PIAST I TARACHUJSKI

Wszelkie tematy dotyczące kibicowania oraz kibiców Zagłębia

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52

PIAST I TARACHUJSKI

Postprzez Gość 2003-02-18, 2:01 pm

ZBLIZA SIĘ MECZ Z PIASTEM.UWAŻAM,ŻE POWINNIŚMY PRZYGOTOWAĆ PANU TARACHUJSKIEMU EXTRA PRZYJĘCIE NA NASZYM STADIONIE.NA PEWNO PAMIĘTACIE NASZ MECZ U NICH???LANIE POD PRZEJŚCIEM NA DWORCU,STANIE POD STADIONEM,CZY SŁYNNY CYTAT FILOZOFA PRZYRÓWNUJĄCEGO NAS DO ZWIERZĄT.
A ZATEM POLONEZA CZAS ZACZĄĆ...
c*** CI W RYJ,SKURWYSYNU!!!
:lol: :lol: :lol:
Gość
 


Re: PIAST I TARACHUJSKI

Postprzez WOJTEK 2003-02-18, 2:03 pm

Anonymous napisał(a):ZBLIZA SIĘ MECZ Z PIASTEM.UWAŻAM,ŻE POWINNIŚMY PRZYGOTOWAĆ PANU TARACHUJSKIEMU EXTRA PRZYJĘCIE NA NASZYM STADIONIE.NA PEWNO PAMIĘTACIE NASZ MECZ U NICH???LANIE POD PRZEJŚCIEM NA DWORCU,STANIE POD STADIONEM,CZY SŁYNNY CYTAT FILOZOFA PRZYRÓWNUJĄCEGO NAS DO ZWIERZĄT.
A ZATEM POLONEZA CZAS ZACZĄĆ...
c*** CI W RYJ,SKURWYSYNU!!!
:lol: :lol: :lol:
ZAPOMNIAŁEM SIĘ PODPISAĆ.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

re:

Postprzez Tom 2003-02-18, 3:12 pm

Zgadza sie w 100% :!: :!: :!: :!: Najlepiej ale to nierealne żeby tego zwierzaka nie wpuścić ale można mu umilić pobyt na naszym stadionie :!: :!: :!: TARACHULSKI TY ZWIERZAKU :!: :!: :!:
Tom
 
Posty: 211
Dołączył(a): 2003-01-02, 11:42 am

Postprzez PRZEMEK 2003-02-18, 9:31 pm

POPIERAM W 100%! NIECH TO BĘDZIE NIEZAPOMNIANY POBYT TARACHUJSKIEGO W SOSNOWCU. NAJLEPIEJ BY BYŁO ŻEBY NASI OFICJELE KLUBOWI:) DALI MU MIEJSCA WŚRÓD NAS. ALBO W SUMIE MOŻNA WYSŁAĆ DELEGACJĘ NA KRYTĄ I NIECH MU TAM POŚPIEWAJĄ A POTEM GO PRZEGONIĆ PO LUDOWYM. ZA TEGO ZWIERZAKA, ZA DWORZEC, ZA KLAMSTWA. MOŻE I TARACHUJSKI DBA O PIASTA ALE NIECH ROBI TO INACZEJ. ZWIERZĘTA ZAGŁĘBIA - ŁĄCZCIE SIĘ!!
PRZEMEK
 

:)

Postprzez bankier 2003-02-18, 9:43 pm

niech się gruba świnia nieco spoci ze strachu! intrygant jeden!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez Kamilsts 2003-02-18, 10:17 pm

Przyłączam się do propozycji godnego przyjęcia pana Tarachulskiego.Ale gonienie go po Ludowym to przesada :-) Może jakiś transparent ? I kilka razy można krzyknąć coś :-) Bo szkoda czasu na kogoś takiego! Musimy dopingować Zagłębie !!!
Kamilsts
 

ps.

Postprzez bankier 2003-02-18, 10:21 pm

z drugiej strony - wydaje mi się, że jest to persona non grata - na Ludowym! wichrzyciel!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Piast i Tarachulski

Postprzez Kibic Piasta 2003-02-18, 11:30 pm

No jesli chodzi o ta akcje to ja popieram bo gdyby mi (nam) cos takiego zrobiono rowniez bylibysmy wkurzeni, wiec uciesze sie i chetnie posmieje jesli zobacze jakies przescieradlo lub transparent z dobrym napisem w kierunku dYREKTORA Tarachulskiego... pozdro

Piast & Polonia & Oderka
Kibic Piasta
 

Postprzez _PAoLO_ 2003-02-19, 7:20 am

dla gościa który nie ma szacunku dla nas,a tym bardziej dla swoich kibiców zero tolerancji
tak to jest jak wieśniak nagle zrobił sie panem bez fazy przejściowej
transparent w tym wypadku z fajnym hasłem jest wskazany
_PAoLO_
 
Posty: 78
Dołączył(a): 2003-01-10, 7:28 am
Lokalizacja: daleko od domu

Re: Piast i Tarachulski

Postprzez WOJTEK 2003-02-19, 7:48 am

[quote="Kibic Piasta"]No jesli chodzi o ta akcje to ja popieram bo gdyby mi (nam) cos takiego zrobiono rowniez bylibysmy wkurzeni, wiec uciesze sie i chetnie posmieje jesli zobacze jakies przescieradlo lub transparent z dobrym napisem w kierunku dYREKTORA Tarachulskiego... pozdro

TYLKO GDZIE CHCESZ TO ZOBACZYĆ???BO U NAS SEKTOR GOŚCI W REMONCIE.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Re: Piast i Tarachulski

Postprzez Gość 2003-02-19, 2:46 pm

TYLKO GDZIE CHCESZ TO ZOBACZYĆ???BO U NAS SEKTOR GOŚCI W REMONCIE.[/quote]



Wojtek jaki remont ?????? co ty ?
Gość
 

Re: Piast i Tarachulski

Postprzez WOJTEK 2003-02-19, 2:47 pm

Wojtek jaki remont ?????? co ty ?NIE SŁYSZAŁEŚ?REMONT SEKTORA GOŚCI...
JAK KUBA BOGU...
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez Kibic Piasta 2003-02-19, 2:51 pm

No jesli nie zobacze tego na zywo to sadze ze zrobicie zdjecia ktore umiescicie na stronce...
Kibic Piasta
 

Postprzez kondi 2003-02-19, 4:56 pm

dokładnie Wojtek, słuszałem, że już są wykupione wszystkie bilety na ten mecz :D :D :D :D , a co do remontu to potwierdzam :D :D
kondi
 
Posty: 151
Dołączył(a): 2003-01-02, 11:50 am
Lokalizacja: sercem w Sosnowcu

Nie generalizujcie.

Postprzez Monti 2003-02-19, 6:44 pm

Po meczu Piast - Zagłębie większość kibiców Piasta mówiło że te zagrywki prezesa Piasta przynosą im wstyd . Większość z nich sama bluzgała na noiego za zagrywki jakie robił . Moim zdaniem dla zarządu Piasta jak najbardziej wskazane jest "odpowiednie" przyjecie . Kibice Piasta natomiast nie są niczemu winni , powinni zagościć na Ludowym zresztą pewnie wraz z Polonią i Odrą i wreszcie bedziemy mieli mecz z prawdziwą atmosferą. Niech gliwiczanie zobaczą jak prezentują sie pełne trybuny i to że liga jest dla kibiców , a Ci którzy popierali zakaz wstępu niech odczują że zakazy wstępu na stdion cechuja małe wiejskie kluby nie potrafiace grać przy kilkutysiecznej publiczności.
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Następna strona

Powrót do Kibice

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników