Wczorajszy wynik - czyli porażka z Toruniem 6:2.

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Wczorajszy wynik - czyli porażka z Toruniem 6:2.

Postprzez Shilton 2003-01-18, 12:14 pm

Cześć Wam.

Przykro mi to mówić, ale wczorajsza porażka pokazała, że niestety nie wejdziemy do czołowej czwórki walczącej o MP. Wczoraj nasi hokeiści przekreślili swoją szansę awansu do czołowej czwórki, bo jeśli z TKH Toruń doznajemy takiej klęski, z Podhalem, to z kim my mamy wygrywać - z Unią, Stoczniowcem czy GKS. K.?
Niestety zatem w tym sezonie będziemy grać tylko o utrzymanie, miejmy nadzieję, że w przyszłym sezonie znajdzie się jakiś lepszy sponsor i że będziemy mogli nawiązać równorzędną grę z takimi klubami jak Unia czy Stoczniowiec.

Pozdrawiam serdecznie - podłamany Shilton
Shilton
 
Posty: 26
Dołączył(a): 2003-01-02, 11:13 pm
Lokalizacja: Sosnowiec


Postprzez krzysiu 2003-01-18, 3:40 pm

Shilton nie zapominaj ze najpierw sie trzeba utrymac, a dopiero wtedy myslec o przyszlym sezonie.
krzysiu
HONOROWY CZŁONEK FORUM
 
Posty: 638
Dołączył(a): 2002-12-30, 8:36 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez kondi 2003-01-18, 4:39 pm

Wydaje mi się, że sprawa utrzymania się jest sprawą zamkniętą i sądze, że chłopaki nie dopuszczą do degradacji. Już pokazali nie raz, że w trydnych waruankach można wygrywać.
kondi
 
Posty: 151
Dołączył(a): 2003-01-02, 11:50 am
Lokalizacja: sercem w Sosnowcu

Postprzez Shilton 2003-01-18, 4:52 pm

Do Krzysztofa.

Więc tak jak napisał mój przedmówca o utrzymanie to możemy być spokojni, dlatego o czymś takim wogóle nie pisałem - bo nie jestem sobie w stanie wyobrazić żebyśmy spadli.

Pozdrawiam serdecznie.
Shilton
 
Posty: 26
Dołączył(a): 2003-01-02, 11:13 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez krzywy 2003-01-18, 5:00 pm

niestety taki uklad w lidze jest i narazie nikt tego nie zmieni.... pomoglby moze jakis sponsor ale przy obecnej sytuacji gospodarczej itd..... bedzie trudno !!!! chlopaki musza nadrabiac ambicja!!! jestem ciekawy ile osob przed sezonem myslalo o medalach ?? mysle ze wszyscy realisci liczyli sie iz bedziemy w dolnej czesci tabeli... i tak dobrze ze wogule gramy.... moze niedlugo bedzie lepiej!!!
krzywy
 
Posty: 110
Dołączył(a): 2003-01-05, 9:23 am
Lokalizacja: Sosnowiec

racja

Postprzez bankier 2003-01-18, 5:28 pm

Krzywy ma całkowitą rację - dobrze że gramy, może w przyszłym sezonie bedzie lepiej (organizacyjnie i sportowo)! ale my kibice - też możemy pokazać zawodnikom, że mają dla kogo grać! dlatego przyjdźcie jutro na mecz z Unią (i w piątek tez znajdzcie czas ok 19:00 aby zjawić się na Zimowym). Pozdro!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez mim 2003-01-18, 6:37 pm

Z tym utrzymaniem to różnie bywa... :roll:
mim
 

utrzymanie

Postprzez bankier 2003-01-18, 6:42 pm

nie siejcie na tej stronie defetyzmu - utrzymamy sie i basta!!!! czytaliście sprawozdanie Furiego z Torunia? nie byliśmy wcale gorsi - tylko mieliśmy słabszych bramkarzy! Wiem, że punkty uciekły, ale takie słabsze dni zawsze się mogą komuś zdażyć! A ile razy Radzik ratował nas przed porażkami??? Pozdro! Utrzymamy się i basta!!!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez krzysiu 2003-01-18, 7:50 pm

Shilton napisał(a):Do Krzysztofa.

Więc tak jak napisał mój przedmówca o utrzymanie to możemy być spokojni, dlatego o czymś takim wogóle nie pisałem - bo nie jestem sobie w stanie wyobrazić żebyśmy spadli.


A spadek piłkarzy mogłeś sobie wyobrazić :?: Bo ja nie, a jednak stało się.
krzysiu
HONOROWY CZŁONEK FORUM
 
Posty: 638
Dołączył(a): 2002-12-30, 8:36 pm
Lokalizacja: Sosnowiec


Powrót do Hokej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników