25.09.2007 Stoczniowiec - Zagłębie

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Postprzez dziejus 2007-11-25, 8:18 pm

Nic sie nie stalo!!We wtorek pojde do kina.Ciekawe jaki numer wykreca z Polonia. Jarek-czy leci z nami pilot??
dziejus
 
Posty: 1507
Dołączył(a): 2004-08-30, 9:17 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC-Stary


Postprzez kierat 2007-11-25, 8:21 pm

Właśnie skończyłem oglądać relacje na 3 programie. Z 1:4 na 5:4.Klasyka.Powiem jedno Zagłębie to grupa bezmyślnych cwaniaczków.Teraz pewnie przyjedzie Unia wygrają z nimi 10:0 i powiedzą : w końcu się przełamaliśmy i odbudowaliśmy zaufanie u kibiców. Ja to olewam i przestaję chodzić i pisać.NA DOBRE I NA ZLE - to hasło powinno działać w obydwie strony ale niestety tak nie jest.Z mojej strony było zaufanie które niestety stracili.Żegnam
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Postprzez koszki 2007-11-25, 8:24 pm

Na początku sezonu grali zle bo podobno mocne treningi im dały w dupe i to miało skutkować w dalszej części sezonu ale za takie skutki to ja bym trenera zwolnił...
koszki
 
Posty: 319
Dołączył(a): 2005-11-13, 7:45 pm
Lokalizacja: sosnowiec

Postprzez Misaki 2007-11-25, 8:26 pm

jakiś kryzys chyba nadszedł... mam nadzieje, że wrócą do gry na jaką ich stać
Misaki
 
Posty: 751
Dołączył(a): 2006-07-21, 10:59 pm
Lokalizacja: ZD

Postprzez _darthvader 2007-11-25, 8:27 pm

Prawda jest taka, że "wzmocnienia" które dokonało Zagłębie są marnej jakości niestety. Przykro to mówić ale jest to drużyna środka tabeli. Coraz bardziej rysuje się możliwość, że nawet pierwsza szóstka może być poza naszym zasięgiem. Sądzę, że kredyt zaufania do Morawieckiego się wyczerpał i powinien odejść....
_darthvader
 
Posty: 352
Dołączył(a): 2007-10-04, 3:47 pm

Postprzez KaD 2007-11-25, 8:34 pm

Pomyślcie sami najlepszym rozwiązaniem była by zmiana trenera wydaje mnie się osobiście i z całym szacunkiem do Jarosława Morawieckiego ale z tej drużyny więcej nie wyciśnie i gdzieś się pogubił w tym wszystkim zawodnicy wydają się zmęczeni jak by przetrenowani brak pomysłu na grę oraz brak determinacji. A zawodnicy którzy byli w zeszłym sezonie w czołówkach klasyfikacji kanadyjskiej a teraz dołują jak nie wiem i wydaje sie jak by się cofnęli swoich umiejętnościach
Ale na mecze i tak będę chodził
KaD
 
Posty: 504
Dołączył(a): 2006-08-21, 7:03 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez miron 21 2007-11-25, 8:49 pm

Przed sezonem nikt nie zapowiadał medalu tylko 4 miejsce to raz ,dwa przegrali jedną bramką w wyjazdowym spotkaniu z sąsiadem w tabeli .Trzy Morawiecki to szczególna osoba dla hokejowego Zagłebia .
Więc nie zwalniałbym trenera nazbyt szybko zwłaszcza że ten zespół ma potencjał i wierzę że jeszcze to udowodni.PO przed nami a kryzys lepiej że przyszedł teraz niż później.Pozatym zapowiadany docelowy skład drużyny na mistrza jeszcze przed nami.

[ Dodano: 07-11-25, 22:00 ]
Co nie znaczy że jeśli we wtorek nie zrechabilitują się wyraźnie! za najgorszy mecz na Zimowym (przegrany z PB) nie zmienię zdania.
miron 21
 
Posty: 506
Dołączył(a): 2005-03-13, 8:58 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez _darthvader 2007-11-25, 9:14 pm

miron 21 napisał(a):Przed sezonem nikt nie zapowiadał medalu tylko 4 miejsce to raz ,dwa przegrali jedną bramką w wyjazdowym spotkaniu z sąsiadem w tabeli .Trzy Morawiecki to szczególna osoba dla hokejowego Zagłebia .
Więc nie zwalniałbym trenera nazbyt szybko zwłaszcza że ten zespół ma potencjał i wierzę że jeszcze to udowodni.PO przed nami a kryzys lepiej że przyszedł teraz niż później.Pozatym zapowiadany docelowy skład drużyny na mistrza jeszcze przed nami.

[ Dodano: 07-11-25, 22:00 ]
Co nie znaczy że jeśli we wtorek nie zrechabilitują się wyraźnie! za najgorszy mecz na Zimowym (przegrany z PB) nie zmienię zdania.


Zgadzam się, że Morawiecki to szczególna osoba dla Zagłębia, był wspaniałym zawodnikiem i przysporzył mnie i wielu innym kibicom w latach 80-tych sporo wspaniałych chwil.
Tego mu nigdy nie zapomnę, ale to nie oznacza, że jest równie wspaniałym trenerem.
Dobro naszej drużyny jest ważniejsze niż sentyment do Jarka...
_darthvader
 
Posty: 352
Dołączył(a): 2007-10-04, 3:47 pm

Postprzez Snow Patrol 2007-11-25, 9:37 pm

jutro zaczyna się zgrupowanie reprezentacji juniorów-jak Dronia i Pawlak wyjadą to będzie problem ze złożeniem trzech par w obronie. Meczu nie oglądałem więc nie moge niczego powiedzieć na ten temat. W ostatnich meczach w każdym razie było widać, że brakuje formy, ale mimo wszystko-od początku była mowa, że gramy o czwórkę, a nie o mistrzostwo! Jasne, że to przykre przegrać w ten sposób, ale przypomnijcie sobie ile razy wygrywaliśmy w ten sposób. Tak bywa. Na razie jesteśmy na 4. miejscu-moim zdaniem to jest miejsce na miarę naszych możliwości-wszystko co będą w stanie zrobić więcej będzie sukcesem. Nie uważam, żeby była jakaś wina Morawieckiego, bo po prostu na tyle drużynę stać, zwłaszcza przy osłabieniach. Jeśli popełniono jakieś błędy to na pewno z polityką kadrową w obronie. Wg mnie należało najpierw ściągnąć kogoś na testy i jeśli byłby dobry to wtedy zwolnić Urbana. To chyba wspólny błąd Morawieckiego, Podsiadły i Bernata.
Snow Patrol
 
Posty: 322
Dołączył(a): 2006-03-23, 10:41 pm

Postprzez innu 2007-11-25, 9:45 pm

Za ostro. Ja kryzysu nie widze. Przegrali z dobrym stoczniowcem, a i tak prawie caly mecz wygrywali, zdarza się. Brak siły w 3 tercji, bo starsi zawodnicy i gra na 3 piątki. Nie przesadzajcie z wymaganiami. Grają przecież ładnie w tym sezonie, fakt, że w kratke, ale dalej są w czubie, a tu juz widze glosy ze 6 poza zasięgiem. Trener też powinnien zostać, na razie nic złego się nie dzieje. (pamiętajcie, że nie ma Tadka i Jawy. Co prawda hokej to sport zespołowy, ale nikt nie zaprzeczy, że to przecież nasi kluczowi zawodnicy dotychczas)
innu
 
Posty: 255
Dołączył(a): 2007-10-07, 10:08 pm

Postprzez PaprykarZ19 2007-11-25, 10:57 pm

Ja już przed sezonem się martwiłem tym, że wzmacniany praktycznie jest tylko atak, a przecież to obrona była w zeszłym sezonie naszą piętą achillesową... Niestety proporcje zostały w znaczącym stopniu zachwiane i to widać. Z tego co wiem i zawsze się spotykam z opiniami, że dobrą drużynę się buduje od obrony.. U nas się postępuje na odwrót, zobaczymy co z tego wyjdzie, ale potrzebny nam choć jeden porządny obrońca!

Widzę,że apetyty bardzo rozbudzone, ale trzeba zachować choć troche zdrowego rozsądku, nie jesteśmy najlepszą drużyną w PLH w tym sezonie i nikt nam nie obiecywał mistrzostwa i wygranych meczów jeden za drugim...
PaprykarZ19
 
Posty: 571
Dołączył(a): 2006-12-22, 12:06 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Zero Zero Zero

Postprzez Bari91 2007-11-26, 1:38 pm

Co za przegrana a było tak ładnie!!!
Do składu powinni wrócić Dacosta i Jaworski bez nich to nie Zagłębie.
Stepkura narzekał na początku sezonu ze trener nie daje mu szans w meczach.Miał swoje szansy na przykład w wczorajszym meczu i tak naprawdę gówno pokazał!!!!!! :fuckyou:
Bari91
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2007-11-26, 1:28 pm

Re: Zero Zero Zero

Postprzez _darthvader 2007-11-26, 4:01 pm

Bari91 napisał(a):Co za przegrana a było tak ładnie!!!
Do składu powinni wrócić Dacosta i Jaworski bez nich to nie Zagłębie.
Stepkura narzekał na początku sezonu ze trener nie daje mu szans w meczach.Miał swoje szansy na przykład w wczorajszym meczu i tak naprawdę gówno pokazał!!!!!! :fuckyou:


Nie opowiadaj bzdur, to nie wina "Kury", że przegraliśmy mecz w Gdańsku. Jak nie ma obrony to nawet najlepszy bramkarz nic nie pomoże. Miał pecha przy ostatniej bramce, ale nie można go obarczać winą za porażkę.
_darthvader
 
Posty: 352
Dołączył(a): 2007-10-04, 3:47 pm

Postprzez STS_1906DG 2007-11-26, 4:30 pm

Nie no to się w dupie nie mieści. Prowadzili 4-1, jak wracaliśmy z meczu to cały czas była hej sialala Zagłębie mistrzem hokeja, wracam do domu, pstryk telegazeta... 5-4 :/ Mogli chociaż w hokeja wygrać no ale cóż, Stoczniowiec po raz kolejny potwierdził swoją amibcję...
STS_1906DG
 
Posty: 292
Dołączył(a): 2007-11-23, 2:55 pm
Lokalizacja: DG

Postprzez innu 2008-01-07, 10:38 pm

Jutro znów mecz ze stocznią nie mniej ważny niż ten piątkowy. Walka o 3 miejsce przed play off ma naprawde duzy sens jeśli janów zostałby na tym 6 miejscu. Ciekawe ilu kibiców przyjdzie. Nie licze na jakieś tłumy jak ostatnio, ale marze o przyzwoitości czyli 1 tys. Niech akcja Pełny Zimowy trwa nie tylko na potrzeby telewizji!
innu
 
Posty: 255
Dołączył(a): 2007-10-07, 10:08 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hokej

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników