Zagłębie Sosnowiec - Polonia Bytom (12. listopada '08 18:00)

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Postprzez bolo73 2007-09-29, 12:03 am

I runda za nami i pora Panowie Prezesi,Trenerzy i Grajkowie usiąść i porozmawiać po męsku.Nikt nikogo w Zagłębiu na siłę nie trzyma i po nikim łez ocierać nie będziemy- mówię tutaj o pseudograjkach bo takich na tą chwilę jest więcej.Są gracze,którzy mają klasę,hart ducha i serce do gry,niektórzy nawet wiekowi ale tego się im nie wypomina bo skoro swoją grą biją na pysk innych to po co to robić?Niech taką formę trzymają nawet do pięćdziesiątki i walczą dla naszego klubu.Pozostali (w tym nawet nasi wychowankowie) niech się wstydzą i albo wezmą solidnie do roboty bo przecież pobierają za nią solidne wynagrodzenie albo paszli won z Zagłębia!Jeżeli w II rundzie będziemy świadkami tego czego doświadczyliśmy w I to proponuję zwołać jakiś wiec protestacyjny no bo do cholery jasnej nie może tak przecież dłużej być!Jesteśmy częścią tego klubu i jeżeli my nie zareagujemy to któż to uczyni?
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am


Postprzez sid444 2007-09-29, 6:56 am

Zagrali tragicznie, bez ambicji, woli walki...polonia była szybsza zasuwała a nasi sobie jeżdzili...za co my płacimy!
sid444
 
Posty: 44
Dołączył(a): 2007-02-24, 7:46 pm

Postprzez rossoneri 2007-09-29, 9:00 am

byl to moj powrot na lodowiska po parunastu latach zabralem syna, zeby mu pokazac jak to wyglada, a tu taka klapa, byl to moj napewno ostatni mecz na jakim bylem, zenada to nawet nie przypominalo hokeja ,1 atak beznadziejny ,ani jednej akcji w calym meczu ,rzeczywiscie na naszym tle Polonia wygladala na druzyne o pare klas lepsza od nas ,a co do bramki drugiej ,ktorej sedzia nie uznal to bramki nie bylo krazek odbil sie od slupka ,myslalem ze po takich wzmocnieniach bedziemy silna druzyna walczaca o medale (choc moze tak byc i tak bo liga jest slabiutka) ale to co widzialem w tym meczu to parodia hokeja
rossoneri
 
Posty: 494
Dołączył(a): 2005-05-01, 12:59 pm

Postprzez daro 2007-09-29, 9:01 am

Jak Oni to robia ,ze wygrywaja w Gdansku,zeby potem przegrac u siebie z Polonia ??? nie bardzo rozumiem ta taktyke...
daro
 
Posty: 307
Dołączył(a): 2006-09-09, 5:22 pm
Lokalizacja: Zagórze/Orunia

Postprzez HrabiaZÄ…bek 2007-09-29, 9:21 am

Zobacz sobie lepiej na oferte w totomixie lub internecie. U siebie "opłaca" się przegrać z Polonią masz z tego piękny kurs a co za tym idzie niezłą wygraną.
ZÅ‚odzieje!
HrabiaZÄ…bek
 
Posty: 384
Dołączył(a): 2006-04-26, 7:59 pm
Lokalizacja: hrabstwo ZÄ…bkowice

Postprzez kierat 2007-09-29, 10:58 am

rossoneri napisał(a):byl to moj powrot na lodowiska po parunastu latach zabralem syna, zeby mu pokazac jak to wyglada, a tu taka klapa, byl to moj napewno ostatni mecz na jakim bylem, zenada to nawet nie przypominalo hokeja ,1 atak beznadziejny ,ani jednej akcji w calym meczu ,rzeczywiscie na naszym tle Polonia wygladala na druzyne o pare klas lepsza od nas ,a co do bramki drugiej ,ktorej sedzia nie uznal to bramki nie bylo krazek odbil sie od slupka ,myslalem ze po takich wzmocnieniach bedziemy silna druzyna walczaca o medale (choc moze tak byc i tak bo liga jest slabiutka) ale to co widzialem w tym meczu to parodia hokeja


Kiedy ojciec zabral mnie na mecz w latach 80 - tych pamiętam wielką fetę: ludzi oglądających mecz na stojąco, wrzawę, kibiców wrzeszczących, jeden wielki tumult.I ojca szepczącego mi do ucha: "z 15 gra Zabawa".Nie pamiętam ile wygraliśmy ale to nie ma większego znaczenia.Bo u siebie wygrywaliśmy zawsze, róźnicą kilku bramek.A kibice naprawdę znali się na hokeju, jak któryś nie gral zaraz byl opierdol z góry: do roboty na kopalnie!!! Zawodnicy to czuli i gryźli lód.Wiedzieli że w Sosnowcu to nie przelewki, że trzeba grać, ambitnie, z jajem, do końca.A jak przegrywali to naprawdę po walce.
Dlatego jest to smutne dla mnie że zabraleś swojego syna na mecz antyhokeja, a klub w tym momencie stracil dwóch kibiców : Ciebie i syna, który po dobrym wrażeniu mógl kontynuować wizyty na zimowym.
I jeszcze jedno, na pierwszy mecz tego sezonu z TKH zabralem ojca, wyszedl w polowie meczu.Po prostu nie wytrzymal ...
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Postprzez KaD 2007-09-29, 3:38 pm

Nie pisałem wczoraj bo nie chciałem że by krew mnie zalała i mimo że minął dzień dalej mnie to wku**** chodzę na hokej od dobrych paru lat od czasu jak Zagłębię zaczęło się odradzać po upadku hokeja w Sosnowcu i pewnie dalej będę chodził czy będą wygrywać czy nie bo to jest moja drużyna ale to nie oznacza że zawodnicy mają mieć w dupie kibiców trenerów i działaczy którzy starają stworzyć na nowo Mocne Zagłębie i peryfrazując premiera miała być bomba a jak na razie jest tylko kapiszon i boli mnie to jak cholera gdy zawodnik gra bez ambicji ( nie wiem może dzieciaki w żakach mają jej więcej choć grają za darmo ) a wczoraj tak było i uważam że trener Morawiecki choć Wielką Legendą Sosnowieckiego hokeja jest nic z tej drużyny już nie wykrzesa
Jedno jest pewne muszą być podjęte jakieś kroki w tym celu bo tak dalej być nie może
a jeśli chodzi o te zakłady bukmacherskie to kiedyś podobnie było w Unii Oświęcim ale jesli widziałem wczoraj to Puzio walczył jako nie liczny z zawodników
I jeszcze jedno jaki doping taki mecz czyli oba na słabym poziomie i też warto za to uderzyć sie w pierś choć to gorzka prawda
KaD
 
Posty: 504
Dołączył(a): 2006-08-21, 7:03 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez dziejus 2007-09-29, 10:08 pm

Trener Morawiecki zamiast kombinowac z ustawieniem piatek niech porobi pary i niech nasi "hokeisci" zaczna trenowac jazde figurowa we dwoch.Bedzie to nowa dyscyplina bo do tej pory byly tylko pary mieszane i bedzie duza szansa nawet na mistrzostwo Polski.Predyspozycje do tego sportu ma wiekszosc naszych"gwiazdeczek".A jak zaczna grac prawdziwy hokej to przyjde popatrzec bo za jazda figurowa nie przepadam szczegolnie w takim wykonaniu.
dziejus
 
Posty: 1507
Dołączył(a): 2004-08-30, 9:17 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC-Stary

Postprzez daro 2007-09-29, 11:03 pm

Sorry ! ALE ja urodzilem sie w Zagorzu i nie potrafie obstawic u bukmacherow przegranej Zaglebia,mimo ze jestem stalym bywalcem zakladow bukmacherskich.
Pozdrawiam hokeistow Zaglebia grajacych w sts-ach,tak jak pan Ujek.
daro
 
Posty: 307
Dołączył(a): 2006-09-09, 5:22 pm
Lokalizacja: Zagórze/Orunia

Postprzez dziejus 2007-09-30, 3:38 pm

Stary Bernat mowi ze nie bedzie robil nerwowych ruchow.Tu nie chodzi o nerwowe ruchy tylko o RUCHY I TO ZDECYDOWANE. Tlumaczenie ze to dopiero poczatek sezonu i jeszcze wiele meczy przed nami mozna o dupe rozbic.Bo ja sie pytam :A co z kibicami!!Czy nie naleza im sie mecze gdzie widac chociaz walke ,zaangazowanie i wielkie serce by zwyciezyc!?A dostaja chlam w wykonaniu "zgranych "nazwisk,bez honoru i ambicji.Wstyd przed cala Polska i sponsorem ktory teraz chyba pluje sobie w brode ze utopil kase w emerytow i rencistow[bez urazy dla niektorych wiekowych zawodnikow co pokazuja klase].Dlatego dopoki hokejowe Zaglebie z Klubu Wzajemnej Adoracji nie zmieni sie w prawdziwie profesjonalny klub dopoty bedziemy ogladac takie "popisy" jak ostatnio z Polonia.Bernat-ruchy,ruchy!!!!!
dziejus
 
Posty: 1507
Dołączył(a): 2004-08-30, 9:17 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC-Stary

Postprzez miron 21 2007-09-30, 4:31 pm

No i Bernart ma rację reakcja jest potrzebna ale dobrze przemylana .Nerwowy ruch już był (Caban jest obecnie najlepszym zawodnikiem Sanoka) tylko że nam to nic nie dało.
miron 21
 
Posty: 506
Dołączył(a): 2005-03-13, 8:58 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Schabu 2007-09-30, 7:16 pm

Gdy w piątek musiałem pozostać w pracy to dostałem kurwicy,że nie będę na meczu z burakami.Ale gdy przeczytałem wynik na telegazecie o mało mi serce nie stanęło!!!
To co grają te patałachy to pomsta do nieba!!!
Dno,dno i jeszcze raz dno!!!
Po tym meczu już wiem,że ta drużyna to zbieranina z zawodników z całej Polski,którzy jedynie myślą o sobie i o swoich portfelach.
Mam nadzieję,że jak patrzą w lustro rano to ona pęka błyskawicznie.
Nie ma zespołu,nie ma zgrania,nie ma środka pola,gra w przewagach to parodia w ogóle,nie ma napastników!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ta drużyna jest słabsza od ubiegłorocznej o klase,a warta o wiele więcej!!!!
Nie wiem gdzie są błędy,ale jeżeli wraca Da Costa i w dwóch meczach strzela trzy gole jak cała drużyna to już jest absurd.
Na razie nie zasługujemy na pierwszą ósemkę ligi.
Schabu
 
Posty: 522
Dołączył(a): 2003-03-10, 10:15 am
Lokalizacja: Sosnowiec-Piastów

Postprzez dziejus 2007-09-30, 7:53 pm

Ciekawy i odwazny post szczegolnie po 8-0 z Toruniem.W piatek bylem na meczu,zreszta bylem na wszystkich u siebie i zgadzam sie ze Schabu.Tylko ze byly tez mecze ze Stoczniowcem,Podhalem i Tychami.Dlatego nurtuje mnie pytanie:co jest grane?!Pewnie czynnikow jest wiele takiej a nie innej gry.Np.zbyt ciezkie treningi w stosunku do wieku zawodnikow i w zwiazku z tym dluzszy okres regeneracyjny[po piatkowej jezdzie figurowej dzisiejszy wynik],tarcia na linii trener - gwiazdy zespolu[dzisiaj w skladzie nie widzialem Zachariasza,Slusarczyka,Klisiaka],jutro ma sie odbyc ocena gry poszczegolnych zawodnikow w pierwszej fazie rozgrywek[dzisiaj-prosze-dalo sie] itd itp.
dziejus
 
Posty: 1507
Dołączył(a): 2004-08-30, 9:17 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC-Stary

Postprzez miron 21 2007-10-22, 10:11 pm

Czas na rewanż ,mam nadzieje że zawodnicy wiedzą że na tym meczu szczególnie zależy kibicom.

[ Dodano: 23-10-2007, 8:19 ]
Wygrywamy 0-1

[ Dodano: 23-10-2007, 8:21 ]
No i 1-1
miron 21
 
Posty: 506
Dołączył(a): 2005-03-13, 8:58 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Darian 2007-10-23, 6:23 pm

1-0 prowadzimy!!! :)

i


.. 1-1 :(

i 2-1 prowadzimy!!! :D
Ostatnio edytowano 2007-10-23, 6:25 pm przez Darian, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Darian
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 2006-02-20, 2:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hokej

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników