Apel

Wszelkie tematy dotyczące kibicowania oraz kibiców Zagłębia

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52

Apel

Postprzez bolo73 2021-04-09, 11:35 am

Witajcie!
Temat zakładam w celu poruszenia braci kibicowskiej do działania bo póki co to posucha ogromna. Zarazem proszę o nie hejtowanie itp. bo to do niczego dobrego nie doprowadzi. Wrzucam konkretny link i zapodaję temat nadmieniając, że wcześniej było już kilka podobnych apeli w sieci:
https://www.youtube.com/watch?v=T4vkto92qrw
Można siedzieć cicho i nic nie robić jak większość społeczeństwa, ale można a nawet trzeba sprzeciwić się złu i szaleńcom, którzy próbują nas zniewolić i odebrać wolność i to co kochamy - m.in. możliwość uczestniczenia w zawodach sportowych. Gdyby nasi przodkowie byli bierni to nie żylibyśmy w Polsce lecz bylibyśmy Niemcami lub Rosjanami ewentualnie Austriakami. Jeżeli myślisz, że już niedługo to się skończy i będziesz mógł/mogła normalnie pójść sobie na mecz to zapomnij o tym. Rok temu kiedy cyrk zaczął się mówiono nam o tym aby uzbroić się w cierpliwość, że tylko na dwa tygodnie zamykamy to czy tamto, że co nam szkodzi poczekać. Taaa...czekamy już rok i końca nie widać. Natomiast jeżeli za jakiś czas ogłoszą koniec tego szaleństwa to wprowadzą paszporty zdrowotne, szczepionkowe etc. Nie będziesz mógł/mogła wejść na nowy stadion. lodowisko czy halę jeżeli nie zaszczepisz się tym gównem, które tak nachalnie promują sprzedajni pseudoeksperci lekarze i politycy. Naprawdę to jest najwyższa pora aby różne polskie środowiska w tym także kibicowskie zorganizowały się i powiedziały: STOP! Tu jest Polska, jesteśmy Polakami i nie pozwolimy wam oszołomom i sprzedajnym zdrajcom narzucać nam życia jakiego nikt z nas nie chce! Apeluję do Zagłębiowskiej Braci Kibicowskiej o podjęcie działań ku temu aby czynnie sprzeciwić się temu co nas aktualnie zniewala. Kibice Legii przed meczem bodajże z Wartą kulturalnie i w ramach prawa pokazali że można więc i my dumni kibice Zagłębia pokażmy, że także potrafimy. Pozdrawiam wszystkich i tak jak Witek Gadowski życzę zdrowia i wolności.
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am


Re: Apel

Postprzez August 2021-04-10, 5:56 pm

bolo73 napisał(a):Rok temu kiedy cyrk zaczął się mówiono nam o tym aby uzbroić się w cierpliwość, że tylko na dwa tygodnie zamykamy to czy tamto, że co nam szkodzi poczekać.

Chętnie bym ci Kretynie załatwił wejście coćby na 10 minut na oddział covidowy abyś zobaczył jak tam ludzie umierają. Straciłem już 3 osoby z rodziny a czwarta leży w stanie bardzo ciężkim. Jak zakuty łeb trzeba mieć żeby takie rzeczy pisać i materiały puszczać. I Pana Boga ani honoru w to nie mieszaj.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Apel

Postprzez bolo73 2021-04-12, 3:20 pm

Tylko nie kretynie ok.? Wiem, że teraz emocje biorą górę i ciężko jest trafić co do niektórych. Ja też w listopadzie straciłem tatę. Mógłbym Ci tutaj opisać w szczegółach jak do tego doszło, ale po co? Napiszę tylko tyle, że podobne objawy miał równo rok temu w październiku 2019 lecz wówczas służba zdrowia działała normalnie i wyszedł z tego. Napiszę Ci także iż trafił do Górniczego i tam miał robiony test i wyobraź sobie, że mam tam znajomą lekarkę, która widziała wynik tego testu, który był negatywny. Wiesz jakie było jej zdziwienie jak dowiedziała się od nas, że tata trafił na oddział covidowy? Przykro mi, że straciłeś bliskich. Myślę, że każdy z nas kogoś stracił lecz większość przez to, że rządzący zafundowali nam właśnie ten cyrk, że nie możemy normalnie leczyć się. Wiesz ile wydzwaniałem do lekarza rodzinnego jak ojciec zachorował, wiesz, że odmówił mi przyjścia do domu aby go zbadać, osłuchać? Dopiero jak się wkurzyłem do raczył przyjść. Wiesz, że jak ambulans przyjechał to nie chcieli go zabrać bo wg nich nie kwalifikował się? Dopiero po info, że leczy się na serce i miewa migotania przedsionków osłuchali go jeszcze raz dokładnie i wówczas zobaczyli, że jednak coś jest nie halo. Umierają głównie starsi i to z chorobami współistniejącymi, podobnie młodzi ale głównie otyli, z cukrzycą z nadciśnieniem etc. Poza tym taka to straszna choroba, że wg danych oficjalnych które możesz sobie zweryfikować w ubiegłym roku stricte na covid zmarło w Polsce 6 tysięcy ludzi. Natomiast z powodu załamania się normalnego leczenia innych chorób życie straciło ponad 70 tysięcy ludzi. Taka jest prawda i możesz to zweryfikować. Prawdziwi lekarze - nie ci sponsorowani pseudoeksperci z tv sponsorowani przez koncerny farmaceutyczne (też możesz sobie to zweryfikować) jednomyślnie krytykują taką politykę rządu. Poza tym jest sprawdzone lekarstwo, którego nie wolno stosować bo jest tanie ale skuteczne więc koncerny nie zarobią na tym przekręcie. To też możesz zweryfikować. Amantadyna, hydroksychlorochina, iwermektyna to są leki, którymi można ocalić życie ludzkie no ale po co skoro można ludzi mamić preparatami durnie nazywanymi szczepionkami, za działanie których nikt nie chce brać odpowiedzialności a które powodują wiele złego. Temat rzeka. Wszystko możesz znaleźć w internecie w niezależnych źródłach, o wszystkim tym mówią nie ja nie pan x tylko ludzie z Polski i z całego świata posiadający odpowiednią wiedzę, ludzie z tytułami naukowymi. Ale jeżeli ktoś wyłącznie bazuje na tym co usłyszy w propagandzie serwowanej w tv i radio to niestety poziom wiedzy społeczeństwa jest jaki jest. Jeszcze raz współczuję straty bliskich, mój tata miał 83 lata i był na pełnym chodzie i gdyby służba zdrowia działała normalnie to żyłby do dzisiaj. Na koniec proponuję zastanowić się jaki efekt przez ostatni rok przyniosło nam zamykanie gospodarki, przymusowe nakładanie masek na twarz i izolowanie człowieka od człowieka. Żadnych efektów i pozytywów a jedynie same negatywne rzeczy. Zastanów się August bo swoje lata masz i na pewno potrafisz zastanowić się i logicznie pomyśleć.
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: Apel

Postprzez August 2021-04-12, 4:02 pm

O tym, że system zdrowia w naszym kraju się załamał to ja dobrze wiem. Wiem również co się dzieje w Górniczym. Mogę się zgodzić z tym, że to temat-rzeka jak również z tym, że jakby system służby zdrowia był w Polsce cokolwiek wydolny to zapewne przedłużyłoby życie tysiącom ludzi, którzy chorowali na inne schorzenia, a którym system nie był w stanie pomóc. I za to odpowiedzialni są wszyscy, którzy byli u władzy przez ostatnie 30 lat jak również wszelkiej maści samorządy lekarskie zainteresowane wyłącznie nabiciem swojej kabzy. A już szczytem cynizmu było obowiązkowe przekształcenie w całym kraju szpitali w spółki prawa handlowego, które z mocy prawa mają przynosić zysk. A jak się ma to do skutecznego leczenia to ja nie wiem. I choćby za coś takiego pomysłodawca powinien wisieć za jaja na suche gałęzi. Masz poza tym przykład z naszego podwórka. Szpital Miejski jest restrukturyzacji ma potężne zadłużenie a właściciel czyli Gmina zamiast funduje sobie ZPS. Ja już od jakiegoś czasu powtarzam wszystkim, którzy psioczą na opiekę medyczną i podniecają się np. nowym lodowiskiem: Spieprzajta za Górkę Środulską, ta was na nowym inwestycjach uzdrowią. Natomiast powyższe ma się nijak do bzdurnych apeli o otwarcie obiektów sportowych czy rzekomego ograniczania wolności bo to nic innego jak anarchia.
PS. Równiez składam kondolencje z powodu śmierci Taty
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Apel

Postprzez bolo73 2021-04-15, 2:59 pm

August w tym poście rzeczywiście przemawia Twój głos rozsądku. Odnośnie ostatniego zdania to tylko krótka odpowiedź z mojej strony bo nie będę wchodził w dalszą polemikę. Otóż w ROSJI na meczach KHL ludzie normalnie są wpuszczani i mogą swobodnie oglądać zawody. Dalej - ostatnio były el. MŚ w kopanej i w Armenii i Gruzji także ludzie byli na trybunach - nie komplet, ale ludzie byli. Żebyś nie zbił mnie tekstami, że tam zacofanie, bieda i zero pojęcia to podczas meczu Holandii z Łotwą ludzie także byli (na łukach i za bramką nawet bardzo ściśnięci). No i przykład USA - dwa stany Kalifornia z całkowitym lockdownem i Floryda gdzie obostrzeń nie wprowadzono. Efekt zadziwiający: Kalifornia schorowana i pozarażana (oczywiście pewnie było wiele wyników pozytywnie fałszywych bo przecież mamy okres grypowo-przeziębieniowy a testy są jak wiesz nie stricte na koronkę tylko wyłapują wszystko łącznie z wirusem opryszczki). A w marcu gubernator Texasu powiedział basta! i otworzył gospodarkę oraz zniósł restrykcje. Na meczu baseballa w Dallas na stadionie pojawiło się 5o tysięcy ludzi. Efekt? Po tej decyzji sukcesywnie spada tam zachorowalność. Ludzie przeżywają tragedie, ale przypomnę że za czasów grypowych także było wiele ofiar powikłań tak grypowych jak i zapaleń płuc itp. Ale wówczas nikt nie zamykał całej gospodarki i obiektów. Przypomnij sobie rok 2017 kiedy bardzo szalał wirus grypy - jak wtedy reagował rząd czy lekarze? Wirus jest i trzeba uważać ale trzeba też komunikatów w mainstreamie jak się suplementować i chronić a to niestety kuleje bo najważniejsza jest szczepionka. Czy jak mieliśmy do czynienia z pojawieniem się groźnego wirusa HIV to gadka była o szczepionkach czy o potrzebie znalezienia skutecznego leku? Tutaj od początku jest narracja i manipulacja społeczeństwem gadką o jedynej słusznej broni przeciwko covid czyli szczepionce. Dobra bo miało być krótko. Za kondolencje dziękuję i życzę wszystkim zdrowia i rozsądku oraz wolności.
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am


Powrót do Kibice

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników