Stowarzyszenie Kibiców Zagłębia.

Wszelkie tematy dotyczące kibicowania oraz kibiców Zagłębia

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52

Postprzez rados 2003-05-19, 9:31 am

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
rados
Zagłębiak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2003-04-17, 11:08 am


Postprzez Tomaszek 2003-05-19, 5:02 pm

Wasyl jaki ci sie nie podoba ten pomysl to morda w kubeł i milcz i nie namawiaj innych do takiego samego idiotycznego myslenia :!: :!: :evil:
POZDRO!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tomaszek
Żółta kartka
 
Posty: 543
Dołączył(a): 2003-02-07, 12:13 pm
Lokalizacja: South Sosnowiec!

Wasyl

Postprzez ksoiojcias 2003-05-19, 6:02 pm

Wasyl - to było piękne streszczenie przyszłości Stowarzyszenia. Masz u mnie Oscara - to było dobre. :D
ksoiojcias
 

Re: Wasyl

Postprzez rados 2003-05-19, 6:04 pm

ksoiojcias napisał(a):Wasyl - to było piękne streszczenie przyszłości Stowarzyszenia. Masz u mnie Oscara - to było dobre. :D

A ty kto , wróżka czy cuś. :evil:
rados
Zagłębiak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2003-04-17, 11:08 am

Postprzez siwy_sc 2003-05-19, 8:44 pm

nie mozna bagatelizowac wypowiedzi Wasyla bo duzo w niej jest racji. nie jestem przeciwko tej ideii ale trzeba sie trzymac jasno okreslonych celow i nie wolno sie zaprzedawac. robcie to stowarzyszenie ale zeby bylo ono nawet za kilkadziesiat lat z takim duchem jak powstalo(jak powstanie).
siwy_sc
 

Postprzez Wasyl 2003-05-19, 11:20 pm

Tomaszek ja Ciebie nie mam zamiaru namawiać do myślenia, ponieważ z zasady nie podejmuję się beznadziejnych misji.

PS.
Na tej taśmie demo ze Zjazdu słychać też takie słowa Pierwszego Sekretarza Stowarzyszenia: "...planujemy jednocześnie, Drodzy Stowarzysze, przekroczyć w przyszłym sezonie plan długości serpentyn o ponad siedem kilometrów, przy jednoczesnym zwiększeniu mocy na odcinku produkcji konfetti o ponad dwa miliardy sztuk...Z nieodłączną troską spoglądamy także, Stowarzysze i Stowarzyszki, ku przejściowym problemom z dostawami rac i barwnych dymów...Wierzymy jednak, że wspólnymi siłami dokonamy tak niezbędnego w tej dziedzinie przełomu..."

Sorry, że takie małe kawałki z tej taśmy wydobywam, ale jakość jest naprawdę fatalna, no i głos cały czas jest zagłuszany oklaskami.


[/list]
Wasyl
 

Postprzez fabian 2003-05-19, 11:28 pm

A ja myslę Wasyl, że pierdolisz, przejawiasz typowo polski stosunek do życia: sam nic nie zrobie a i innym nie pozwolę...
Ja głęboko wierzę, że chłopaki odniosą taki sukces jak stow. kibiców Legii.
fabian
 
Posty: 890
Dołączył(a): 2003-04-24, 12:24 pm
Lokalizacja: Warszawa/Sosnowiec

Postprzez grzechu 2003-05-20, 6:17 am

k***a Wasyl zamkinj sie juz i nie denrwuj ludzi. Chcesz byc na sile smieszny ale jakos ci to nie wychodzi. NIe podoba ci sie ten pomysl to powiedz to a nie wymyslaj jakies jebniete historyjki.
grzechu
 
Posty: 361
Dołączył(a): 2003-01-04, 4:17 pm

Stowarzyszenie

Postprzez WAB 2003-05-20, 8:36 am

Bedąc wielkim zwolennikiem procesów instytucjonalizacji aktywności społecznej, już kilka miesiecy temu zwracałem uwagę na potrzebę powstania organizacji, która będzie zarówno integratorem jak i moderatorem działalności naszych kibiców. Stąd też, bardzo sie cieszę, że ktoś się za to wziął. Biorąc pod uwagę ogólne realia, oraz pewne doświadczenie ( brałem udział w działalności kibiców MILLWALL, kiedy mieszkałem w WB ), pozwole sobie przedstawić kilka rad dla organizatorów:
1. Społeczny odbiór działalnosci nie może odwoływac się jedynie do organizacji Klubu Kibica, gdyż zawęzi to oddziaływanie i ograniczy możliwości prowadzonej działalności.
2. Organizacja musi być niezależna od Klubu, władz miasta itp.
3. Osoby działajace w zarządzie robią to zawodowo - biorą za to pieniądze.
4. Musi być trwały fundament finansowania działalności, nie do pomyślenia jest życie jedynie ze składek i dobrowolnych datków. Trzeba prowadzic działalność gospodarczą.
5. Stowarzyszenie nie powinno być duże. Lepiej 20 osób aktywnie działających, niż 1000 ogladajacych się na siebie.
6. Najpierw trzeba zacząć działać, a później informować o powstaniu. Uniknie się prób storpedowania działalności.
Wasyl oczywiscie przegina, ale jest tego typu niebezpieczeństwo. Jezeli organizatorzy chcą bazowac na tym, że zapisze się 1000 osób i kazdy da po 10 zł miesiecznie, to raczej się to nie uda. FB powinno pozostać poza organizacją, i jedynie koordynować przepływy finansowe na organizację i oprawę. Z ciekawością będę oczekiwał nowych informacji i jednocześnie trzymam kciuki za powodzenie. Pozdrawiam.
WAB
 
Posty: 369
Dołączył(a): 2003-01-03, 8:37 am

Hmmm

Postprzez Qba 2003-05-20, 2:18 pm

mieszkam na niwce i pamietam, ze dawno temu byly ksiazeczki 'czlonka wspierajacego'.. polegalo to na tym, ze wstep na stadion byl darmowy a w zamian z wyplaty pracownikow sciagano pare zlotych... mysle, ze to nie glupi pomysl... dajmy na to te 30 zl miesiecznie.. mysle, ze to nie duzo a wierni i oddani kibice na pewno na to przystana...
Qba
 
Posty: 1367
Dołączył(a): 2003-05-02, 2:51 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Niwka Posty:997 :)

Stowarzyszenie

Postprzez Krawiec 2003-05-20, 3:47 pm

Do kol. Wasyla.

Żyjąc w polskiej rzeczywistości możnaby się zgodzić z Twoją orwellowska wizją spłeczeństwa podaną w formie radosnej, bezsensownej krytyki - żywcem wyjetej z RMF-u , gdyby nie kilka pozytywnych przykładów jak choćby stowarzyszenie Legii lub Lecha, które zaprzeczają Twoim tezom.
Sam nie wiem czy stowarzyszenie to pomysł, któremu kibice dzisiaj sprostają ale nie do końca jestem pewien do czego zmierzasz , co chcesz przez swoją krytyke osiagnać- to pierwsze pytanie . Drugie dotyczy twojego pomysłu osiągnięcia celów stowarzyszenia bez stowarzyszenia. Czy podasz nam jakiś alternatywny pomysł ?

Do kol. WAB .

Niesamowite! Mamy w swoich szeregach kogoś z doświadczeniem i to nie byle jakim bo brytyjskim (jak wiadomo WB jest ojczyzną wszelkich inicjatyw społecznych).
Powiedz mi jak wzgledem Twoich doswiadczeń miałby wyglądac cele takiego stowarzyszenia skoro widzsz FB poza strukturą.
A czy masz pomysł jaki rodzaj działalności miałoby przyszłe stowarzyszenie prowadzić? Skąd kapitał początkowy ? W ogóle napisz coś więcej na ten temat.

Pozdrawiam
Krawiec
 
Posty: 1961
Dołączył(a): 2003-05-13, 2:07 am
Lokalizacja: ZD-SO-Środula/Pogoń

Postprzez DaMi 2003-05-20, 5:10 pm

Ty WAB a co masz do FB ??? CoÅ› ci siÄ™ nie podoba ??
I pomyśl 1000 osób da po 10 zł miesięcznie i będzie 10 tyś , 20 osób da po 10 zł i będzie tylko 200 zł . A wydaje mi się , że 10 tyś , a 200 zł to jest różnica. Prawda ? A o oprawe to się nie martw zostaw to nam
DaMi
 
Posty: 2288
Dołączył(a): 2003-01-09, 5:33 pm
Lokalizacja: Sosnowiec 100lecie

Re Wam

Postprzez Qba 2003-05-20, 5:17 pm

mnie sie wydaje, ze to wlasnie FB powinno sprawowac wszelkie rzady w tym stowarzyszeniu.. przeciez to ich wklad i trud pracy widac na meczach... oni sie najbardziej angazuja...
Qba
 
Posty: 1367
Dołączył(a): 2003-05-02, 2:51 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Niwka Posty:997 :)

Postprzez DaMi 2003-05-20, 5:47 pm

Brawo dla Qby !!!! Masz racje to dzięki nam atmosfera na stadionie stała się zajebista i my nie mamy być w stowarzyszeniu ??? No chyba sobie żrtujesz z FB !!!
DaMi
 
Posty: 2288
Dołączył(a): 2003-01-09, 5:33 pm
Lokalizacja: Sosnowiec 100lecie

Re: Re Wam

Postprzez rados 2003-05-20, 5:48 pm

Qba napisał(a):mnie sie wydaje, ze to wlasnie FB powinno sprawowac wszelkie rzady w tym stowarzyszeniu.. przeciez to ich wklad i trud pracy widac na meczach... oni sie najbardziej angazuja...

Dzięki ,dzięki :D :D
rados
Zagłębiak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2003-04-17, 11:08 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kibice

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników