Jest taki Wojtek...

Wszelkie tematy dotyczące kibicowania oraz kibiców Zagłębia

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52

Postprzez amstat 2003-02-14, 3:52 pm

Pablo Pedallo - po raz nie strasze Cie, o nie jestes dla mnie godnym przeciwnikiem, tak jest napinam sie przy komputerze i przy okazji sram w gacie , co do wyzwisk sam poczytaj swoje pajacu wypowiedzi. I moje wypowiedzi sa naprawde na moim i WOJTKA poziomie emocjonalnym i nadal beda tak pisane w Twoim kierunku, bo dajac mi odpowiedzi widac,ze podniecaja Cie i rozumiesz je tak samo jak my. Zamknij juz swoja buzke pałko
amstat
Fanatyk
 
Posty: 409
Dołączył(a): 2003-01-01, 3:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec


Postprzez Pablo Piasino 2003-02-14, 4:01 pm

Amstat: Dokładnie, tak jak napisałeś: twoje wypowiedzi i Wojtka są na waszym emocjonalnym poziomie... nic ująć nic dodać
Pablo Piasino
 

Postprzez amstat 2003-02-15, 12:15 am

Pablo Pedallo - a wiec zamknij juz pizde i nie pisz wiecej i bedzie spokoj
amstat
Fanatyk
 
Posty: 409
Dołączył(a): 2003-01-01, 3:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Leyton 2003-02-15, 7:37 pm

No dobra! Pogadaliście, pośmialiśmy się, jak to mówią. Proponuję zakończyć ten jałowy temat. Każdy pisze co uważa. Ja uważam, że pouczanie się i wzajemne obrażanie przez kibiców Zagłebia trochę nas kompromituje, ale jeśli uważacie inaczej to ciągnijcie to dalej. "Szpiedzy" z innych klubów będą mieli ubaw. Pozdrowienia dla Wojtka i Pablo Piastino. :P :P :P
Leyton
 

Postprzez _sZaDi_ 2003-02-15, 9:27 pm

sława!
Dokładnie sie zgodze z przedpiszącym,zauważcie,że to lipa jest tak miedzy sobą sie wyzywać -bez sensu..w ogóle zauważcie,że na innych forach jest kultura i zero bluzgów na inne kluby bo to bez sensu..w sumie ja nie jestem przykładem dobrego ...(!) ale wiecie jak ma być-szacunek między sobą jesteśmy za jednym klubem i ma być spokój (ja sie musze zmienic)
_sZaDi_
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2003-01-01, 4:57 pm
Lokalizacja: Sosnowiec City

Do Pablo

Postprzez bankier 2003-02-16, 8:31 am

Pablo - ja tez miałem starcie z wojtkiem i jego wiernym giermkiem amstatem - ale jak sam widzisz po tej dykusji, nie mam sensu odpowieadać na ich wpisy. To jest woda na ich młyn - gdyby byli ignorowani to z czasem by wyluzowali, a tak jada z tym prymitywnym koksem. Tylko z drugiej strony na tym forum może pojawiać się coraz mniej normalnych wpisów - bo spoglądając na poziom retoryki amstata i wojtka - nikomu nie będzie się chciało wypowiadać. Teraz czekam spokojnie na małą zjebkę z ich strony :)
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez amstat 2003-02-16, 9:57 pm

c*** w dupe napinaczom i niech ten temat bedzie zamkniety
amstat
Fanatyk
 
Posty: 409
Dołączył(a): 2003-01-01, 3:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez amstat 2003-02-16, 10:07 pm

bankier , a Ty jestes wydymanym w dupe Frajerem wiesz o tym ? czy mama i koledzy Ci jeszcze nie powiedzieli ??? CWELU JEBANY
amstat
Fanatyk
 
Posty: 409
Dołączył(a): 2003-01-01, 3:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez amstat 2003-02-16, 10:12 pm

p.s. bankier - jestes poprostu szczurem netowym frajerze :)))))) tu masz moja zjebke , a Twoja dzialalnosc na Zaglebiu ogranicza sie do kupna gazety w poniedzialek i czasami w srode ,bo jestes takim cieciem ,ze dupy z domu nie ruszysz , a napinasz sie jak guma w majtach , czyli jestes typowym gownem w dupe jebanym frajerku i napinaj sie dalej , bo masz na tyle gowna w sobie , ze prezentujesz typowa ciote. Pozdrawiam Cie gowniany kibicu wielki fanatyku oddany Zaglebiu na dobre i na zle od tego KOKSA jak to nas nzywasz cycku dojony
amstat
Fanatyk
 
Posty: 409
Dołączył(a): 2003-01-01, 3:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Pesto 2003-02-17, 1:04 am

amstat - potrafisz coś innego oprócz bluzgania ?
Tak z ciekawości pytam ...
Pesto
kumaty
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2003-01-16, 2:41 am

Postprzez WOJTEK 2003-02-17, 8:01 am

PABLO1ODPOWIEDZ NA MOJĘ PYTANIE,NIEDOUCZONY PALANCIE.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez Pablo Piastino 2003-02-17, 9:00 am

Leyton: Masz zupełna rację, kończe ten temat, ps: dzięki za pozdrowienia i wzajemnie pozdrawiam. Bankier: słuszne uwagi, pozdrawiam. sZaDi: najpierw mnie wyzywasz, a teraz mówisz o szacunku? Dziwne? Cóż, niektórzy nie pamiętają swych wcześniejszych wypowiedzi. Wojtek: :twisted: nie dam ci tej satysfakcji...
Pablo Piastino
 

Postprzez WOJTEK 2003-02-17, 9:04 am

WIĘC POTWIERDZASZ,ŻE JESTEŚ CIENKI JAK WODA W KIBLU.NAJPIERW ZACZYNASZ TEMAT O MNIE,POTEM GDY PRZYCISKAM CIĘ DO ŚCIANY TO PODWIJASZ OGON JAK PIES.ALE CAŁY CZAS POZUJESZ NAJMĄDRZEJSZEGO.SZKODA NA CIEBIE PISANIA,KOBIETO...
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez Cygan 2003-02-17, 9:09 am

Pablo: ja też powiedziałem parę słów w kwestii wypowiedzi Wojtka i jego pochlebcy - Amstata, ale wierz mi - nie ma sensu! Oni żyją dla odpowiedzi na ich wpisy, mogą się wtedy emocjonalnie wyżyć. Dosadnym tego przykładem są wpisy Wojtka, nawołujące do odpowiedzi Twojej na jego pytanie!
Ps: Pozwoliłem zasięgnąć języka o Twojej osobie. Jeśli jesteś tą osobą za która Cię uważam, to pozdrawiam i załączam pozdrowienia od kilku starszych kibiców. Jestem pod wielkim wrażeniem (twych kibicowskich bojów)!
Cygan
 
Posty: 517
Dołączył(a): 2003-01-31, 11:53 am
Lokalizacja: Sosnowiec - Piastów

Postprzez WOJTEK 2003-02-17, 9:45 am

CYGAN,BAŁWANIE. CZY TO JA OTWORZYŁEM TEN TEMAT??? PEWNIE TAK...A CO DO AMSTATA, JEST TO MÓJ KOLEGA, JEDNAKŻE NIE ZAWSZE SIĘ ZGADZAMY. ALE W TEJ KWESTII JA POSTĄPIŁBYM TAK JAK ON. JEŚLI KTOŚ GO ZAATAKUJE...
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kibice

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników