FAN CLUBY

Wszelkie tematy dotyczące kibicowania oraz kibiców Zagłębia

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52

Postprzez WOJTEK 2003-03-04, 2:05 pm

A JA ZNAM TYPA Z ZAGÓRZA,KTÓRY JEĹšDZIŁ NA RUCH(BYŁ NAWET NA WYJEĹšDZIE RUCHU W BIAŁYMSTOKU ).ZNAM TEŻ KOLESIA Z KAZIMIERZA,KTÓRY JEĹšDZIŁ NA GKS.RAZ NAWET GO SPOTKAŁEM Z SZALIKIEM.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am


Postprzez Soyer 2003-03-04, 11:52 pm

Ja wiem od kolegi M....:) ze jest na zagorzu fanatyk Gornika Zabrze - jedzi na mecze "w domu" :) a czasdem na wjazdy. Jest a na pewno byl gosc co jezdzil na Rucha - prawda C....:) Ale czy jednostki maja o czyms swiadczyc???????
Soyer
Moderator
 
Posty: 684
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez WOJTEK 2003-03-05, 8:07 am

Soyer napisał(a):Ja wiem od kolegi M....:) ze jest na zagorzu fanatyk Gornika Zabrze - jedzi na mecze "w domu" :) a czasdem na wjazdy. Jest a na pewno byl gosc co jezdzil na Rucha - prawda C....:) Ale czy jednostki maja o czyms swiadczyc???????

ZNAM GO.TO MÓJ SUPER KOLEŚ.POZDRAWIAM!!!
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

...

Postprzez bankier 2003-03-05, 8:14 pm

to super masz kolesi....
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez Leyton 2003-03-05, 8:41 pm

Ja tam nie wiem jakich kolesi ma Wojtek. Jego sprawa. Zastanawia mnie tylko jedno. Co oni robią jak kibice ruchu czy górnika krzyczą np. "śmierć gorolom"? Zatykają uszy, czy krzyczą razem z nimi ?
Leyton
 

Postprzez POLAK_sts1906 2003-03-05, 9:16 pm

Mój kumpel z Kazimierza jest za Ruchem, ale na mecze nie jeżdzi:)
U mnie w szkole, w jednym z LO w Dąbrowie Górniczej widziałem na ławkach napisy pro Gieskowe i pro Ruchowe, ale już domalowałem co trzeba i można powiedzieć, że są anty a nie pro :lol:
POLAK_sts1906
 

Re: ...

Postprzez WOJTEK 2003-03-06, 8:03 am

bankier napisał(a):to super masz kolesi....
NA PEWNO LEPSI NIŻ TY.ZNALAZŁ SIĘ ...
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez bankier 2003-03-06, 8:09 am

Przeczytaj pytanie Leytona - i sam zapytaj swojego kumpla co robi w takiej sytuacji? Ps. ja tam jestem zadowolony, że nie jestem twoim kumplem.
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez WOJTEK 2003-03-06, 8:13 am

bankier napisał(a):Przeczytaj pytanie Leytona - i sam zapytaj swojego kumpla co robi w takiej sytuacji? Ps. ja tam jestem zadowolony, że nie jestem twoim kumplem.
GÓWNO MNIE OBCHODZI CO ON WTEDY ROBI.JEST MOIM KOLEGĄ I JUŻ.A TY SOBIE TAK NIE SCHLEBIAJ.BYLE KTO (CZYLI TY ) NIE ZOSTAJE MOIM KOLEGĄ.NIE JESTEM ŚWIĘTY,ALE MAM ŚWIĘTE ZASADY.POKAZAŁEŚ KLASĘ ...
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez bankier 2003-03-06, 6:43 pm

Wojtek może powinieneś zostać kibicem górnika? Ty i te twoje święte zasady ha ha ha:)
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Fan Kluby

Postprzez Kibic 2003-03-06, 6:53 pm

wiem że jest jeszcze kilku chłopaków z Częstochowy swego czasu byli z nami w Tychach na hokeju.
A Ci z Rybnika i Tarnowskich Gór to chba raczej nie nasze fan kluby tylko pojedyńcze osoby które kiedyś były na meczach Zagłebia.Oni jeżdżą na Legie i są ich fanklubem o nazwie SQUADRON ale zawszę mogę się mylić.
Osobiście uważam że jednym z najlepszych naszych fanklubów jest
OLKUSZ,w tym mieście nikt nie boji się chodzić w szalach Zagłębia jest pełno napisów chwalących nasz klub.Jest ich dużo i cząsto zjawiają się na meczach Zagłębia w sporej ilości.
Kibic
 

Postprzez NHK12 2003-03-06, 10:22 pm

mam kolesia z ktorym pracuje i jezdzi on na GKS , mieszka w bedzinie na zamkowym ,codziennie mowie mu co mysle o jego "dospelu" z kolei on poznał mnie na meczu hokeja Zagłebie -Gks nasza sromotna porazka z kolesiem z Bytomia ktory jest kibicem Zagłebia i regularnie uczeszcza na mecze naszej ukochanej trzecioligowej <mam nadzieje jeszcze tylko przez pół sezonu trzeciologowej druzyny>.Pozdro dla wszystkich fanów Sosnowiczan.
NHK12
 

Postprzez tomek z wojkowic 2003-04-21, 12:12 am

DO BAS 1906%.W WOJKOWICACH SA KIBICE ZAGLEBIA W 95%(nawt moj pierwszy mecz na ktorym bylem to odrazu zaglebie-legia w 86r.ojciec mnie w tedy zabral).A CO DO NAPISU polonia bytom TO MUSZE SIE Z TOBA ZGODZIC ZE TAKI JEST ALE ZAMAZANY INNYMI NAPISAMI,TEN NAPIS ISTNIEJE JUZ BARDZO DLUGO ODKAD PAMIETAM A MAM 24 LATA,PODOBNO W c*** CZSU TEMU (JAKIES 15 LAT )Z OPOWIESCI STARSZYCH KUMPLI SLYSZALEM ZE BYLO PARU DUPKOW ZA POLONIA(teraz maja pewnie po 40 lat albo wiecej).JEST TEZ PARU GIEKSIARZY,ALE NAWET W DABROWIE SA GOSCIE ZA GKS.POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH FANOW ZAGLEBIA!!!
tomek z wojkowic
 

Postprzez Leyton 2003-04-21, 1:10 am

Fakt. Ten napis w Wojkowicach ma ze 20 lat. Pamiętam jak paru frajerów z tego miasta jeździło na polonię, bo podobno "mieli bliżej niż do Sosnowca" :D . Ci frajerzy nie mają jeszcze 40 lat, ale albo już nie żyją albo się qrva wstydzą błędów swojej młodości bo wstyd staremu miastu przynieśli.
Leyton
 

Postprzez Bas 2003-04-21, 9:37 am

tomek z wojkowic napisał(a):DO BAS 1906%.W WOJKOWICACH SA KIBICE ZAGLEBIA W 95%(nawt moj pierwszy mecz na ktorym bylem to odrazu zaglebie-legia w 86r.ojciec mnie w tedy zabral).A CO DO NAPISU polonia bytom TO MUSZE SIE Z TOBA ZGODZIC ZE TAKI JEST ALE ZAMAZANY INNYMI NAPISAMI,TEN NAPIS ISTNIEJE JUZ BARDZO DLUGO ODKAD PAMIETAM A MAM 24 LATA,PODOBNO W c*** CZSU TEMU (JAKIES 15 LAT )Z OPOWIESCI STARSZYCH KUMPLI SLYSZALEM ZE BYLO PARU DUPKOW ZA POLONIA(teraz maja pewnie po 40 lat albo wiecej).JEST TEZ PARU GIEKSIARZY,ALE NAWET W DABROWIE SA GOSCIE ZA GKS.POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH FANOW ZAGLEBIA!!!


Dużo ludzi z wojkowic jeździ do szkół w bytomiu i ma tam kolegów więc może......

Pisanie o pojedynczych osobach jako o f.c. wydaje mi się śmieszne--czytałem kiedyś w NL. o kibicu Legii z poznania, ale nie słyszałem o poznańskim f.c. Legii.


ps.Barta jak minął powrót z totomia?
Bas
Żółta kartka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 2003-02-15, 11:45 pm
Lokalizacja: Grodziec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kibice

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników