Jest taki Wojtek...

Wszelkie tematy dotyczące kibicowania oraz kibiców Zagłębia

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52

Jest taki Wojtek...

Postprzez Pablo Piastino 2003-02-12, 9:39 am

Do Wojtka: Od dłuższego czasu czytam twe wypowiedzi na tym forum, które są płytkie jak barszczna talerzu śniadaniowym! 2 ostatnie wypowiedzi w temacie o Robercie Stanku (w jednej wypowiedzi wyzywasz Roberta, w drugiej go chwalisz)świadczą, ze jesteś ssakiem bezmózgim, który uwielbia jak ktoś odpowiada na jego wpisy! Dlatego nie będe ci robił wiecej satysfakcji, ale to musiałem napisać, żebyś nie myslał, że jesteś taki bezkarny krytycznie! Mienisz tu się na barda Zagłębia, piewcę kibicowskich myśli, a w rzeczywistości jesteś skrzywdzonym psychicznie w młodości gościem, którego kiedyś nie wysłuchiwali rodzice, więc teraz inni muszą słuchać...
Pablo Piastino
 


Postprzez amstat 2003-02-12, 11:05 am

Pablo Pedallo - nie jestes przypadkiem za madry ??
amstat
Fanatyk
 
Posty: 409
Dołączył(a): 2003-01-01, 3:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Pablo Piastino 2003-02-12, 11:25 am

A ciebie na nic wiecej twórczego nie stać przydupasie Wojtusia? tylko na wyzwiskach i obrażaniu się znasz?
Pablo Piastino
 

Re: Jest taki Wojtek...

Postprzez WOJTEK 2003-02-12, 12:21 pm

Pablo Piastino napisał(a):Do Wojtka: Od dłuższego czasu czytam twe wypowiedzi na tym forum, które są płytkie jak barszczna talerzu śniadaniowym! 2 ostatnie wypowiedzi w temacie o Robercie Stanku (w jednej wypowiedzi wyzywasz Roberta, w drugiej go chwalisz)świadczą, ze jesteś ssakiem bezmózgim, który uwielbia jak ktoś odpowiada na jego wpisy! Dlatego nie będe ci robił wiecej satysfakcji, ale to musiałem napisać, żebyś nie myslał, że jesteś taki bezkarny krytycznie! Mienisz tu się na barda Zagłębia, piewcę kibicowskich myśli, a w rzeczywistości jesteś skrzywdzonym psychicznie w młodości gościem, którego kiedyś nie wysłuchiwali rodzice, więc teraz inni muszą słuchać...
DZIĘKI ZA MŁODEGO GOŚCIA!!!A POZA TYM TO NIGDZIE NIE CHWALIŁEM STANKA.ALE JEŚLI TAK ODCZYTAŁEŚ MÓJ SARKAZM...TYLKO PYTANIE:CZY TY JESTEŚ WRÓŻKĄ?ZNASZ WSZYSTKICH LUDZI ŚWIATA???BO Z tWOJEJ WYPOWIEDZI WNOSZĘ,ŻE TAK...DLA PEWNOŚCI,NIE CZEKAM NA ODPOWIEDĹš.
A CO DO AMSTATA...DZIĘKI KOLEGO!!!A TY,PABLO ...MYŚL SOBIE O MNIE CO CHCESZ.MORALIZATOR SIĘ ZNALAZŁ...
P.S.WOJTUSIEM NAZYWA MNIE PARE OSÓB.ALE NA PEWNO TY SIE DO NICH NIE ZALICZASZ.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez amstat 2003-02-12, 12:56 pm

Pablo Pedallo - zamknij cipe idz najlepiej na CHWDP sie pozal zloz oficjalne zazalenie cioto
amstat
Fanatyk
 
Posty: 409
Dołączył(a): 2003-01-01, 3:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez WOJTEK 2003-02-12, 1:06 pm

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :llol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lolol: :lol: lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lollol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lollol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez _sZaDi_ 2003-02-12, 6:41 pm

mam cos do powiedzenia..po 1 moderator wyjeb ten temat,po co on komu?! po 2 zyjemy w kraju gdzie jest wolnosc slowa i mysli demokracje itd blebleble ja sam pisze czasem glupoty na forum i nieraz sie spieralem z innymi..piastino pedalino a kto ty w ogole?! ciekawe jak wygladaja twoje wpisy...moje sa jakie sa wojtka tez i nic sie nie zmieni..pzdr :P
_sZaDi_
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2003-01-01, 4:57 pm
Lokalizacja: Sosnowiec City

Postprzez Kamilsts 2003-02-12, 9:33 pm

Pablo wbrew twojej wypowiedzi to nie Wojtek a ty niebłysnąłeś inteligencją pisząc te pierdoły ! Zastanów się zanim coś napiszesz.
Kamilsts
 

Postprzez Gość 2003-02-12, 10:59 pm

Ale macie k***a problemy po c*** taklie tematy
Gość
 

Postprzez Pablo Piastino 2003-02-12, 11:26 pm

Do sZaDi'ego: Ja Ciebie nie obrażam, więc trochę szacunku dla mojej osoby.... Do Kamilasts: wiem, że młody z Ciebie gość, więc wiedz, że jeśli próbujesz komuś coś zarzucić, uzasadniaj swoją wypowiedź. Amstat: teraz dopiero pokazałeś całą swą elokwencję. Pozdrawiam
Pablo Piastino
 

Postprzez PRZEMEK 2003-02-12, 11:32 pm

PABLO CZŁOWIEKU, JAK MASZ PROBLEMY Z CZYIMIŚ WPISAMI TO ALBO ICH NIE CZYTAJ (TWOJE ŚWIĘTE PRAWO), ALBO SOBIE JE POCZYTAJ, A POTEM , NO NIE WIEM...SPRÓBUJ CZEGOS BY SIĘ ZRELAKSOWAĆ (POLECAM MASTURBACJĘ:)) . ALBO WPISY IGNORUJESZ ALBO NA NIE ODPOWIADASZ. OD TEGO JEST FORUM. I TYLE. WOJTEK MA CZASEM DOŚĆ OSTRE POGLĄDY, NIE MUSZĄ CI ONE ODPOWIADAĆ. TAKIE TO TRUDNE?? WIĘCEJ DYSTANSU CZŁOWIEKU. MNIE TEŻ SIĘ RAZ ZJEBKA DOSTAŁA :) TUTAJ ALE JAKOŚ ŻYJĘ.
PRZEMEK
 

Postprzez WOJTEK 2003-02-13, 8:06 am

[/b]ODE MNIE???PRZEMEK WYBACZ
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez amstat 2003-02-13, 11:09 am

Pablo Pedallo - tak jest pokazalem ja w calej okazalosci i tez w calej okazalosci dopisze ,ze jestem kibicem Zagłębia Sosnowiec i jezdze za ta ekipa, a nie tak jak Ty siedze w domku z kawa, gazeta, w kapciach i laptopem i wymadrzam sie jaki to ja nie jestem i tamten tez i tamten !!!!
Narra i bez pozdrowien dla Ciebie, bo nie zaslugujesz na te slowa i jaki kolwiek szacunek z mojej strony.
Pozdro dla kumatych
amstat
Fanatyk
 
Posty: 409
Dołączył(a): 2003-01-01, 3:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez WOJTEK 2003-02-13, 1:03 pm

JA RÓWNIEŻ PODRÓŻUJĘ ZA KLUBEM I NIE PAMIETAM ABYM POZNAŁ JAKIEGOŚ PABLO.ALE W DOMKU,PRZED KOMPEM KAŻDY MOŻE PISAĆ CO CHCE.ALE CZUJĘ SIĘ WYRÓŻNIONY NA FORUM :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez Pablo Piastino 2003-02-13, 3:27 pm

Do "podróżujacych" z klubem (Wojtek Amstad): Kiedy ja jeździłem, to wy jeszcze w powijakach byliście (lub was wogóle na świecie nie było)! Może wasze matki miały właśnie rodzić, pewnie w Kielcach, przejazdem były w Sosnowcu lub Ostrowach i tak już zostało!?
Pablo Piastino
 

Następna strona

Powrót do Kibice

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron