znaków towarowych, które przy okazji pisania newsów są wstawiane.

Jeżeli chodzi o wyjaśnienie tematu sparingów to spokojnie w swoim czasie się pewnie dowiesz co i jak.

Jeżeli chodzi o imprezy masowe o podwyższonym ryzyku to jednak miałem rację a zacytowany przez Ciebie fragment w poście z dnia 10 sierpnia też jest prawdą. Dardawsz1 też miał rację. Dla stadionu liczba widzów dla imprezy niemasowej wynosi max. 999 osób i takie z mojej wiedzy są mecze w Zagórzu. Kwalifikację imprezy czy jest o podwyższonym ryzyku czy nie podejmuje policja. Napisz mi zatem gdzie się pomyliłem?

O bębniarzu nigdzie nie napisałem, że jest on kibicem GKS-u Katowice!

Bany nie są rozdawane za oskarżenia, lecz wyzwiska i łamanie regulaminu. Nie wiem czemu miałbym sobie dawać bana na co najmniej tydzień. Chyba jednie za to, że mam inny pogląd na sprawę niż Ty i inni na forum?
PawełK
pyszałek
 
Posty: 1759
Dołączył(a): 2003-10-20, 3:08 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Środula

Re: Działania moderatorów i administratorów

Postprzez RUDI 2011-09-11, 6:26 pm

Tak, chodzi mi o tego Pana z bębnem. To Pan zza rzeki, który raczej fanem Zagłębia nigdy wcześniej nie był. Z podobnym myśleniem to flagi, które by miały niby powstać i zawisnąć na Ludowym nie przetrwają nawet meczu i nikogo to raczej nie będzie interesować co się z nimi stanie dalej...


Dobrze ,nie napisałeś dosadnie że jest kibicem GKS ,ale to powyżej to twoje słowa i od nich się zaczęło i jakoś nie prostowałeś jak ktoś pisał że to kibic Katowic.
Teraz sprawa wpisów dotycząca Zagłębia 1906 Sosnowiec ,nie nic mi nie przeszkadza w tym temacie ,przeszkadza mi używanie nazwy Zagłębie Sosnowiec np.jako tytuł tematu o meczach b klasy.
Co do tego jak odbierani są kibice Zagłębia 1906 Sosnowiec ,to bym nie był taki pewny ,no ale ty wiesz lepiej ?bo np.mam kupę znajomych (pozostałości z pracy :-możesz to wykorzystać przeciwko mnie że mam takich kolegów,ale mam i już) ,kibiców Ruchu i Górnika Zabrze i jakoś odbierają to inaczej ,to taki tylko przykładzik z nie zbyt dalekiej okolicy.
Teraz sprawa prawdziwości Zagłębia ,nie rozumiesz że pisząc o Zagłębiu 1906Sosnowiec piszesz o innym klubie ,to nie jest To Zagłębie z którym utożsamiają się ludzie wchodzący na tą stronę ,przecież chyba nie będziesz wymieniał swoich przemyśleń z kilkoma osobami popierającymi nowy klub ,nowy ,jeżeli reszta opuściła by to forum ,a może jednak tak .
Dla ludzi którzy tu są od lat ,jest tylko Zagłębie Sosnowiec i według mnie jest ich przynajmniej tutaj większość i na tym polega demokracja :-) większość zawsze ma ma rację.
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Działania moderatorów i administratorów

Postprzez zaglebie76 2011-10-30, 11:08 pm

Kto z moderatorów i dlaczego usunął zakładkę Stowarzyszenia Kibiców ZS ?
Chyba była jakaś umowa...
zaglebie76
 
Posty: 189
Dołączył(a): 2005-08-11, 4:07 pm
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie

Re: Działania moderatorów i administratorów

Postprzez Adam1906 2011-10-30, 11:43 pm

zaglebie76 napisał(a):Kto z moderatorów i dlaczego usunął zakładkę Stowarzyszenia Kibiców ZS ?
Chyba była jakaś umowa...

Jaja sobie robicie ? Wprowadzacie jakąś cenzurę jak za komuny ? :!: ? ŻENUŁA... :redface:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Działania moderatorów i administratorów

Postprzez zaglebie76 2011-11-03, 6:25 pm

Czy ktoś z modów odpowiada na pytania ,czy dalej chowacie głowę w piasek ?
To co wyprawia się ostatnio na forum to jakiś absurd - zamykanie niewygodnych tematów i działania adwokatów Z1906S...

Ten temat powstał podobno po to ,żeby admini/administratorzy wyjaśniali kierowane do nich uwagi - szkoda panowie że macie wszystko w dupie.
zaglebie76
 
Posty: 189
Dołączył(a): 2005-08-11, 4:07 pm
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie

Re: Działania moderatorów i administratorów

Postprzez flex 2011-11-17, 9:50 am

To może ja postaram się odpowiedzieć na to pytanie.

Działalność moderatorów będzie ograniczona do egzekwowania postanowień określonych w regulaminie.
Nie jest naszym celem zamykanie, czy usuwanie niewygodnych postów lub też banowanie niewinnych użytkowników.
To forum ma być pisane przez użytkowników (a zarazem w większości kibiców Zagłębia Sosnowiec) i sami użytkownicy powinni też wykazać chęć aby to forum miało ręce i nogi a nie było śmietnikiem z bluzgami prowokacjami i postami nie na temat.

Moderatorzy zostali wybrani spośród kibiców. Jeśli uważacie, że ktoś z obecnych moderatorów się nie sprawdza w tej roli to myślę, że jest to dobry wątek aby tą kwestię przedyskutować.
flex
Administrator
 
Posty: 627
Dołączył(a): 2007-03-08, 9:54 pm
Lokalizacja: Centrum

Re: Działania moderatorów i administratorów

Postprzez zaglebie76 2011-11-17, 12:56 pm

Trochę to trwało ,ale dziękuję za odpowiedź.
W/g mnie ,po ostatnich zmianach ;-) już wszyscy są ok.
zaglebie76
 
Posty: 189
Dołączył(a): 2005-08-11, 4:07 pm
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie

Re: Działania moderatorów i administratorów

Postprzez Ludowiec2 2012-02-06, 2:31 pm

flex napisał(a):To może ja postaram się odpowiedzieć na to pytanie.

Działalność moderatorów będzie ograniczona do egzekwowania postanowień określonych w regulaminie.
Nie jest naszym celem zamykanie, czy usuwanie niewygodnych postów lub też banowanie niewinnych użytkowników.
To forum ma być pisane przez użytkowników (a zarazem w większości kibiców Zagłębia Sosnowiec) i sami użytkownicy powinni też wykazać chęć aby to forum miało ręce i nogi a nie było śmietnikiem z bluzgami prowokacjami i postami nie na temat.

Moderatorzy zostali wybrani spośród kibiców. Jeśli uważacie, że ktoś z obecnych moderatorów się nie sprawdza w tej roli to myślę, że jest to dobry wątek aby tą kwestię przedyskutować.



Mam zastrzezenia co do pseudomoderatora swiezy52. I nie ja jedyny, paru innych tez.
Przy watku "Czy to juz czas na Stowarzyszenie" zaczal miatac banami dla ludzi ktorzy to pisali wedlug niego niewygodne posty. Zrobil z siebie boga tego forum i kazdego ktory nie pisze wedlug jego polecen "nagradza banem" jak to cynicznie nazywa. Widocznie rola tego czlowieka przerosla juz jego mozliwosci intelektualne.
Na forum jest jeszcze 6 innych moderatorow i jakos nikt z nich wlacznie z glownym flex nie ma takich zastrzezen jak swiezy52.
Swiezy52 potrafi zasyfic caly watek swoimi na czerwono pisanymi uwagami co do tego, kto pisze jeszce na temat a kto juz z tematu zboczyl. Swiezy52 jeszcze nie zrozumial ze forum jest DYSKUSYJNE a nie antydyskusyjne.
Logiczne jest ze ludzie "pouczani" przez "nieomylnego" jak maja pisac i co maja napisac dadza odzew na forum w formie krytykujacej tego calego swiezego52, wtedy to on wykazuje swoja sile i banuje na tydzien, dwa tygodnie albo na zawsze, a repertuar konczy blokadami IP. Tak oto wyglada syf na forum ktory wyrasta tylko i wylacznie na pokazie wladzy tego pseudomoderatora wobec forumowiczow.
Gdy swiezy52 pare dni temu dostal kolejnego szalu i zaczal masowo banowac uzytkownikow, napisalem jedynie ze on "sie osmiesza tym zachowaniem" (zero napinki, zero obrazy) za co tez zostalem nagrodzony banem na 1 tydzien i komentarzem typu "czy jest ktos jeszcze taki madry na forum?". Gdy po tygodniu zmienilem sobie podpis na koncie, gdzie otwarcie skrytykowalem zachowanie tego wladcy wszechbanow to od razu dostalem od niego debilne PW, gdzie napisal ze fajna mam stopke, i dobrze ze taka napisalem, bo to tylko pokazuje innym forumowiczom czym im grozi niesubordynacja wobec swiezego52.
Od tego momentu wiedzialem ze mam do czynienia z niespelnionym wladca, cierpiacym z powodu swojej malostkowosci.
Wszystko bylo ok, az do momentu gdzie kolega tego swiezego52, niejaki cygan z nikad zaczal krytykowac moj podpis. Tego swiezy52 juz nie zauwazyl jako pisania nie na temat, nie bylo ostrzezenia, ale za moj odzew na ta prowokacje dostalem od swiezego52 bana na dozywocie. Jak napisal zasluzonego!!! Tutaj widac ze on mierzy dwoma miarami!!!
Gdy zalozylem nowe konto i mu napisalem ze nie tedy droga, to dostalem blokade IP.
I teraz niech mi ktos z moderatorow odpowie czy ten gosc jest jeszcze normalny!
Wiadomo ze na forum sa reguly ktore trzeba przestrzegac, ale moderator powinien byc jeszcze bardziej neutralny i objektywny i jak napisal flex w cytowanej wyzej wypowiedzi powinien ingerowac w czasach gdy znaczaco naruszany jest regulamin. A caly konflikt ze swierzym52 zrodzily jego wypociny na temat tego kto pisze na temat czy nie na temat. Z reszta te posty istnieja, i mozna przeczytac jak "daleko" odbiegaja od tematu Stowarzyszenia. Wedlug mnie minimalnie jak juz, ale to wystarczylo by taki niespelniony mial scene to pokazania kim on to nie jest.
Swiezy52 zrobil z niczego konflikt. Inne osoby ktore staly po drugiej stronie konfliktu nadal sa zbanowane i nawet tutaj nie umieja wyrazic swojej dezaprobaty wobec tego faceta.

Domagam sie tutaj od normalnych moderatorow sciagniecia wszystkich banow dla osob ktorym swiezy52 wsadzil bana w czasie trwania swojej popisowki, a takze rozsadnego przemyslenia tego czy swiezy52 na tym forum jako moderator jest odpowiednia osoba na swoim stanowisku. Moze jako naczelny fotograf stadionowy bylby w trafniejszej funkcji.

Mam nadzieje ze przez to unikniemy wszyscy podobnych konfliktow na forum i unikniemy rowniez zasyfiajacych forum czerwonych dodatkow do postow uzytkownikow.

W tym miejscu podziekowania dla flex za odblokowanie tego oto mojego konta, przez co moglem napisac tutaj moje uwagi i za posprzatanie w temacie "przeglad prasy" i skasowanie prowokacyjnych postow Cygana i swiezego52

PS.:
Poniewaz swiezy52 jest strona w tym konflikcie, nie mam zamiaru odpowiadac ponizej na jego wpisy. Dyskutowac bede jedynie z innymi moderatorami tego forum, tutaj otwarcie lub na PW.
Zdanie swiezego52 wszyscy moglismy juz czytac nie raz na czerwono i jakos nie wnosilo ono nic do zakonczenia konfliktow a poglebialo je tylko, dlatego apeluje do swiezy52: Daruj sobie twoje plytkie wpisy tutaj. I tak nie bede na nie odpowiadal!
Ludowiec2
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2012-02-05, 8:06 pm


Powrót do Forum oraz serwis zaglebie.sosnowiec.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron