Tomek Nowak

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Tomek Nowak

Postprzez janeker 2012-01-14, 1:09 pm

Dzień dobry.
Jestem pierwszy raz na forum hokejowym.
Powód, dla którego zawitałem u Was jest bardzo smutny; właśnie wróciłem z pogrzebu Tomka Nowaka -
sąsiada z bloku, sympatycznego, młodszego o wiele kolegi. Znam Jego bogatą karierę hokeisty.
Oczekiwałem, że ktoś bardziej kompetentny niż ja napisze coś na Jego temat - choćby po to aby symbolicznie
podziękować Mu za "służbę" dla Zagłębia.
Pozdrawiam
Janeker
janeker
 
Posty: 25
Dołączył(a): 2009-01-29, 10:34 pm


Re: Tomek Nowak

Postprzez gibon 2012-02-07, 8:37 pm

K...wa jestem w szoku wlasnie wszedlem na forum i przeczytalem info. Rozmawialem z Sebastianem Bananem tutaj w Londynie. Tomka Nowaczka znam jeszcze z podstawowki byl zawsze spokojnym czlowiekiem, nigdy nie kozaczyl ani nie wywyzszal sie. Mieszkalem na Kilinskiego w czasach podstawowki byl dla nas idolem, smigal na lodzie juz wtedy jak stary. Pamietam ze Tomek gral miedzy innymi jeszcze w GKS Katowice, GKS Tychy ale zawsze wracal Zaglebia. Pamietam podczas naszej rozmowy z osiem lat temu to mowil ze z hokeja nie da sie przezyc, bo ciagle zalegaja z pieniedzmi. Czesc Jego Pamieci.
gibon
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2004-11-18, 10:00 pm
Lokalizacja: londyn

Re: Tomek Nowak

Postprzez janeker 2012-02-28, 10:10 pm

Szkoda, że odzew na mój apel jest taki mizerny a przecież na pogrzebie było mnóstwo Jego Kolegów.
Pozdrowienia dla Banana.
Janeker
janeker
 
Posty: 25
Dołączył(a): 2009-01-29, 10:34 pm

Re: Tomek Nowak

Postprzez ares12 2012-12-29, 8:25 am

Szok! Właśnie zarejestrowałem się na forum i przeczytałem tego posta. Od kilku lat nie mieszkam w Zagłębiu i nie słyszałem...:(
ares12
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2012-12-15, 11:20 am


Powrót do Hokej

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników