TV ZS Propozycje, opinie, komentarze

Wszelkie uwagi i pomysły dotyczące funkcjonowania forum oraz serwisu.

Moderatorzy: flex, krzysiu, swiezy52

Re: TV ZS Propozycje, opinie, komentarze

Postprzez BuliMDC 2009-10-08, 4:45 pm

niestety dalej to samo, zrobiłem też tak jak mówiłeś z zainstalowaniem tego ABP i wyłączeniu filtra...lipa ;-(
BuliMDC
 
Posty: 42
Dołączył(a): 2005-01-29, 1:32 pm
Lokalizacja: Wrocław/Dąbrowa G


Re: TV ZS Propozycje, opinie, komentarze

Postprzez PawełK 2009-10-08, 7:15 pm

BuliMDC napisał(a):niestety dalej to samo, zrobiłem też tak jak mówiłeś z zainstalowaniem tego ABP i wyłączeniu filtra...lipa ;-(


Spróbuj ściągnąć i zainstalować od nowa Flash Playera - kilka dni temu też mi przestały działać filmiki, po zainstalowaniu i restarcie zadziałało...
PawełK
pyszałek
 
Posty: 1759
Dołączył(a): 2003-10-20, 3:08 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Środula

Re: TV ZS Propozycje, opinie, komentarze

Postprzez BuliMDC 2009-10-08, 9:07 pm

nic to nie daje :-(
BuliMDC
 
Posty: 42
Dołączył(a): 2005-01-29, 1:32 pm
Lokalizacja: Wrocław/Dąbrowa G

Re: TV ZS Propozycje, opinie, komentarze

Postprzez kacperczak 2010-03-01, 7:50 am

Witam, mam prośbę do redakcji serwisu 100%, czy byłaby możliwość udostępnienia nagrań z kibicami w celu zrobienia zapowiedzi meczowej na spotkanie z Pogonią Szczecin?? Brat pisał priva na Yooshkyego na kibicachzaglebia.net ale nie uzyskał odpowiedzi od piątku.
Pozdrawiam
kacperczak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2008-03-20, 7:38 pm

Re: TV ZS Propozycje, opinie, komentarze

Postprzez YOOSHKY 2010-03-01, 10:09 am

kacperczak napisał(a):Witam, mam prośbę do redakcji serwisu 100%, czy byłaby możliwość udostępnienia nagrań z kibicami w celu zrobienia zapowiedzi meczowej na spotkanie z Pogonią Szczecin?? Brat pisał priva na Yooshkyego na kibicachzaglebia.net ale nie uzyskał odpowiedzi od piątku.
Pozdrawiam

Bo od piątku mam urwanie jaj i nie mogę czytać wszystkiego co bym chciał ;)
Oczywiście zgadzam się na użycie moich nagrań ze 100% i zaglebie.eu w celu stworzenia trailera.
YOOSHKY
 
Posty: 2045
Dołączył(a): 2005-05-29, 10:13 pm
Lokalizacja: Wychowany: POGOŃ-CZELADZKA, Zamieszkały: BMC

Re: TV ZS Propozycje, opinie, komentarze

Postprzez ziober 2010-11-07, 8:32 am

Jedno pytanko:
- jest mozliwosc powstania wersji filmikow z mniejszym bitrate'em? (obecnie bitrate ksztaltujacy sie na poziomie 1800 kbodow skutkuje koniecznoscia posiadania lacza minimum 2Mb, a nie kazdy jest takim szczesliwcem ;) )
ziober
 
Posty: 68
Dołączył(a): 2003-02-11, 7:03 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: TV ZS Propozycje, opinie, komentarze

Postprzez YOOSHKY 2010-11-07, 1:24 pm

ziober napisał(a):Jedno pytanko:
- jest mozliwosc powstania wersji filmikow z mniejszym bitrate'em? (obecnie bitrate ksztaltujacy sie na poziomie 1800 kbodow skutkuje koniecznoscia posiadania lacza minimum 2Mb, a nie kazdy jest takim szczesliwcem ;) )


Specjalnie dla Ciebie: http://zaglebie.eu/obszerny-skrot-spotk ... 6_320.html

Jeśli masz problem z wolniejszym łączem to zawsze możesz sobie zbuforować film ciut wcześniej przed oglądaniem.
YOOSHKY
 
Posty: 2045
Dołączył(a): 2005-05-29, 10:13 pm
Lokalizacja: Wychowany: POGOŃ-CZELADZKA, Zamieszkały: BMC

Re: TV ZS Propozycje, opinie, komentarze

Postprzez ziober 2010-11-07, 10:26 pm

YOOSHKY napisał(a):
ziober napisał(a):Jedno pytanko:
- jest mozliwosc powstania wersji filmikow z mniejszym bitrate'em? (obecnie bitrate ksztaltujacy sie na poziomie 1800 kbodow skutkuje koniecznoscia posiadania lacza minimum 2Mb, a nie kazdy jest takim szczesliwcem ;) )


Specjalnie dla Ciebie: http://zaglebie.eu/obszerny-skrot-spotk ... 6_320.html

Jeśli masz problem z wolniejszym łączem to zawsze możesz sobie zbuforować film ciut wcześniej przed oglądaniem.


po pierwsze: dzieki wielkie

po drugie: zasadniczo ja sobie jakos tam radze (a to sie zbuforuje wczesniej, a to zassa ;) ) - ale mam paru znajomych ktorzy niekoniecznie sa dostatecznie obyci z technika ;).
Buforowanie jest dobrym rozwiazaniem ale tylko w przypadku krotkich transmisji. W przypadku dluzszych filmikow to niestety trzeba znalezc prawie 1,5 raza (zakladajac lacze o przepustowasci 1Mb) wiecej czasu zeby poogladac i tu juz jest gorzej.

Tak czy siak jeszcze raz dzieki wielkie - bo zdecydowanie milej sie oglada.
ziober
 
Posty: 68
Dołączył(a): 2003-02-11, 7:03 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: TV ZS Propozycje, opinie, komentarze

Postprzez ZAGS. 2010-12-24, 12:36 am

Witam.
Nie bierzcie do siebie aluzji, bo nie o to chodziło. Niczego sympatykom Zagłębia nie zarzucam, bo nie mam takiego prawa :-).
Życzę jedynie, by więcej ludzi żyjących w tym regionie zainteresowało się promocją sportu.
Może się to kiedyś zmieni na lepsze.
Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano 2010-12-24, 1:55 pm przez ZAGS., łącznie edytowano 1 raz
ZAGS.
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2010-01-20, 12:38 am

Re: TV ZS Propozycje, opinie, komentarze

Postprzez swiezy52 2010-12-24, 8:03 am

taka moja mala i szybka riposta:
"a co TY zrobiles..."
bo z postu Twojego czytam same rzadania.
dyktator sie kur.. znalazl. przyjdz zorientuj sie wloz w to swoj wlasny wolny czas i pieniadze, zobacz jakie to PROSTE!!!
latwo sie pisze gdy sie nawet nie liznelo tematu!
swiezy52
100% Zagłębie
 
Posty: 386
Dołączył(a): 2009-02-16, 12:34 pm
Lokalizacja: Piaski

Re: TV ZS Propozycje, opinie, komentarze

Postprzez PawełK 2010-12-24, 1:32 pm

ZAGS. napisał(a):Witam i pozdrawiam Panie, Witam Panów.

Do Panów jednak z wiadomych względów kieruję me słowa.

Zerknąłem na forum... Panowie, chęci szczere i dobre by rozwijać TV, ale z tego co czytam to
wyłania się kompletny brak sponsoringu i działań zmierzających ku profesjonalizacji.

TV mają wspomóc lokalni bądź zaprzyjaźnieni przedsiębiorcy - jeśli nie to ch... z nimi - wstyd w ogóle pisać na forum, że mikrofonów brak itp. Nie jesteśmy małym miastem, regionem, aby taki nas problem dotykał, a jednak jest gorzej zapewne (i tu cholernie chciałbym się mylić), niż w mieścinach mniejszych, bez dłuższej niż nasza, tradycji -historii.
Czy jest szansa, aby ktoś zorientowany bardziej rozpoczął konkretną działalność marketingową, społeczną, lokalną dla regionu Zagłębia Dąbrowskiego pod względem sportowym, ale profesjonalnie?

Od czasu do czasu przyjeżdżam do S-ca, przeglądam gazety i próżno szukać czegoś o sporcie, zwłaszcza o Zagłębiu.Natomiast, co tydzień w mieścinach pomniejszych o lokalnych zespołach poświęcona jest minimum strona gazety - to buduje jakiś mentalny związek z regionem - a zaprocentuje już za moment - wydaje się, że pod tym względem jesteśmy daleko za (nie wiadomo kim).

Może ktoś by się zorientował czy istnieją jakieś dotacje dla prasy regionalnej ( zwłaszcza tej rozdawanej bezpłatnie) i w końcu coś Dąbrowskiego stworzył?

Za jakiś czas rozjedziemy się w pogoni za dobrobytem i region zostanie bez ducha, a będąc na 'obczyźnie" widzę z jakim impetem i zaangażowaniem każdy swój region promuje - czy to firma prywatna, państwowa, regionalna, kto z zewnątrz, ten wróg.. bo liczy się dana miejscowość.

Aż prosi się by przyjechać, dać jak dziecku po 4 literach na opamiętanie się, bo bujamy w obłokach.

Dzierżążnia przyjedzie do Nas i ośmieszy nas za chwilę nawet we własnym mieście.

Słowem się nie można nie pozytywnym odezwać na temat czegokolwiek w innych regionach, bo inaczej wyklną Cię , zwolnią + bilet wilczy dadzą - a u Nas ciekaw jestem co?

Może by tak kibice wzięli się w końcu za robotę i naukę, by trafić na decyzyjne stanowiska i móc promować swój region, a nie tylko na 'obcojęzyczne pobliskie regiony' pracować i karku nadstawiać, by bogacili się przeciwnicy ZAGŁĘBIA.

Opanujmy południowe PO, promujmy 'swoje' skoro obecni grali przeciw Nam do tej pory, wkręćmy się w firmy-zakładajmy swoje, pchajmy się na decyzyjne stanowiska - to ostatnia Nasza szansa -śląsk jest mocny, jeśli przyśniemy, to przepadniemy- nucić będą o nas jedynie :'Miałeś chamie złoty róg...'

Ruszcie d..py, zwłaszcza głowy, myślcie długofalowo- bo już jest wstyd, że inne regiony jak wspomnisz Sosnowiec to utożsamiają ze śłąskiem. Ma być głośno, ma być wyjątkowo, ma być profesjonalnie- południe to ZAGŁĘBIE, a nie Śląsk!!!

Tego życzę Nam na 2011 - POŁUDNIE to - ZAAAAAAAAAGŁEBIEEEEEEEEEE i tylko ZAAAAAAAAGŁEBIEEEE!!! - taką mają mieć świadomość w pozostałych regionach i nic k.. dodać, nic ująć!

Pozdrawiam.


Temat dotyczy ZSTV, a Ty poruszasz sprawy regionu. Owszem na początku piszesz o TV i zarzucasz, że mało profesjonalna itp.

Budżet na ten projekt wynosił tyle... co koszt kamery, ZSTV to projekt póki co niekomercyjny tak samo jak cały serwis 100%. Dla Twojej wiedzy - osoby go tworzące robią to za darmo, dokładając kasę do wyjazdów oraz czasami na serwer. Zapraszamy do współpracy :-)
PawełK
pyszałek
 
Posty: 1759
Dołączył(a): 2003-10-20, 3:08 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Środula

Re: TV ZS Propozycje, opinie, komentarze

Postprzez ZAGS. 2010-12-24, 2:02 pm

swiezy52 napisał(a):taka moja mala i szybka riposta:
"a co TY zrobiles..."
bo z postu Twojego czytam same rzadania.
dyktator sie kur.. znalazl. przyjdz zorientuj sie wloz w to swoj wlasny wolny czas i pieniadze, zobacz jakie to PROSTE!!!
latwo sie pisze gdy sie nawet nie liznelo tematu!



:-) urazić nie chciałem - doskonale rozumiem, że to nie jest proste i 'szacun' dla osób zajmujących się tą robotą - tak dla jasności.

Pozdrawiam
ZAGS.
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2010-01-20, 12:38 am

Re: TV ZS Propozycje, opinie, komentarze

Postprzez Codino 2011-03-13, 10:19 am

Czy pierwsza bramka w Nowym Tomyślu na pewno powinna zostać uznana za samobójczą? Czy została jako taka wpisana do protokołu, czy to co podaliście w relacji to Wasza interpretacja?

http://www.euro-mistrzostwa.com/grupa/a ... polska.php Tutaj dla przykładu strzelcem bramki był Krzynówek, a nie Ricardo, któremu się piłka odbiła od pleców podobnie jak Krakowiakowi, tzn. po uderzeniu w słupek nie zmierzała do bramki.
Pozdrawiam.
Codino
 
Posty: 201
Dołączył(a): 2003-04-27, 11:24 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: TV ZS Propozycje, opinie, komentarze

Postprzez PawełK 2011-03-13, 10:37 am

Codino napisał(a):Czy pierwsza bramka w Nowym Tomyślu na pewno powinna zostać uznana za samobójczą? Czy została jako taka wpisana do protokołu, czy to co podaliście w relacji to Wasza interpretacja?

http://www.euro-mistrzostwa.com/grupa/a ... polska.php Tutaj dla przykładu strzelcem bramki był Krzynówek, a nie Ricardo, któremu się piłka odbiła od pleców podobnie jak Krakowiakowi, tzn. po uderzeniu w słupek nie zmierzała do bramki.
Pozdrawiam.


Bramka została uznana za samobójczą, gdyż Marcin Lachowski trafił w poprzeczkę, od której piłka trafiła w plecy golkipera Polonii i wpadła do siatki. Swoją drogą: http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=339409 ;-)
PawełK
pyszałek
 
Posty: 1759
Dołączył(a): 2003-10-20, 3:08 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Środula

Re: TV ZS Propozycje, opinie, komentarze

Postprzez Codino 2011-03-13, 4:09 pm

OK, rozumiem, dzięki za odpowiedź. Widocznie szukałem w złych źródłach:)
Codino
 
Posty: 201
Dołączył(a): 2003-04-27, 11:24 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum oraz serwis zaglebie.sosnowiec.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników