Zagłębie Sosnowiec - Polonia Bytom (12. listopada '08 18:00)

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Zagłębie Sosnowiec - Polonia Bytom (12. listopada '08 18:00)

Postprzez martinho 2007-09-24, 6:32 pm

Już w najbliższy piątek zagramy derbowy mecz z Polonią jednak dwa dni wczesniej zmierzymy się z Stoczniowcem. Jednak ja skupiam się na piątkowym meczu pojedynki tych dróżyn zawsze elektryzowały kibiców obydwu drużyn a punkty w tym meczu muszą zostać zapisane na naszym koncie. Musimy wspomuc naszych hokejstów i wypełnić trybuny Zimowego po brzegi. W PIĄTEK KIERUNEK ZIMOWY WSZYSCY!!!!
Ostatnio edytowano 2008-09-08, 8:40 am przez martinho, łącznie edytowano 2 razy
martinho
 
Posty: 187
Dołączył(a): 2006-08-18, 8:15 pm
Lokalizacja: sosnowiec


Postprzez damian_2006 2007-09-24, 7:50 pm

Nie derbowe ,derby by byly jak by my grali z jakas druzyna z Sosnowca albo Dabrowy a nie z Bytomia to bedzie wojna miedzy Gorolami ,a Hanysami
damian_2006
 
Posty: 474
Dołączył(a): 2006-04-26, 9:24 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Snow Patrol 2007-09-24, 8:08 pm

jednak derby, ale województwa, choć sam też raczej unikam tej nazwy. Pełnych trybun na pewno nie będzie, boję się że nie będzie więcej osób niż w niedzielę, ale miejmy nadzieję że jednak trochę więcej. Co do punktów to jest oczywiste że musimy tego wymagać. Polonia będzie się bronić przed spadkiem a Zagłębie musi ten mecz wygrać i to nie ledwo, ledwo w końcówce tylko pewnie, w miarę wysoko.
Snow Patrol
 
Posty: 322
Dołączył(a): 2006-03-23, 10:41 pm

Postprzez miron 21 2007-09-25, 10:25 am

Ja jednak mam nadzieje na pełny stadion.Nie bardzo mam nadzieje na wysoką wygraną .Polonia wystartowała bardzo dobrze sprawiła kilka niespodzianek i właściwie z nikim dotąt wysoko nie przegrała , a na nas pewnie też się specjalnie zmobilizują.
Biorąc jeszcze pod uwagę naszą skuteczność to spodziewam się ciężkiego meczu.
Choć nie ukrywam że dwócyfrówka w tym meczu byłaby najlepszą nagrodą dla pełnego Zimowego.


Obawiam się jeszcze przyjęcia Gabriela przez kibiców pamiętając jak kretyni przywitali Podsiadłę grającego w Janowie.
Więc dla tych co niewiedzą to Zagłębie z nich zrezygnowało nie odwrotnie ,i oboje w ubiegłych sezonach zostawili sporo zdrowia grając dla Zagłębia,podobnie kiedyś Kuźniecow a obecnie Jawa.
miron 21
 
Posty: 506
Dołączył(a): 2005-03-13, 8:58 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Snow Patrol 2007-09-25, 11:16 am

a jeszcze a propos Gabriela to chciałem przypomnieć - lubimy Teddy'ego, prawda? Myślicie, że byłoby mu miło gdyby kretyni na trybunach obrażali jego brata?
Snow Patrol
 
Posty: 322
Dołączył(a): 2006-03-23, 10:41 pm

Postprzez Uruk 2007-09-25, 6:01 pm

miron 21 napisał - Obawiam się jeszcze przyjęcia Gabriela przez kibiców pamiętając jak kretyni przywitali Podsiadłę grającego w Janowie.
Więc dla tych co niewiedzą to Zagłębie z nich zrezygnowało nie odwrotnie ,i oboje w ubiegłych sezonach zostawili sporo zdrowia grając dla Zagłębia,podobnie kiedyś Kuźniecow a obecnie Jawa.[/quote]

Zgadzam się z Tobą miron 21 w całości. A pamiętasz jak mieliśmy zgodę hokejową z Polonią Bytom. Stare czasy, nieliczni już pamiętają.
Pozdrawiam.
Uruk
 
Posty: 372
Dołączył(a): 2005-08-09, 2:03 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez miron 21 2007-09-26, 12:19 pm

"Zgadzam się z Tobą miron 21 w całości. A pamiętasz jak mieliśmy zgodę hokejową z Polonią Bytom. Stare czasy, nieliczni już pamiętają.
Pozdrawiam.[/quote]"napisał Uruk



Pamiętam ten "epizod ".
Osobiście ich bardzo nielubię ale wprost proporcjonalnie do tego nielubienia szanuje,i doceniam fakt że ich szkołę hokeja tworzyli ludzie z Pogoni Lwów .
Również pozdrawiam
miron 21
 
Posty: 506
Dołączył(a): 2005-03-13, 8:58 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez bolo73 2007-09-26, 12:25 pm

Dobra Panowie i Panie.Stocznia to już jest historia.Teraz w piątek przed nami mecz z drużyną Polonii i właśnie w przeszłości mecze z tym klubem tworzyły historię i histerię.To były piękne czasy!Wspaniale byłoby do nich choć w części nawiązać.Po tylu latach oczekiwania wreszcie jest nam dane zmierzyć się z odwiecznym rywalem w meczu o punkty w najwyższej klasie rozgrywkowej.Jakże cudownie byłoby znowu zobaczyć Stadion Zimowy zapełniony do ostatniego miejsca,usłyszeć wspaniały ryk kilku tysięcy gardeł,sprawić aby hala ponownie zadrżała od naszego dopingu!Wiem,że lata posuchy w hokeju zrobiły swoje,że młodsze pokolenie interesuje głownie piłka ale zadajmy sobie pytanie-iluż z tych ludzi nigdy nie było jeszcze w swoim życiu na hokeju,nie poczuło tej wspaniałej atmosfery?Moja gorąca prośba i zarazem apel do wszystkich forumowiczów: zabierzmy w piątek ze sobą na mecz przynajmniej jedną osobę a frekwencja podwoi się,zabierzmy dwie osoby a będzie nas 3 razy więcej.Wierzę,że pomału małymi kroczkami hokej znowu się odrodzi i Zimowy ponownie będzie huczał i pękał w szwach.Mecze Zagłębia z Bytomiem zawsze miały dla nas jak i dla nich szczególny charakter więc prośba do wszystkich o gorący i szalony doping nie tylko podczas meczu ale i jeszcze przed jego rozpoczęciem tak jak dawniej bywało!A przynajmniej już wtedy gdy widać wychodzących zawodników!Myślę,że większość wie jak wyglądało dawniej przywitanie gości a jak naszych grajków.I żeby mi tu nikt nie zarzucał napinki z mojej strony.To jest po prostu hokej,to jest sport,który kocham,to są emocje,to jest dla nas wielkie święto - po kilkunastu latach ponownie rozegramy mecz w ekstralidze z Polonią Bytom.
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Postprzez aVarang 2007-09-26, 4:53 pm

eh zadne derby ^^ WOJNA !
Niestety mnie nie bedzie... grypa robi swoje
ALE SERCEM I DUSZA BEDE Z WAMI !
aVarang
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2007-06-23, 12:42 pm

Postprzez HrabiaZąbek 2007-09-26, 6:16 pm

Warto zauważyć, że pomimo wielu różnic jakie dzielą nasze kluby są też i elementy które nas łączą!
W obecnej kadrze zarówno Zagłębia jak i Polonii są gracze którzy grali wcześniej w drużynie z którą przyjdzie im się zmierzyć. W naszej kadrze eks-poloniści to: Tomasz Jaworski i Mariusz Puzio. W drużynie Polonii zawodników którzy grali w Zagłębiu jest znacznie więcej, m.in.: Anrzej Banaszczak, Krzysztof Kuźniecow, Łukasz Rutkowski, Gabriel Da Costa czy Dariusz Puzio.
Warto o tym wiedzieć krzycząc na niektórych wyżej wymienionych graczy np.: Ty hanysie! :570:

Achh już nie mogę sie doczekać ponownego pojedynku z Polonią Bytom po 2 latach przerwy. :diabel2:
Zatem do piątku!
HrabiaZąbek
 
Posty: 384
Dołączył(a): 2006-04-26, 7:59 pm
Lokalizacja: hrabstwo Ząbkowice

Postprzez serfer 2007-09-26, 6:48 pm

o której godzinie rozpoczyna się mecz ?.
serfer
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2007-09-26, 6:41 pm

Postprzez sayu 2007-09-26, 7:42 pm

serfer napisał(a):o której godzinie rozpoczyna się mecz ?.


as always (pt) - 18.00
sayu
 
Posty: 331
Dołączył(a): 2005-05-10, 6:49 pm
Lokalizacja: Sosnowiec Pogoń

Postprzez Schabu 2007-09-27, 9:38 am

Najwyższy czas aby przypomnieli sobie jak się bramki strzela pozostali napastnicy,a nie tylko Teddy.Musi być pewne i wysokie zwycięstwo wreszcie!!
Schabu
 
Posty: 522
Dołączył(a): 2003-03-10, 10:15 am
Lokalizacja: Sosnowiec-Piastów

Postprzez kierat 2007-09-27, 9:50 am

Jakkolwiek liga się wyrównala to brakuje nam jednak takiego pewnego i zdecydowanego zwycięstwa. Różnicą kilku bramek. Żeby podreperować chociażby nasz marny stosunek gdyż mamy na razie -6 w bramkach strzelone/stracone czyli jesteśmy w grupie 4 drużyn o takim ujemnym stosunku. No i na razie nie wygraliśmy jeszcze więcej niż 1 bramką.
To tylko statystyki, z drugiej strony takie zdecydowane zwysięstwo to istotne też dla chlopaków i ich psychiki.
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Postprzez KaD 2007-09-27, 5:37 pm

Jutro ma grać Luka wiec może on coś ciekawego pokarze tak jak pokazywał podczas turnieju w Sosnowcu grając w Karvinie
KaD
 
Posty: 504
Dołączył(a): 2006-08-21, 7:03 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Następna strona

Powrót do Hokej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników