Zagłębie Sosnowiec vs Cracovia Krakow Wt 18.00

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Postprzez Wuzel 2005-09-20, 9:57 pm

Wychodzić w trakcie meczu - nie no to nie bardzo :?

A teraz moje wypociny .

Nie chciałbym być w skórze Kozłowskiego, oj nie - niewykorzystując sytuacji 2 x 1:1 nie mozna marzyć o zwycięstwie, tym bardziej gdy na bramie stoi Radziszewski( bez położenia go strzelanie w parkany mija sie z celem według mnie). Labrygra no cóż ja nie wiem kto decyduje o tym kto zostaje graczem meczu. Bardzo słabo Czesi :( - nie wiem czy zagrzeją miejsce dłużej, głupia postawa Da Costy, Ogólnie bardzo słabo, teraz nachodzi myśl jak nie z Sanokiem to z kim ... :)?


Widzów 500!

Brak skuteczności, celności i zgrania to elementy, które przyczyniły się do porażki w dzisiejszym spotkaniu. Zgodnie z planem drużyna Cracovii wywiozła z Sosnowca komplet punktów.

Od początku spotkania obie drużyny ruszyły do ataku, jednak żaden z zawodników nie zdołał zdobyć gola.
W 9 minucie bliscy zdobycia pierwszej bramki byli goście jednak udanie interweniował Łukasz Blot. Ten sam zawodnik przyczynił się do straty gola w 12 minucie, gubiąc kija nie był w stanie obronić precyzyjnego strzału Adriana Chabiora. W 18 minucie mogło być 1:1 jednak z bliskiej odległości spudłował Kamil Duszak.

W 30 minucie bliscy zdobycia kolejnej bramki byli przyjezdni, jednak krążek po potężnym strzale Damiana Słabonia uderzył w słupek. Obrońcy Zagłębia nie wzięli do serca poprzedniej akcji, co doprowadziło do straty bramki. Nie pilnowany przez nikogo Marcin Dulęba wykorzystał niefrasobliwość obrońców i strzałem przy prawym słupku zdobył drugą bramkę dla Cracovii.
W 32 minucie miejscowi mogli zdobyć kontaktową bramkę, jednak Marcin Kozłowski dwukrotnie nie wykorzystał sytuacji 1:1. Jak powinno się wykorzystywać sytuacje stuprocentowe pokazał w 34 minucie Leszek Laszkiewicz, który po szybkiej akcji i precyzyjnym wykończeniu po raz trzeci pokonał Blota.
Dwie minuty później nieodpowiedzialnie zachował się Gabriel Da Costa, który został ukarany „dziesiątką” za to, że uderzał kijem o bandę, po tym jak nie wykorzystał sytuacji strzeleckiej.

W trzeciej tercji obie drużyny zaprezentowały bardzo słabą grę, którą cechowało: brak zgrania, celności, a przede wszystkim skuteczności.
W 47 minucie było już 0:4, a bramkę ponownie zdobył Laszkiewicz, który wykorzystał prezent w postaci wystawienia krążka na "stówę" przez obrońcę sosnowiczan - Labrygę.

Po jednostronnym spotkaniu Zagłębi Sosnowiec musiało uznać wyższość Cracovii Kraków.

Bohaterami spotkania zostali Rafał Radziszewski (Cracovia) i Adrian Labryga.

-----

0:1 Chabior-Voznik 12:34
0:2 Dulęba-Voznik-Potocny 30:51
0:3 Laszkiewicz-Śliwa 34:47
0:4 Laszkiewicz-Śliwa 57:06

Kary: Zagłębie - 20 min(w tym 10 min dla G. da Costy), Cracovia - 10 min.


Strzały: Zagłębie - 25, Cracovia - 48.


Widzów: 500


Zagłębie:
Blot-Kotuła-Kowalówka-Mraz-Bernat-Tokos-Maj-Labryga-T. Da Costa, G. Da Costa -Wojtarowicz-Mejka-Duszak-Kozłowski M.-Frączek-Plutecki-Golec-Podsiadło-Kozłowski T.-Danieluk


Cracovia:
Radziszewski-Csorich-Kozendra-Laszkiewicz-Słaboń-Horny-Urban-Dulęba-Potoćny-Voznik-Chabior-Galant-Mercinczek-Urban-Pasiut-Śliwa-Witowski-Cieślak-Twardy


-----

Jakieś foty z meczu ;)


http://zaglebie.sosnowiec.pl/hokej/info.php?id=320
Wuzel
ŚRODULAK
 
Posty: 1868
Dołączył(a): 2004-06-01, 2:16 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Środula


Postprzez bankier 2005-09-20, 10:02 pm

A że ludzi na meczu tak mało - mnie to niestety nie zdziwiło... nie przypominam sobie aby w niedziele podczas meczu ze Stocznią ktokolwiek poinformował kibiców o dacie i godzinie kolejnej ligowej potyczki! Ale teraz moze być juz... tylko lepiej.
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez Wuzel 2005-09-21, 8:46 am

Gazeta napisała:


Hokeistom Zagłębia trudno odmówić ambicji i zaangażowania. Gdy jednak ma się naprzeciw siebie tak dobrego bramkarza, jak Rafał Radziszewski z Cracovii, takie cechy to za mało, by go przechytrzyć. - Nie gramy źle, ale nie mamy lidera, doświadczonego zawodnika, który w trudnych chwilach pomógłby drużynie - smucił się Henryk Pytel, szkoleniowiec Zagłębia.

Najlepsze sytuacje zmarnował Marcin Kozłowski, który przy prowadzeniu gości 2:0 dwukrotnie w ciągu zaledwie kilkunastu sekund zmarnował sytuacje sam na sam z Radziszewskim. - Wystraszył się, nawet nie próbował go zmylić. Tak nie można - martwił się Pytel.

Przed zdobyciem pierwszego gola na pewno pomyślał Adrian Chabior, który wykorzystał błąd Łukasza Blota. - Chciałem wybić krążek i wypadł mi kij z ręki. Potem byłem bezradny - wzdychał bramkarz Zagłębia.

- Uderzyłem po lodzie. Nie miał szans - mówił Chabior, który jest wychowankiem Zagłębia. - Zawsze miło wrócić do Sosnowca. W samej Cracovii jest pięciu chłopaków, którzy zaczynali grać na tym lodowisku. Jeżeli wszyscy wróciliby do Zagłębia, to co roku walczymy o mistrzostwo Polski - uśmiechał się.

W ostatniej tercji Zagłębie dobił Leszek Laszkiewicz, który po profesorsku wykończył dwie akcje. - Mam nadzieję, że wreszcie rozwiązał się mój worek z bramkami. Wcześniej trafiałem głównie w słupki i poprzeczki - mówił.

W piątek Zagłębie czeka mecz z KH Sanok. - Musimy wygrać. Nie ma innej możliwości - odgrażał się Blot. - Cel na ten sezon to spokojne utrzymanie, szóste miejsce. Wierzę, że zaczniemy grać skutecznie, wygrywać i ten cel osiągniemy - uspokajał Andrzej Nowak, drugi trener Zagłębia.
Wuzel
ŚRODULAK
 
Posty: 1868
Dołączył(a): 2004-06-01, 2:16 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Środula

Postprzez BrzydaL 2005-09-21, 9:05 am

Wuzel napisał(a):

- Nie gramy źle, ale nie mamy lidera, doświadczonego zawodnika, który w trudnych chwilach pomógłby drużynie - smucił się Henryk Pytel, szkoleniowiec Zagłębia.


Doświadczonym zawodnikiem ktory pomogl by druzynie w trudnych chwilach napewno bylby Krzysztof Podsiadło. Niestety po turnieju w toruniu trenerzy mu podziekowali.
BrzydaL
 
Posty: 918
Dołączył(a): 2003-11-26, 10:08 pm
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie S-c

Postprzez BrzydaL 2005-09-21, 8:18 pm

Labryga zostal wytypowany do najlepszego gracza meczu zaraz przed tym jak popelnil blad dajac patelnie Laszkiewiczowi.
BrzydaL
 
Posty: 918
Dołączył(a): 2003-11-26, 10:08 pm
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie S-c

Poprzednia strona

Powrót do Hokej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników