PIAST I TARACHUJSKI

Wszelkie tematy dotyczące kibicowania oraz kibiców Zagłębia

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52

; )

Postprzez bankier 2003-03-04, 7:56 am

Pesto to ostatnie hasło jest niezłą propozycją dla kibiców z gliwic - którzy nie identyfikują się ze swoim prezesem i jego pomysłami. Może i oni pokażą solidarność w napiętnowaniu głupoty?
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!


Re: 15 marca

Postprzez WOJTEK 2003-03-04, 7:57 am

mr.bean napisał(a):
WOJTEK napisał(a):A CZY TY WIERZYSZ W COKOLWIEK??NIE BĘDĘ PISAŁ NA NECIE O RÓŻNYCH SPRAWACH.JEŚLI CHCĄ TO NIECH KUPIĄ BILETY ALE PO 150 ZŁ.[/b]

Wojtek, pogieło Cię, na Manchester taniej "wpuszczają", co ty będziesz stał przy kasie i legitymował każdego? To że Tarachulski miał taki kaprys w sierpniu, to nie znaczy że wszyscy muszą robić tak samo, pomalował "sobie" stadionik , wyremontował budynek i widocznie bał się że ludzie o tak skrajnych poglądach jak Ty w przerwie meczu, z naszymi .... powiedzmy "kibicami" mogą mu to "posprzątać", więc pogodził obie grupy i nie wpuścił jednych i drugich, pozostali kibice z sosnowca i gliwic (czytaj spokojni), weszli i oglądali normalnie mecz.
Zachowujesz się jak małe dziecko w piaskownicy, które nie pozwala innym pobawić się jego zabawkami, chociaż i tak leżą nie używane.
Pozdrawiam pozostałych (czytaj tolerancyjnych ) kibiców.
A TY BYŁEŚ W GLIWICACH ??? CIEKAWE...SKRAJNE POGLĄDY ? ILU "SPOKOJNYCH " KIBICÓW WESZŁO ? 10 OSÓB.MYŚLĘ,ŻE COŚ CI SIĘ POMYLIŁO.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

wojtek

Postprzez bankier 2003-03-04, 7:59 am

może zmienisz proporcję - treść a obrazek - bo niedługo będziesz się wypowiadał pokazując nam coraz to nowe obrazki ; )
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Re: wojtek

Postprzez WOJTEK 2003-03-04, 8:02 am

bankier napisał(a):może zmienisz proporcję - treść a obrazek - bo niedługo będziesz się wypowiadał pokazując nam coraz to nowe obrazki ; )
A CO CIĘ TAK NAGLE ZAINTERESOWAŁ MÓJ OBRAZEK ?
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

...

Postprzez bankier 2003-03-04, 8:04 am

bo zajmuje mi 1/4 ekranu (nie mam nic do jego reści - gdzies mam jeszcze koszulkę St. Pauli)
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

ps.

Postprzez bankier 2003-03-04, 8:11 am

co do zmiany poglądów - czy wyniki sądy na temat kibiców piasta (czy powinni obejrzeć mecz na Ludowym?) - nie powodują, że zmienisz zdanie na ten temat. dalej jesteś wielkim przeciwnikiem opcji aby wszyscy chętni obejrzeli mecz?
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Re: ...

Postprzez WOJTEK 2003-03-04, 8:47 am

bankier napisał(a):bo zajmuje mi 1/4 ekranu (nie mam nic do jego reści - gdzies mam jeszcze koszulkę St. Pauli)
JAK JESTEŚ TAKI MĄDRY TO MOŻE MI POMOŻESZ W ZMNIEJSZENIU TEGO OBRAZKA???
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Re: ps.

Postprzez WOJTEK 2003-03-04, 8:51 am

bankier napisał(a):co do zmiany poglądów - czy wyniki sądy na temat kibiców piasta (czy powinni obejrzeć mecz na Ludowym?) - nie powodują, że zmienisz zdanie na ten temat. dalej jesteś wielkim przeciwnikiem opcji aby wszyscy chętni obejrzeli mecz?
SONDA SONDĄ.A CZY WYPOWIEDZIELI SIE WSZYSCY KIBICE POBICI PRZE POLICJANTÓW NA DWORCU,CZY PRZYRÓWNANI DO ZWIERZĄT???WIĘKSZOŚĆ GŁOSUJĄCYCH TO PEWNIE KOLESIE,KTÓRZY JADĄ NA WYJAZD NAJDALEJ DO KATOWIC.GDYBY TYCH GŁOSÓW BYŁO 10000 TO WTEDY MOŻNA PRZYJĄĆ ,ŻE KTOŚ CHCE TYCH CHAMÓW OD TARACHUJSKIEGO.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez Monti 2003-03-04, 9:41 am

Co do sondy to fakycznie nie musi być wykładnia opini sosnowieckich kibiców , choć osobiscie myslę że tak właśnie myśli wiekszość z nas. W sondzie biorą także udział ludzie z Gliwic to jest pewne . Co do postawy prezentowanej przez Wojtka , myslę żę właśnie z takiego nastawienia z tkiech reakcji wybuchaja wojny na świecie . Uważam że to spotkało nas w Gliwicach było skandalem , byłem po tym meczy wściekły na to co miało tam miejsce. Prezes Piasta nadan ostro pracuje na swoją negatywną opinię sosnowieckich kibiców . Kłamstwa związane z Drzymontem i mieszanie z Baczyńskim i Adamczykie. Nie są to jednak powody aby zachowywać sie w taki sam sposób . Gliwiccy kibice powinni wejść na ludowy . Nie zniżajmy sie do poziomu gliwickich działaczy .
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez PRZEMEK1 2003-03-04, 11:45 am

A NAPRAWDĘ STANIE SIĘ COŚ WIELKIEGO JAK PIAST NIE WEJDZIE ? TU CHODZI O TARACHUJSKIEGO. JAK ONI NIE WEJDĄ TO MOŻE COŚ BĘDĄ Z TYM ROBIĆ A JAK NIE TO JUŻ ICH SPRAWA. MOŻE TEN GNOJEK PREZES W KOŃCU ZROZUMIE ŻE KIBICE TO NIE ZŁO KONIECZNE. A POWITANIE GO POWINNO BYĆ W STAROPOLSKIM STYLU. I PRZESTANCIE LAMENTOWAĆ NAD TYM PIASTEM. IDZIECIE NA MECZ BO ONI MAJĄ BYĆ ? MONTI A PRAWDOPODOBNA WOJNA Z IRAKIEM TO TEŻ WINA WOJTKA ?? BEZ PRZESADY. NARKA
PS
ZRESZTĄ PAMIĘTAJCIE ŻE SĄ BARIERKI MALOWANE
PRZEMEK1
 
Posty: 33
Dołączył(a): 2003-02-25, 12:09 pm

Postprzez WOJTEK 2003-03-04, 11:53 am

PRZEMEK1 napisał(a):A NAPRAWDĘ STANIE SIĘ COŚ WIELKIEGO JAK PIAST NIE WEJDZIE ? TU CHODZI O TARACHUJSKIEGO. JAK ONI NIE WEJDĄ TO MOŻE COŚ BĘDĄ Z TYM ROBIĆ A JAK NIE TO JUŻ ICH SPRAWA. MOŻE TEN GNOJEK PREZES W KOŃCU ZROZUMIE ŻE KIBICE TO NIE ZŁO KONIECZNE. A POWITANIE GO POWINNO BYĆ W STAROPOLSKIM STYLU. I PRZESTANCIE LAMENTOWAĆ NAD TYM PIASTEM. IDZIECIE NA MECZ BO ONI MAJĄ BYĆ ? MONTI A PRAWDOPODOBNA WOJNA Z IRAKIEM TO TEŻ WINA WOJTKA ?? BEZ PRZESADY. NARKA
PS
ZRESZTĄ PAMIĘTAJCIE ŻE SĄ BARIERKI MALOWANE
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez mr.bean 2003-03-04, 4:37 pm

Kamilsts napisał(a):Mr.bean osoby zatrzymane na dworcu pod przejściem było wyjątkowo spokojne :oops: a jakoś niedotarły na mecz ! Więc coś się tu niezgadza.

Kamilsts, co się nie zgadza? Najprawdopodobniej pan T. wystraszył sie kibiców zagłębia i "poprosił" odpowiednie służby o zatrzymanie w/w już na dworcu PKP. Ja go nie bronie, ale staram sie zrozumieć - wtedy pojawia sie u nas wielkie zagłębie, spadkowicz z II ligi z dobrze zorganizowaną i liczną grupa kibiców, nie wiadomo co komu do głowy strzeli, więc lepiej ich zatrzymać jak najdalej od boiska, z resztą jak wiecie, naszych z t.zw. "młyna" też nie wpuszczono.
Pozdrawiam i liczę że błędne decyzje z jesieni nie zostaną przez waszych działaczy powielone i wspólnie na Ludowym stworzymy dobrą dla tego meczu "na szczycie" atmosferę.
mr.bean
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2003-03-03, 9:31 pm

co ty rozumiesz ?

Postprzez Monti 2003-03-04, 5:22 pm

mr.bean napisał(a):Najprawdopodobniej pan T. wystraszył sie kibiców zagłębia i "poprosił" odpowiednie służby o zatrzymanie w/w już na dworcu PKP. Ja go nie bronie, ale staram sie zrozumieć - wtedy pojawia sie u nas wielkie zagłębie, spadkowicz z II ligi z dobrze zorganizowaną i liczną grupa kibiców, nie wiadomo co komu do głowy strzeli, więc lepiej ich zatrzymać jak najdalej od boiska......


MR.Bean ja jestem goracym zwolennikiem aly na na Ludowym zasiedli kibice Piasta , ale po takim wpisie jak Twój zaczynam sie zastanawiać czy mam racje. Co sie starasz zrozumieć , że jaiś działacz ma prawo zabraniać wstępu na mecze kibicom ? Jakim prawem ? Takim tokiem rozumowania to nigdzie nie powinno się wpuszczać przyjezdnych zresztą wogóle nikogo . No bo skąd wiadomo co komu do głwy strzeli - jak piszesz . Zachowanie waszych działaczy i policji w Gliwicach było karygodne i nie ma dla niego wytumaczenia nie można go tłumaczyć czymkolwiek . Pomijając wszystko inne to było ograniczenie swobód osobistych co za tym idzie naruszeniem prawa (A to że prawo nie dla wszystkic równe to inna sprawa). Z tych samych powodów dla których nie przyjmuję do wiadomości twoich słów zrozumienia do tamtych wydarzeń , chcę aby kibice Piasta (także z Bytomia i Opola zasiedli na trybunach Ludowego ). Liga dla kibiców !!!
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez mr.bean 2003-03-04, 8:25 pm

Monti, sorry, nie wyczułeś ironi w moim wpisie, albo ja źle się wyraziłem, chodzi o to że w tym sezonie już raz ktoś zawalił i popsuł komuś zabawę i teraz ktoś inny proponuje podobne rozwiązanie, podając przykład z jesieni.
Pozdrawiam
mr.bean
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2003-03-03, 9:31 pm

Postprzez Monti 2003-03-04, 8:45 pm

:D oki . Stadiony dla kibiców. :D
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kibice

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników