Jest taki Wojtek...

Wszelkie tematy dotyczące kibicowania oraz kibiców Zagłębia

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52

Postprzez WOJTEK 2003-02-13, 3:37 pm

DLA MNIE JESTEŚ ZWYKŁĄ PAŁĄ.JEŚLI TAK PISZESZ TO NA PEWNO MASZ Z 50 LAT.CIEKAWE...A CO DO OSTRÓW.JEST TO DZIELNICA SOSNOWCA,LEŻĄCA NA WSCHODZIE,BAŁWANIE(POLECAM CI KOREPETYCJE Z GEOGRAFII.NIE WEZMĘ DUŻO).ALE PO CO TA GADKA.TY WIESZ NAJLEPIEJ.ANTYPOZDROWIENIA.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am


Postprzez Gość 2003-02-13, 4:05 pm

Do Wojtka: Co do mojego wieku to prawie sie nie pomyliłeś. Ty masz 30 lat (choć z gadki wynikałoby, że dużo mniej), a ja jakby nie było jestem starszy o... nieważne. Ostrowy niby należą do Sosnowca, choć ja bym sie skłaniał ku Dąbrowie Górniczej, tudzież Jaworznu.
Gość
 

Postprzez Pablo Piastino 2003-02-13, 4:07 pm

Ooooo, nie podpisałem się wyżej, więc to robię...
Pablo Piastino
 

Postprzez amstat 2003-02-13, 4:24 pm

Pablo Pedallo - oj pałko pałko od matki sie odjeb frajerze !! zachowałeś sie właśnie jak taki prostak z Kielc, moze to Ty masz pochodzenia malopolskie ?? i sam przejazdem zostales w Sosnowcu ?? Po dwa klania sie ortografia panie profesorku, madralinska pyto.
Narra
amstat
Fanatyk
 
Posty: 409
Dołączył(a): 2003-01-01, 3:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Puzon 2003-02-13, 4:25 pm

Pablo to chyba jeździłeś na wycieczki zakładowe bo z tego co się orientuje to ruch kibicowski na Zagłębiu zaczoł się wpołowie lat 80-tych.A tak na marginesie to pewnie najdalej na meczu Zagłębia byłeś w Krakowie.
Puzon
Adventure Group
 
Posty: 644
Dołączył(a): 2003-01-01, 4:11 pm
Lokalizacja: Sosnowiec Pogon

Postprzez WOJTEK 2003-02-14, 8:33 am

Anonymous napisał(a):Do Wojtka: Co do mojego wieku to prawie sie nie pomyliłeś. Ty masz 30 lat (choć z gadki wynikałoby, że dużo mniej), a ja jakby nie było jestem starszy o... nieważne. Ostrowy niby należą do Sosnowca, choć ja bym sie skłaniał ku Dąbrowie Górniczej, tudzież Jaworznu.
SKORO JESTEŚ TAKI BARDZO MĄDRY TO JUŻ CI POMAGAM ODŚWIEŻYĆ PAMIĘĆ(SKLEROZA?Z RACJI WIEKU?)W 1975 ROKU DO SOSNOWCA ZOSTAŁY DOŁĄCZONE OKOLICZNE MIASTECZKA:ZAGÓRZE,KAZIMIERZ GÓRNICZY I PARĘ INNYCH.OSTROWY BĘDĄCE CZĘŚCIĄ MIASTA KAZIMIERZ GÓRNICZY RÓWNIEŻ WESZŁY W SKŁAD SOSNOWCA.CZY TEGO CHCESZ CZY NIE TAK JEST.A TWOJE PIERDOLENIE O JAWORZNIE CZY DĄBROWIE NIC TU NIE ZNACZY.POZA TYM MAMY BLISKO DO SŁAWKOWA.CZYLI JESTEM ZE SŁAWKOWA???KOLEJNA SPRAWA.JESZCZE NAWET NIE MAM 29 LAT.WIĘC ZANIM ZACZNIESZ POUCZAĆ INNYCH TO SAM ŁYKNIJ TROCHĘ WIEDZY.ALE TY ZAMIAST SIĘ UCZYĆ WOLAŁEŚ STAĆ Z KUMPLAMI POD BUDKĄ Z PIWEM.ALE JEŚLI CHCESZ TO MOGĘ CI PARĘ LEKCJI GEOGRAFII UDZIELIĆ.OCZYWIŚCIE NIE ZA DARMO.
P.S. A KIEDY TY ZE MNĄ GADAŁEŚ???NIE PRZYPOMINAM SOBIE...
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez Pablo Piastino 2003-02-14, 9:54 am

Do Puzona: Ja jeździłem w latach 60-tych, byłem na Finałach Pucharu Polski z Górnikiem i w 63 z Ruchem, jeździłem też po większości miast Polski, gdzie Zagłębie grało, nie tylko do Krakowa. Byłem także na kilku meczach za granicą np: na meczu PZP z Ujpestem w Budapeszcie. Do Wojtka: to prawda, w 75 parę wioch na do Sosnowca przyłączono (ja nigdy nie pisałem, że Ostrowy nie należą do Sosnowca). Do Amstata: Jaka ortografia??? To może ty parę słów jeszcze w szkole nie przerabiałeś? ech... szkoda na ciebie słów
Pablo Piastino
 

Postprzez WOJTEK 2003-02-14, 10:28 am

Anonymous napisał(a):Do Wojtka: Ostrowy niby należą do Sosnowca, choć ja bym sie skłaniał ku Dąbrowie Górniczej, tudzież Jaworznu.
KTO TO NAPISAŁ???JA?TY MOŻESZ SKŁANIAĆ SIĘ KOMU CHCESZ...
NIGDY I W NIC...
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez WOJTEK 2003-02-14, 10:29 am

Do Wojtka: to prawda, w 75 parę wioch na do Sosnowca przyłączono (ja nigdy nie pisałem, że Ostrowy nie należą do Sosnowca). KOLO,JAKICH WIOCH? TO BYŁY MIASTA.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez WOJTEK 2003-02-14, 10:32 am

A SKORO TAKI JESTEŚ POWAŻNY TO POWINIENEŚ WIEDZIEĆ,ZE MY TEŻ JEĹšDZIMY.A TO,ŻE NIE BYŁEM NA FINALE W LATACH 60,TO TYLKO Z PROSTEJ PRZYCZYNY:NIE BYŁO MNIE NA ŚWIECIE.ALE TO TRUDNO ZROZUMIEĆ???
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez Pablo Piastino 2003-02-14, 10:33 am

To były miasta, ale tylko z nazwy...
Pablo Piastino
 

Postprzez amstat 2003-02-14, 11:55 am

Pablo Pedallo - tak wiec zgredzie nie krytykuj, nie szczekaj i badz za Zaglebiem do konca twych dni i zamknij sie juz z tym bezsensownym tematem, bo jak dojebe tekstu na Ciebie, to zamiast chuja serce Ci stanie ! Tak wiec z racji wieku badz od nas madrzejszy i olej nas jako filozofow, wiesniakow i gowniarzy . Narra - koniec bajery
amstat
Fanatyk
 
Posty: 409
Dołączył(a): 2003-01-01, 3:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez WOJTEK 2003-02-14, 2:14 pm

Pablo Piastino napisał(a):To były miasta, ale tylko z nazwy...
TY CHYBA JESTEŚ TYLKO ZAPIJACZONYM ŻULEM.SKORO TAK PODCHODZISZ DO SPRAWY TO TY TEŻ JESTEŚ CZŁOWIEKIEM TYLKO Z NAZWY.TAK???
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez Pablo Piastino 2003-02-14, 3:00 pm

Amstas: ty mnie nie strasz, bo przy kompie to każdy jest mocny (w gębie). Poza tym nie wyzywaj mnie, bo i ja ciebie nie wyzywam, ale zresztą... to tylko świadzy o twym rozwoju emocjonalnym...
Pablo Piastino
 

Postprzez WOJTEK 2003-02-14, 3:26 pm

Pablo Piastino napisał(a):Amstas: ty mnie nie strasz, bo przy kompie to każdy jest mocny (w gębie). Poza tym nie wyzywaj mnie, bo i ja ciebie nie wyzywam, ale zresztą... to tylko świadzy o twym rozwoju emocjonalnym...
MĄDRALO!NIE ZMIENIAJ TEMATU.ODPOWIEDZ!!
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kibice

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników